|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 126 [127] 128   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
30.12.2011 21:06:04   
NinaŠ
Čer!

..cel dan v službi user posted image user posted image no saj je bilo fletno... ...kar je pa najhuje... ...tam mi RR ne dela user posted image user posted image user posted image Vse ostalo bp te stani mi pa noče odpreti user posted image

Zdaj počakam še Anžeta da pride iz treninga, pol pa smuknemo v posteljo user posted image

Sem pa prejle skoraj doktorirala iz USB ključa user posted image - fotookvir mi enega ni hotel brat, oz. so bile gor tudi kar ene x datoteke oz zadimljene slike user posted image   (ki so totalno upočasnile delovanje diaprojekcije in vpadale not med fotkami) aaaaaaaaa preden sem se spomnila da bi mogoče poskusila s preprostim "Formatiraj" je nekajkrat skoraj končal v smeteh user posted image user posted image




Aja punce, kaj ne bi morale po 200ti strani odpreti nove debate user posted image user posted image al' je to po 500ti strani user posted image






(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3151
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
30.12.2011 22:44:09   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Aja punce, kaj ne bi morale po 200ti strani odpreti nove debate user posted image user posted image al' je to po 500ti strani user posted image





Fora je, da smo šele na strani 127 user posted image user posted image user posted image

Lahko noč. Jutri je še zadnja priložnost, da izpolnite lanske novoletne zaobljube user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3152
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
31.12.2011 4:40:48   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

...kar je pa najhuje... ...tam mi RR ne dela user posted image user posted image user posted image Vse ostalo bp te stani mi pa noče odpreti user posted image



love you too user posted image user posted image

A Tina se je pozdravila?

Evo jaz ravno delam mleko za malega, pa sem še sem smuknila pogledat....samo kafeta pa še ne bom kuhala, upam, da danes potegnemo vsaj do kakšne osmih glede na to, da sta junior in petardito prespala pri babici user posted image

Zaobljube? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3153
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
31.12.2011 8:56:14   
*bubi*
Dobro jutro user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Zaobljube? user posted image user posted image user posted image


Kaj pa to zdaj? user posted image user posted image user posted image

Najlažje je tako: 2012 bo še boljše kot 2011. Evo, za letos lahko rečem, da taka zaobljuba velja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3154
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
31.12.2011 9:13:13   
NinaŠ


Zaobljube? user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image tega raje ne počnem user posted image user posted image

Najlažje je tako: 2012 bo še boljše kot 2011.

user posted image user posted image user posted image


Ja Tina je zdrava user posted image user posted image user posted image , no saj je imela le 2 dni vročino...



Za danes kup planov, upam, da kako urco spanja uspemo tudi not stlačit user posted image Praznovali bomo pri prijateljih user posted image user posted image user posted image

Vam punce in vašim družinam pa želim eno čarobno leto user posted image user posted image




(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3155
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
31.12.2011 20:37:22   
petarda
Drage moje novembrke,
 
Hvala za vse vaše trenutke, ki so postali tudi moji...hvala za vse vaše skrbi in žalosti, ker tako vem, da jih nisem deležna le jaz...hvala za vse deljene trenutke veselja, sreče, radosti, ljubezni in ponosa, ker sem bila z vami vse to tudi jaz. Hvala, da ste! user posted image  Naj bo leto 2012 vaše in naše...naj bo polno lepih besed, dejanj, trenutkov in občutkov...in naj bo ZDRAVO...za nas vse in vse naše otroke! Torej - love you in na ZDRAVJE!

user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3156
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
1.1.2012 11:04:15   
Paštetka
Petarda, tak si lepo napisala, da se lahko samo podpišem pod tvoje želje in zaželim vsem novemberskim družinam tudi jaz ljubezni polno, uspešno in zdravo lero 2012. Uživajte vsak dan posebej. user posted image ?
Hvala za vse trenutke, besede, ki ste jih delile z mano v starem letu. user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3157
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
1.1.2012 11:35:20   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Drage moje novembrke,
 
