|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
3.11.2011 23:11:58   
Cameleon
sandra_sandra žal mi jeuser posted image čudno mi je, da ti ne razložijo zakaj do tega pride? Pa folikli so, pa so samo prazni ali kako? Mogoče neprimerna terapija...ne vem.
Tu sem našla temo v kateri je bilo govora o tem. Želim ti veliko sreče za naprejuser posted image
http://www.ringaraja.net/forum/m_5558379/mpage_1/key_/tm.htm#5558455

(odgovor članu sandra_sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 7:29:48   
limonca*
Sandra, vsekakor naslednjič vztrajaj na drugačni terapiji in tudi večjo dozo zahtevaj. Najbrž folikle imaš, kar pomeni, da na zdravila reagiraš. Kaj pa hormone so ti preverili? Imaš mogoče povečan hormon za menopavzo? Mogoče bi pred naslednjim postopkom tri mesece jedla maco in matični mleček. 

(odgovor članu Cameleon)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 8:43:05   
ne111
Živjo,

evo mene z uz-ja. Itak izgleda, da mi res ni usojeno. Stanje se je vrnilo nazaj na drobne folikle. zdaj so mi povečali dozo na 150 in v ponedeljek kontrola.

Mi je pa lepo povedala, da verjetno ne bo nič iz tega

Zdaj sem v službi a najraje bi se skrila domov v kot in samo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 9:06:29   
Cameleon
ne111 drži se, do ponedeljka je še dolgo, saj se bodo razrasli, kateri tvoj UZ je, oz. kako dolgo že prejemaš terapijo?
Meni so tudi počasi rastli, pa sem imela 300 enot gonala, sem vsak dan na UZ hodila pa je na koncu bilo nekaj za spunktirat.

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 9:21:27   
Anonimen
ojla, pozabila sem pogledat, kdo dela v nedeljo na punkcijah v Lj. a mogoče katera ve, ali pa bo šla jutri na uz, prosim če mi napiše, hvala.

(odgovor članu Cameleon)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 9:29:24   
ne111
Cameleon, danes je bil 3 uz. torej je 11 dan ciklusa. Ma ne vem zdravnica ni bila preveč optimist,

ma upati moram na boljše, bomo v ponedeljek videli.

Kok bo naporen vikend, se že vidim kako bom živčna. Se bom zihr samo sprehajala cel vikend od nervozeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 10:07:59   
mala06
ne111 ti samo pozitivno razmišljaj. Pri meni so v prvem postopku tudi zelo počas rasli in na koncu sem imela eno celico, a na žalost ni bila ta prava. Je pa sedaj user posted image

Kako pa kaj trepetalke? A se je katera že opogumla in delala test? Držim pesti za user posted image

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 10:28:40   
ne111
hvala hvala mala,

skrbi me to k je rekla v ponedeljek bo tut že 14 dan ciklusa in da kokr sluznica potem ni več dobra za ugnezditev!!

Kdaj ste pa ve imele punkcije, kateri dan ciklusa'

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 10:35:15   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: ne111

hvala hvala mala,

skrbi me to k je rekla v ponedeljek bo tut že 14 dan ciklusa in da kokr sluznica potem ni več dobra za ugnezditev!!

Kdaj ste pa ve imele punkcije, kateri dan ciklusa'



Jaz sem se v prvo 13 dni špikala zdaj pa samo 8 dni. Imela sem pa kratek postopek.

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 10:46:35   
*zabica*
@sandra: preberi si tole temo:

http://www.ringaraja.net/forum/Uspelo_je_tudi_s_slabimi_celicami_in_povi%C5%A1anim_FSH_hormonom/m_2513423/tm.htm

morda najdeš kakšno uporabno informacijo. Priporočam ti, da spremeniš prehrano, za začetek morda črtaš slabe OH (bela moka, bel riž, bele testenine) in sladkor. Izogibaj se alkoholu, kavi in cigaretom. Probaj jest čim več  "dobrih "beljakovin (belo meso, ribe, stročnice), izogibaj se le pasteriliziranim mlečnim izdelkom (namesto alpskega mleka pij navadno mleko ,itd). Namesto beljakovin lahko piješ tudi beljakovinske šejke.....
Priporočam ti tudi, da kot dopolnilo k prehrani uživaš matični mleček, pomaga tudi vitaminska kura.
Srečno in glavo pokonci user posted image

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 10:47:44   
ne111
Aha, jaz imam zdaj kratek protokol puregon 100 enot, danes so mi pa zvišal na 150

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 10:58:19   
RedSonja
jaz sem tudi iz UZja. Prvega (to je moj 7. dan cikla).
Imam dosti drobnih foliklčkov pa še neko večjo zadevo 17mm :S... ne vejo kaj je. Bomo vidli kako bo jutri...


