|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 8:28:35   
sasa1975
jutro,
 
ja vćeraj je bilo res lepo,user posted image žal mi je le da sem morala tko hitro domov (ker smo imeli še obveznosti) moram pa povedati,da je moji hćeri najbolj všeć KRTKOVA najbrž res deluje najbolj najstniško
 
MALI MIŠEK sem te pozabila vprašat kje se barvaš ful lepa blond barva,pa hvala za cd a ti tudi delaš v BTC?
COJKA prosim tudi meni uspavanke,ker imamo doma le Mačka Murija ostalo smo zgubili
KRTKOVA kje v Ljubljani se da videt voziček ki si ga ti kupila,javi kaj ti bo povedala fizoterapevtka
MARJANAJ moje sožalje...
NEKA NOĆ hvala za darilce sedela si mi ful daleč pa drugić nadoknadimo
PETRCA lepo nosi ni za kaj
 
CTG od katerega tedna dalje ga pa delajo?
 
če pa bo kakšna user posted image čez teden za dopoldansko kavo naj javi imam već časa kot popoldan,



_____________________________

PRVI JESENSKI DAN,Nika je imela 2.ceplenje-5mesecev,7730gr.67cm,lepo rastem

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 8:32:37   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: petrca2507

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka
jaz sem pa sladkam s palacinko....


Bi lahko prosim še meni eno poslala? user posted image


seveda...sosed ima helikopter...bo takoj pri tebi...sam naslov posljiuser posted image



(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 8:53:24   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: sasa1975

KRTKOVA najbrž res deluje najbolj najstniško
 


user posted image user posted image user posted image

Evo, krti, toliko o letih user posted image .

Sem ravno pri zajtrku, potem pa veselo na delo user posted image .

Lp,

živa

(odgovor članu sasa1975)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 9:06:40   
MaliMišek
IZVIRNO SPOROČILO: sasa1975

MALI MIŠEK sem te pozabila vprašat kje se barvaš ful lepa blond barva,pa hvala za cd a ti tudi delaš v BTC?



Hvalaaaaaa. Barva me moja kolegica in to midve obdelava ob popoldanski kavi user posted image , drugače pa dela tudi v salonu na Dunajski.
Ja tudi jaz delam v BTC-ju ... pridem samo še 13x user posted image (ali manj .... odvisno od situacije user posted image )

(odgovor članu sasa1975)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 9:16:24   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka
seveda...sosed ima helikopter...bo takoj pri tebi...sam naslov posljiuser posted image


Center LJ pri Maxiju. Če pristane na parkirišči Maxija, bo čist OK. Zdej je še dost prostora za pristanek. user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 9:25:05   
candy24
Dobro jutro,

petrca: enako! user posted image

cojka: tudi jaz bi te lepo prosila za CD. user posted image Hvala, full si prijazna. user posted image Sadni dan do deset_ih? To moram enkrat sprobat... user posted image  

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 9:33:51   
tanika1
Hej!
Marjanaj moje sožalje!user posted image user posted image user posted image
Lepo, da ste se mele včeraj tako fajn na večerji.

Cojka na izpitu je šlo super, sem pisala 9, zdej smo še čakam, da zvem pri kom in kdaj mam ustni izpit, enkrat naslednji teden verjetno. Danes pa zvemo razpored.
Včeraj po izpitu sem pa šla doma še likat tetra plenice, samo potem sem bla pa tok utrujena, da me je kar zmanjkalo.

Candy jaz pridem danes na telovadbo.
lp

(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 9:37:45   
Zvezdici
Dobro jutro.

Ja no.. zahvalit se moram. Da bom lahko še kdaj prišla, sicer še ne vem kdaj. user posted image

Lep dan.. upam, da bo kaj sončka! user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 9:41:18   
petrca2507
cojka...imaš ti Jane voziček?
Zdej gledam na spletni strani Pikapolonice te vozičke. Imajo komplet (športni del, košara, lupinica) modela H59 za ceno 759 € in komplet modela J01 za ceno 659 € . Pa tkole preko spletne strani ne vidim razlike med enim in drugim modelom. Ker ta drugi je iz 759 znižan na 659. user posted image  

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 9:44:24   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: sasa1975
PETRCA lepo nosi ni za kaj


Kavbojke sem dala takoj zvečer prat in čez noč sušit na radiator. Zjutraj sem jih na hitro zlikala in že so bile na meni. Super so. Še enkrat hvala. user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu sasa1975)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 9:47:53   
Zvezdici

