|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: otroški voziček BABY-SPA
16.8.2010 9:35:24   
ursah
a pa pogledat
Ali kdo ve, kdaj pa naj bi prišli iz dopusta?

(odgovor članu PikaN)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: otroški voziček BABY-SPA
16.8.2010 23:15:31   
Teta M
Na njihovi spletni strani piše da so zaprti med 3. in 17.8.,to verjetno pomeni da 18.8. že delajo. Midva sva bila tam 2.8.,pa so nama rekli,da bodo 14 dni zaprti.

(odgovor članu ursah)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: otroški voziček BABY-SPA
17.8.2010 8:12:58   
Gregagrega
Zdaj sem videla, da so tudi na stran baby spa pod predstavitev dali certifikate o varnosti lupinice.
Očitno nas je bilo kr nekaj, ki nas je ta zadeva še posebej zanimala :)

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: otroški voziček BABY-SPA
17.8.2010 12:24:52   
Gregagrega
še nekaj...vozičke baby spa se da kupit tudi na ebayu, po še malo bolj ugodni ceni, pa mislim da je možnih še nekaj več barvnih kombinacij. Če koga zanima, naj a ebay strani vtipka perfect baby strollers. Dozdeva se mi, da tudi oni naročujejo preko eBay.

(odgovor članu Gregagrega)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: otroški voziček BABY-SPA
19.8.2010 7:46:24   
PikaN
Meni so odgovorili da začnejo normalno delati v ponedeljek 23.8. takrat grem tudi na ogled.

(odgovor članu ursah)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: otroški voziček BABY-SPA
25.8.2010 15:08:05   
zori82
Je mogoče katera že naročila oz. že dobila voziček?
Katera barva (oz. št. vozička) vam je pa najbolj všeč?

(odgovor članu PikaN)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: otroški voziček BABY-SPA
8.9.2010 22:26:34   
kapesanta
že ma katera kakšen komentar?

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: otroški voziček BABY-SPA
23.9.2010 23:30:41   
sandolins
Pa še uradna stran proizvajalca!
Imajo še veliko več modelov vozičkov in tudi druge stvari za otroke.

http://www.justbaby.pl/wozek-gleboko-spacerowy-fotelik-samochodowy-perfect-3w1.html

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: otroški voziček BABY-SPA
28.9.2010 20:40:55   
lidijajenko
zdravo punce, evo mi smo kupili voziček baby spa, zelena- črna kombinacija in smo full zadovoljni....voziček je enkraten, lahko greš kjerkoli (teren), ......... mi imamo samo to težavo da prodajamo avto :( in zato posledično prodajam voziček.. ... ker ga ne bomo več rabili (tamal je star 8m, pa mamo od starejše zapa in bomo samo unga mel), v drug avto nam pa ne gre, oz. nam zmanjka prostora za vse.... tako da če katero zanima,,, voziček je star mal manj kot 8mesecev, kot nov,,,,res enkraten....ohranjen...tipi top.. če katero zanima naj me pokliče na 031273508, cena pa itak ugodna...:)

(odgovor članu sandolins)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: otroški voziček BABY-SPA
9.10.2010 10:42:03   
tamy82
Če katero zanima, jih majo zdej tudi na mimovrste.si. Sicer ne vseh barvnih kombinacij, ampak kar precej. Pa tudi cena je mislim da ista kot na baby-spa.

(odgovor članu lidijajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: otroški voziček BABY-SPA
12.10.2010 21:59:58   
fluf
sandolins hvala za tole poljsko stran... Morm it tele vozičke pogledat v živo, ampak so mi všeč... predvsem zato, ker je VSE v enem in za relativno ugodno ceno.

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.10.2010 22:32:30   
soncek.ines
BTW: ali je kdo v tem času dobil dostavljen ta voziček? Kakšne imate izkušnje z dobavo, če ga je kdo že naročil? Pri nama že več kot 2 tedna zamujajo z dobavo zaradi dopustov kao (čeprav jih ob naročilu niso omenjali), jaz pa imam rok čez 2 tedna. Sem bila precej slabe volje, ko sem izvedela, koliko bodo zamujali  . Menda naj bi bil do konca drugega tedna. Upam.


