|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 10:30:47   
caelia

IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

medtem ko moja mimi, po svojih izkusnjah s kmetov user posted image pravi, da je treba cisto izpraznit, da ne pride do mastitisa... (saj vem,d asem se pravkar primerjala s kravo, pa kaj naj



aja.. tale primerjava je sicer smešna, ampak na mestu... user posted image user posted image sej princip je isti...

meni je moj user posted image reku še v porodnišnici, k sm mela res veliiiiiike dojke, pa sm si morala masirat...
"a veš, sej kravo tud pomasiraš pol,k jo pomolzeš z avtomatom, pa gre pol še dost ven"user posted image user posted image

ma dej, a res?? sem komej čakala, da me primerjaš s kravo molznico....user posted image user posted image user posted image

no, sej je blo v hecu., ampak.. tko je.. pa če je človek tok v tem.. (mi mamo 40 glav živine doma).. potem ti je pač to "naravno"user posted image

in zdj, k mam tolk mleka. mi včasih pravi, da sem kot ena mlekarna in da bomo kupl še eno skrinjo, da bom jst pospravla vse mlekouser posted image

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 10:38:37   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: čebela1



naš je imel prvi pregled pri 1 mescu+1teden in smo dobili točno 900g od odpustne teže


kapljice pa so tele BIMbi??? se jih dobi povsod[/color]???





Sem ravno tebe želela na liniji...user posted image user posted image ker smo en dan starejši...user posted image

Seveda me je zanimala teža user posted image Tud naša čebelica se je poredila v 1m in nekaj dni-od odpusta 910 g user posted image user posted image user posted image
Ja, pa ni imela takih mer, kot vaš Januser posted image

Super, da si zadovoljna s pediatrinjouser posted image tudi mi!!!user posted image

GAS BIMBI pa se dobi v vsaki lekarni - to je cela linija italjanskega proizvajalca - maš gel za mazanje prsi pri kašlju, sirup za spodbudo teka, pa sirup z omega 3, svašta...user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu čebela1)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 10:50:23   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: caelia

kapljice:
jaz ne dajem nobenih..user posted image sem dobla tiste na recept, pa mi je ena sestra v P rekla, naj si kupim tiste Oleovit D3(iz avstrije), sem tud tiste dobla, ena sošolka zrihtala...



Pri nas smo tud dobili AD3 komaj pri prvem pregledu pri pediatru - pri prvemuser posted image . In veliko jih je hodilo v AUT po te Oleovit D3, ker baje niso šraufale...

Sedaj pa se dobijo tudi pri nas - že v P sem dobila recept, navodilo: 2 kapljici od starosti 1 tedna. So pa Plivit D3.


Pa super user posted image user posted image user posted image za daljše dojenje in papcanje in seveda za kilažico user posted image


< Sporočilo je popravil tosja -- 30.3.2012 10:51:35 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu caelia)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 10:55:23   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: caelia

no, po eni strani mi je kr fajn, da gre malo... pa v nedeljo mamo kosilo potem vsi.. da bom en dan lahko malo uživala.. kuham sama že odkar sem doma iz P, tak da se malo spočijem...
po drugi strani pa vem, da mu bo reees dolgčas po Rožletu, ker zdaj je cel naspidiran, ko pride iz vrtca ga celega polupčka in certa..user posted image



Nič ne sekiraj...naj uživa pri babici in dedijuuser posted image Boš videla kakšno veselje bo ob vrnitviuser posted image

Ob priliki vam napišem našo dogodivščino - odhod v P, bibon prvič 1 teden na počitnicah, vrnitev...user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu caelia)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 11:15:25   
čebela1

IZVIRNO SPOROČILO: tosja


IZVIRNO SPOROČILO: čebela1



naš je imel prvi pregled pri 1 mescu+1teden in smo dobili točno 900g od odpustne teže


kapljice pa so tele BIMbi??? se jih dobi povsod[/color]???





