|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
15.3.2010 20:51:22   
Zvezdici
Vidim, da ste že aktivne user posted image .
Sem samo hotela napisat (ker predvidevam, da me prej nste slišale), da hvala vsem za sok.
Bilo je pa super. user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
15.3.2010 20:53:09   
petrca2507
Jaz sem do doma rabila dobrih slabih 10 minutk (od tega mi je hoja od Azurja do avta vzela vsaj 3 minute), ampak sem potem še pse ven peljala, da kasneje ne bo treba. user posted image

Imela sem se super. Najedla sem se --- do jutri zjutraj bom zdržala. user posted image Sasi1975 se zahvaljujem za hlače, neki_noči za bon. Seveda pa vsem za super družbo in klepet.

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
15.3.2010 20:55:12   
krtkova
ha ha kako se pridno fočkamo!!user posted image user posted image

MM - pa kaj mu to sploh razlagaš?? Ti bi rekla, da si popolnoma samostojno dam prišla, pa bi blo!!user posted image user posted image

Zvezdici - pa dej nehi se no tok zahvaljevat!! Sej je bil sam sok!! Pa bli smo te ful veseli in hudo dobr zgledaš 9 dni pred porodom. Ti le glej, da nas boš obvestila, ko boš rodila (lahko tud na moj mobi).

PS: zdej si pa še moj strokovno ogleduje voziček in preverja vse gumbe.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
15.3.2010 20:59:35   
candy24
Sem vedla, da bo že nekaj za prebrat... user posted image Tudi jaz sem se imela super fino fajn. Hvala vsem za tako lepo popoldne/večer. user posted image Aja - sufle je pa bil res božanski!!! user posted image Moj dragi je že poslušal kako sem dobro jedla... user posted image

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
15.3.2010 21:09:22   
MaliMišek
Jst sm tud preveč jedla....študiram, da bi začela z lupinco in cukrom letat gor pa dol po štengah user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

MM - pa kaj mu to sploh razlagaš?? Ti bi rekla, da si popolnoma samostojno dam prišla, pa bi blo!!



user posted image me moj preveč dobro pozna user posted image . Azur je moj večni problem....sicer sem ga pa 5x klicala, da sem sploh najdla do tja user posted image .

Sem prej pozabila omenit.....ful fajn je bilo spoznat vse (meni) "nove" mkbk, candy, zvezdici in seveda spet videt vse "stare".



(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
15.3.2010 21:14:56   
marjanaj
Hvala babuške user posted image ja bo še kar pester tale teden...

Vidim, da ste uživale v Azurju! A da ste se preveč najedle? user posted image Hehehe, prav vam je, ker sem vam bila tolk fouš, ker me ni bilo tam, zdej pa imate! user posted image Ja ni druge, kot da naložite moko & cukr v lupinice in trening gor & dol po štengah! Ja je treba zdaj te kalorije ven spravit. user posted image

Jutri pa moj prvi CTG. Me prav zanima kako to zgleda. user posted image

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
15.3.2010 21:15:03   
MaliMišek
IZVIRNO SPOROČILO: krtkova
PS: zdej si pa še moj strokovno ogleduje voziček in preverja vse gumbe.user posted image user posted image user posted image


user posted image kr naj trenira....zdej zajc še lahko vn pade user posted image ....Evita pa rajš ne user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
15.3.2010 21:16:08   
marjanaj
krtkova a si prinesla mkbk serum za mladost? user posted image Ali si že celega sama porabila? user posted image

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
15.3.2010 21:17:27   
MaliMišek
IZVIRNO SPOROČILO: marjanaj

Jutri pa moj prvi CTG. Me prav zanima kako to zgleda. user posted image



Jst sm ga mela v četrtek....sem ležala približno 20 minut, na trebuh ti pa navežejo dve napravci (zgledata kot hokejski pak) in poslušaš kaj se dogaja v trebuščku...meni je bilo ful fino user posted image , so mi ugasnl še luči in sem skoraj zaspala  user posted image .

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
15.3.2010 21:42:45   
krtkova
IZVIRNO SPOROČILO: marjanaj

krtkova a si prinesla mkbk serum za mladost? user posted image Ali si že celega sama porabila? user posted image


kje sm pa upala. user posted image Sm ji ga prinesla, sem se hvala bogu spomnila.user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
15.3.2010 21:49:36   
bcljka
MM - v sredo pride user posted image sej sm se zdej zaposlila pa sm rešla domačo nalogo za metodologijo za 14dni naprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako vzorna študentka user posted image user posted image user posted image

joj, marjanaj user posted image user posted image user posted image

drgač sm pa čist navdušena nad solato kok je bla dobra, tko da me v sredo user posted image k pride domov pelje v azurja na po moje poletno solato (uradno primorsko)... user posted image

zvezdici - kaj se zahvaljuješ za sok ... vidš kok vse jambrajo da so preveč site, bi mogla še kkšn kos pice pojest user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
15.3.2010 21:57:51   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: marjanaj

Jutri pa moj prvi CTG. Me prav zanima kako to zgleda. user posted image


Vzemi s sabo kaj za brat, meni je bilo vedno dolgčas 20 minut sama ležat tam na mizi ... 5 minut sem bila vzhičena, da sem slišala otrokov srček, potem pa dooolgčaaaas ...