Hvala za vse vaše trenutke, ki so postali tudi moji...hvala za vse vaše skrbi in žalosti, ker tako vem, da jih nisem deležna le jaz...hvala za vse deljene trenutke veselja, sreče, radosti, ljubezni in ponosa, ker sem bila z vami vse to tudi jaz. Hvala, da ste! user posted image  Naj bo leto 2012 vaše in naše...naj bo polno lepih besed, dejanj, trenutkov in občutkov...in naj bo ZDRAVO...za nas vse in vse naše otroke! Torej - love you in na ZDRAVJE!

user posted image


Tukaj pa res ni kaj dodati. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3158
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
1.1.2012 18:46:20   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Drage moje novembrke,

Hvala za vse vaše trenutke, ki so postali tudi moji...hvala za vse vaše skrbi in žalosti, ker tako vem, da jih nisem deležna le jaz...hvala za vse deljene trenutke veselja, sreče, radosti, ljubezni in ponosa, ker sem bila z vami vse to tudi jaz. Hvala, da ste! user posted image  Naj bo leto 2012 vaše in naše...naj bo polno lepih besed, dejanj, trenutkov in občutkov...in naj bo ZDRAVO...za nas vse in vse naše otroke! Torej - love you in na ZDRAVJE!

user posted image
 

Tukaj pa res ni kaj dodati. user posted image user posted image user posted image


se podpišem tudi jazuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3159
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
1.1.2012 20:03:15   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Drage moje novembrke,
 
Hvala za vse vaše trenutke, ki so postali tudi moji...hvala za vse vaše skrbi in žalosti, ker tako vem, da jih nisem deležna le jaz...hvala za vse deljene trenutke veselja, sreče, radosti, ljubezni in ponosa, ker sem bila z vami vse to tudi jaz. Hvala, da ste! user posted image  Naj bo leto 2012 vaše in naše...naj bo polno lepih besed, dejanj, trenutkov in občutkov...in naj bo ZDRAVO...za nas vse in vse naše otroke! Torej - love you in na ZDRAVJE!

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Če dovoliš Petarda, se kar podpišem pod tvoje besede user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3160
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
1.1.2012 20:17:41   
petarda
Lepo je prebrati vse vaše podpise user posted image      user posted image user posted image user posted image

In? Ste vse preživele al se katera še bori s tigri? user posted image  Je kakšen od novembrčkov dočakal polnoč? Mi smo imeli cel dan pestro, pa tega nismo nameravali, je bilo kar spontano vse skupaj...in smo tako zamudili opoldanski spanec, ki smo si ga mislili vsi privoščiti. Otroka sta bila tako že ob sedmih čisto paf in sta se kar sama odločila, da bosta v novo leto raje prespala. Sem jima pa raztegnila šotor v sobi, sta se oba spravila notri in bila fuuuuuuuuul vesela, da lahko tako spita. Res ni treba veliko, da so otroci zadovoljni. user posted image  Midva sva potem kar sama zafeštala. Sva se imela lepo, sploh ker sva se stalno zavedala, da še zadnjič silvestrujeva tukaj user posted image user posted image . Potem se je mini zbudil ob pol dveh in sva se kar zraven njega poknila in zaspala...do šestih zjutraj, ko sta še junior in petardito prišla v našo posteljo, da gremo naprej feštat user posted image . Smo pa peli včeraj neko novo od Čukov...gunga, gunga bil je mož kosmat...ne vem točno kako je naslov...pozna katera? Lušna pesmica, naši so čisto nori nanjo. user posted image

Danes pa itak okoli žlahte, prijateljev...samo jedli in pili....user posted image user posted image user posted image , no pol urice sprehoda smo pa le ujeli...upam, da bo jutri razmerje miza/sprehod obratno današnjemu user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3161
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
1.1.2012 21:37:50   
NinaŠ
Oooooo Petarda tudi moj podpis user posted image user posted image user posted image