Pri nas ga čakamo že več kot 6 tednov, kljub temu da je bilo dogovorjeno, da pride voziček v 3 - 4 tednih. Enkrat so bile krive poplave, naslednjič jih je "zajeb..." davčna, ker so stavkali, nato je bil celo že na poti, a glej ga zlomka, pošiljka se je izgubila????? Da je stvar še bolj smešna, imamo tokrat zagotovilo, da v enem tednu rešijo zadevo in naj bi bil voziček tu?! Kot da mu sploh še kaj vrjamemo ... No, rok imamo čez dva tedna in sinčka bomo prinesli domov v vrečki  

Na trgu je res ogromno vozičkov in zato se ne zaletavajte tako kot smo se pri nas, ko nas je premamila prijaznost prodajalca in dejstvo, da so vozički res lepi in da je bilo ogromno palet možnosti (barva, vzorci ...). Tudi cena je res da prijazna, vendar vse ostalo je pod nivojem ... od tega da moraš sam skos klicariti, kaj se dogaja itd.

Upamo na čudež, če ga pa ne bo, gremo pa po drugega, saj jih je kot listja. Ni vrag da se tudi za nas ne najde pravi.

Lp, Ines



(odgovor članu ursah)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: otroški voziček BABY-SPA
25.10.2010 16:32:34   
fluf
ojej, pol te pa vse mine, ko prebereš kaj takega... a da ga pa od tam odpelješ, iz trgovine, pa ne?



(odgovor članu soncek.ines)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: otroški voziček BABY-SPA
25.10.2010 21:40:53   
soncek.ines
Vozičke se da dobiti le po naročilu, kajti v trgovini nima zaloge. Le nekaj razstavnih primerov.

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: otroški voziček BABY-SPA
9.11.2010 18:43:30   
Medinilla
Pozdravljene,

zanima me, če je še katera kupila ta voziček in kako se obnese. Glede na navedene lastnosti in barvne kombinacije je tudi pri meni v ožjem izboru, pred kakršnimkoli nakupom, pa bi rada vedela kako je v praksi.

Hvala za odgovore in lep pozdrav mamicam in nosečkam user posted image

(odgovor članu soncek.ines)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: otroški voziček BABY-SPA
12.11.2010 10:40:28   
ursah
Ojla,

moja izkušnja:

Zaenkrat, po 2,75-mesečni uporabi (košara), sem z njijm zadovoljna. Predvsem mi je všeč dobro vzmetenje, barva in izgled, predalčki, nakupovalna košara spodaj in to, da se da "nadstrešku" nad košaro spreminjati, koliko je odprt. Sem dobila tudi že veliko pohval, kako je lep (imam rjavega z oranžnimi, rdečimi, rumenimi krogi - čisto jesenske barve, za sedaj :)).

Glavna slabost je, da sta sprednji kolesi malo neokretni včasih, oz. manj kot pri nekaterih drugih recimo, ampak ko se naučiš manevrirat, je OK. Drobne pomanjkljivosti so pa: bremza je na sredi osi, zato sem se na začetku zadevala vanjo (to imajo mislim da vsi, sedaj sem se že navadila), ko spreminjaš naklon "nadstreška" oz. baldahina od košare, je ta hrupen in ti lahko zbudi otroka, in pa manjka kakšen kaveljček ali nekaj, da lahko obesiš igračke gor, tako da se moraš malo znajti. Košara je precej velika, med največjimi kar sem jih videla - to sicer ni pomanjkljivost, ampak osebno bi mi bila boljša malo manjša. Previjalna torba, ki jo dobiš zraven, ni hudo uporabna - ima samo en glavni predal, tako da non-stop brskaš med vsem notri, in pa na naramnici ima neke nete za prilagajat dolžino, ki nikoli ne držijo skupaj, razen če nimaš torbe skoraj prazne. Ampak kot vidim pri drugih vozičkih, dajo zraven ravno tako take torbe, tako da jih veliko torbe kupi posebej. Tudi jaz jo kupujem sedaj, oziroma nahrbtnik.

Zlaganje je relativno enostavno, jaz ga spravim v cliota (sicer ne gre notri nič drugega kot še otrok in jaz, ampak gre - s tem da imam avtosedež zadaj, ker se spredaj airbaga ne da ugasnit). Slabost je, da je košara kar težka in velika, tudi ogrodje ni ravno najlažje, ampak gre.
Ampak po mojem mnenju ima dovolj dober price-performance, tako da bi ga še 1x vzela, če bi se sedaj odločala.

