|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 8:23:08   
petarda
Dobro jutro, babe user posted image

Kavica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak letos je pa pri nas res VESELI december...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Včeraj sva kar našega strica (od lubija bratca) ponucala, da je naše tri user posted image user posted image user posted image  pazil. Zvečer sva jih dala spat, midva na fešto on pa varuška.user posted image In nobeden od vseh treh se ni zbudil do malo čez polnoč, ko sva bila nazaj user posted image user posted image user posted image

Zjutraj pa itak vsi ob šestih auf user posted image

Zdajle pa se spravljam tiramisu delat...Paštetka, če se javiš v roku 10 minut mi prosim pošlji tvoj recept user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3126
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 11:54:10   
Paštetka
A je že prepozno user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3127
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 13:11:25   
petarda
Mal pa že user posted image ....sem kar nekaj improvizirala in je OK izpadlo. user posted image

Kaj se je pa naredilo z našimi objavami? Iz 126 strani smo naenkrat pristale na 209user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3128
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 15:27:23   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Kaj se je pa naredilo z našimi objavami? Iz 126 strani smo naenkrat pristale na 209user posted image


user posted image user posted image user posted image  neko čudo, res... se da kateri vse za nazaj brat, da ugotovi, katerih 80 strani je novih? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3129
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 17:03:55   
Paštetka
Jaz sem pa zadnjo stran kliknila in piše bubi o barvicah user posted image user posted image user posted image . Berem, berem in mi je bilo nekam znano. Deja vu user posted image user posted image

Drugače pa smo danes delali z otroci domače široke rezance s korenčkom. Naslednjič pa naredimo ajdove, z raznimi začimbami... potem se bom pa jih spravila prodajat na tržnico user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3130
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 20:10:24   
Naty_ka
Evo mene nazaj user posted image

Pri nas imamo izredno stanje. Na novo smo morali narediti zunanje odtoke. Si lahko kar predstavljate kakšno blato je okrog hiše. Itak se E po najboljših močeh trudi, da mi malo tega blata prinese tudi v hišo.user posted image Med kopanjem smo pretrgali še telekomov kabel, user posted image kar je pomenilo dvadnevni virtualni mrk. Za povrh pa je S dobil še vodene koze user posted image
V glavnem vse skupaj je user posted image user posted image user posted image user posted image
Lepo prosim povejte mi tiste ki ste koze že dale skozi, kako dolga je doba med mehurčkom in krasto. Včeraj je imel mehurčke, danes ima po večini tam že kraste. Itak se mu non stop delajo nove zraven. Pa sirup mu ne pomaga in se hoče kar naprej praskat. user posted image  Aaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image  Hvalabogu da vročine (še) nima user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3131
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 20:10:26   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jaz sem pa zadnjo stran kliknila in piše bubi o barvicah user posted image user posted image user posted image . Berem, berem in mi je bilo nekam znano. Deja vu user posted image user posted image

Drugače pa smo danes delali z otroci domače široke rezance s korenčkom. Naslednjič pa naredimo ajdove, z raznimi začimbami... potem se bom pa jih spravila prodajat na tržnico user posted image user posted image user posted image user posted image


Očitno te je božiček uslišal user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3132
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 20:11:33   
Naty_ka
Ok, samo tej RR se je zares spipalo user posted image  Objavim post in me vrže na stran 126 user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3133
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 20:13:54   
petarda
user posted image  za S, user posted image  zate...za koze sem pa že vse pozabila user posted image . Ti bo ada povedala, ko je bolj na frišno.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3134
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 20:15:01   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

Ok, samo tej RR se je zares spipalo user posted image  Objavim post in me vrže na stran 126 user posted image user posted image


enako nas vse...na tisti strani smo namreč ostale. user posted image ...nimam pojma kaj so to zdaj razpotegniliuser posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3135
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 20:15:52   
Naty_ka
user posted image user posted image user posted image user posted image  Aja, pa zdaj vsi napeto opazujemo našega atija in čakamo, če bojo koze zlezle še na njega user posted image user posted image user posted image  Jih namreč še ni prebolel.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3136
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 20:38:02   
Paštetka
Kakšna dva dni je od mehurčka do kraste. Lahko tudi več odvisno od velikosti.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3137
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 21:24:46   
*bubi*
user posted image user posted image user posted image  za Sergeja.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3138
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 21:30:05   
*bubi*
Sem šla malo k drugim pogledat, imajo tudi zbrkane strani user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3139
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 21:31:17   
Naty_ka
Ja Bubi, cela RR je zmešana user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3140
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 21:54:16   
NinaŠ
Sergej user posted image user posted image user posted image   Naty user posted image user posted image user posted image   res nič zavidanja vredno. Ja, od mehurčka od kraste traja tam nekje 2-4 dni, je pa pri nas trajalo dobrih 10 dni, da so bili vsi suhi, saj so se ene 5 dni ves čas pojavljali novi mehurji.


