|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
19.9.2010 18:57:10   
olana
user posted image user posted image Punce hvala za doborodošlico! Je dobro vedet, da nisi sam v teh postopkih, pa da je en kotiček kamor lahko pošpecaš in vprašaš, če ti kaj ni jasnouser posted image user posted image

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 10:08:49   
latka
Punce, močno stiskam pesti za vsako, ki ima danes punkcijo, saj vidim, da vas je velikouser posted image user posted image user posted image !

No jaz sem pa prejšnji teden začela s KT Femoden, 4.10. imam prevzem zdravil, 14.10. pa prvi UZ!Tiste, ki ste v MB, kolikokrat ste imele UZ pred punkcijo oz. na koliko časa in če tisti datumi držijo, ki so na listu?
Aja, pa še to, ali ste dobile anestezijo med punkcijo?

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 11:11:45   
loremi
Ponedeljek, 20.09.
mapesi - punkcija
Ajonka - punkcija
mavrica72 - ET
waiting - punkcija
februar202 - UZ
pokamoka - punkcija
 
Dekleta, dobro se danes držite na punkcijah, naj bo čimbolj znosno in upam, da bo čimveč lepih celic!! user posted image user posted image user posted image user posted image

mavrica72 ti pa lepo sprejmi svoje pikice in rpidno grej! user posted image user posted image

olana nisi sama in ti kar vprašaj, pojamraj tu gor, smo vse v istem zosu! user posted image

latka, naj bo zmagovalni boj! user posted image

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 11:38:41   
energija80
Ahoj....UZ za manouser posted image Ponovno ga imam v sredo 22.9.2010. Upam da bo zadnjiuser posted image Danes jih je  pa res bilo na punkciji FULLLL:)Vsem vso srečouser posted image Stiskam pesti

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 11:55:19   
MP30
Pozdravljene, najprej srečno vsem, ki že grejete! Tiste, ki ste na poti do gretja pa DAJMO punce! user posted image
Po 4. neuspelem poiskusu se počasi pobirava. Trenutno razmišljava, da bi šla k dr.T kar privatno, da še 1x pogleda, če bi bilo res potrebno ponovno na odstranitev pregrade. Reš sicer pravi, da je to samo izgovor,... Kaj pa vem, sem precej zmedena zaradi teh različnih diagnoz.... kakorkoli obveščam in smo na vezi! LP

(odgovor članu energija80)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 12:22:08   
olana
user posted image Držim pesti za vse, ki greste na punkcijo, pa čim manj bolečin!!

MP30 po moje ne bi bilo slabo, če bi šla na odstranitev pregrade, ker sem jo js tudi imela, pa so vsi govorila, da je majhna, da to ni problem, na koncu se je pa izkazalo, da je bila 3 cm velika, pa da mi je zapirala prehod do jajcevoda. Na UZ pa oni tako ali tako ne vidijo pravo velikost.user posted image

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 12:59:25   
Anonimen
Punce živijo sem 10 dan po ET in rezultat testa je minus.Mislite, da je mogoče še premalo hormona in vse skupaj prehitevam ali je to to in je vsega konec.Naj še vzamem prometrij in čez 4 dni ponovim test?Nobenih znakov za menstruacijo nimam in joški me še kr bolijo pa malo sem tudi napihnjena.Prosim, če z mano podelite svoje iskušnje.LP

(odgovor članu olana)
  Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 13:05:06   
loremi
anonimna počakaj do 14. dne po ET in ponovi test, če user posted image  še ne bo, pa potem mogoče še krvni test

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 13:05:32   
bibk
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce živijo sem 10 dan po ET in rezultat testa je minus.Mislite, da je mogoče še premalo hormona in vse skupaj prehitevam ali je to to in je vsega konec.Naj še vzamem prometrij in čez 4 dni ponovim test?Nobenih znakov za menstruacijo nimam in joški me še kr bolijo pa malo sem tudi napihnjena.Prosim, če z mano podelite svoje iskušnje.LP


Upanje umre zadnje  pravijo, čeprav pri meni je bil - dejansko pravi rezultat, ampak sem ga 100% pričakovala, ker so vsi "znaki" izginli od ščipanja v trebuhu, do povečanih in bolečih prsi ..... Sem delala test 15 dni po stopki. Lahko pa ponoviš test čez 2 dni pa boš sigurno izvedla pravi rezultat ....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 13:12:34   
Anonimen
Hvala vam punce za odgovore, sem se odločila, da bom počakala in naredila test tako kot mi je rekel dr.V primeru, da bo minus pa sledi krvni.Lp

(odgovor članu bibk)
  Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 13:39:47   
Barbara31
Pozdravljene punce,

Danes je 9 dan po transferju in mislim da se je moj boj končal. Na papirju se je pokazala že razrečena kri. user posted image Tako da bom danes nehala z tabletami ... da se lahko vsuje.user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 13:57:30   
energija80
Žal mi je Barbara ;)Drži seuser posted image

(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 14:51:46   
bibk
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara31

Pozdravljene punce,

Danes je 9 dan po transferju in mislim da se je moj boj končal. Na papirju se je pokazala že razrečena kri. user posted image Tako da bom danes nehala z tabletami ... da se lahko vsuje.user posted image user posted image user posted image



Pa jooooooooooooooojjjjjjjjjjjj pa kaj je treba nardit v tem življenju da pridemo do teh user posted image . Barbara kateri postopek je to tvoj?

