|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 13:12:30   
liliana
baguSka veš....

Mamina hčera oz. očkova punčka pričakuje od partnerja, da je odogovoren in zrel, ker pač ona ni.....ni dovolj zgolj, da je v njegovih očeh na prvem mestu, želje ji mora brati iz oči oz. misli.....in če najde takega partnerja, ki se grozno trudi okoli nje je vse lepo in prav, če pa najde partnerja, ki ni dovolj zrel in odgovoren, pa nastane problem.....oz. ko partner enkrat reče, zdaj pa dovolj, nisi ti center sveta, da bi te vsi nosili po rokah......in potem jokak domov, jokat k prijateljicam ali pa na RR po nasvet oz. ne toliko po nasvet, bolj blatit partnerja, kako si je dovolil, da se tako grozno obnaša do nje.....



< Sporočilo je popravil liliana -- 10.2.2010 13:15:35 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 13:16:08   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ok Mika.. ampak po tvojem opisu jaz tegale res ne smatram kot mamine al pa ockove hcerke.. user posted image Gres pac na obisk k njim. To se ne pomeni da si od njih odvisna! Da BREZ NJIH NE ZNAS NIC! Ne? Imas svoje zivljenje in ga sama zivis! Ce gres pa tja na obisk in ce jim kdaj kej kupis, pa zame osebno to se ne pomeni da si njihova puncka.. Ce pa res nebi znala NIC, ker ti nikol ni blo doma potrebno nic nardit, ker so vse starsi nardil namesto tebe in zate in nebi znala poskrbet zase in bi starse pred svojo druzino postavljala na prvo mesto, potem je pa ze za premislt ja.user posted image


Sej nič drugače ne delam, ko avsin fant (bivši). je napisala, da zna vse sam naredit, sam moti jo njegova mama. Pa poglej kakšni komentarji so sledili, da dobro, da še ne sexata. Za bruhat no.

tud ne razumem tega postavljanja na prvo mesto. Sej niso tašče tiste, ki se borijo za to, ampak snahe. Moja tašča je imela prebliske, ampak se na to sploh nisem ozirala. In ker se jaz nisem borila, se tud ona ni in nikoli nisva imele konflikta. Pa nisem možu nikoli težila zaradi nje.
Dobro, so izjemni primeri, res, ampak tale avsin se mi ne zdi tak primer.

Pa naj si drzne kateri moški imet tak odnos z mamo, ali očetom, kot ga imam jaz....žena bi mu pakirala kovčkeuser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 10.2.2010 13:18:33 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 13:23:59   
baguSka
Ne razumem teh današnjih odnosov.


Mislim zame to kar opisujes ti in to kar posesivne mame delajo s svojimi otroci sta kot noc in dan! Dve cisto razlicni zgodbi! Eno je normalen odnos, drugo pa je nenormalen odnos. Zdej kaj je pod normalno in kaj ni, je pa odvisno od vsakega posameznika kok je pripravljen sprejemat in tolerirat... In zato jaz ze skoz pravim: ce ga lahko takega sprejemas, ga sprejmi! Vsak ima svoje meje in ve do kje gre lahko oz do kje zeli it.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 13:27:22   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ne razumem teh današnjih odnosov.


Mislim zame to kar opisujes ti in to kar posesivne mame delajo s svojimi otroci sta kot noc in dan! Dve cisto razlicni zgodbi!


A to zdaj misliš na splošno al pišeš o avsinem tipu. ker men sta moja in njegova podobni zgobi.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 13:30:52   
baguSka
so izjemni primeri, res, ampak tale avsin se mi ne zdi tak primer


Glede tega sem tud sama skepticna - sem tud to ze povedala! da mam pomisleke glede njega.. ker tipicni sineti ponavad NE priznajo da to SO!! In so celo ZELO uzaljeni, ce jim omenis to!! On pa ni tak.. in se baje celo zaveda tega in je celo prosil, da mu ona pomaga ven iz takega odnosa.. in se slabo vest ima. Kar je pac mamini sineti obicajno nimajo. In poleg tega se pravi, da on veliko nardi.. ne vem - sama bo najbolj vedla a si ga res zeli takega kot je al ne in koliko truda oz volje in energije je pripravjlena vlozit v to? Ker ocitno je, da jo to moti zelo. Ko te neki ZELO moti, pa ponavadi to zelo tezko spregledas.. in pac trpis. Ce hoces, al pa noces.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 13:32:48   
baguSka
na splošno


