|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 15:48:46   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: ŽanaTaja


Kam oz komu pa naj sporočimo ko bomo rodile, al se same pofočkamo ko pridemo, k pri julijkah je dala ena mobi št in so ji poslale sms in je ona objavila ko je lahkouser posted image



meni lahko posljes sms. na ZS ti posljem mojo cifro.


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 15:51:13   
archie
Teodora, ne skrbi zame user posted image jaz bom ze cakala na konec sept. / zacetek oktobra. Druge naj pocakajo september. user posted image

jaz sem ravno vceraj dobila se en datum za piknik; 5 dni pred PDPjem. tako da ocitno res ne smem it prehitro rodit user posted image


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 16:11:07   
benika
No moj gre danes ob 18.15 v šolo za očete, da lahko plača in dobi potrdilo o prisotnosti pri poroduuser posted image


Moj tudi, bosta skupaj odnesla kej pametnegauser posted image

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 16:26:00   
Anonimen
punce, pa nena se meni nikamor mudi... user posted image user posted image user posted image
našemu pobalinčku zgleda postaja pretesno user posted image

tejči itak, da vala za 24. 8., ampak kaj ni do takrat nekje 14 dni? user posted image
vidim, da tut tebi gre datum pa dnevi mimo hehe user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 16:28:27   
Izabelina
Moj tudi, bosta skupaj odnesla kej pametnega


moj tut, moj tut user posted image  mislm, da bo dans huda gužva...

drugač use uredu, kopalnca spucana, čaka na monterja user posted image  upam, da pride pred 17.9. user posted image

kar je od nosečniških težav me križ nenormalno boli pa zgaga peče... to je pa to... zdej grem pa mal posedat... učeri na nedeljo sm delala, dans pa počivam user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 16:38:44   
tejči28
danes sem sama doma po 14 dnevih in je mali še čisto navajen,da je bil ati doma.skozi ga kliče,pa ga išče,pol pa se hoče cartat in nosit. itak da me že zgaga peče,ko me prej ni,trebuh pa tak boli,da ne govorim.zdaj pa komaj čakam,da pride domov,da se malo razbremenim in odpočijem.user posted image nič nam ni prav.

jutri imam prvi ctg in prideta sem babi in dedi ga pazit (moja starša),pa bo spet minlo prej.

ti dnevi res bežijo zdaj proti koncu.jaz še zdaj probam čimveč  počivat in spat, ker pol to nekaj časa ne bo možno.

so me pa začeli mučit hemoroidi,za zdaj jih mažem z šentjaževim oljem,ker pač imam to doma.Jutri grem v mesto in si bom nekaj kupla.Kaj boste ve uporabljale?


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 18:27:54   
benika
so me pa začeli mučit hemoroidi,za zdaj jih mažem z šentjaževim oljem,ker pač imam to doma.Jutri grem v mesto in si bom nekaj kupla.Kaj boste ve uporabljale?


Mene mučijo že 14 dni in iz mene teče le kriuser posted image Si pa pomagam z Justovo kremo, da grem vsaj 1x na dan lahko normalno na wcuser posted image

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 18:57:22   
bambinca
Tejči se še trudim in te čakamuser posted image user posted image user posted image vas par dni nisem nič obiskala, pa vidim, da smo že v 'nadaljevanju'user posted image user posted image user posted image

jaz skoraj nič ne jem, če pa že, pa večino zbruham, ker se mi je še poslabšalo vse skupaj in tudi zdravilo za alergijo mi zgleda ne prime več, tako da že po malo obupujem...je pa vsak večer malo obarvane sluzi, ko se obrišem, ampak mojega G to ne skrbi, torej zakaj bi meneuser posted image user posted image user posted image

sončica ja res sem vesela za lupinico, pa čeprav sem tako dolgo čakala; so pa lepo in poceni narediliuser posted image


_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 19:10:33   
katrinka
lenca - no samo da je vse ok s tabo in cestitke za super mereuser posted image



(odgovor članu Lenca78)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 19:12:52   
tejči28
ooo bambinca,sem mislila,da si že šla.Čep se ti lušči,to je definitivno,eni ginekologi pa so tak hecni,da tudi če bi že imela popadke,bi rekel,da je to normalno.user posted image

dodatni znak je tudi to,da nimaš apetita. bo počasi.

jaz tudi nimam pretiranega apetita,trebuh me tišči in boli,s tem,da je pri meni to zaradi tega,ker preveč dvigujem malega. 