...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke *  user posted image
...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)       Št.    Št.           Pregled          Spol
 
18.02.2010

user posted image     zimska                     2.user posted image 1.user posted image   Vid: 24.02.2010        user posted image

03.03.2010
user posted image    LaMay (35)                3.user posted image 2.user posted image                                       user posted image  
user posted image    Tjasa27                    1.user posted image 0.user posted image   Urban: 28.01.2010   user posted image

17.03.2010
user posted image    lorelaj* (28)            1.user posted image 0.user posted image     Mina: 03.03.2010     user posted image

18.03.2010
user posted image    Pikapolonica80 (29)    1.user posted image 0.user posted image                                       user posted image

21.03.2010
user posted image    ursa_p                        2.user posted image 1.user posted image                                       user posted image

24.03.2010
user posted image   Zvezdici (21)                1.user posted image 0.user posted image          22.3 (P)                  user posted image
 
03.04.2010

 user posted image    pupa81 (28)               1.user posted image 0.user posted image           15.3 (P)                user posted image

9.4.2010
user posted image   neka_noč (36)               3.user posted image 1.user posted image                                        user posted image
 
16.04.2010
user posted image    marjanaj (31)                1.user posted image 0.user posted image                                        user posted image  

17.04.2010

user posted image   tanika1 (26)                    1.user posted image 0.user posted image           25.3 (CTG)             user posted image
user posted image    nax05 (24)                  1.user posted image 0.user posted image      Tai 27.02.2010         user posted image
 
20.04.2010
user posted image    NATAŠA35 (34)               4.user posted image 3.user posted image                                       user posted image

21.04.2010

user posted image    Aglaia (27)                      1.user posted image 0.user posted image                                      user posted image

25.04.2010

user posted image     sasa1975                       2.user posted image 1.user posted image                                   user posted image
  
29.04.2010
user posted image   cojka (28)                         1.user posted image 0.user posted image                                   user posted image

02.05.2010
user posted image    živa (32)                          3.user posted image 2.user posted image                                   user posted image

22.05.2010
user posted image     Gromska (29)                  1.user posted image 0.user posted image                                  user posted image

25.05.2010
user posted image   Teja K (33)                        3.user posted image 1.user posted image                                   user posted image
user posted image   Blicka (34)                         1.user posted image 0.user posted image                                  user posted image

26.05.2010
user posted image    nanny.girl                         1.user posted image 0.user posted image                                   user posted image
user posted image    bubolin (25)                     1.user posted image 0.user posted image                                   user posted image

30.05.2010
user posted image     MaliMišek (29)                 1.user posted image 0.user posted image                                   user posted image

01.06.2010
user posted image    krtkova (34)                     1.user posted image 0.user posted image                                    user posted image

04.06.2010
user posted image     mkbk                               2.user posted image 1.user posted image                                     user posted image

10.06.2010
user posted image    Majček28                          2.user posted image 1.user posted image                                      user posted image

11.06.2010
user posted image      majkl (31)                       2.user posted image 0.user posted image                                     user posted image            

18.06.2010
user posted image      bcljka (24)                      1.user posted image 0.user posted image                                      user posted image            

2.7.2010
user posted image     polhec (25)                      1.user posted image 0.user posted image                                      user posted image           

03.07.2010
user posted image     candy24 (24)                   2.user posted image 0.user posted image                                       user posted image           

08.07.2010

user posted image     anajrim (28)                    2.user posted image 1.user posted image                                       user posted image        
   
25.7.2010
user posted image     petrca2507 (29)              1.user posted image 0.user posted image              7.4. (MF)           user posted image    
 
18.08.2010
user posted image      hermy1 (44),                  5.user posted image 3.user posted image                                       user posted image      

26.08.2010
user posted image       lumpa6 (37)                  7.user posted image 5.user posted image                                       user posted image                            

27.08.2010
user posted image      tinkatonka                     2.user posted image 1.user posted image                                        user posted image

10.09.2010
user posted image       katrinka                        2.user posted image 1.user posted image                                        user posted image  

14.09.2010
user posted image      Božička09 (27)             1.user posted image 0.user posted image                                           user posted image  


Skupaj nas je 37 user posted image ljubljanskih (na seznamu).

    11x user posted image

          11x user posted image

                 15 x user posted image

Februark = 1
Marčevk = 6
Aprilčic = 9
Majčic = 7
Junijk = 5
Julijk = 4
Avgustovk = 3
Septemberk = 2

user posted image Da bomo lažje vodile seznamček vas prosim, da podatke za seznam obarvate z drugačno barv
o, da bo razvidno od ostalega teksta.user posted image



_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 9:56:08   
candy24
IZVIRNO SPOROČILO: tanika1

Candy jaz pridem danes na telovadbo.



