|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 14:27:28   
krtkova
IZVIRNO SPOROČILO: MaliMišek

Aja pa še to Krtkova jst pa mislm da maš filing za otroke ... se pomoje otroci kar nori nate!!! 


a je teb že kdo povedal, da je med delovnim časom prepovedano uživanje drog??user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 14:36:22   
MaliMišek
IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

IZVIRNO SPOROČILO: MaliMišek

Aja pa še to Krtkova jst pa mislm da maš filing za otroke ... se pomoje otroci kar nori nate!!! 


a je teb že kdo povedal, da je med delovnim časom prepovedano uživanje drog??user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ups....

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 18:24:42   
marjanaj
joj babuške, a zdej smo že na drogah? user posted image user posted image user posted image
malo nirvane res ne bi škodilo user posted image

drugače pa sem imela danes redni servis točno en mesec pred PDP. V glavnem vse ok, CTG kaže odlično, MV al karkoli pač že še lepo zaprt, itd, itd... očitno še ne bomo kmalu rodili user posted image , sem pa vseeno dobila sem napotnice za porodnišnico in rešilca... user posted image In sem mojemu G rekla, da bi midva pa še test za streptokok B naredila, pa je rekel ok. Je pač vzel bris, kar mi ni nič računal. Edino potem sem ga mogla sama nesti v Microlab, kjer v tem laboratoriju naredijo potem test. Tukaj pa pač plačaš. Prišlo me je celih 10,43 €. Mislim, da sem kar ugodno čez prišla, a ne? user posted image

cojka torej zadeva je taka, sem vprašala mojega G, če bi naredil test tudi nekomu, ki ni drugače njegov pacient, pa je reku da ni problema. Plačati bi mogla pač samo odvzem brisa, ki bi ti ga računal 15 € kot pač samoplačnici. Potem pa takoj dobiš ta bris in ga neseš naprej v laboratorij. Tale Microlab d.o.o. je na Ul. Bratov Babnik 10, to je ta center v Dravljah, kjer je tudi več različnih ordinacij (zobarji, ginekologi, razni dohtrji, nuhalne delajo tudi tukaj v tej stavbi in Coris ima svoje prostore...). Stane pa 10,43 €. Če je zdravnica tam, dobiš lahko takoj rezulate, lahko pa ti jih pošljejo na dom. Torej bi te v tem primeru celoten test prišel cca. 25 €, kar je vseeno manj kot pri tvojemu G, a ne? user posted image no upam, da se ti kaj pomagala user posted image

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 18:36:31   
bcljka

IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

bcljka - skoz pozabljam: rada bi ti povedala, da se mi zdi, da ti je včeraj ta frizura, ko imaš frfru gor spet, ful dobr pasala. Meni osebno bolj všeč, kot frfru nad učki!! No, sam tok.


hvala user posted image sej drgač k nazaj ga sploh ne morem met ker štrli na vse strani... tko da v normalnem stanju sm ga mela edin pred nosečnostjo user posted image user posted image user posted image sej drgač ga mam zdej en let pa pol prej sm bla brez, pa mi je kr kul k loh ga maš al pa ga prpneš... user posted image

sm se spravla kuhat juho za v skrinjo ker sm mela še 20 bučk v hladilniku in je bil zadn čas da jih porabm... zdej pa sam upam da je sploh tok placa v skrinji user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   [Brisano sporočilo]
16.3.2010 18:53:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marjanaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 20:41:02   
krtkova
evo, mi iz MŠ, druga in tretja porodna doba. Sam moram priznati da mava oba z mojim že mal dost te MŠ, men je tko mučno tm sedeti. No, še 3x, pa bo mimo.

Jutri mam pregled, kar pomeni, da me ne bo tukaj, ker bom imela začasno prebivališče tam.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 21:28:46   
bcljka
sočustvujem s tabo... in z vsemi k morte tolk čakat na pregledih... jst bi obolela če bi mogla več kt 10min sedet v čakalnici...user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 21:51:24   
krtkova
 v bistvu je zadnje čase kr OK, spoznala sm tm ene par nosečk in gremo pol vmes na kavo pa na burek....

pa dobra vaja za potrpežljivost jeuser posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 22:14:08   
bcljka
predvsem vaja za potrpežljivost! to je dobr! user posted image jst bom čist nepripravljena v porodnišnici, vsa živčna če nau šel user posted image hitr vn user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
17.3.2010 7:33:04   
petrca2507
Dobro jutro user posted image