Zadnji dan zadnjega leta in prvi dan novega smo imeli kar natrpan urnik user posted image 31. dopoldne je imel Anže še trening, ko je prišel domov smo nahitro pokosili in ker je bio treba na popoldnaski spanec pripraviti tudi Tino user posted image smo šli na sprehod do Peričnika (hodili ca 2,5 ure). Pridemo domov in prijetno utrujeni popadamo v postelje, tako da bi še večerno žurko kmalu zamudili user posted image user posted image user posted image . Silvestrovali smo pri prijateljih (6 odraslih, 6 otrok) in preživeli res lep večer user posted image user posted image user posted image . Nasmejali smo se ob pirepetijah z raketami (no na trenutke niti ni bilo smešno user posted image ) user posted image .... Domov smo prikolovratili okrog pol dveh, Tina, user posted image in jaz smo popadali v posteljo, Anže je pa do 3h še televizijo gledal user posted image ... pa ne vprašat kdo je zjutraj prvi vstal - Anže seveda že ob 8h user posted image user posted image user posted image . Danes pa cel dan po obiskih in obiski pri nas, tako da niti pol ure sončka nismo ujeli user posted image in jaaaa požrtija itak user posted image

Zdaj pa v mižovce, jutri je nov dan user posted image Nočko!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3162
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
1.1.2012 21:53:02   
*bubi*
Mi smo letos tudi imeli silvestrovanje malo drugače. Smo bili pri bratu in se imeli krasno.
Bubi je dočakal polnoč... ob 23.30 ga je začelo malo metat, potem pa se je razbudil in še ob enih ni hotel v posteljo. user posted image

Mala dva sta okoli desetih zaspala, saj niti ni bilo za pričakovat, da ne bi user posted image  Sem bila pa presenečena, da je bubika ob 20ih (ko gre ponavadi že spat) zmogla še vzpon na Pekrsko gorco.

Tako, jutri pa malo bolj miren dan, se moramo pripravit na teden, ki prihaja, pa še malo pospravit pa tak...

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3163
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
1.1.2012 23:54:27   
Urša
Petarda, krasno si napisala! Tudi moj podpis! user posted image user posted image user posted image
Jaka je zdržal do 10 minut do polnoči. Ni mogel več zdržat in je kar začel odvijat otroški šampanjec.user posted image user posted image user posted image  Mi2 z Niko sva šle ven, je bila živa glasba in ognjemet, ko sva prišli domov, pa se je Izak ravno zbudil. Je bilo kar lepo silvestrovanje. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3164
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
1.1.2012 23:55:17   
Urša
Samo tega sistema RR pa ne štekam! user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3165
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
2.1.2012 8:47:17   
NinaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Samo tega sistema RR pa ne štekam! user posted image

user posted image user posted image user posted image   navš rekla


Drugače pa dobro jutro in user posted image user posted image user posted image


Mal sončka bo še danes, tako da ga je za izkoristit user posted image user posted image user posted image user posted image

Lep dan vam želim user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 3166
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
2.1.2012 9:10:36   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Samo tega sistema RR pa ne štekam! user posted image

user posted image user posted image user posted image   navš rekla


Drugače pa dobro jutro in user posted image user posted image user posted image


Mal sončka bo še danes, tako da ga je za izkoristit user posted image user posted image user posted image user posted image