na splosno ja

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 13:34:08   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

so izjemni primeri, res, ampak tale avsin se mi ne zdi tak primer


Glede tega sem tud sama skepticna - sem tud to ze povedala! da mam pomisleke glede njega.. ker tipicni sineti ponavad NE priznajo da to SO!! In so celo ZELO uzaljeni, ce jim omenis to!! On pa ni tak.. in se baje celo zaveda tega in je celo prosil, da mu ona pomaga ven iz takega odnosa.. in se slabo vest ima. Kar je pac mamini sineti obicajno nimajo. In poleg tega se pravi, da on veliko nardi.. ne vem - sama bo najbolj vedla a si ga res zeli takega kot je al ne in koliko truda oz volje in energije je pripravjlena vlozit v to? Ker ocitno je, da jo to moti zelo. Ko te neki ZELO moti, pa ponavadi to zelo tezko spregledas.. in pac trpis. Ce hoces, al pa noces.



tako ja. vseh odgovorov nisem prebrala, tako da sem spregledala.

No kar se pa še avsine 'tašče ' tiče....zelo malo bi potrebovala, da bi se lahko lepo razumeli. Samo ona je na sveže ločena in nima volje. Potem je pa bolje, da gresta vsak svojo pot.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 13:36:36   
MissElvira




In ker je tako totalno out....imamo študente in študentke, ki študirajo od 20 do 30 leta ali pa še dlje....vendar se na nobeni fakulteti "ne najdejo".....in iščejo tisto ta pravo smer, ki jim bo razsvetlila življenje......



no, taki je obicajno NIKOLI ne najdejo!!




Seveda jo najdejo, samo v glavnem ne na faksu. Večina se jih vpiše predvsem zaradi "papirja" in relativne ne-težavnosti kakšnih študijskih programov ker menijo, da imajo nato boljše zaposlitvene možnosti. Kaj pa pomeni, ko končaš kakšno študijsko smer, pa tako ali tako nobeden ne ve. Redko kateri vstopijo na faks, ker jih raziskovalno delo na tistem področju dejansko zanima in bi se radi ukvarjali s tem. Tako pač imamo pol-pismene novinarje, pravnike brez občkutka za etiko in veliko ekonomistov. Pffffff, pa sedma stopnja!



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 13:43:13   
baguSka
Seveda jo najdejo, samo v glavnem ne na faksu.


Tocno tko.. zato pa jaz osebno ne bom nikoli forsirala otroka, naj nardi fax, ker je papir obvezen oz nujen!!! Jaz osebno imam ravno nasprotne izkusnje, vsaj v 90%. In do danes npr sem bla ze na mnogih razgovorih za sluzbo in so po vecini veliko bolj zazeljene DELOVNE IZKUSNJE, kot PAPIR!

(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 14:19:58   
pridna_janja

Ne vem pa zakaj vedno govorimo le o problemu "maminih sinčkov" in nikoli o problemu "maminih hčerk"


mislim da mamine hčerke niso toliko kritične ko pa mamini sinčki ,mamine hčerke verjetno znajo kuhat,prat,likat in da poskrbijo same zase in da ne vprašajo mamico kako se naj obleče itd.nisem mamina hčerka in nevem kako to zgleda,glede mamin sinček pišem ker sem ga imela in vem kak je to


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 14:23:23   
pridna_janja
očkova punčka

to pa jaz tudi poznam eno samo je očkova hčerk ker ni imela možnost 20 let bit pri očetu in tudi zdej ni pri njem ker je poročena jaz mislim da je očkova hčerk ker skos jo razvaja vse ima kar si želi user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 14:24:44   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja


mislim da mamine hčerke niso toliko kritične ko pa mamini sinčki ,mamine hčerke verjetno znajo kuhat,prat,likat in da poskrbijo same zase in da ne vprašajo mamico kako se naj obleče itd.nisem mamina hčerka in nevem kako to zgleda,glede mamin sinček pišem ker sem ga imela in vem kak je to



Jaz ne blestim ravno ne v kuhanju, ne v pranju in ne v likanju.....verjetno zato, ker nisem mamina hčerkauser posted image ......vprašam pa kdaj moža, če naj oblečem to obleko ali ne oz. če se fejst vidi, da me špana po riti od zadnjega poletja......user posted image