Sem ravno tebe želela na liniji...user posted image user posted image ker smo en dan starejši...user posted image

Seveda me je zanimala teža user posted image Tud naša čebelica se je poredila v 1m in nekaj dni-od odpusta 910 g user posted image user posted image user posted image
Ja, pa ni imela takih mer, kot vaš Januser posted image

Super, da si zadovoljna s pediatrinjouser posted image tudi mi!!!user posted image

GAS BIMBI pa se dobi v vsaki lekarni - to je cela linija italjanskega proizvajalca - maš gel za mazanje prsi pri kašlju, sirup za spodbudo teka, pa sirup z omega 3, svašta...user posted image



aa super potem bom danes šla pogledat v lekarno ko grem ravno v mestu če majo..ker men se zdijo tele od koroških fuuuul sladke (sam cuker, ker ko se okol ust mal popaca je čist limast) user posted image

drgač pa super da ste se tudi vi lepo poredili"user posted image mene je patronažna ful strašila da morajo otroci v 1 mescu dobit vsaj kilo! user posted image pa sem se mal bala da mi bomo tezil da mo moram dodajat... ampak naš fant je mel itak zlatenco (sva mogla nazaj v Puser posted image ) in 10dni dejansko ni dobil NIČ še zgubil je... tako da od takrat pa zelo lepo napreduje samo na mojem mleku in ne vidim razloga zakaj bi dodajalauser posted image user posted image user posted image sem se en cajt hecala s črpanjem (ravno zaradi tega da bi vzpodbudila "ponudbo-povpraševanje") in se mi je obrestovalo... sedaj se naje izključno pri meni, in tudi pravi mali jedec je rataluser posted image user posted image

tosja kako pa kaj spite? men je včasih čudno k mi kolegice k majo max 1mesec starejše otročke pravjo da že kr celo noč?!?!user posted image user posted image da jejo ob 9-10 pa potem ob 6 zjutrej npr. mi smo mel danes prvič 6+6 ur... ampak rečem temu raje izjema kot kakšno pravilo user posted image je pa res da nismo še niti 1 noči (TRKAM!!!!) prebedeli v smilsu da je jokal.. zajoka ko je lačen- pojem in to je to.. razen 1x ko je imel res krčke, pa še to je jamral (sem ga vzela k sebi) pa se napenjal, pa malo zaspal... bolj sem bla jaz vsa iz sebe in nisem nič spala mi je šlo kar na jok user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 11:19:41   
čebela1
evo tukej pa še eno slikco našga malega korenjakauser posted image smo dobili za darilo slikanje pri http://malicudez.com/ in nastale so preeeečudovite slikiceuser posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu čebela1)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 11:41:49   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: čebela1

men se zdijo tele od koroških fuuuul sladke (sam cuker, ker ko se okol ust mal popaca je čist limast) user posted image

user posted image user posted image user posted image ja čis limasto beluser posted image



tosja kako pa kaj spite?
Ponoči se priklopimo-danes enkrat, običajno dvakratuser posted image Danes smo celo zaspaliuser posted image Ko sem si jo ob pol štirih dala v posteljo, je bibon že bil pri nasuser posted image , sploh ne vem kdaj je prišel, potem pa se z možem hkrati zbudiva in vpraša kolk je ura...jaz pa 7!!!!
Sta v 15 min odjadrala...user posted image

danes prvič 6+6 ur... ampak rečem temu raje izjema kot kakšno pravilo user posted image je pa res da nismo še niti 1 noči (TRKAM!!!!) prebedeli v smilsu da je jokal.. zajoka ko je lačen- pojem in to je to.. razen 1x ko je imel res krčke, pa še to je jamral (sem ga vzela k sebi) pa se napenjal, pa malo zaspal... bolj sem bla jaz vsa iz sebe in nisem nič spala mi je šlo kar na jok user posted image

5 ur v kosu je za user posted image cela noč!!!!user posted image user posted image user posted image Tako da -čestitam!!!user posted image user posted image user posted image

Drugače pa tud jaz čakam, da še zadnjič pred polnočjo je, previjem...in pol je mir tam nekje do 4ih, zajamra, jo da k sebi in potem se doji po želji, spiva. Okoli 7ih pa se potem zbudi, hitro previjeva in hop na joškouser posted image




Foto je user posted image
res zelo zelo lep fantuser posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu čebela1)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 11:50:46   
Hov hov
Ful lepa fotka! To je res lep in trajen spomin!