Sem bila pa tudi jaz zelo nezadovoljna z odnosom in zamudo pri dobavi - precej neresno. Če mi ne bi bil všeč in če se mi ne bi že malo mudilo, sem bila že blizu temu da odpovem naročilo, zahtevam avans nazaj in kupim drugega. Sploh mi je šlo na živce to, da so zahtevali avans, torej pol denarja vnaprej, potem pa zamujajo pri dobavi in mi celo rečejo "ja gospa, čas dopustov je, kaj ne veste tega". Mislim halo, če se zmenimo za rok, ni moj problem če ste notri pozabili vključiti svoj čas dopustov in me tudi ne zanima... Tako da punce, če ga boste kupovale, se dvakrat prepričajte, da tip razume kdaj ga mora dostavit...



(odgovor članu Medinilla)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: otroški voziček BABY-SPA
14.11.2010 11:21:24   
Medinilla
Ojla,

hvala za izčrpno poročilo. Sicer še imam kar nekaj časa da izberem tapravega, hočem pa naredit nek seznam kaj bom sploh šla gledat. Ta je še zmeraj na listi user posted image .

Še 1x hvala in lep pozdrav!

(odgovor članu ursah)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: otroški voziček BABY-SPA
24.11.2010 20:49:22   
MoSoNi
Hej!

Še nekaj z moje strani...

Očitno je tale navedba o 1-mesečnem dostavnem roku za vozičke kr neki, ker zgleda vedno traja bolj dolgo.
Tudi jaz sem naročila voziček Baby spa in sicer malo več kot 1 mesec nazaj. Včeraj sem tipa klicala (ker je minilo že več kot 1 mesec) in mi začne razlagat, da tovarna, kjer se vozički izdelujejo, zdaj pač tri tedne ni obratovala in moj voziček še niti ni šel v izdelavo... sej nisem mogla verjet kaj mi govori user posted image
Zdej bojo pač poskusli poštimat zadeve, ampak na moj voziček bom čakala še kakih 14 dni. Hvala bogu da se mi ne mudi tako zelo in lahko še kak teden počakam, ampak če bo mel čez 14 dni spet kako razlago zakaj vozička še vedno ni, pa ne vem kako se bo končalo... user posted image

Resnično, če bi mi bil pomemben odnos tega "gospoda" (že od vsega začetka), vozička sigurno ne bi naročila. Tako pa so me premamile barve in funkcionalnost... upam da bom z vozičkom res zadovoljna. user posted image

LP vsem user posted image !

(odgovor članu Medinilla)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: otroški voziček BABY-SPA
16.1.2011 18:31:15   
mica mac
Pozdravljeni,

tudi mi smo imetniki Baby spa trikolesnega vozička in nažalost z njim nismo zadovoljni. V redu je recimo to, da je košara res prostorna pa tudi šoprtni del je velik, moti pa nas predvsem vodljivost vozička. Po makedamu moraš nujno zablokirat prednje kolo, drugače gre kar po svoje pa tudi če jemlješ ovinek se ti kolo kadar koli postavi tako, da pol ne moreš več ne naprej in ne nazaj. Težko pa ga obrneš tudi na kratki razdalji, zaradi že prej omenjene težave s kolesi.

voziček smo sicer res dobili v 3 tednih, ampak so bile ˝feltne¨ na kolesih kar precej zvite in glede na to, da sem bila takrat že v porodnišnice ga nisva reklamirala, ker bi potem bila verjetno še lep čas brez njega.

Kar se torbice tiče, so se nam ročaji že zelo hitro scufali,...

Če bi se še enkrat odločala, bi se verjetno odločila za drug voziček. Razmišljala pa sem tudi že o tem, da bi kupila kakšnega lažje vodljivega. Za njega sva se odločila predvsem zaradi cene in vsega kar dobiš zraven. To pa moram priznati, da je res veliko in vse kar v bistvu rabiš pri vozičku.

Štirikolesnika sicer nisem preizkusila ampak je po mojem mnenju veliko boljši.