Pa moje sožalje user posted image .

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   [Brisano sporočilo]
15.3.2010 22:05:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bcljka)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
15.3.2010 22:53:47   
krtkova
jst sm še vedno sitaaaaa!!!user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
15.3.2010 22:55:43   
candy24
cojka: tudi tebe! user posted image Pa enako velja seveda za vse ostale - le imen od čisto vseh si nisem uspela zapomnit. user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
15.3.2010 23:00:00   
candy24
Sem prej pozabla vprašat: pride mogoče katera jutri na telovadbo na Fužine? 

(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 0:37:05   
bcljka
jst mam jutr (oziroma to je že dons) spet sproščanje in jazz balet user posted image še vedno vabm kkšno da pride na jazz user posted image

evo... dons kr neki bluzim še ponoč k mi ni treba jutr tok zlo zgodi vstat user posted image pa seveda sej ne počnem nč pametnega user posted image

sm se pa neki spomnla... cojka - a si ti rekla da maš neke cd-je z dobrimi uspavankami za user posted image ??

no, zdej grem pa res spat user posted image

(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 6:50:13   
katrinka
dobro jutro
user posted image

vidim da ste vceraj uzivaleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 7:01:24   
petrca2507
Dobro jutro vsem skupaj user posted image

Jst sem že lačna. user posted image  In razmišljam, kako fajn bi bilo zdej imet tukaj pred sabo en čokoladni sufle. user posted image  No ja...še dobro urco bo treba počakat, da se vse sodelavke primajejo v službo in potem lahko odpeketamo na kavico.

bcljka...se mi zdi, da ima cojka v vozičku in lupinici neke uspavanke (če sem si prav zapomnila) user posted image

candy...sem včeraj pozabila napisat, da te je bilo lepo spoznat in poklepetat s tabo.

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 7:02:08   
katrinka
jaz sem pa sladkam s palacinko....

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 7:23:17   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka
jaz sem pa sladkam s palacinko....


Bi lahko prosim še meni eno poslala? user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 7:36:04   
MaliMišek
Dobro jutro!

Jst sm pa danes bolj slabo spala, sem bila preveč sita in nisem mogal zaspat do treh zjutri user posted image . Ko je pa ob šestih zvonila budilka,sem pa mislila da me bo kap user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: cojka

MM- še enkrat hvala za DVD. Aja, pa ni mi jasno, zakaj si pa ti že imela CTG



Cojka CTG so mi naredil, ker sem imela krče, ampak je bilo vse OK user posted image . Mali je veselo razgrajal, o pravih popadkih pa ne duha ne sluha user posted image .

Petrca kako lahko že razmišlaš o hrani user posted image , jst sm še vedno sita user posted image ... no ampak, če bi imela pred sabo palačinko z nutelo bi jo pa zihr pojedla....potem bi pa valda počla user posted image .

Krtkova si danes kaj spala ponoči? Ali si vozila voziček po stanovanju? user posted image




(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 7:44:16   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: MaliMišek
Petrca kako lahko že razmišlaš o hrani user posted image , jst sm še vedno sita user posted image ... no ampak, če bi imela pred sabo palačinko z nutelo bi jo pa zihr pojedla....potem bi pa valda počla user posted image .


Pri men je tko, da sem zjutraj vedno fuuuul lačna, če zvečer jem. Sm glih včer razlagala, da mi ni jasno, kako mi lahko G reče, da sebe hujšam, če skoz jem. Prejšnji teden sem že drugič poslušala, da svoje telo hujšam in da sem se mal premal zredila. Jem pa 5x do 6x na dan. Res da niso veliki obroki, so pa vsaj taki, da nisem več lačna. user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   [Brisano sporočilo]
16.3.2010 8:01:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petrca2507)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 8:07:07   
pupa*81
hoj hoj, sračice moje!

vidim da ste maximalno uživale, super user posted image sm vam itak fouš user posted image zdej pa le kumare žulte user posted image

no sej naslednjič upam da mi uspe se vam pridružit, če ne rodim prej user posted image ker baje da smo donošeni in se ne rabim več mirkat user posted image me je moje G že kar preselila v Postojno na preglede in CTGje. učeri na pregledu vse ok, CTG je fajn, sam je tko k je živa napisala, dobr met knjigo sabo user posted image popadkov še nimam, se pa tamalo notr tolk vrti da je joj user posted image


ja ste mi pa lušte s temi palačinkami nardile user posted image jih bom pol popoldne šla delat k pride dragi iz službe user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?