|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 0:14:29   
majabar
Danes imam tako malo potrpljenja... spet bi kar jokala, brezveze. Mojster zjutraj je zacel moje zivce, a je hotel biti samo prijazen. Sem mu rekla, da bom jaz pomila vse, a si ni dal dopovedati. Zeliva samo, da bi cim prej koncal, bom ze jaz pocistila. Podobne malenkosti me danes spravijo iz tira. Saj bo...
Danes sem poslala mail na CSD, sem pooblastila brata, da mi uredi starsevsko nadomestilo. Porodniska mi seveda ne pripada, ker ze nekaj mesecev nisem zaposlena.
Moj urin je na istem, kot je bil, ga bodo poslali na mikrobiologijo, da vidimo, katera bakterija mi nagaja. Test HIV delajo tu vsem nosecnicam, tako da zdaj tudi mene caka. Pred porodom je obvezen. Za tetanus me bodo cepili, a ne vem kdaj. Niti se ne spominjam, kdaj sem bila cepljena nazadnje, a sem skoraj prepricana, da pred vec kot 10imi leti.
Bodite pridne, jaz si grem po en sladoled, da me spravi v dobro voljo:).

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 7:06:44   
anju
user posted image majabaruser posted image

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 8:26:32   
M&A
IZVIRNO SPOROČILO: anju

stroj pa pereuser posted image sem dala prvo rundo na 95. M&A a si poskusla s citronko?


Sem ravno prej potegnila žehto iz stroja in diši user posted image (vedno perem brez mehčalca). Včeraj sem kupila dve škatlici citronke, eno stresla v predpranje, eno v pranje in zalaufala prazen stroj na 95. Zadeva deluje, priporočam (dve škatlici citronke pa staneta dober evro, za primerjavo z dragimi čistili, ki ste jih omenjale).

a mogoče katera ve če je potrebno komu kaj javit ali si kake papirje zrihtat za nadomestilo z zavoda, ker se mi konča delovno razmerje? meni menda pripada 3m. ker ne zdaj ko nastopim porodniško, menda po porodniškiuser posted image veste kaj o tem?


Meni so rekli na CSD le, da se pred iztekom porodniške prijavim na zavodu, prej ni treba, če greš direkt brez prekinitve na porodniško. Za papirje pa se nisem še zanimala. V bistvu upam, da se mi sploh ne bo treba prijavit in da bom do takrat že dobila novo službo.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 8:34:23   
M&A
IZVIRNO SPOROČILO: filisa

user posted image  Že nekajkrat sem slišala, da je fajn(vsaj čez dan) poskušat vodo zadržat in ne tolikokrat it na WC. A veste kaj o tem?


Po moje je to mišljeno za po porodu. Med nosečnostjo se prostornina mehurja namreč zmanjša (zato moramo tako pogosto na WC). Potem ko je v trebuhu spet več prostora, pa je fajn mehur navadit nazaj na večje količine urina - tako da ne dirkamo na WC vsake pol ure po nekaj kapljic kot zdaj, ampak da zavestno zadržujemo. Počasi ga spet brez problemov napolnimo tiste 3-4 deci user posted image  

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 8:46:04   
polmaja
majabar - user posted imageHormoni nas vse premetavajo - kako mora bit šele tebi, ko je vse še bolj potencirano zaradi ogromnih sprememb; nova okolica, novo skupno življenje s partnerjem, druga kultura in jezik, pa še dojenček za piko na i! user posted image  Če ti je hudo, se pa malo razjokaj, nosečkam nam je vse dovoljeno user posted image ...
Jaz sem se ravno razcmerala, ker  so mi danes zjutraj dostavili voziček. Še dobro, da me nihče ni videl user posted image  (no, zdaj pa ve veste...)
Mimogrede: naročila sem ga v četrtek zjutraj (ja, 12.8.!!!!) prek interneta iz Nemčije! Ne morem verjet, da so mi ga dostavili v dveh dneh. Svašta. Iz Kopra do Pirana bi verjetno čakala kak teden!