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 19:15:02   
sanje2
hay!

jaz pa imam jutri prgleduser posted image user posted image user posted image juuupi, že komaj čakam da vidim malegauser posted image ,... upam da mi bo povedala kolk je velik,..

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 19:17:06   
bambinca
Tejči meni je samo važno, da je plodovnica bp in pretok tudi, ostalo bomo pa žeuser posted image
o ja, vem kaj je vzdigovati otroka- in moj še niti ne hodiuser posted image


_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 19:21:54   
sarcy21
Živjo jaz sem iz pregleda hm sm kar malo zaskrbljena
Sicer je z bejbo vse ok samo hm sm še malo bolj odprta oz. že tolk da se čuti glavica ctg riše neke popadke sicer sem dejansko res čutila samo dva otroka pa imam tako nizko da je moja rekla da se na naslednjem pregledu naslednji teden verjetno več ne vidive da bom prej v porodnišnici. Ker je že vse skupi res tako čisto na koncu in lahko samo čakam kdaj se začne.

druga težava pa hm ko sem prejle ustala je nekaj priteklo ven in me sedaj zanima (k sm se spomnila da eni tudi plodovna voda počasi oteka) kako to zgleda me je kar malo strah da je prišlo do visokega razpoka mehurja (torej da počasi oddteka) pa ni bil čep ker tega sm pa že navajena poznam sluz z blago krvavitvijo (odpada že kar nekaj časa)


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu sanje2)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 19:28:47   
nadka30
jaz bi se šla sercy na tvojem mestu pokazat v P, lahko da se je pri tebi že začel porod.user posted image

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 19:40:05   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: bambinca

Tejči meni je samo važno, da je plodovnica bp in pretok tudi, ostalo bomo pa žeuser posted image
o ja, vem kaj je vzdigovati otroka- in moj še niti ne hodiuser posted image



sve na istem,no moja je shodila - le takoj lazjeuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sanje2

hay!

jaz pa imam jutri prgled juuupi, že komaj čakam da vidim malega ,... upam da mi bo povedala kolk je velik,..


super, jaz imam tudi jutri pregleduser posted image

sarcy - pojdi takoj v porodnisnico, meni je voda prvic odtekla malo pa malo pa spet malo...nic vec tu viset, v avto in v porodnisnico...srecnouser posted image

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 19:43:45   
tejči28
sarcy spakiraj torbo in vse in idi v P. Itak boš rodila vsaki čas,boljše je,da te tam spremljajo.Če ti odteče plodovnica veš,da se ni za hecat. Veliko sreče in čimlažji porod ti želim.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 19:49:00   
sarcy21
Nočem neke panike brezveze delat k moj dela do 11h pa sm sama z Markom do takrat user posted image

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 19:51:46   
Inčy
IZVIRNO SPOROČILO: sarcy21

Nočem neke panike brezveze delat k moj dela do 11h pa sm sama z Markom do takrat user posted image


Bolje, da narediš paniko in bo vse tako kot mora bit oziroma tudi če ni nič kot pa da čakaš in da pride do kakšnih komplikacij. Jaz ti priporočam, da se idi pokazat ... držim pesti, da se vse dobro izide ...

< Sporočilo je popravil Inčy -- 9.8.2010 19:52:37 >


_____________________________

"Ovir ni. Ovire vidiš samo takrat, kadar umakneš pogled od cilja."

EX Inčika

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 19:57:39   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Inčy

IZVIRNO SPOROČILO: sarcy21

Nočem neke panike brezveze delat k moj dela do 11h pa sm sama z Markom do takrat user posted image


Bolje, da narediš paniko in bo vse tako kot mora bit oziroma tudi če ni nič kot pa da čakaš in da pride do kakšnih komplikacij. Jaz ti priporočam, da se idi pokazat ... držim pesti, da se vse dobro izide ...



se podpišem in popolnoma strinjamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Inčy)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 20:05:43   
lillchy123
čer

sam hitro poročilo, vse ok, edino majčkeni smo.. tehtamo namreč 1500g. čez dva tedna kontrolni UZ in če ne bo dovolj zrasla, se zna naredit, da bojo sprožili. ampak ker sem že čez 32 tednov, je rekla moja G, da ni panike, če rodimo MV se je sicer malo skrajšal- meri točno 1cm, ampak pravi, da je stabilen. in dovoljeno imava  slončkanje , tko da ne mi zamert, če me zvečer ne bo nazaj

zdej grem pa otroka dat spat

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Inčy)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 21:12:18   
tpmc
sarcy21 - ah ni se za hecat, idi tja pa boš vidla kaj in kako. Vsaj mirna boš če ne drugega. Mislimo nate!