Danes, ko bi lahko mal dlje spala, pa nism mogla. user posted image Sem bila ob 6h že čist zbujena. Pol pa nism hotla mojga budit, sm pa do 6.30 (ko je bila naštimana budilka) ležala v postli. Čim je začel zvonit, sm skočila pokonc in šla na lušten sprehod s pesjankam. Sta tko uživale, k sm ju po dolgem času spet jst zjutri peljala ven. Čist se jima je utrgal.
Zdej smo doma, jst razmišljam, kaj bi jedla, potem me pa že prideta starša iskat in gremo v Palmanovo. user posted image

krtkova....upam, da ti čakanje na pregled čim hitreje mine. Jst mam srečo pri pregledih in sem povsod takoj na vrsti. Mogoče počakam do 15 minut, ampak to ni taka panika.

marjanaj...user posted image za pregled. Jst sm tud mojo G enkrat spraševala za test za streptokok B in je rekla, da lahko vzame bris. Dlje pa še nisva prišli, ker me čaka še kar nekaj tednov do tja.

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
17.3.2010 7:47:48   
pupa*81
dobro jutro sračkice user posted image

a zgleda da danes nobene ne bo gor user posted image

marjanaj super za pregled in zaprtost user posted image

krtkova naj ti hitro mine čakanje (da prideš spet čvekat sm gor user posted image )

petrca fajn šopingiraj user posted image uh v palmanovi pa nism bla zihr ene 10 let že user posted image je blo pa zmeraj fajn firbcat... če vam ostane čas se ustavi še v smart-u, majo kdaj fajn stvari (v it, pri krožnem križišču takoj za državno mejo, če greš po AC)

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
17.3.2010 8:29:10   
piko12
Živjo punce,
jaz sem vas malo bolj redno brala, dokler sem bila noseča, ampak se nisem uspela javit in čvekat, ker sem bila še v službi. Zdaj sem pa že rodila punčko Laro. Doma imam 2,5 letnika tako da mi trenutno ostaja bolj malo časa za računalnik. V glavnem, ker punca hitro raste, ji niso več prav newborn pleničke in imam paket Mullerjevih odveč (ena manjka). Prav tako imam 2 paketa Vir nature vložkov in 2 paketa vatirancev. Če bi kateri prišlo prav, z veseljem podarim, ker ne rabim več. Sem pa v bližini bežigrajskega stadiona. Upam, da am nisem zasmetila teme. Uživajte dokler ste 2v1, ker potem se začne akcija.user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
17.3.2010 9:16:54   
bcljka
jutro srake!

piko12 - kako si prijazna... no, jst že vse mam, ampak sigurno se bo katera javlauser posted image

jst sm pa učeri od 23h do 2h spucala celo stanovanje, od loščenja tal do pucanja wc-ja po robovih z (staro) zobno krtačko... user posted image sm pač oblubla mojmu user posted image da bo tako kot ponavi pršu v sveže počiščen domek... ampak nekak ker mi prej ni uspel (ni dal) spucat sm se mogla ponoč tega lott... ker zdele zjutri se mi pa res ne bi izšlo...user posted image pride pa že čez 2 uri user posted image user posted image

učeri je bil tak sonček, kje ja pa dons user posted image

< Sporočilo je popravil bcljka -- 17.3.2010 9:17:23 >

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
17.3.2010 9:28:38   
krtkova
Jutro!!

Pojedla še ostanek ananasa od včeraj. Mnjami!!user posted image user posted image

Danes sem spala vsaj kako uro več.user posted image   Najhuje mi je pa to, da zdejle dopoldne bi pa ful spala. user posted image

Drgač pa nič novega....

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
17.3.2010 9:36:20   
MaliMišek
Dobro jutro!

Za mano je še ena usrana noč, ne vem kaj je zdej to....zvečer ne morem zaspat, zjutri pa ne morem iz postle user posted image .
Zdej se mi pa nič ne da in ne vem kaj naj počnem v službi user posted image .

Blagor Petrci....jst bi šla tud v šoping user posted image .... se mi sicer obeta v petek user posted image , gremo babe ob enih do Italije

Krtkova ful fajn, da se na pregledih že poznate in da nisi sama...ker če moraš pa sam tako dolgo čakat je pa kriza user posted image . No če se boš slučajno spomnla, prosim poglej od česa je un vijoličen izvid...jst mam samo zelenega in modrega user posted image .

Grem zdej še mal vegitirat..ker kej druzga se mi ne da user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
17.3.2010 10:04:14   
krtkova
MM - vijolični je za sifilis. Meni pa manjka za vaginalni herpes in za hepatitis. Vsaj men se zdi, da je tko. Mam pa dons listek s sabo, da mi bo sestra pogledala, če mam vse oz. kaj mi manjka!!! Pa ti popoldne javim.

