|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 12:38:16   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Urša

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

sem kupila včeraj take piknik odejice v Hoferju, tak da se bomo danes lahko samo izležavali v travi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 

Jaz tudi! user posted image user posted image user posted image  


Jaz sem se tudi spomnila, da nas je že veliko in tudi dve vzela user posted image ...samo jaz sem obe temno modri user posted image ....in sta obe že oprani in tudi že skoraj suhi, ko je tak sonček zunaj.


bom zgleda mogla še jaz v nabavo....sta mi neke lušte naredleuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 12:40:18   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: Urša

A je katera že kdaj imela prehlajene zobe al pa dlesni? Sej ne vem kaj imam točno, ker se mi je vse razširilo in je že cela ustna votlina razbolena, potem sem pa še afte dobila in piko na jeziku. Pa to popiz...user posted image user posted image user posted image  
 
nuša je imela dlesni vnete, pa sma zamenjale ščetko - curaprox ultra soft in neko raztopino je zobozdravnica priporočala - curasept in po nekaj dneh je bilo ful boljše. še jaz sem zamenjala potem ščetko in sem super zadovoljna z njo, s tem, da imam jaz samo softuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 15:00:07   
Paštetka
Ada nismo bili na ribniku, temveč pri eni moževi kolegici.

Kaj ste se razpričale.user posted image
Mi danes nadalkujemo s pikinki, zvečer pa grem na plestenjaka user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 16:29:20   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: ada2




IZVIRNO SPOROČILO: petarda

aaaaaaaaaaaaaa zdaj se je pa tako uscalo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..... ne vem, če bo kaj s piknik varianto user posted image
  
pa daj miruser posted image  pri nas pa tako kuri, da sem šla vsa okna zastret, pa otroke notri poklicat, ker je prevroče....



ok, se je vlilo tudi tu.... ko da se je oblak utrgaluser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 16:30:06   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Ada nismo bili na ribniku, temveč pri eni moževi kolegici.

Kaj ste se razpričale.user posted image
Mi danes nadalkujemo s pikinki, zvečer pa grem na plestenjaka user posted image
 
a mi daš kake koordinate.... me firbec matrauser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 17:23:12   
NinaŠ
Ada uživaj zvečer! user posted image

Paštetka uživaj zvečer! user posted image


...jaz si bom pa kak CD zavrtela in bom uživala zvečer user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne vem kateri sem bolj fovš user posted image , mislim pa da bi se sama odločila za Plestenjaka user posted image



Dež je pri nas začel šele zdaj user posted image , čeprav se je grmenje slišalo že od 1h popoldne.

Mi smo dopoldne prečmurili na vrtu v senčki, ker je bilo pasje vroče in soparno, po kosilu smo se pa udeležili enega dobrodelnega teka  (brez user posted image seveda) - 2 km po Jesenicah. Štartnina je namenjena letovanju socialno ogroženih otrok na morju user posted image .

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 21:03:22   
petarda
Ampak smo pa prav res vse doživeli danes...peklensko vročino, dež, strele in grmenje, točo...je bilo pa res tako vreme, plohe...tukaj dež, samo par kilometrov stran, pa je začelo padati šele zvečer...moja mami je pa par kilometrov v drugo smer in danes sploh ni padalo.... v glavnem...smo pa preizkusili odejici user posted image user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 21:30:26   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Ada uživaj zvečer! user posted image

Paštetka uživaj zvečer! user posted image



UŽIVAJTE!!!