Želim vam veliko cartanja :D



(odgovor članu MoSoNi)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: otroški voziček BABY-SPA
2.3.2011 12:29:11   
PikaN
Mi uporabljamo trikolesnik baby spa že skoraj štiri mesece in smo zaenkrat več kot zadovoljni. Res pa je, da je voziček zamujal en teden ... no, verjetno je treba vzeti v
zakup to, da je voziček narejen čisto po tvoji želji in ker je v bistvu unikat, se najbrž potem kakšna zadeva zavleče. Zato se nismo kaj dosti obremenjevali.
Kakorkoli, voziček je res super, ima veliko prostorno košaro, pa še zimska vreča pride več kot prav v teh dneh. Je zelo mehek (vzmetenje deluje kot je treba) in nič ne trese (tudi po večjih luknjah). Če pogledam ceno glede na kvaliteto ... med vožnjo nič ne ropota ali cvili ... sem zelo zadovoljna, saj dobiš vse kar potrebuješ in to za zelo dobro ceno. Pa še
blazno fino se mi zdi, da imam voziček, ki je narejen čisto po moji zamisli in res izstopa med vsemi klasičnimi in dolgočasnimi modrimi ali rdečimi vozički ... sem si namreč izbrala v moji najljubši turkizni in dodala še en zabaven krožni vzorček.
Pika

(odgovor članu Medinilla)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: otroški voziček BABY-SPA
2.3.2011 15:14:32   
Medinilla
Pozdravljene,

tudi mi smo naročili Baby spa in sicer enega štirikolesnika iz nove serije http://www.baby-spa.si/quattro.html, ki je celo v akciji, pa tudi dobavni rok je zelo kratek. Pričakujemo ga pa ta teden in že komaj čakamouser posted image .

(odgovor članu PikaN)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: otroški voziček BABY-SPA
2.3.2011 15:15:46   
Medinilla
link še 1x ker je prejšnji fuč

http://www.baby-spa.si/quattro.html

(odgovor članu Medinilla)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: otroški voziček BABY-SPA
12.4.2011 15:40:39   
MoSoNi
Lep pozdravček še enkrat!

Voziček baby spa smo prejeli en mesec prepozno (kar je prodajalec obrazložil z raznimi - po mojem mnenju za lase privlečenimi - izgovori), vendar nam je zaradi tega priznal 10% popust, kar je naneslo skoraj 50 eur. Moram priznati, v redu poteza.

Kar se tiče zadovoljstva z omenjenim vozičkom... uporabljamo ga približno dva meseca, pa če sem čisto iskrena - verjetno se ne bi odločila zanj, če bi izbirala še enkrat. Res je, da si ga lahko skombiniraš po svojih željah, da je košara precej velika, da se dobi veliko stvari za nizko ceno, ... AMPAK - je res, da je pač za malo denarja malo muzike. Ena je že prej omenila vodljivost vozička... katastrofa. Ko teren malo visi (pa je lahko to asfalt), gre voziček po svoje, proti nižjemu delu terena. Tisti, ki ga vozi, mora biti precej močan, da ga lahko obvladuje na neravnem terenu. Da ne govorim o makadamu... govorim o trikolesniku, za štirikolesnika ne vem, ker ga nisem preizkusila.
Voziček je začel tudi škripati - in to škripanje se širi po celem vozičku. Fant je poskušal stvar urediti, pa mu tudi z raznimi "žavbami" ni uspelo. Pač škripa - in to vedno bolj.

Seveda je to moje mnenje in moja izkušnja.

LP vsem.

(odgovor članu Medinilla)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: otroški voziček BABY-SPA
14.4.2011 22:03:23   
Barik@
Malo berem komentarje, pa glede na ceno, se da dobiti boljši voziček za podobno ceno.
Jaz imam quinny freestyle, res je, da ni tako načičkanih barv, in z njim  po dveh letih ni nobenih problemov, kar se pa teže tiče, so pa nekje v istem rangu.

sem se pa prvič na*tegnala s hauckovim vozičkom, nevodljiv, kar nekam po svoje je šel, težek za vozit, obavten ... quinny je pa milina proti njemu user posted image , tako, da je včasih boljše preizkusit vozek s kakšnim otrokom v vozu, da se realno vidi, kako se pelje.

lp



(odgovor članu MoSoNi)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: otroški voziček BABY-SPA
10.5.2011 23:31:33   
milo
 lp jaz pa sem nad vozičkom ter dobaviteljem zelo razočaran. dobavitelj se ne drži roka dobave
ne upošteva reklamacji.voziček je zelo neroden za vozit in je za tisto ceno še vedno drag.
ne priporočam ga nikomur

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?