Počasi grem na trening potrpežljivosti in sedenja na trdih klopeh!!!user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
17.3.2010 10:49:02   
MaliMišek
Hvala Krtkova. Ti si zdej verjetno že na pregledu.....ja kej ste pa ostale....user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
17.3.2010 11:02:06   
candy24
Tukaj. user posted image

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
17.3.2010 11:10:27   
Anonimen
Ojla bejbike!

Tole pa ve meni nekaj štrajkate. Sem mislila koliko strani me bo pričakalo. No sej bolje zame, imam manj za prebrat.

Sva s Taiem včeraj prišla domov. Vam povem v bolnici je bil ful priden, doma pa celo noč nisva z mojim spala, ker je mali non stop nekaj jamral. Je bila pa ravnokar patronažna pri nama in pravi, da je to jamranje čist ok. da on malo težje prebavlja, ker je tok manjši.

Kako ste mi drugač?

(odgovor članu candy24)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
17.3.2010 11:16:16   
pupa*81
hooooj nax user posted image lepo da vama šiba user posted image ja kaj si mislila da boš spala al kaj user posted image neee, sej te hecam... sam sprememba okolja ga moti najbrž, boš vidla da boste čez nekaj časa že čist v ''rutini'' user posted image očka je tudi doma? kako pa kej dojenje... če nism preveč firbčna user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
17.3.2010 11:20:23   
pupa*81
ja, jst sm tudi tuki... vsaketolko user posted image

nax sprašuješ kak smo: okroglo user posted image user posted image user posted image mal mi trebuh bol pogosto otrdeva k ponavadi, sam po moje so še kar fejk user posted image no sej nimam neke sile hitet v P, sm se pa dokončno odločla za Postojno... ma ja, never say never, sej vem pol bom pa v NM rodila k gremo naslednji teden na obisk k taščici na kosilo user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
17.3.2010 11:23:09   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

Ojla bejbike!

Tole pa ve meni nekaj štrajkate. Sem mislila koliko strani me bo pričakalo. No sej bolje zame, imam manj za prebrat.

Sva s Taiem včeraj prišla domov. Vam povem v bolnici je bil ful priden, doma pa celo noč nisva z mojim spala, ker je mali non stop nekaj jamral. Je bila pa ravnokar patronažna pri nama in pravi, da je to jamranje čist ok. da on malo težje prebavlja, ker je tok manjši.

Kako ste mi drugač?



o kok je fajn da ste doma a ne...saj boste v ritem prisli...uzivajte v cartanjuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
17.3.2010 11:26:00   
Anonimen
Ponoči sem ga mogla v P budit, da sva jedla, sem mogla imet naštimano prav budilko, doma je pa zdej on budilka. Ja malo spanca se ne bi branila, mi pa moj res veliko pomaga, tako, da user posted image za očkata.

Jemo še vedno po flaški, ampak sva že 2x probala dojenje in je presenetljivo veliko pojedel. Ampak sem veseno mogla dodati še po flaški, ker se prehitro zmatra. Sej so mi sestre povedale, da bo trajalo, da se bova začela dojit, če bo sploh ratalo, ker to je pri nedonošenčkih problem. Se hitro utrudi že pri flaški, pri dojenju mora pa še več vlečt.

(odgovor članu pupa*81)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
17.3.2010 11:29:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81
nax sprašuješ kak smo: okroglo user posted image user posted image user posted image mal mi trebuh bol pogosto otrdeva k ponavadi, sam po moje so še kar fejk user posted image no sej nimam neke sile hitet v P, sm se pa dokončno odločla za Postojno... ma ja, never say never, sej vem pol bom pa v NM rodila k gremo naslednji teden na obisk k taščici na kosilo user posted image  user posted image  user posted image


pupa uživaj dokler še lahko v okroglem stanjuuser posted image Jaz moram rečt, da kar malo pogrešam bušija in ko sem zadnjič videla cojko, si nisem mogla pomagati, da je ne bi pobožala po bušiju. Ko je pa taka luškana nosečka, s tistim bušijem, prava suhica je.
A res, v Postojni boš rodila? Boš videla so zelo fajn babice. Boš vzela EA?

(odgovor članu pupa*81)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
17.3.2010 11:37:06   
NATAŠA35
uuu nax samo da sta doma, drugo bo že steklo...veš na flaško se hitro navadijo, ker se ne rabijo toliko matrat, samo vseeno vstrajaj pri dojenju, če bo seveda šlo, če ne pač ne...samo da je vse ok z njim, drugo ni važno...sem zelo vesela za vaju, res...

pupa meni tudi ta trebuh otrdeva, pa me dajejo te popadki, samo še vedno vztrajam v 2v1user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?