Drugače pa mislim, da me je Sirenetta prehitela, jaz sem še vedno 2 v1, odprta 1 cm, popadkov 0.
Katastrofa... danes bom zašejkala en ananas, ki naj bi kao malo pospešil, v skrajnem primeru bom pa probala ricinusovo olje.






(odgovor članu caelia)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 11:59:36   
tosja
Upam, da sirenetta ne bo jezna...

Zadnjič se je oglasila 29.3., pri primorkah...Zgleda, da že cartauser posted image user posted image



Kimica še sem tukaj

...ampak ne vem, če bom še za dolgo. Zgleda da boš pivo dobila, imam namreč popadke, niso sicer še tako nemogoči, so pa kar redni, tako da zdaj se z mojim odpravljava ali bi že šla se pokazat ali počakam še malo.

Eh koledarja pa žal v porodni nimajo da bi še tega premaknila


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Hov hov)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 12:33:18   
zmajcy_
Zjutraj dobila sms od sirenette pa nisem imela časa prej sporočiti:

Evo pa je punca pohitela s 45 minutami v porodni sobi - je prijokala vceraj ob 23.16. ime ji je Evelin, velika 55cm in tehta 4120g. Pozdravcek vsem marcevkam!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 12:37:27   
zmajcy_
Drugače pa midva sva zdej v lj v PeK. Mali ima danes cel kup preiskav, tko da nimam upanja da greva danes domov. Ima pa poleg šuma tudi eno bulco, ki se jo čuti na ličku, je pa precej pod kožo, tko da mu bodo še to pogledali, naredili uz in po potrebi punkcijo.

sva se ob 11h dojila, sem ga komaj zbudila, ker je kr spal. Mi je sestra potem naročila naj ga dojim 10min na vsaki strani pa potek stehtam koliko je pojedel. Seveda se je dojil samo na eni strani in to niti 10min ne.. ampak pojedel je pa 45g kar je čist super user posted image  očitno je hitri jedecuser posted image  
Danes bom končno vidla tamalo, prideta z mojim potem v lj, sem tok vesela, ker jo res že ful pogrešam. user posted image

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 12:55:07   
čebela1

IZVIRNO SPOROČILO: zmajcy_

Zjutraj dobila sms od sirenette pa nisem imela časa prej sporočiti:

Evo pa je punca pohitela s 45 minutami v porodni sobi - je prijokala vceraj ob 23.16. ime ji je Evelin, velika 55cm in tehta 4120g. Pozdravcek vsem marcevkam!



k ni zvezdica82 tut rodila učeraj evelin??? iste mere...? al je zgolj naključje?user posted image user posted image

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 12:57:26   
zmajcy_
IZVIRNO SPOROČILO: čebela1


IZVIRNO SPOROČILO: zmajcy_

Zjutraj dobila sms od sirenette pa nisem imela časa prej sporočiti:

Evo pa je punca pohitela s 45 minutami v porodni sobi - je prijokala vceraj ob 23.16. ime ji je Evelin, velika 55cm in tehta 4120g. Pozdravcek vsem marcevkam!



k ni zvezdica82 tut rodila učeraj evelin??? iste mere...? al je zgolj naključje?user posted image user posted image


Predvčerajšnjim je rodila zwezdica user posted image  ja mere so pa skoraj iste, tista od zwezdice je 80g težja user posted image  dober sta se to zmenili user posted image

(odgovor članu čebela1)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 13:35:24   
caelia
hov hov.. sam ena "ideja" :)

meni je babica v porodni sobi rekla, ko so mi malo oslabeli popadki ravno med izstisom.. je rekla:

"dvignte majčko, pa si bradavice podražite...."

