|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
16.3.2010 11:20:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sasa1975)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 11:21:51   
NATAŠA35
nax user posted image user posted image user posted image user posted image tole je pa super novica, pa še tako lepo vreme je user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 11:29:59   
pupa*81
nax supeeer user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 11:31:38   
krtkova
NAX - JUHUHUHUHU!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 11:40:39   
tanika1
IZVIRNO SPOROČILO: candy24

IZVIRNO SPOROČILO: tanika1

Candy jaz pridem danes na telovadbo.



Super! user posted image Kako te prepoznam?



V svetlomodri bundi bom, pa oranžno torbo mam.

(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 11:44:02   
tanika1
Nax super, res lepo, da zdaj Tai tako lepo napreduje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 11:47:50   
petrca2507
super za nax in njenega Taia user posted image user posted image user posted image

krtkova...hvala za recepte. Sem jih tud jst sprintala in bom probala oboje narest.


_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 11:55:03   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: cojka


Nax in Taiček gresta pa danes domovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Joj super!
Končno cartanje doma!
Sem prav vesela za vse 3 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .




_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 12:04:08   
MaliMišek
Bravo Nax in Tai user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 12:16:03   
krtkova
jst sm pa zdejle pospravila mizo v jedilnici, ki je en velik magnet za vso navlako!! Vse kar nekako pride v stanovanje, pristane na njej in na koncu ne moreš niti kave spiti (sam), kaj šele, da bi 2 jedla.user posted image  In sm prov čistko naredila. Pol sm pa še otroško sobo pomila po tleh. Matr, še vedno je ful enih flekov - od prej, stanovanje je vendarle staro. Jaoooooo.......v takih trenutkih me res prime dati kr tapison notr!!user posted image user posted image

No, sej,da ne omenjam, da zdej me pa sramnica in spodnji del trebuška bolita!!!user posted image  Sm že na kavču....


_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 12:18:01   
krtkova
IZVIRNO SPOROČILO: petrca2507

krtkova...hvala za recepte. Sem jih tud jst sprintala in bom probala oboje narest.



prvi je preverjeno dober, drugega pa še nisem delala. Če rabi katera še kakšn grški recept.....naj javi. Jst sm velika oboževalka grške kuhinje!! user posted image  Zelo mam rada polnjene paprike in paradižnike, kleftiko in stifado.
Aglaia - kaj je z našim grškim večerom???? Uzo mam že v hladilniku!!user posted image user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 12:26:02   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

petrca - sem pogledala na njihovi strani in mislim, da je fora letnika, ker imata drugače plastično gor na športnem vozičku. Mislim, da imam jaz H59 model, ker se na sliki vidi zvočnik.
J01 pa ima zgoraj na športnem delu možnost menjave barve (spodnja in zgornja stran). Zdaj sem ti tako razložila, da te kap.


Bom šla še v trgovino pogledat, če majo oba modela in potem primerjala. user posted image  Filmček je pa tud fajn. Glih zame telebana. user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 12:46:45   
bcljka
bravo nax in Tai user posted image user posted image user posted image sm rekla da hoče Tai počakat na lepo vreme... evo! mogoče sm pa jasnovidka user posted image user posted image user posted image

jst sm uspela dobit potrdilo na FDVju kar me je stalo 8eur... za dva sprintana lista... ampak v primerjavi s tremi tedni učenja bi dala tud 80 user posted image user posted image user posted image

pol sm se pa odločla in šla supernovo... kjer sm si v CA kupla čist hudo nosečniško majčko, in nato zavila še v HM kjer sm mela očitno srečo ker je lih neki nove robe (nosečniške) na obešalnike dala prodajalka in sm od tam odnesla še dvoje hlače in eno majčko user posted image user posted image user posted image navdušena user posted image

nehte mi delat lušte s kuhanjem, ker jst to zelo rada počnem... sam sami zase se mi pač nekak ne da... user posted image

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 12:56:41   
petrca2507
Jst sm tud od vseh receptov postala lačna. Sm šla kr v Maxi po en kos pice s tuno, koščke ananasa in vanilijev puding. user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 13:07:47   
katrinka
cestitke naxuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 13:13:09   
krtkova
bcljka - skoz pozabljam: rada bi ti povedala, da se mi zdi, da ti je včeraj ta frizura, ko imaš frfru gor spet, ful dobr pasala. Meni osebno bolj všeč, kot frfru nad učki!! No, sam tok.

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   [Brisano sporočilo]
16.3.2010 13:32:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu krtkova)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   [Brisano sporočilo]
16.3.2010 13:36:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 14:03:08   
pupa*81
ma ja, kaj je res s temi jedilnimi mizami... ja krtkova, pomoje vgradijo magnete za ropotijo že med proizvodnjo user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 14:10:20   
petrca2507
Najina jedilna miza je pa pospravljena. user posted image  Oziroma kr more bit pospravljena, drugač naša mačkonka hitro kaj odnese ali vrže po tleh.

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 14:12:39   
krtkova
IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

ma ja, kaj je res s temi jedilnimi mizami... ja krtkova, pomoje vgradijo magnete za ropotijo že med proizvodnjo user posted image  user posted image  user posted image


očitno, glede na to, da se zgleda vsem to dogaja!! no, sam da nism jst kej kriva!!user posted image user posted image

Zdejle je bla pri meni ena frendica, ki čuva otročka ene druge frendice (otrok 8 mescev). Mi je prinesla otročka, kao, da potreniram. user posted image user posted image user posted image  WTF??? No, jo je blo treba takoj previt, pokakala. Potem pa še zabavat, pa ne vem kva. Mene pa vse boli in mi je blo to čist stresno in pol se je otrok začel jokat in ga jasno nisva mogli potolažit......skratka, ne vidim fore v tem, da mi je prinesla tujga otroka. Ki me sploh ne zanima!!!!! Če bi bil njen - ajde. Sam kr enga.....pa še men k nimam popolnoma nobenga filinga za otroke in me tud ne zanimajo. Sva se zmenli, da naj drugič raje sama pride, da bova lahko vsaj počvekali.

da ne omenjam, da povsod zdej voham ta drek!!user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 14:15:05   
pupa*81
krtkova user posted image  user posted image  user posted image namen je mela dobr, sam izvedba pa user posted image  user posted image  user posted image  user posted image kr fajn preluftej... aja, vozička pa nisi sprobala v ''live''? user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 14:21:53   
krtkova
namen je bil verjetno res dober.user posted image user posted image  Nisva sprobali vozička.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 14:25:08   
MaliMišek
IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

namen je bil verjetno res dober.user posted image user posted image  Nisva sprobali vozička.user posted image user posted image user posted image


Sm se že ustrašla, da boš napisala, da si otroka stresla iz lupince user posted image . Sej veš, morva postopoma začet....najprej cukr in moka user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 14:26:20   
MaliMišek
Aja pa še to Krtkova jst pa mislm da maš filing za otroke ... se pomoje otroci kar nori nate!!! 

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?