(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 15:05:55   
pokamoka
Pozdravljene punce...
Jaz sem po punkciji in sem PREŽIVELA user posted image . Bilo je čisto o.k. Res sem pričakovala, da bo grozno, ampak je bilo čisto dobro. Me ni bolelo nič. Sem bila prav presenečena, ko mi je dr. rekel, da je to to. Sicer... imela sem eno res močno bolečino, ker mi je moral predreti maternico, da je prišel do levega jajčnika, ampak sem jo dobro preživela in prestala. Me je dr. dobro pripravil na to... Pa pohvalil me je, da sem vse skupaj dobro prestala:) No, moram reči, da je bil tudi on zelo fajn in sva se pogovarjala vmes, tak da je bilo o.k.

Hja, najin rezultat so štiri pridelana jajčeca. Bomo vidli, kaj se bo z njimi zgodilo do sredo, ko imam transfer. Punce, kako pa izgleda na transferju???

Do zdaj sem zeloooo optimistična in o.k.

Barbara, kaj pa če bi še malo počakala. Jaz imam vedno upanje do konca. Misli pozitivno. Pozitivne misli pritegujejo pozitivne dogodke... pozitivnost!!!!!

lp

user posted image user posted image

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 15:07:18   
Barbara31
To je moj 2 postopek... pred tem pa sem imela že 3 inseminacije. Počasi sem se že naveličala... vedno je razočaranje.user posted image

LP

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 16:25:07   
mavrica72
No, jaz sem iz transferja nazaj in grejem user posted image user posted image . Na moje presenečenje so se vse tri celice oplodile, tako da enega bomo še počakali, če bo preživel do petega dne, ampak na tistega nič kaj ne računam - še nikoli nisem namreč prišla do zamrznjenčkov. Sedaj je pa pred mano dooooooolgih 14 dni - test imam 04.10.2010.
 
Barbara31 - prosim, ne izgubiti upanja do konca. Dokler se ne ulije, še ni nič izgubljeno, vem pa da je zelo težko. Evo, ena user posted image  zate.
 
Pokamoka - no vidiš, da ni bilo tako hudo na punkciji user posted image . Čestitam za 4 jajčeca user posted image . Si imela iste probleme kot jaz, tudi pri meni je težko prišel do enega jajčnika in edino takrat me je bolelo ko je moral predreti maternico. Sedaj pa samo počivaj do srede ko boš šla po   user posted image . Transferja pa niti čutila ne boš, tako hitro bo mimo. Niti malo ne boli, meni mora včasih še sam rečt, gotovo je user posted image

(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 17:27:56   
Aljonka
Evo tud jaz sem preživela me pa na momente še vedno močno boli kot bi me kdo z iglo špikal tam dol sploh če vstanem, grem samo do wcja in nazaj. Pridelal smo 8 celic in v soboto imamo transfer.

mavrica72 bravo za pikice lepo jih grejuser posted image

barbara31 drži seuser posted image
pokamoka čestitke za jajčkauser posted image  naj se ti vse oplodijo in te v soboto pričakajo!

(odgovor članu mavrica72)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 18:13:33   
mapesi
Evo tud jaz se vam oglašam s punkcija.
Sama punkcija nič strašnega, me pa tud na trenutke fajn špikne, ampak saj bo jutri bolje.
Pridelanih 13 celic, transfer v soboto 25.09.2010.
Ej punce kolk časa pa krvaviš?user posted image


(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 18:25:44   
Aljonka
uuu super rezultat, ja krvavitve so pa nekje do 3 dni. Kdaj so te pa v soboto naročil? Jaz mam ob 7.30, če mamo vse isti čas bomo fuuuuullll dolgo čakale.

(odgovor članu mapesi)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 20:09:26   
mapesi
ALJONKA ja tud jaz mam uro 7.30. Tko da bomo spet mal čakal. Ampak saj je sobota pa mamo časa na pretekuser posted image .
Bomo pa mal klepetale pa čakale, da nam ustavijo našeuser posted image .
Vidimo in slišimo.

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 20:16:13   
špica84
Mapesi in aljonka dobro opravta v soboto

(odgovor članu mapesi)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 20:19:26   
Anonimen
Živijo

evo uradno v postopku...imam številko, pokličem ko dobim rdečko user posted image  in potem dalje. V tem tednu greva dat kri za teste, ker so nama potekli. Jaz sem optimistka, drugače ne znam user posted image  Me lahko dodate na seznam, čakajočih, da začnemo akcijo..

srečno vsem skupaj, držim pesti za vsako izmed vas in naj nam bo sreča naklonjena.

Vita

(odgovor članu špica84)
  Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
20.9.2010 22:57:17   
Goldy
Še ena, ki bo začela po naslednji M. Doma pa imamo že eno ICSI deklico, ki ima 15 mesecev.
Se tipkamo čez kakšen mesec bolj redno.user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 2:24:28   
waiting
Zivjo punce, jaz ne morem zaradi bolecin spati, pa sem
sla malo gor da povprasam, ce je to normalno.
Skratka trebuh me boli kot takrat ko si mocno lacen potem pa
se na polno najes. Sploh ne morem hoditi zravnano, lezim lahko samo na enem boku
pa se tam se ne pocutim dobro...

Sama punkcija je bila meni neboleca in sem se takoj pocutila super
ene 5 ur kasneje pa so se zacele bolecine.
Pridelanih imam 8 celic, ET pa v soboto 25.9.
Mislim da imamo vse isto uro mi je sestra rekla da nas je kar precej in se bo malo cakalo.
Mene to sploh ne moti, samo da bo kaksen user posted image za vstavit, pa lahko cakam tudi cel dan user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
21.9.2010 7:49:53   
Barbara31
ojla punce,

Imam eno vprašanje za tiste, ki ste imele že več postokov in vam je eden od teh uspel. Zanima me če je kakšna razlika in sicer v bolečinah v trebuhu če postopek rata ali ne? So iste bolečine ali je kaj drugače če si noseč?



(odgovor članu waiting)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?