in ja- RES deluje... tali popadki, da te kap... mogoče ti pa kaj pospeši.. ker sem nekje brala, da naj nebi dražil bradavic ravno iz istega razloga (kao, tisto drgnenje z brisačoi, da potem niso tako občutljive, ko začneš dojit)

samo, pazi.. da ne boš res kaj pospešila,če telo še ni pripravljeno.. da ne bo kaj šlo prehitro potem..

ampak, probat ni greh :)

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 14:58:33   
Jelcy
Na hitro se se jaz oglasim...v ponedeljek, 26.3. ob 19:24,smo tudi mi koncno docakali nasega korenjaka. Rodil se je Erik, 3670g, dolg 54cm. Od vceraj smo doma, ko bo kaj vec casa se se kaj javim....

(odgovor članu caelia)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 15:02:15   
pokalona1
Pozdravljene!

Mi smo tudi okej.Jemo,spimo, kakmo,malo krčkamo,ampak ni hujšega.

hrchy jaz ne bi črpala na koncu,ker se mleka tvori glede na povpraševanje.In otrok spije,kolikor potrebuje,če pa potem še načrpaš,pa v bistvu spet spodbudiš večjo tvorbo mleka,kot otroček spije.Midva se samo dojiva-nič ne dodajamo/črpamo. To, da poje dovolj pa veš tako, da vidiš da so pleničke polulane in pokakane.

caelia kapljice Oleovit so D vitamin, niso proti krčem.Jaz sem tudi prvič kar te nabavila,ker je imela po D3 blazne probleme s kakanjem.

Mastitis sem tudi jaz imela prvič.Boli k hudič,pa res si ves fuč. Sem pa potem vsakič, preden sem dojila, tuširala prsi z zelo toplo vodo, skorajda vročo; pa med dojenjem sem krožno masirala tisto zatrdlino,ki je bila vneta(tudi to boliiii), da jo je vsakič pri dojenju spraznila-tako da sem bila v 2 dneh čist okej.

(odgovor članu caelia)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 15:40:14   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: zmajcy_

Zjutraj dobila sms od sirenette pa nisem imela časa prej sporočiti:

Evo pa je punca pohitela s 45 minutami v porodni sobi - je prijokala vceraj ob 23.16. ime ji je Evelin, velika 55cm in tehta 4120g. Pozdravcek vsem marcevkam!



user posted image user posted image user posted image user posted image
čestitke za težko pričakovano frčafelco user posted image user posted image user posted image

Jelcy user posted image user posted image user posted image čestitke. Zdaj ima bratec družbo, če se ne motim...

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 15:41:38   
tosja


user posted image


27.12.2011

zuza, user posted image Patrik user posted image   PDP 9.3.

30.12.2011

Pattyka, user posted image Neja user posted image   PDP 17.3.

24.1.2012

desire, user posted image Tia user posted image (1580 g, 41 cm) in user posted image Elin user posted image (1800 g, 43 cm) PDP 27.2.

25.1.2012

katka*, user posted image Aleksej (2540 g, 47 cm) user posted image PDP 8.3.

 9.2.2012

ircomp, user posted image Žan (3010 g, 50 cm) user posted image  PDP 4.3.

20.2.2012

tosja, user posted image user posted image   PDP 1.3.

21.2.2012

čebela1, user posted image Jan (3570 g, 53 cm) user posted image   PDP 1.3.

28.2.2012

majcis, user posted image Tanja ( 2890g, 50cm ) user posted image   PDP 11.3.

29.2.2012

alna, user posted image Živa ( 3050, 50cm ) user posted image PDP 10.3.
 
3.3.2012

anckaa, user posted image Simon ( 3250 g, 50 cm) user posted image
4.3.2012

kimsy, user posted image  Kim user posted image PDP 9.3.

5.3.2012

caelia, user posted image Rožle (2420 g, 48 cm) user posted image PDP 9.4.
populis, user posted image Eva user posted image PDP 24.3.

8.3.2012

kaminek, user posted image Oskar ( 3880g, 50cm ) user posted image PDP 7.3.