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 21:37:32   
*bubi*
počasi se izteka športna pomlad.... škoda, bi se lahko večkrat tega spomnili... no, saj kmalu prihaja Festval Lent in delavnice za otroke v mestnem parku user posted image  aja, tista punca pa je zadnjič na veliko žalost izgubila... zadnji dan glasovanja jo je prehitela baba, ki bo naga lavfala s kolegico en krog na tekmi.... in pokasirala 10.000€. In od tega ne bo imel nihče nič... razen onidve user posted image


No, danes sem najprej poslala bubija na Pohorje in je prilezel neverjetno visoko user posted image  Ne sicer čisto na vrh, ampak to za prvič sploh ni bil namen. Saj ni šel sam, z mojo prijateljico sodelavko sta šla.
Popoldan pa smo šli malo konjičke pogledat in tri kroge s poniji.... je tako grozilo, grmelo v okolici, ampak se je na srečo vlilo malo po tistem, ko sta odjahala svoj krog user posted image

Zdaj pa spita - OBA V MOJI POSTELJI. Danes smo se po prebrani pravljici še malo pocartali in si na mojem radiu naredili še eno pravljico... in evo - sta oba zaspala. Zdaj pa ne vem, kaj naj.... zavijem v bubijevo posteljo? user posted image user posted image user posted image  al bubija prestavim, bubiko pa pustim, ker bi itak sredi noči prišla k meni user posted image

Vsi trije skupaj - no way user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 22:32:47   
petarda
Paštetka in Ada uživajta! Če bi jaz izbirala...bi se pridružila Adi...čeprav tudi proti Plestenjaku nimam nič... user posted image ....bi ga tudi šla enkrat poslušat...sploh v Križanke. user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 22:33:36   
petarda
Bubi ti kar v bubijevo posteljo....mogoče bosta pa v tvoji postelji lepo spala do jutra...se boste vsaj vsi naspali. user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 22:48:17   
Urša
Smo kar pridne!  user posted image user posted image user posted image  Mogoče pa rata odpret nov del septembra.
Mi smo se imeli kar fajn. Dekca je sprobana, sicer ne na travi, ampak na kozolcu, smo kar tam meditiral zaradi dežja.
Pri nas so danes pred blokom špilali Fešta bend-tisti trubači iz talentov, je bila ohcet pri sosedih. Dobri so bili, res žurko naredijo! user posted image  

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 22:51:27   
Urša
Ada in Paštetka, upam, da uživata! user posted image  Jaz ne bi imela nič proti Siddharti ali pa Tabujem, pa na Bon Jovi bi tudi rada šla, pa ne bo šlo. user posted image  Kvečjemu, če Izaka sabo vzamem al pa črpalko, samo vprašanje, če bi me redarji spustili not z njo! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 22:52:59   
Urša
Sploh se mi ne gre spat, sem polna enih vibracij! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 23:04:49   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: ada2




IZVIRNO SPOROČILO: Urša

nuša je imela dlesni vnete, pa sma zamenjale ščetko - curaprox ultra soft in neko raztopino je zobozdravnica priporočala - curasept in po nekaj dneh je bilo ful boljše. še jaz sem zamenjala potem ščetko in sem super zadovoljna z njo, s tem, da imam jaz samo softuser posted image



Pa se te zadeve dobijo v lekarni?

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 23:32:32   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Sploh se mi ne gre spat, sem polna enih vibracij! user posted image user posted image user posted image


Jaz tudi...in to brez gonga user posted image ....malo me mika tole Olimje jutri...a gre katera? user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 1:09:01   
ada2
samo da vam javim.... bilo je super!!!!!
več kot 4 ure je pel brez prestanka, 3x smo ga zvabili nazaj.... aaaa
bi šla še v ljuser posted image  junija

zdaj pa padem v posteljo.... me križ in noge bolijo za znoreti....

Đole je pa car!!!!!!!


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 1:10:07   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Ada in Paštetka, upam, da uživata! user posted image  Jaz ne bi imela nič proti Siddharti ali pa Tabujem, pa na Bon Jovi bi tudi rada šla, pa ne bo šlo. user posted image  Kvečjemu, če Izaka sabo vzamem al pa črpalko, samo vprašanje, če bi me redarji spustili not z njo! user posted image user posted image user posted image
 
dvomim, glede na to, da so zaplenili labeleuser posted image

pa ja, one zadeve se dobijo v lekarni brez recepta

lahko noč!



