|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: razlike med partnerjema
12.5.2011 18:47:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Presenečena bi bila, če bi vedala kolikokrat se to zgodi......in ne moreš se pritožiti, če ne veš, da izkorišča državni organ tvojo nevednost.......


Misliš, da je državnemu organu v interesu izkoriščati nevednost?

Meni se je zgodilo, da so sami popravili mojo napako (ali mojo lenobo), ko sem plačala preveč. Pač so mi vrnili denar, s specifikacijo. Vse bolj me preveva občutek, da je država sama po sebi celo bila dobra, in da smo jo v zadnjih letih sami posamezniki pripeljali...do kam že?

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 12.5.2011 18:48:13 >

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: razlike med partnerjema
12.5.2011 18:48:50   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Rezulatati so vedno jasni....le interpretacija variira......user posted image



Zanimivo branje - ce te zanima :

http://www.cek.ef.uni-lj.si/u_diplome/fortuna199.pdf

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 12:39:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Pa saj nisem skrivala tega- še zmeraj pa mislim, da si ohola, arogantna... user posted image  (ker se mi "obračunavanje" s Kerenso, na takem nivoju, zdi mimo), mi je pa zanimivo in imam rada take (izvzemajoč zadevo, ki je opisana v oklepau)  debate user posted image .


Ma kakvi, to me samo ti imas tako rada user posted image user posted image user posted image

Sicer ce ti ocenis mene je to tvoje mnenje, ce jaz ocenim Kerenso je to obracunavanje. Kako prirocno user posted image user posted image user posted image


Smem vprašat, zakaj (konkretno) je mimo? Oziroma pod kakšnimi pogoji bi se omenjeni osebi lahko pogovarjali, prerekali, ali kot praviš "obračunavali"?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 12:39:47   
Kerensa*
To, da jaz (še) nisem maturirala, zame ni moj osebni neuspeh, Milijonarka, imaš pa seveda vso pravico, da se tebi tako zdi. Da daješ kakršnekoli primere (bogataši, zdravi, manekenke itd.), pa nima smisla, saj si po mojem mnenju dovolj izobražena, da veš, da tvoje mnenje o meni na moje življenje niti malo ne vpliva. Tako, da se ne trudi kaj preveč... razen, seveda, če nimaš česa drugega početi. V tem primeru pa - ko voli, nek izvoli. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 12:46:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Da daješ kakršnekoli primere (bogataši, zdravi, manekenke itd.), pa nima smisla, saj si po mojem mnenju dovolj izobražena, da veš, da tvoje mnenje o meni na moje življenje niti malo ne vpliva. Tako, da se ne trudi kaj preveč... razen, seveda, če nimaš česa drugega početi.


Da želim vplivati na tebe - je zgolj in samo tvoj občutek (a bi bila rada pomembna user posted image )? Moje mnenje je...samo moje mnenje, in lahko vpliva samo na mene. Mogoče še kdaj na drugega, ampak to ni moja stvar.

Sicer pa res nimam  česa drugega početi, še dve minuti, da bo kosilo gotovo user posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 12:55:36   
Kerensa*
Nikjer nisem napisala, da želiš vplivati name.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 16:27:38   
Anonimen
Potem imaš pa samo ti občutek, da želim user posted image , ali zakaj že poudarjaš, da moje mnenje na tebe ne vpliva.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 16:32:30   
Kerensa*
To, da tvoje mnenje o meni name ne vpliva, ni bilo poudarjeno - bilo je samo napisano, to pa zato, da bi ti morda razumela, da se ti ne splača. Če ne razumeš, pač piši dalje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 18:15:29   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

No, Frodo... sem dojela, da kljub vsej svoji izobrazbi nimaš niti enega konkretnega argumenta za to, da si me obtožila neresnične stvari, zato tudi posledično nimaš ne poguma, ne časti, da bi se javno opravičila, temveč svojo napako, ki izhaja iz tvojega površnega branja, mešanja z drugimi in slabega spomina za daljše časovno obdobje, forsiraš dalje z ignoranco mojega pričakovanja, da se mi opravičiš.

Naj tako tudi ostane. Morda res ne bom nikoli niti maturirala, ampak če bo tako, potem bom vesela, da ne bom, kajti takšna izobraženka, kakor si ti (točno takšna, o katerih nekateri pišejo na tej temi), ne želim biti pa nikoli.



Sploh ni vzroka, da bi se ti opravicila.

BTW: Cast se doseze z dejanji, za katere je vcasih potreben pogum.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 18:18:37   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Sploh ni vzroka, da bi se ti opravicila.

To, da si me lažno obtožila nečesa, kar ni res, se ti ne zdi za opravičit'?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 18:31:13   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Sploh ni vzroka, da bi se ti opravicila.