 9.3.2012

Jada82, user posted image Emilija ( 3490g, 53cm )user posted image   PDP 11.3.
 hrchy, user posted image Gabriel user posted image   PDP 14.3.
cukr07, user posted image  Matija (3260g, 48cm ) user posted image   PDP 9.3.
prihajcek, user posted image   Filip (3850g, 51cm ) user posted image   PDP 19.3.

10.3.2012

Caitlin, user posted image Taja ( 3500g, 49cm )user posted image PDP 10.3.
cokolino, user posted image ( 3720g, 56cm )  user posted image  PDP 15.3.
 Saša33, user posted image  Lara ( 3045g, 50cm )  user posted image   PDP 8.3.

12.3.2012

ursonok, user posted image  Abel ( 3366g, 53cm ) user posted image PDP 8.3.

13.3.2012

pokalona1, user posted image   ( 3310g, 52cm ) user posted image PDP 14.3.

14.3.2012

tinčka3, user posted image Ema ( 3960g, 51cm ) user posted image    
 Aleda, user posted image Laura ( 3590g, 52cm ) user posted image  PDP 16.3.
 kendicka, user posted image  Svit  ( 3560g, 52cm ) user posted image  PDP 12.3.

15.3.2012

Jassika, user posted image  Vita ( 3550g, 50cm ) user posted image PDP 19.3.
miska333, user posted image Tibor  ( 4300g, 57cm ) user posted image PDP 13.3.

19.3.2012
 
patella, user posted image  Ažbe ( 3040g, 52cm ) user posted image PDP 14.3.
tjaShiika, user posted image    Zara ( 3250g, 49,5cm ) user posted image

20.3.2012

listek, user posted image   Manca ( 3330g, 52cm ) user posted image PDP 31.3.
polzi user posted image    Lana ( 3180g, 50cm ) user posted image PDP 20.3.
21.3.2012
 
poldy, user posted image    Špela ( 4190g, 55,5cm ) user posted image PDP 11.3.
22.3.2012

sneguljka1, user posted image  Liam ( 3380g, 52cm ) user posted image PDP 23.3.



22.3.2012

Evita78, user posted image Ana( 3690g, 53cm )user posted image PDP 20.3.

23.3.2012

kkkkk, user posted image ???( 4320g, 52cm )user posted image PDP 18.3.

 26.3.2012

zmajcy_, user posted image Urh (3720 g, 53 cm) user posted image  PDP 29.3.








Št. user posted image 21
Št.user posted image 17

Skupajuser posted image 38


ŠE PRIČAKUJEMO
 
11.3.
 
user posted image  poga, 29 let, 1 user posted image  user posted image     

12.3.

user posted image anonimna
*** user posted image
user posted image  tanci2012, 25 let, 1user posted image   user posted image  
 
user posted image  bucka28, 26 let, 1user posted image   user posted image
 
13.3.
 
user posted image  nina88, 1user posted image  user posted image  


17.3.

user posted image   Little me, 1user posted image user posted image


18.3.

user posted image timkica, 31, let , 2user posted image , 1 user posted image , okolica LJ user posted image
user posted image kkkkk, 22let , 1user posted image okolica LJ user posted image


19.3.
 
user posted image msabina
 

20.3
.
 
user posted image  Evita78, 33 let, 2user posted image , 1user posted image , NM user posted image

22.3.
 
user posted image  loewa, 25 let, 1user posted image Koroška user posted image
user posted image   lešnica, 1user posted image user posted image

 
23.3.
 
user posted image  gruška, 36 let, 5user posted image   user posted image
user posted image   Jelcy, 2user posted image , 1user posted image
user posted image   marec 2012, 1user posted image    user posted image
 
 
28.3.
 
user posted image  RožcaM,    user posted image
 

29.3.

user posted image  iribiri, 30 let, 2user posted image , 1user posted image   LJ user posted image  user posted image
 
user posted image   rajska
 
user posted image  zmajcy, 24 let, 2user posted image , 1user posted image   okolica LJ user posted image user posted image
 