Danes bom malo grešnica, hehehe - bom šla kar na pizzo za kosilo. Ker sem še sama, se mi ne ljubi kuhat. Za eno osebo je prav bedno user posted image . Pa malo junk-fooda tudi ne škodi...

Včeraj smo se sprehajale 2 nosečki + mamica + 3 mali pamžki - pa pravi ena: "kot reklama za tablete za plodnost", moja prijateljica pa: "ma bolj kot reklama za pomirjevala" user posted image

Za spisek: sem iz Pirana, bom poskusila rodit v Postojni (z EA, če bo mogoče), otročkov še nimam na žalost. Bo Borček moj prvi... Naslednji pregled z UZ bo 24.8., PDP pa je 27.10.
(za računalnike sem res bolj trapasta in nimam pojma, kako to napopkat na seznam user posted image  )
Hvala vsem, ki ga tako pridno urejateuser posted image

< Sporočilo je popravil polmaja -- 14.8.2010 8:47:20 >

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 9:38:57   
BRinME
dobro jutro...user posted image

Danes imajo v BC spletno akcijo elektronske varuške od Aventa. A jo ima mogoče katera doma? Mi jo bomo rabili in jo mamo namen kupiti, samo prvo bi rada slišala vaše mnenje, če je ta v redu, al je katera boljša. Na kaj je treba bit pozoren pri nakupu? user posted image

Včeraj sem bila po nakupih za našega user posted image ...celo popoldne...je bila moja prijateljica z mano in na koncu sva bile tako zmatrane, da sva si privoščile mehiško pico...user posted image
Zdaj mislim, da imamo počasi vse, počakamo samo še posteljico in previjalno in pol lahko user posted image pride...user posted image

(odgovor članu polmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 11:40:11   
caroline1
M&A in Anju- valjda se ne bomo prijavljale na Zavod...drgač pa je treba nest potrdilo najkasneje v treh mesecih odkar se ti pri delodajalcu izteče pogodba, ne glede na to, ali si na porodniški...tako je meni rekla na Zavodu! Kdo bi jih razumel a ne??? Jaz sem optimist in bom rekla, da bom drugo leto takega časa že imela dogovrojen šiht user posted image

BRinME- jaz te varuške ne bom imela...ne vem, če jo bom sploh rabila...itak sva sama, pa neke posebne galame ne delava, zato se mi ne zdi potrebno, da bi dojenčka nekam zapirala...mogoče kasneje, ko bo večji! Ne zdi se mi pod nujno! user posted image

Majabar- to z jokanjem je res grozno. Jaz tudi jokam skoz nekej...brezveze! TV, Radio, karkoli me spravi v jok...brez da mojega sploh omenjam!!! user posted image  Ma sej se bo tudi to umirilo! Najverjetneje!

Polmaja- občudujem te, da vse zmoreš sama...jaz bi se smilila sama sebi za znoret! Čeprav res, da večino uštimam sama, pa vseeno rabim enega, da mi reče, da sem pridna, pa da sem lepo uštimala itduser posted image

(odgovor članu BRinME)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 11:56:29   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: polmaja


Mimogrede: naročila sem ga v četrtek zjutraj (ja, 12.8.!!!!) prek interneta iz Nemčije! Ne morem verjet, da so mi ga dostavili v dveh dneh. Svašta. Iz Kopra do Pirana bi verjetno čakala kak teden!



Res? Kakšnega si to naročila? Ker jaz bom tudi preko spleta, pa da vidim user posted image

(odgovor članu polmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 12:08:38   
nejkec
Sem mislila, da sem samo jest taka jokica user posted image . Pa sploh ne rabim nekega razloga, sam rabim se zjokat in kar olajšanje čutim, če kakšno solzico potočim. Drugače se mi ne zdi, da bi imela kakšna huda nihanja v razpoloženju in podobno. Moj user posted image pravi, da sem čist znosna user posted image .

Enouser posted image : s čim se maže presredek? A kakšno mandljevo olje bi bilo ok?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 12:43:24   
mamamajča
nejkec, jaz sicer ne vem, ne uporabljam nič, ampak sem pa že brala o tem, pa ni videt, da bi mazanje kaj dosti pomagalo.... ene pač majo malo več sreče kot druge. Ne vem, prebrskaj še druge podobne forume...