Ada, kako pa vaše kozice napredujejo? Ali bolje nazadujejo? user posted image user posted image user posted image


Digitalni foto okvir (oz. okvirja) sem kupila v Hoferju user posted image , saj po specifikacijah ne odstopata od vsaj 30€ dražjih v kaki tehnični trgovini. Fajna stvar, zdaj bi si najraje še enega zase omislila user posted image . Fotke bodo pa kar na ključku, saj fotkič ne morem uporabiti kot izmenljiv disk in fotografij iz PCja prenesti nazaj na SD user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3141
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 22:00:33   
*bubi*
Hmmm... Nina. Sem mislila, da bo šlo.
No, pa en čistalec ne stane več kot 15€, po moje bi ga lahko že za 10 dobila. Al pa ti jaz starega pošljem, se mi je MS duo pokvaril, ampak SD še dela.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3142
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 23:01:47   
Naty_ka
Jaz pa ta okvir samo od daleč opazujem. Tudi če bi ga nabavila, bi imela problem kam ga postaviti. Verjamem namreč da bi se E zeeeeeelo dopadel in se glih nebi strinjal da bi ga lahko samo od daleč gledal...user posted image  Tako da bomo tudi mi počakali na ugodnejše obdobje... user posted image

Tako smo se mi raje poslužili druge tehnike. Pod steklo na mizi smo dali slike in je E fuuuul navdušen. Pa hodi okrog mize in govori da je Elik tam pa se smeji zraven do uh user posted image  (ok, tu moram povedati celo zgodbo. Namreč do sedaj user posted image  so bile pod steklom samo S slike in ena od user posted image  ko je star dobro leto. In je E cel čas gledal tiste slike in kazal na user posted image  zraven pa govoril Elik. Pa smo mu dopovedovali da tisto ni on in je potem je bil tak malo uažljen in iskal sebe. Pa zraven je še tako grdo gledal, da mi drugega ni preostalo kot da se usedem k slikam in jih naročim.  Tako da je sedaj veselje toliko večje ko je Elik tudi na slikah user posted image )

< Sporočilo je popravil Naty_ka -- 29.12.2011 23:10:00 >


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3143
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
29.12.2011 23:12:21   
Naty_ka
Ah nič. Grem spat. Se mi ne ljubi več čakat stroja. Pere bele cote in ima še več kot uro do konca.

Lahko noč user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3144
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
30.12.2011 6:53:57   
NinaŠ
Dobro jutro user posted image user posted image user posted image

...še danes, pol pa za letos konec... ...službe user posted image


Bubi hvala za ponudbo, vendar sem zdaj dala fotke kar na ključka - sta itak majhna, tako da se ju za okvirjem skuraj ne vidi user posted image , pa še priročna za dodajanje fotk (da ne bom čitalca še bratcu morala posojat user posted image )

ajdi, veselo na delo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3145
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
30.12.2011 9:01:17   
Naty_ka
Dobro jutro
Nina, hvala za kavico user posted image .  Pa fajn oddelaj še zadnji dan.

Pri nas pa je danes taaaaako mrzlo. Piha ledeni veter brrrrrrrrrrrrrrr user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3146
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
30.12.2011 9:48:55   
*bubi*
Dobro jutro user posted image

eh, ne, dober dan user posted image user posted image user posted image

Naty, fajn, da si se najmlašega usmilila in mu slikice dala pod šipo.... ej, kaj se nisi že prej spomnila, da bi kos alu folije potisnila spodaj, bi imel vedno najnovejšo sliko na voljo user posted image user posted image user posted image


Mi smo šli včeraj v vilinsko vas, je bila zelo fajn lutkovna predstava, pa malo sta v delavnicah ustvarjala. Samo je tako neprijetno deževalo proti večeru user posted image  Še dobro, da imajo vse v velikem šotoru z ogrevanjem organizirano user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3147
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
30.12.2011 20:08:14   
Naty_ka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kje pa ste vse danes? user posted image user posted image user posted image user posted image

Eh, sicer pa kaj sprašujem. Saj je itak že navada ko jaz pridem, da vse poniknete...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3148
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
30.12.2011 20:12:05   
ada2
glede na to, da jutri delam cel dan vam že danes želim srečno novo leto, lepo praznujte...
potem delam še 2. cel dan, tako, da na neke izlete ne bomo hodili. zdaj pa grem knjigo brat.... me čaka še pribl. 250 strani in je tako zanimiva, da jo kar požiramuser posted image

aja, naty - koze - adamu so se začele sušiti šele 6 dan, še zdaj je ves krastav, vročino je pa imel 4 dni po 40. mihu so se pa začele sušiti po 4 dneh.


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3149
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
30.12.2011 20:17:03   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

glede na to, da jutri delam cel dan vam že danes želim srečno novo leto, lepo praznujte...
potem delam še 2. cel dan, tako, da na neke izlete ne bomo hodili. zdaj pa grem knjigo brat.... me čaka še pribl. 250 strani in je tako zanimiva, da jo kar požiramuser posted image

aja, naty - koze - adamu so se začele sušiti šele 6 dan, še zdaj je ves krastav, vročino je pa imel 4 dni po 40. mihu so se pa začele sušiti po 4 dneh.



Hm. S se je tam kjer je včeraj imel mehurček, danes naredila krasta. Delajo pa se še nove zraven. Vročine pa nima čisto nič. Pa danes se mu je povrnil apetit.

Kaj pa bereš? Jaz od poletja nisem v roke vzela več nobene knjige user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?