< Sporočilo je popravil liliana -- 10.2.2010 14:25:00 >

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 14:33:55   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja


mislim da mamine hčerke niso toliko kritične ko pa mamini sinčki ,mamine hčerke verjetno znajo kuhat,prat,likat in da poskrbijo same zase in da ne vprašajo mamico kako se naj obleče itd.nisem mamina hčerka in nevem kako to zgleda,glede mamin sinček pišem ker sem ga imela in vem kak je to



Jaz ne blestim ravno ne v kuhanju, ne v pranju in ne v likanju.....verjetno zato, ker nisem mamina hčerkauser posted image ......vprašam pa kdaj moža, če naj oblečem to obleko ali ne oz. če se fejst vidi, da me špana po riti od zadnjega poletja......user posted image




lahko ti vprašaš moža kako in kaj jaz tudi sem ga spraševala mam lepo ritkico če oblečem te hlače ali ono ali drugo ampak da ti bi vprašala mamo kako naj se oblečeš če greš zmano ven user posted image user posted image user posted image haloooo če bi mene spraševal ne bi blo problem ampak mamo user posted image user posted image user posted image meni so tudi všeč boksarce na moške ko pa navadne hlače recimo ali meni so bol všeč  moski če oblečejo majčko ali pulover ko pa srajco recimo.On nikol ni šel kupovat si sam spodnje hlače ali kaj za oblečit vedno je mamica zraven bla to pa je 100%mamin sinček user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 14:43:20   
baguSka
On nikol ni šel kupovat si sam spodnje hlače ali kaj za oblečit vedno je mamica zraven bla


ja sej ce bi ti sla, bi mogoce pa rajs s tabo su!?user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 15:01:45   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

On nikol ni šel kupovat si sam spodnje hlače ali kaj za oblečit vedno je mamica zraven bla


ja sej ce bi ti sla, bi mogoce pa rajs s tabo su!?user posted image

ene parkrat sem ga jaz res seboj vzela pa sem mu jaz izbrala potem me je pa mamica njegova klicala če je bil zmano ko si je kupu bundo ali kaj si je pač kupu.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 15:05:32   
liliana
Koga je mamica klicala.....a tebe....user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 15:18:54   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Koga je mamica klicala.....a tebe....user posted image

mene je mamica njegova klicala in me je vprašala če sem jaz bla z njem ko si je kupoval


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 15:50:08   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Koga je mamica klicala.....a tebe....user posted image

mene je mamica njegova klicala in me je vprašala če sem jaz bla z njem ko si je kupoval



user posted image user posted image user posted image in? je bla zadovoljna s tvojo izbiro??

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 15:52:29   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Koga je mamica klicala.....a tebe....user posted image

mene je mamica njegova klicala in me je vprašala če sem jaz bla z njem ko si je kupoval



user posted image user posted image user posted image in? je bla zadovoljna s tvojo izbiro??



meni ni nič rekla nevem kaj je rekla ko je vidla da sem mu kupla boksarce namest navadni hlač user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 15:56:05   
baguSka
vids, sam nardila si pa tocno to, kar je on po mamici navajen.. ti si sla z njim! nadaljevala si njene navade oz razvade.. in tocno to je verjetno tud pricakoval od tebe! ker ce nebi oz nisi, je verjetno takoj spet k mamici teku.. ja, to je vzorec pravega maminega sinka!

za tistega od avse, pa sem se vedno mal v dvomih.. user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 16:03:43   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

vids, sam nardila si pa tocno to, kar je on po mamici navajen.. ti si sla z njim! nadaljevala si njene navade oz razvade.. in tocno to je verjetno tud pricakoval od tebe! ker ce nebi oz nisi, je verjetno takoj spet k mamici teku.. ja, to je vzorec pravega maminega sinka!

za tistega od avse, pa sem se vedno mal v dvomih.. user posted image



od avse je tudi mamin sinček samo malo moderniziran


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 16:11:39   
baguSka
kako pa to zgleda?user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 16:18:57   
liliana
Včasih si gate sam kupi......user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 16:21:46   
baguSka
user posted image user posted image user posted image

kaj pa je pol moj moz - k sploh ne hodi v soping?

pa drugac vse nardi doma.. pa on je kuhar v nasi hisi.. pa starse vidi mogoce 3x na leto.. po telefonu se sploh ne menjo.. razen sms jim poslje za RD.user posted image pa jih ma drugace cist rad! ocitno se drzi pravila: manj jih vidim, rajsi jih imam!user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 16:23:27   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

pa drugac vse nardi doma.. pa on je kuhar v nasi hisi..



u!user posted image mogoce sm pa jst ockova deklica!?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?