_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 7:25:18   
NinaŠ
Dobro jutro user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Urša

IZVIRNO SPOROČILO: ada2




IZVIRNO SPOROČILO: Urša

nuša je imela dlesni vnete, pa sma zamenjale ščetko - curaprox ultra soft in neko raztopino je zobozdravnica priporočala - curasept in po nekaj dneh je bilo ful boljše. še jaz sem zamenjala potem ščetko in sem super zadovoljna z njo, s tem, da imam jaz samo softuser posted image



Pa se te zadeve dobijo v lekarni?

ja v lekarni , pa tudi DM ima ves Curaproxev program user posted image . Mi že nekaj časa prisegamo na to firmo user posted image - zobne ščetke in ustna voda, le kolodont imamo drugi (vademecum) user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 7:52:47   
Paštetka
Pri nas včeraj na pikniku tudi ni deževalo. Par km naprej, pa je toča šla. V glavnem sva se imela tako kul user posted image na pikniku, da nisva prišla do Plestenjaka. user posted image user posted image
Greva pa na Bon Jovija. Karte so že 2 meseca kupljene user posted image .

Kaj boste kaj danes? Mi gremo k dedku češnje rabutat user posted image , seveda, ko naša zaspanka vstane user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 7:58:45   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Bubi ti kar v bubijevo posteljo....mogoče bosta pa v tvoji postelji lepo spala do jutra...se boste vsaj vsi naspali. user posted image

Pri nas nikoli ne vemo, kje se bomo zjutraj zbudili. Ponavadi je tako, da maladva končata v spalnici, midva pa vsak v eni otroški postelji user posted image . No včeraj sem se jaz zbudila v dnevni sobi, sine v hčerkini, sti v sinekovi, princeska pa v spalnici user posted image . Selimo se ponoči kot nomadi. Vcasih mala dva tudi po 3x prideta na noč za mano, in ko me potem 3. brcne se selim. Joj, mala pa tak škripa z zobmi, da jo slišim v drugo sobo inje nemogoč pri njej spati. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 9:06:26   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Bubi ti kar v bubijevo posteljo....mogoče bosta pa v tvoji postelji lepo spala do jutra...se boste vsaj vsi naspali. user posted image


Eh..... user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 9:06:28   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Sploh se mi ne gre spat, sem polna enih vibracij! user posted image user posted image user posted image


Jaz tudi...in to brez gonga user posted image ....malo me mika tole Olimje jutri...a gre katera? user posted image


Mene tudi, sem nas prijavila. Ampak cincam... v MB bo popoldan krasna prireditev za otroke Neulovljivi škrat in bomo kar tole šli pogledat. Predvsem vreme malo nagaja. Včeraj smo imeli ful srečo, upam, da danes tudi user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 9:57:22   
petarda
Mi tudi ne gremo...zdaj pospravljam in kuham...OK...še vas sem šla prečekirat user posted image , ata zunaj čuva otroke, po kosilu gre junior spat, po spanju pa na vinsko vigred...kvaka a greste vi tudi? Menda, da bo popoldne celo Ben10 tam user posted image ...

Ada me veseli, da ste uživali user posted image ....paštetka vi pa tudi...user posted image ....važno, da se ima človk lepo...lokacija niti ni toliko pomembna, kot družba user posted image


Pri nas pa se ponoči samo oči seli...iz naše v juniorjevo in nazaj...samo to noč mu je celo uspelo celo noč prespati v ta velki postelji user posted image ....saj ne, da sem imela jaz kaj od tega....saj ne, da sem si tudi kaj želelauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 11:56:44   
ada2
jaz bi šla pa taaaak spat nazaj, pa sta si dečka zmislila, da se gresta ven igrat in moram šibat zdaj za njima.... uh, da bi vsaj nuša bila doma.... no, ok, bom pa šla popoldne malo oči spočituser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?