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 12:53:11   
Najki
anju indukcijsko je narejeno tako, da se segreva samo posoda in sicer plata samo pod posodo ob stiku. kjer posoda ne stoji, je plosca hladna in se nic pospricanega ne zsazge ali pripopa. imava ze ksno leto tisto plug&play enojno indukcijsko plato, ki jo lahko s sabo nosis okoli in se prav nic ne prizge. Cisto drugace kot navadna elektricna. Reakcijski cas je pa kot pri plinu. Ko das off al pa odstranis posodo se ugasne in tudi plata je takoj hladna. Sicer pa midva nimava opcije za plin, ker je na drugi steni in se tisci vodovoda, stena pa je premajhna za oboje. Bosch pomivalni stroj je super ja.

majabar en user posted image za lepsi dan.

M&A sivelja zapomnit za citronke.

polmaja mi lahko poves, koliko je bila postnina iz nemcije?

brinme vse varuske naceloma sumijo, bolj ko se oddaljis ali gres v druge stuke. tko da poglej koliko nosi in kako veliko stanovanje imas. potem so se nastavitve obcutljivosti na zvok. sej neglede na sumenje je zadosti, da se vzge in te opozori, da je nek zvok, da gres pogledat. potem imas take z displayem za vse sorte recimo vlago, temperaturo ipd. za to bi rajsi vzela posebej vlagomer. nekatere vzamejo varusko, ki pride z anglecare ploscami. te plosce se postavijo pod jogi in spremljajo dihanje, ce neha dihati, se vzge alarm. pride verzija z integrirano varusko in ena brez. midva sva vzela locen angelcare, loceno varusko in locen vlagomer s termometrom. vlagomer je sel povsod z nama na pot, ostalo pa po potrebi. aja varusko imava pa neko nefirmo in anma dobro sluzi, tako da ne rabi bit ful draga. ce je v akciji aventova, se jo najbrz splaca vzet, je namrec phillipsova firma to. BTW pise, da je razprodano...

caroline1 varuska je kar prakticna, ko mali spi par ur, ti pa hoces izkoristit cas za kaj pospravit al pa posodo pomit ali kosilo skuhat. potem slabse slisis, ce joka, pa tudi zapres vrata, da ga ropotanje ne bi zbudilo. ce ima svojo sobico je pa sploh nujna za ponoci. ce jo imas moznost dobiti ali ti jo kdo ponudi na posodo, jo kar sprejmi. nujna seveda ni, bos pa bolj sproscena, ker ne bos rabila prisluskovati, ce dete joka.

nejkec mandljevo ali olivno olje sta po moje cisto v redu. se dobijo tudi neka olja rav za to. lahko pogledas, na bazi cesa so in uporabis cenejso varianto. sam je treba tudi malo raztegovat in masirat.

moje tri strije od prve nosecnosti so se zacele podaljsevati, dobile so blj rdeco spicko kaksen cm dolgo, pa sem narocila devisko karitejevo maslo (shea butter) in se 2x na dan mazem kot obsedena user posted image . je prislo v dveh dneh po narocilu user posted image . prej sem se z arganovim oljem ali z otroskimi olji, ki jih se imam, pa tudi z mamma kremo, kar je prislo pod roke, samo ne prav redno. upam, da bom od te nosecnosti odnesla samo malo daljse prvotne strije.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 12:57:07   
Pokora
Dan :-)

Sej sploh ne folgam priti na RR zadnja dva dneva. Mam skos obiske, da mi krajšajo čas. user posted image
Zvečer pa moja fanta prideta domov, če ne bo gužve na cestiuser posted image user posted image user posted image  Joj se že veselim!!!!