Jaz pa sem z baby centra, kupila res še tazadnje stvari. Moj pa se je piknil v bodi Slovenija, ah ti moški in fuzbal. Je seveda pristalo tudi to v vozičku:) sem pa utrujena danes ko sto hudičov, preletali smo slovenske gorice od a do ž :/

nekaj sem še mislila napisat pa sem pozabila... se beremo jutri.
Nočkouser posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   [Brisano sporočilo]
9.8.2010 21:32:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sarcy21)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 22:29:47   
ŽanaTaja
Sarcy21- tko je men malo po malo pri Žanu odtekala....ti se raje kr pejt pokazat...sej več kot nazaj domov al pa rodit ne moreš...panike gor panika dol, sej se gre zate in za tvojega otroka...držim pesti na najboljše in da se nam hitr javišuser posted image

Benika...ja moj je prišel čist pameten domov..zdaj bo on vse delal, ker kao zna previjat in dvigovatuser posted image user posted image A si bila ti tud tam al je bil sam??

Archie- dobila ZS shranla in pošljem ko bo akcijauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 23:52:05   
benika
Benika...ja moj je prišel čist pameten domov..zdaj bo on vse delal, ker kao zna previjat in dvigovatuser posted image user posted image A si bila ti tud tam al je bil sam??


Je bil sam. Jaz imam pri dveh otrocih dost prakseuser posted image

Archie, dej še meni pošlji cifro, lepo prosim.

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 8:38:51   
nenka7
sarcy, kako je s tabo!? javi se, ko boš lahko!!

sicer pa punce, jaz sem že pri naši prvi user posted image  ki je rodila malo zavila z očmi, ko je opisala, kaj se ji je dogajalo, da je kar do 2h popoldan čakala svojega fanta, da pride iz službe itd. itd... jaz sem mojemu že povedala, da če se bo meni zdelo, da je čas, da greva, bo moral priti in da naj v službi pove, da se lahko to zgodi kadarkoli, nič se ne mislim kaj dosti ozirati na to, da ga bom slučajno zmotila... da bom še zaradi tega živčna, ni šans!!

sluz - tudi jaz imam občutek, da mi je danes ponoči nekaj sluzi odteklo, ko sem šla lulati... ampak sedaj se je umirilo... jaz nebi šla še rodit, prekmalu se mi zdi, čeprav smo čez 32. teden in je tudi meni G rekla, da čez ta datum naj bi bilo vse ok, tudi težki smo že kar okrog 2 kg, tako da nebi bilo nobene panike, če bi se karkoli zgodilo,  pa vseeno......

hemeroidi - jaz sem imela na začetku kar hude probleme, potem se je umirilo, sedaj je pa čisto v redu (tok-tok)... sem pa pila donat in šla sem na privat pregled (zanj odštela mislim da okrog 60€) in tam dobila neke svečke in mazilo, tako da nekaj časa sem mazala, pa ni bilo nič kaj bolje, ko sem si pa samo 1x svečko vstavila, pa kot da bi odrezal... zdej ne vem, če je bilo to zaradi svečke, ampak meni se je s tem končalo. pa sem imela vedno težave že prej, sedaj pa nič več... bi vam kar te svečke podarila, ker jim bo rok trajanja mislim da zdej zdej potekel, pa bi jih lahko ve ponucala (če jim že ni), ampak se mal bojim, da se mi ne bo ponovilo, pa bom sama rabila... jih bom definitivno uporabila, tud če bodo kak dan čez rok trajanja... sem jih pa tam pri tem zravniku dobila "zastonj", tako da po moje se jih ne da kupit v redni prodaji. pa varne so za nosečke, ker sem povedala, da sem noseča...

služba - še danes, punce!!! potem sem pa tudi jaz frej in definitivno si bom najprej torbo za P pripravila, ker kakor se je začelo dogajati, je treba biti v pripravljenosti... čeprav sem upala, da bo user posted image  počakal nekaj časa, bi raje imela tehtnico, kot devičnika user posted image  koza sem, sej vem user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?