30.3.

user posted image  sirenetta 2user posted image , 1user posted image    
Obala user posted image   
user posted image   Hov hov
   
 
31.3.
 
user posted image   Matejka80 user posted image


X.3.
 

user posted image anonimna76,.---user posted image , 1user posted image
user posted image  sunshine88, 1user posted image
user posted image alexjami
user posted image  Spelca82, 29 let, 3user posted image , 0 user posted image , Ljubljana   user posted image

1.4.

user posted image  ina11, 30 let, 2user posted image , 1user posted imageMaribor user posted image user posted image
 
 
3.4.
user posted image  LadyB,  2user posted image , 1user posted image   user posted image




_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   [Brisano sporočilo]
30.3.2012 19:03:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 20:02:43   
ursonok
Populis,
ma ti imaš pa res smolo! Joj joj. Si sploh ne morem predstavljati, kaj prestajaš :( Upam, da se ti čim prej uredi. Ma jaz bi še isti trenutek nehala dojit - že zdaj obupavam in ne vem koliko časa bo sploh še trajalo vse skupaj ..
Nič, držim pesti, da se čim prej zmažeš!

Dojenje/črpanje/dodajanje
Jaz sem imela mleka dovolj, potem me je pa enotedenska vročina sesula in je presahnilo. Sem si par dni črpala po vsakem podoju še pol ure, produkcija se je malo povečala, sem pa skoraj fasala depro zraven. Počutila sem se kot molzna krava. In jaz ful čutim, takoj ko ga pristavim, da se mi začnejo neki hormoni sproščat (prolaktin?) ... In name ful čudno vplivajo. Taka melanholična oziroma depresivna postanem ... Pa žejna.
Tako da zdaj dodajamo, po vsakem podoju, včasih poje 30ml, včasih pa tudi 90ml. POnoči imam največ mleka, je bil danes en obrok samo iz obeh dojk. Se je pa zbudil po dveh urah, tako da očitno ni bil mega sit user posted image

Lupinica
ja, vem, da kao ni priporočljivo, da je dolgo notri. Midva greva enkrat na dan na en daljši sprehod. To, da sem vesela, ker je v lupinici priden, sem pa mislila primerjalno - Agatka je imela refluks in se je v vozičku drla kot jesihar, tako da sploh nismo hodili na spehode, dokler ni šla v športni del. Res grozno. Ta pa kar uživa.

Vreme
odklop! Danes naju je enkrta ujela toča, enkrat pa dež. IN ful je mrza in piha in ... ****ti hladno fornto!! user posted image user posted image

Spanje čez dan - moje
danes je mali čez dan po sprehodu za 2h mrknil, moj M tudi, jaz pa ne morem. Že pri prvi sem imela ta problem, kar nekaj me tesnoba muči, neki strahovi, nemirna sem, cmokanje malega me zbuja in sploh ... Prava mora. Ko bi se človekl lahko in bi se moral naspat, pa ne gre in ne gre. S tem spanjem imam že cel lajf probleme user posted image user posted image

Zmajcy
zate držim pesti, da se vse čim prej uredi. Da bulica ni nič hudega user posted image user posted image

NIč, smo ravno iz kratkega nočnega sprehoda (v ruti), zdaj se gremo pa kopat.

Aja, še ena dogodivščina danes v supermarketu. Grem z Abelom tja kupit brezalkoholno pivo in naju tam opazita dva klošarja, ki čekirata, katero pivo je najcenejše. In sta čisto navdušena nad tamalim, kako je majhen in srčkan in kako fino, da ga že zdaj pivo zanima. Da to je pa pravi dec! No in ko vidita, da kupim brezalkoholno, sta čisto ogorčena - da tako pa ne gre, da to je pa slab začetek! user posted image user posted image Res zabavno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Marčevke 2012
30.3.2012 21:21:00   
zmajcy_
Da poročam user posted image
Midva sva domauser posted image user posted image Izvidi pa na žalost niso tako razveseljujoči. Mali ima dve luknjici v srcu, ena je velika 4,5mm druga pa 6mm. Kardiolog je rekel, da nekaj je možnosti, da se zaraste, ampak lahko pa da bo potreben poseg, ker nista ravno majhni luknjici user posted image Tista bulica, ki jo ima na ličku pa je verjetno hematom, moramo opazovati. Tko da zdej imava skos neke zdravnike. V nedeljo morva it v Trbovlje na kontrolo bilirubina, čez dva tedna kontrola v PeK in čez en mesec še kardilog... samo skakanje.. sem pa vesela, da so to takoj ugotovili in da vemo na kaj bit pozoren če bi bilo slučajno kaj narobe.