Lahko se pri meni srečamo, mi je čisto kul (Anju, v tem primeru sigurno falafle naredimuser posted image ). Čeprav, roko na srce, bi jaz tudi z veseljem že kam šla po dooolgem času. No v ponedeljek upam da imam pregled, da mi G pove kako napreduje vse skupaj. Upam da se je vse tole počivanje obrestovalo in da naša mala lepo ostaja zaprta v trebuščku! Takrat bom tudi lažje vedela povedati kaj in kako.

user posted image Mene tudi zanima če ima katera izkušnje s to Aventovo varuško. MI smo v prvo dobili rabljeno in smo jo obrabili do konca, tako da rabimo novo. Pa ne vem če je ta v akciji ok. Moja sestra vem da ima Aventovo. Sem jo že klicala da bi jo povprašala kakšno, pa je na morju in se mi ne javi.

Super tole s citronkouser posted image user posted image  Bom tudi jaz z njo malo počistila po stroju.


(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 13:06:55   
Alica84
Jst sm tut za srečanje, čeprav se tu bolj malo oglašam! Sem pa za vse sobote in za Ljubljano. Hvala Sasadejan, ker si se lotila organizacije - jaz ti z veseljem pomagam! user posted image

Za na seznam: Alica84, 26 let, Domžale, 1.user posted image , user posted image , rodila bom verjetno v Lj.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 13:30:40   
katis
Zdravo!

Danes sva pa z možem poležavala do 11ih, ker Bor že pri babici in dedku uživa. Je taka tišina. Pa sej mi paše, samo vmes pozabim, da je na počitnicah, pa mi v možgane šine - joj, kaj pa dela zdaj, da je tako tiho user posted image . Ah, ti naši mulčki...

Srečanje - meni je OK vse, kar je po 24.9. - takrat se mi začne porodniška in če ne bo nobenih večjih problemov vmes, potem vsesakor pridemuser posted image . Najraje sobota no, je lažjeuser posted image

Sem vidla, da ste se o babyfonih menile. Mi smo pred 3 leti ob rojstvu Bora dobili za darilo TOMY. Nam prav fino služi v hiši, med nadstropji in okoli hiše. Sicer zadnje čase ob vklopu malce bolj šumi, ampak še vedno pride zelo prav. Le ponoči je nimam več vklopljene kakšno leto. Pa še Bor se včasih igra, ker ima možnost dvosmerne komunikacije. Pa imamo ''telefon'' user posted image . Moram pa rečt, da nam je babyfon splošno gledano zelo prav prišel.

Morava pa z možem sedaj pogruntat, kako bova uredila spalni in previjalni kotiček user posted image za ta novega člana. V začetku sem hotla posteljico dat v sobico k Boru (imamo samo eno otroško sobico), a se bojim, da bosta ponoči drug drugega motila, saj ima Bor zelo rahel spanec . Najina spalnica je premajhna, da bi šla še posteljica noter (pa čeprav je naša le 55*110 velika). Verjetno bomo uredili kotiček v dnevni sobi, pa kakšno okrasno zaveso montirali, da bo lahko malce ločen vsaj kar se razsvetljave tiče. Itak bi pa to bilo le 3 m stran od najine postelje. Imamo trenutno majhno user posted image  stanovanje, kaj? Še dobro, da je hišica v planuuser posted image

< Sporočilo je popravil katis -- 14.8.2010 13:33:59 >


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu Alica84)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 13:37:36   
nejkec
Katis, midva še otroške sobice nimava. Pa bo otroček kar v dnevni, ker v spalnico še zibke ne bi spravila. Ah, je vseeno bolje na svojem!

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 13:46:59   
katis
Res je nejekec, ni ga boljšga, kot bit na svojem.

Mi smo sobico Boru naredili šele lansko jesen, prej smo vsi skupaj spali v spalnici (11 m2). Sva mu dala svojo spalnico. Pol sva pa pregradila hodnik brez oken v najino spalnico (ene 7,5 m2), naredila malce inovativen trikotni prehod iz dnevne v novo spalnico in otroško sobo. Tako da midva imava bunker user posted image  zase. Imamo pa v otroški sobici ravno toliko prostora, da bo lahko potem šla noter še otroška poteljica. Čez dve leti bomo moral pa obe pojstle ven vrečt, pa pograd noter user posted image . Pol pa počasi, upam vsaj, bo že na vidiku vsaj okvirni datum za čisto na svoje. In morda, takrat enkrat, si omislimo še tretjega mladička user posted image . Bomo videli.