Super! user posted image Kako te prepoznam?

(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 10:01:54   
krtkova
Jutrooooo!!!!

Jst sm imela sadni dan (noč) vse do pred pol ure, ko sm vstala in si naredila zajtrk.user posted image  Sem namreč celo noč sanjala o ananasu in si ga bom šla zdejle kupit v trgovino!!!user posted image user posted image user posted image

Spat sploh nism šla ob normalni uri, ker mi je bilo itak jasno, da ne bom zaspala. Zato sm si dala en film v dvd in ga gledala do mal čez 1h (beden film; bride wars - ne glejte user posted image ), potem sem se še umila in šla mal pred 2h spat. In je uspelo.....za 2 uri!!!user posted image  Potem sem se od 4 do 5h sprehajala po stanovanju, nato zaspala kot top in ko me je moj mal pred 7h zbudil, mi sploh ni blo jasno, kje sem.

Ob 7h sem klicala fizioterapevtko, ki me je naročila za naslednjo sredo. Je pa rekla, da nobene telovadbe, nobenga obračanja na tleh (user posted image ), nobenga obremenjevanja notranjih stegenskih mišic in vse početi zelo počasi. Da za naprej mi bo pa v sredo razložila.

Sasa1975 - iiiii, kako lep kompliment sem dobila od tvoje hčerke!!! Hvala!!!!!user posted image  (očitn bo res nekaj na tem, da nosim zgornje dele trenirke najraje!!!) Sam ful hec, jst sm pa včeri mojmu tud ful razlagala o njej. Glede vozička; po Ljubljani jih je videti miljon če pa ga želiš še malo okol ovinka zapeljat, pa zložit, pa dvignit.....pa najboljš,da prideš do mene enkrat na kavo in ga lahko skupaj občudujeva.user posted image user posted image  Resno mislim. Najboljš da dopoldne. Sam mi prej povej, da vsaj mal pospravim.user posted image user posted image user posted image

MM - a veš, da je tudi meni blazno všeč tvoja blond. Super barva!!!

Tanika - čestitke za izpit!!!! Bravo!!!user posted image user posted image

Sem danes hotela delat grško musako, pa naju je tast povabil na kosilo!!!user posted image user posted image



_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 10:05:24   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: krtkova
Sem danes hotela delat grško musako, pa naju je tast povabil na kosilo!!!


no si vsaj meni dala dobro idejo za kosilo user posted image user posted image user posted image tnx!

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 10:16:14   
krtkova
IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

IZVIRNO SPOROČILO: krtkova
Sem danes hotela delat grško musako, pa naju je tast povabil na kosilo!!!


no si vsaj meni dala dobro idejo za kosilo user posted image user posted image user posted image tnx!



a hočš grški recept?

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 10:24:52   
MaliMišek
IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

MM - a veš, da je tudi meni blazno všeč tvoja blond. Super barva!!!



user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

IZVIRNO SPOROČILO: krtkova
Sem danes hotela delat grško musako, pa naju je tast povabil na kosilo!!!


no si vsaj meni dala dobro idejo za kosilo tnx!



a hočš grški recept?


Jst bi prosim recept user posted image (pa še za špagete z radičem...če boš utegnila user posted image ) ... zdej sm pa lačna ratala user posted image



(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 10:29:58   
bcljka
jutro!

sm šla pol res spat in tud zaspala sm takoj... zdej pa res ne vem a je to kej povezan s prodajo avtomobila (ker od takrat spim ponoč)... user posted image user posted image user posted image sicer pa grem zdej na FDV v refarat po potrilo o oceni izpedpred 5ih let user posted image user posted image user posted image prvo upam da dobim parkplac, pol pa upam da najdm referat k je zdej čist nekje drugje k takrat... in potem še upam da me bodo najdl v računalniku (sm clo najdla ta star indexuser posted image )! user posted image držte pesti user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: cojka

bcljka - imam uspavanke (poleg tistih v vozičku) 2 CD-ja s klasičnimi uspavankami. meni je prvi CD (kao za punčke ful všeč), drugega sem pa poslušala natanko 10 min. A ti ga zapečem?

Joj, zdaj sem se spomnila - živa - zakaj me nisi spomnila za uspavankeuser posted image user posted image Pa včeraj bi ti jih lahko dala...
Naslednjič obljubim.