Lep dan vam želim user posted image



jaaaaaaaaaaa...evo še kavico spijem in gremo ven user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3167
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
2.1.2012 9:29:57   
Paštetka
Na silvestersko jutro sva šle s prijateljico v nabavo za večerno fešto. Potem smo šli z njenim možem letet z avionom, zvečer pa žurka. Otroci so šli spat ob enih ponoči. Seveda so spali tudi opoldne. Bili smo 4 družine pri nas doma in z majhnimi otroci in ne vem, kdaj sem preživela lepšega silvestrovega. user posted image user posted image .
Hvala za prijatelje in otrokeuser posted image user posted image
Za predjed smo imeli biftek, glavo jed ( ruski bife) sta pripeljala ena kolega ko imata gostilno, potem so sledili narezki in seveda sarma. user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 3168
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
2.1.2012 15:46:26   
petarda
Moji trije so šli zdaj v kino na Alvina in veveričke, jaz pa upam, da minija prepričam v en hitri popoldanski dremež user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3169
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
2.1.2012 20:10:51   
NinaŠ
Jaaa fajn izkoriščen dan user posted image user posted image user posted image user posted image Otroka sta se nadrsala, jaz nahodila.... deževati user posted image je šele zvečer začelo...

Petarda je bila risanka všečna? Tudi mi jo mislimo it ta teden eno popoldne pogledat user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3170
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
2.1.2012 21:01:20   
*bubi*
Jaz sem danes tudi po tihem planirala, da bi šli v kino. Pa nekako obnašanje zadnja dva dni tega ni dopustilo. DA bi jima pa v naprej rekla in ju s tem izsiljevala, to pa ne. user posted image

Ko bosta res pridna sama od sebe, dobita kino za nagrado user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3171
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
2.1.2012 21:30:46   
ada2
lepo, da ste se vse lepo imele za silvestrovo. no, mi smo se tudi imeli lepo, bili smo doma, sami, igrali človek ne jezi se, gledali tv, jedli.... jaz sem čez dan itak delala od 7 do 19, nuše ni bilo doma, je letos silvestrovala pri očetu... adam in miha sta zdržala do polnoči, miha bi potem še dlje, adama je pa že prej začelo sukat in če ne bi non stop nekaj pokalo tu okrog, bi prav gotovo zaspal.
potem smo včeraj imeli obiske, ujeli tudi nekaj sončka, danes pa sem bila spet 12 ur v službi, tako, da glih ne morem reči, da so mi bili to neki vau prazniki.



_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3172
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
2.1.2012 21:53:30   
ada2
sem zdaj končno ugotovila zakaj imamo toliko strani.... prej je šlo na eno stran 25 postov, zdaj jih gre pa samo 15 in se je zato raaaaazteeeegnilo. ampak zakaj pa kaže na 127 pa mi še vedno ni najbolj jasnouser posted image

aja, a to zdaj pomeni, da moramo nov čvek odprt?


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3173
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
3.1.2012 0:43:52   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

sem zdaj končno ugotovila zakaj imamo toliko strani.... prej je šlo na eno stran 25 postov, zdaj jih gre pa samo 15 in se je zato raaaaazteeeegnilo. ampak zakaj pa kaže na 127 pa mi še vedno ni najbolj jasnouser posted image

aja, a to zdaj pomeni, da moramo nov čvek odprt?



To sem tudi jaz prebrala, je ena že pogruntala na podforumu o portalu. Verjetno so tudi moderatorji zdaj malo na off in bomo odgovore na vprašanja dobili jutri user posted image .

Alvin je bil mojima dvema ful zanimiv, lubiju pa veliko slabši od enke in dvojke, ampak čisto OK. user posted image  

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3174
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
3.1.2012 9:03:19   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Alvin je bil mojima dvema ful zanimiv, lubiju pa veliko slabši od enke in dvojke, ampak čisto OK. user posted image  


Otrokom je zanimiv že sam obisk kina, kokice, pijačka.... ne glede na to, kaj gledajo user posted image

Ja, vidiš, mogoče bi bilo fajn prej še 1x prvi in drugi del pogledat.


Sicer pa dobro jutro. Ste tudi vi tako težko vstali kot mi? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  124 125 126 [127] 128   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 126 [127] 128   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?