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 14:00:38   
BRinME
IZVIRNO SPOROČILO: nejkec

Enouser posted image : s čim se maže presredek? A kakšno mandljevo olje bi bilo ok?



Jaz sem kupila tole..pa bomo vidli, če bo kaj pomagalo. Moja prijateljica se je pri obeh mazala s tem, pa ni bila ne rezana, ne šivana. user posted image

Caroline1 - mi2 bova varuško potrebovala, vsaj na začetku, ker je soba v zgornjem nadstropju, jaz bom pa čez dan tudi spodaj pri tašči. Pol ko bova enkrat na svojem, in bo vse v enem štuku, je verjetno pa ne bom več rabila.

Najki - hvala za nasvet user posted image Sem videla, da je bila takoj razprodana...očitno je v redu in tudi 22€ popusta se kar pozna. Bom pa malo pogledala za kakšno drugo...user posted image

Danes sem tako vesela....je moj user posted image končno popravil pečico (je šel zgornji grelec) in spet lahko pečem...user posted image user posted image
Tako da bo danes za kosilo zelenjavna juha in rižev narastek....mmm...user posted image

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 14:30:22   
Pokora
Jaz pa nisem čisto ziher če masaža presredka pomaga. Po izkušnjah sodeč je vse precej odvisno od babice koliko se ji da. Meni ga je ful lepo mirkala in ga sproti raztegovala. Jaz sem se na koncu sicer malo strgala (male sramne ustnice), ampak vzrok za to je bil, da je imel moj škratek precej veliko glavico in tudi drugače je bil precej velik zame ki sem bolj pri majhnih.

(odgovor članu BRinME)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 16:04:46   
anju
M&A bom poskusla c citronko.

jp, tudi jaz upam, da mi ne bo treba vlečt nadomestila po porodniški. samo če ne bo službe, bo z nadomestilom vsaj za dedka mraza. bom na zavod poklicala kake papirje rabijo, da zrihtam prej.

Pokora držim pesti da ne bo gužve na cesti!

Najki sej bi imela indukcijsko pa takrat posode nisem imela, sem jo kmalu potem dobila za preselitveno darilo. si je mama tokrat umislila 6 kuhališč, 4 indukcije 2 električni. zdej bo pa fotr cel zmešan ko si bo hotu mleko segret al pa kafe skuhatuser posted image
prenosna varuška res prav pride. še celo pri malčku, ki sam spi v svoji sobi in je kaj bolan. samo to user posted image šumenje. ko sva slišala, da vse šumijo, sva vzela eno poceni, brez dodatnih funkcij.

jokavost en komad je bil po radiu, ne vem več kateri, med vožnjo iz službe....user posted image ....kar iz lepegauser posted image hudiča, zdaj pa me matra kateri je biluser posted image

polmaja prosim za link trgovine kjer si kupila voziček?user posted image


< Sporočilo je popravil anju -- 14.8.2010 16:06:41 >

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 16:10:02   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: polmaja

Včeraj smo se sprehajale 2 nosečki + mamica + 3 mali pamžki - pa pravi ena: "kot reklama za tablete za plodnost", moja prijateljica pa: "ma bolj kot reklama za pomirjevala" user posted image


ti se hecaš, ja....