To, da si me lažno obtožila nečesa, kar ni res, se ti ne zdi za opravičit'?



Kaj je resnica?



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 18:33:23   
Kerensa*
Da ne izkoriščam države (zdi se mi, da to v tej temi ponavljam že tretjič).

Torej - se imaš za kaj opravičiti ali ne?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 18:42:57   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Da ne izkoriščam države (zdi se mi, da to v tej temi ponavljam že tretjič).

Torej - se imaš za kaj opravičiti ali ne?



Da sploh ne izkoriscas drzave ali da trenutno ne izkoricas drzave?

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 18:43:36   
Kerensa*
Da že en lep čas (torej tudi trenutno) ne izkoriščam države.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 18:45:58   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Da že en lep čas (torej tudi trenutno) ne izkoriščam države.



Potem bi se ti meni morala opraviciti. user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 18:46:36   
Kerensa*
Tukaj bo pa "prišla do izraza moja neizobraženost" - za kaj naj bi se ti jaz opravičila? 

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 18:53:57   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Tukaj bo pa "prišla do izraza moja neizobraženost" - za kaj naj bi se ti jaz opravičila? 


Ker je castno, da se tisti, ki se je kadarkoli okoriscal s tujim (tudi mojim) delom in denarjem - opravici.  

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 18:55:25   
Kerensa*
Se ti opravičujem za to. Brez problema. Ker se mi nikoli ni bilo težko opravičiti za nekaj, kar sem storila narobe.

Tebi pa je to očitno izpod časti.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 19:02:33   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Se ti opravičujem za to. Brez problema. Ker se mi nikoli ni bilo težko opravičiti za nekaj, kar sem storila narobe.

Tebi pa je to očitno izpod časti.



Prosim citiraj kje sem te lazno obdolzila.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 19:12:24   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Zakaj ponizati? Odkrito sem odgovorila na tisto, kar je zastavila liljana. Sicer je itak vseeno kaj delas; pravzaprav je cisto nepomembno (si se pa znala pohvaliti, da si najboljsa dispecerka v Ljubljani in to ti vsekakor verjamem in priznavam). Sama si izjavila, da drzavi ne placujes davkov, ne prispevkov iz delovnega razmerja; da bos izkoristila vsako moznost, da imas zasluzek na crno, kar za seboj potegne tudi drugacno stanje (kot dejansko je) , ki ga predstavis pred drzavnimi organi (sola, vrtec ipd - posledicno se jezis, da nisi uradno kreditno sposobna).
Dejstvo je, da to pocetje ni zakonito.

Kar je v citatu, so tvoje besede (ne moje, saj jaz tega nisem napisala) in kar sem odebelila, smatram kot goljufanje države. In ker plačujem davke in ker ne izkoriščam možnosti za delo na črno (sploh pa ne vsake), to smatram kot tvojo obtožbo, da goljufam državo.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 20:17:46   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Zakaj ponizati? Odkrito sem odgovorila na tisto, kar je zastavila liljana. Sicer je itak vseeno kaj delas; pravzaprav je cisto nepomembno (si se pa znala pohvaliti, da si najboljsa dispecerka v Ljubljani in to ti vsekakor verjamem in priznavam). Sama si izjavila, da drzavi ne placujes davkov, ne prispevkov iz delovnega razmerja; da bos izkoristila vsako moznost, da imas zasluzek na crno, kar za seboj potegne tudi drugacno stanje (kot dejansko je) , ki ga predstavis pred drzavnimi organi (sola, vrtec ipd - posledicno se jezis, da nisi uradno kreditno sposobna).
Dejstvo je, da to pocetje ni zakonito.

Kar je v citatu, so tvoje besede (ne moje, saj jaz tega nisem napisala) in kar sem odebelila, smatram kot goljufanje države. In ker plačujem davke in ker ne izkoriščam možnosti za delo na črno (sploh pa ne vsake), to smatram kot tvojo obtožbo, da goljufam državo.



Zakaj si se prej ze opravicila?


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 20:33:54   
mačekmuri
ženske, pejte rajši na eno pivičko pa se zmente... to osebno prepucavanje smeti forum!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 20:40:54   
Kerensa*
Frodo - ločiš pretekli čas in sedanji čas? Za pretekli čas sem se ti opravičila (kar je bilo na mestu), za sedanjega (ti si me obtožila, da to počnem sedaj) pa bi se morala ti.

MačekMuri - pijem Union Orange. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 20:43:59   
mačekmuri
user posted image odlična izbira user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: razlike med partnerjema
14.5.2011 20:46:22   
Kerensa*
Včeraj sem poskusila en požirek v lokalu, pa mi je bilo všeč in sem prejle g. Moža poslala na Petrol po enega. user posted image Zdaj pa s peroksidom na glavi čakam na Evrovizijo. user posted image

(odgovor članu mačekmuri)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?