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Marčevke 2012
31.3.2012 0:55:57   
suzi89
Ojla! Tak pa smo se rešli in dobili malo pupo Melanie 27.3 ob 3.49 zjutraj, težko 3500. Sam porod je bil ekspresno hiter, čeravno se je vse začelo že v ponedeljek ponoči ob 3.30, na vsakih deset minut popadki proti jutru pa se je vse umirilo. Potem pregled pri G, kjer mi reče da naj grema kar v bolnico, pridema tja kjer mi povedo da sem odprta 2 cm, in da lahko grem domov. Moj gre delat zvečer nakar me je začelo ob enajstih štokat vedno hujše, ga pokličem in ob dveh zjutraj sva bila v porodni, odprta 3 cm, čez tričetrt ure pa že 7 do 8, predrtje podovnice in ob 3.49 rodila. Res da ekspresno, ampak vsaka ve kak je to. Danes prišli domov, zdaj pa cartanje, vsem ki pa še niste pa vam želim čim prej in z čim manj bolečinami. Pa lep pozdrav

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Marčevke 2012
31.3.2012 7:37:13   
Hov hov
[Zmajchy]: zelo mi je hudo za slabe novice. Svet ni prav narejen. Vseeno upam, da bo mati narava sama uredila.


Suzi 89 - Česitke za Melanie! user posted image Ali je imela prav 3.500 g?


No, še ena lepa novica: danes se mi je odluščil čep! user posted image Končno!!!!! Sem brala včer horoskop za ovne in piše: če hočete ali ne, se bo potrebno navaditi na spremembe okolja! Dobra napoved, ne?







(odgovor članu suzi89)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Marčevke 2012
31.3.2012 10:31:33   
Polzi
zmajchy user posted image user posted image user posted image user posted image  držim pesti, da se vama tole uredi, tako kot sde mora in, da bo vse OK.

čestitke vsem novim mamicam in njihovim user posted image

mi smo danes stari 11 dni. Koliko vam kaj bedijo vaši user posted image ? Moja kr spi in je, zvečer je pa sicer mal tečna - takrat ko bi jz šla spat user posted image  Hoče bit kr na rokah, pol je pa OK. Mah. bomo že.
Drgač jo pa najprej podojim, kolk dobi nimam pojma, ker mi pol še povanad poje od 60-100 ml. Odvisno menda kolk jo joška utrudi user posted image
Zdejle čakam, da se zbudi, se najeva, potem pa greva k našim domov, ker bo moj vrtal za klimo, da ne bova v tem prahu.
Včeraj sva bili prvič zunaj za 20 minut, danes bova pa tudi, ker je tak lep sonček in toplo bo.
So trojni dolgi rokavi preveč, če ji oblečem? Upam, da ne. Sicer bom pa vidla, če bo kaj topla in vroča.

Lep dan z našimi sončki želim vsem


_____________________________

Upanje vedno umre zadnje.

(odgovor članu Hov hov)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Marčevke 2012
31.3.2012 16:51:30   
tinčka3
Danes sem kupila štorkljo... Sedaj pa ne vem ce jo pravilno dam not. Ona zgleda zadovoljna, se umiri, zaspi.. ampak meni nekako cudno skrcena deluje. Ima katera kak video (jaz ga na netu ne najdem) ki prikazuje pravilno vstavljanje in nosenje v storklji? Hvalaaaa

(odgovor članu Polzi)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?