ok user posted image

(odgovor članu polmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 16:33:20   
polmaja
Voziček prek neta - sem naročila Quinnyja Freestyle XL Comfort, komplet, ki vključuje voziček s športnim sedežem, košaro Dreami, zimsko vrečo, zaščito za dež in torbo/ruksak za 499.00 Evrov + poštnina 50.00 Evrov. Poštnina je odvisna od firme, ki pošilja - v tem primeru sem uporabila nemški E-Bay, firma kids-comfort-de. Ker poštnina za SLO ni bila navedena, sem kontaktirala direkt prodajalca in so mi takoj odgovorili.  Pri nas bi vse skupaj stalo cca 700.00 Evrov, torej se mi je še vedno splačalo user posted image .
Lupinico Maxi Cosi sem naročila posebej, prek Amazona.de, za 88.00 Evrov, poštnina vključena (niso še dostavili). V glavnem naročam prek neta že dalj časa, a nikoli še nisem nabavljala tako velikih stvari. Previjalna mizica je tudi že prispela iz Velike Britanije (cca 110.00 Evrov), tako, da sem ful zadovoljna. Pomembno je:
- preveriti reputacijo/oceno prodajalca - če ocene ni, ne grem v nakup
- vedno plačujem preko PayPala, kar ti garantira zaščito podatkov ter povračilo plačila, če je z naročenim kaj narobe (1 mesec)
- dobro si je izdelek ogledati v živo, če je možnost za to, in podrobno prebrati vse informacije (+ ocene) o izdelku. Če so info pomanjkljive, ne grem v nakup.

Ne pozabite, da je jutri na BabyCentru prek neta posebno ugodna ponudba lupinice (-30%)!

Lepo sem pobajsila pizzo, zunaj dežuje, zdaj pa zlagam male cotkice. Prav super! user posted image

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 16:33:58   
sasadejan
Jaz sploh nisem vedla o čem govorite, ko ste omenjale presredek. Sedaj mi je mogoče za pikico bolj jasno, sam bi še vseeno prosila za razlago.

majabar -  glede občutljivosti, ti lahko povem, da se jaz grozna. Moj mi sam prst pokaže pa že jokcam. Vse me spravi v jok. Sam nimam kaj, tako to je user posted image .

Glede srečanja sem jaz za kadarkoli v septembru, upam, pa, da se nam uspe zmeniti in končno videti user posted image .

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 17:48:03   
orhideja80
Danes sem gledala spet previjalne in posteljice v BC - fuuuuuuul mi je všeč oboje od italbaby - Bears in Love. Vendar je problem, da nimajo nič na zalogi in šele preverjajo odziv strank. Naročajo pa baje samo na 1/2 leta...kolikor sem gledala na spletu se da kupit samo v Italiji user posted image .
 
Je katera mogoče že kupovala kaj od italbaby v italiji in kje je najbližja trgovina?
 
 

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 18:09:02   
caroline1
Vsakič, ko mamo kako debato kaj rabiš in kaj ne, se morem nasmejat! Jaz vem, da bom otroka hodila gledat na 5 min in preverjat, če diha in če je nasploh vse ok z njim. Verjamem, da je neprijetno, če imaš bajto v dveh štukih. Varuške, ki zašumijo vsakič, ko mali bolj globoko vdihne, mi ne delujejo prepričljivo. Je pa vse stvar navade. Podobno kot sterilizator, sušilec za cunje, mikrovalovka...če nimaš, ne pogrešaš...ko 1x imaš, se sprašuješ kako si živel do zdaj! user posted image


(odgovor članu orhideja80)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 18:16:47   
čebeli
Hoj!

Varuška...nisem je rabila prve mesece, ker sem bila res non-stop zraven...ko pa sem začela hodit ven po kak korenček za kuho, ali okopat kako gredičko, pa je prav prišla. Sem jo nabavila pri pikapolonici- tomy, iskala najcenejšo.

Mene pa zanima, če katera načrtuje pitje malinovega čaja? Ker jaz sem se odločila, da to nosečnost poskusim tudi s tem...samo da bi delovalo in bi lahko rodila brez cr. Ni najhujša stvar rezanje presredka, verjemite!

Indukcija- ko smo nabavljali kuhinjo, sem nujno hotela imet tako kuhališče...in je res super. Edini problem so potem res lonci, ki morajo biti železni- (po domače povedano) taki, da se gor prime magnet...user posted image se spomnim kako sem jih hodila kupovat z magnetkom v torbici...user posted image Aja, zoprna stvar je edino, ko mi mami ali tašča prinese kaj v svojem piskru, pa se ne da pogret, ker ga plošča ne zazna.


< Sporočilo je popravil čebeli -- 14.8.2010 18:24:12 >

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?