A bi še katera rada, da ji zapečem CD z uspavankami?



se mi je zdel! ni se me še popolnoma prijela nosečniška pozabljivost user posted image če si tok dobra bi te prosila... pa ti prenesm prazne cd-je... ok? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 10:31:40   
pupa*81
drugje k takrat... in potem še upam da me bodo
IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

IZVIRNO SPOROČILO: krtkova
Sem danes hotela delat grško musako, pa naju je tast povabil na kosilo!!!


no si vsaj meni dala dobro idejo za kosilo user posted image user posted image user posted image tnx!



a hočš grški recept?


no dej, da vidimo! user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 10:35:36   
krtkova
Špageti z radičem

- skuhaš pašto po želji
- radič opereš, narežeš - tuki pazi, kajti ta rdeč del bo ovenel, zato naj ne bodo premajhni kosi, ta bel del pa greni, zato naj ta del ne bo prevelik
- na olivnem olju prepražiš malo pancete (ali česa podobnega - jaz nisem, ker nisem imela),
- nato vržeš gor radič
- posoliš (če maš panceto, jaz mogoče sploh ne bi solila),
- tesntaš, da radič "umre"
- zaliješ s sladko smetano in jo mal povreš (da se mal zgosti)


Grška musaka

- narežeš malancane (na slajze)
- posoliš in pustip pol ure, da spustijo vodo
- olupiš krompir in ga narežeš na slajze
- krompir malo ocvreš v olju
- nato še malancane

- mleto meso (pol svinjsko, pol goveje) dušiš v ponvi
- dodaš belo vino
- palčko cimeta
- alepske feferone (jst sam naše blage feferone)
- naribaš paradižnik (da lupina vstane zunaj)
- posoliš

- bešamel:
- olivno olje + moka
- mleko
- jogurt
- riban sir
- poper

- naložiš v pekač krompir
- nato malancane
- nato plast mesa
- nato bešamel (grki ga dajo ful, jaz ga ne dam toook)

- nato pečeš v pečici 1h.

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 10:36:25   
MaliMišek
Špageti z radičem

- skuhaš pašto po želji
- radič opereš, narežeš - tuki pazi, kajti ta rdeč del bo ovenel, zato naj ne bodo premajhni kosi, ta bel del pa greni, zato naj ta del ne bo prevelik
- na olivnem olju prepražiš malo pancete (ali česa podobnega - jaz nisem, ker nisem imela),
- nato vržeš gor radič
- posoliš (če maš panceto, jaz mogoče sploh ne bi solila),
- tesntaš, da radič "umre"
- zaliješ s sladko smetano in jo mal povreš (da se mal zgosti)


Grška musaka

- narežeš malancane (na slajze)
- posoliš in pustip pol ure, da spustijo vodo
- olupiš krompir in ga narežeš na slajze
- krompir malo ocvreš v olju
- nato še malancane

- mleto meso (pol svinjsko, pol goveje) dušiš v ponvi
- dodaš belo vino
- palčko cimeta
- alepske feferone (jst sam naše blage feferone)
- naribaš paradižnik (da lupina vstane zunaj)
- posoliš

- bešamel:
- olivno olje + moka
- mleko
- jogurt
- riban sir
- poper

- naložiš v pekač krompir
- nato malancane
- nato plast mesa
- nato bešamel (grki ga dajo ful, jaz ga ne dam toook)

- nato pečeš v pečici 1h.



Se že printa user posted image user posted image user posted image . Hvala.

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 10:41:23   
pupa*81
super, hvala user posted image bo danes bol priredba musake, bom čarala rajš čez vikend user posted image

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   [Brisano sporočilo]
16.3.2010 10:51:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu krtkova)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 10:54:35   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: petrca2507

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka
seveda...sosed ima helikopter...bo takoj pri tebi...sam naslov posljiuser posted image


Center LJ pri Maxiju. Če pristane na parkirišči Maxija, bo čist OK. Zdej je še dost prostora za pristanek. user posted image


zmenjen...drugac pristanem pa pri parlamentu...me bos slisalauser posted image



(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 11:07:10   
krtkova
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

krtkova - a te je mkbk včeraj zrajcala z ananasom.


točno tko!!

ga že jem!!! mnjami!!!user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
16.3.2010 11:13:20   
sasa1975
Še dober mesec in konec bo.
Konec lepega obdobja, ki se bo nadaljevalo v še lepše obdobje

_____________________________

PRVI JESENSKI DAN,Nika je imela 2.ceplenje-5mesecev,7730gr.67cm,lepo rastem

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?