(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 11:11:01   
ne111
Redsonja upam, da je samo kakšna cistica

ena gospa je danes pripovedovala da je imela po dve cisti veliki 35 in da so vse do konca postopek naredili

Kakšen protokol imaš pa kaj prejemaš

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 11:17:16   
*sanela*
Pozdravljene punce!
Tudi jaz se vam pridružim ta mesec.
user posted image  sem dobila danes user posted image user posted image user posted image , tako, da mi bo uspelo pridet v postopek ETZ še ta mesec user posted image user posted image user posted image . 
 UZ 22.11.,  ETZ 26.11.,  test 11.12.,  eko za seznamček.

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 11:39:06   
Buska

IZVIRNO SPOROČILO: sandra_sandra

eno veliko prošnjo imam za vas vse!
prosim če mi odgovrite..insicer če katera izmed vas pozna kakšno ki ni imela na punkciji celic,ker jst jih namreč tudi tokrat nisem imela,in mi niso znali pojasniti zakaj pride do tega..kaj je razlog, vem da sem enkrat tukaj prebrala ko je ena punca pisala kako je prišla prvič do lastne celice..skratka upam da me razumete kaj hočem vprašati!
prosim za odgovore!



pri meni je bilo prvic tako - 4 drobizke, manj kot 1 cm, dr. Res se je vseeno odlocil za punkcijo, da vidi, kje smo ... po tem mi je povecal dozo ... ampak, sem slaba, slaba ... 1 celica user posted image => ce kaj rabis, poslji na ZS in ti tipkam tam

vceraj sva bila pri njem, da smo se dogovorili za 5. ICSI, pa je bil tako crnogled, kot se nikoli (saj nama vedno pravi, vazno, da imamo en; saj sma oba katastrofalna) - po mojem je bila kriva guzva, saj sva bila na vrsti sele 17.15 (cakala vec kot 2 uri) ... zdaj mi bo dal najvisjo dozo, ki jo lahko dajo, pa da vidimo

zakaj ni celic - vzroka ne poznajo, na zalost, jaz sem naredila vse, kar je bilo v moji moci, a ni nobenih vidnih rezultatov. Zdaj sva sla se do homeopatinje in vsako jutri za en sluzk spijem po 3 kapljice, pa da vidimo, ali bo kaj pomagalo.

tako, da prehajam iz 4x Menopur na 5x Gonal F in 1x Dipherline => pa da vidimo, kako bom tokrat reagirala
zdaj imam se do 17.11. Prometrium 2x/dan - zaradi mojih neprestanih izcedkov, da pripravimo sluznico, potem pa gremo spet v akcijo user posted image

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu sandra_sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 11:48:49   
ne111
Buška držim držim pesti, da bo!!! Dej malo obveščaj kako bo!!

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 11:59:59   
limonca*
Buska, ti si od začetka pri Rešu, kajne? Kaj pa če bi se prestavila na kakšno drugo kliniko? Mogoče ti samo njegove terapije ne ustrezajo. user posted image

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 12:02:45   
limonca*
IZVIRNO SPOROČILO: ne111

Cameleon, danes je bil 3 uz. torej je 11 dan ciklusa. Ma ne vem zdravnica ni bila preveč optimist,
ma upati moram na boljše, bomo v ponedeljek videli.
Kok bo naporen vikend, se že vidim kako bom živčna. Se bom zihr samo sprehajala cel vikend od nervozeuser posted image



Nikar se ne sekiraj, jaz sem tudi bolj "počasna". Prvič sem imela punkcijo šele 18 al 19 dan ciklusa, pa sem imela višjo dozo kot ti. Jaz ti predlagam tako - boljše je, da ti prekinejo postopek pred punkcijo, če ne bo foliklov, kot pa da greš čez punkcijo in potem ni nobene celice (to se šteje kot postopek, če ti prekinejo prej pa ne!!). Naslednjič ti bodo dali pa večjo dozo in bo problem rešen.

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 12:09:31   
RedSonja
IZVIRNO SPOROČILO: ne111

Redsonja upam, da je samo kakšna cistica

ena gospa je danes pripovedovala da je imela po dve cisti veliki 35 in da so vse do konca postopek naredili

Kakšen protokol imaš pa kaj prejemaš



ja jaz tudi ;). Imam mild postopek. Puregon 150

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 14:02:23   
Buska

IZVIRNO SPOROČILO: limonca*

Buska, ti si od začetka pri Rešu, kajne? Kaj pa če bi se prestavila na kakšno drugo kliniko? Mogoče ti samo njegove terapije ne ustrezajo. user posted image


ja, od zacetka ... bomo videli po tem postopku, kako se bova odlocila .... je pa tako, da sva oba tako slaba, da je kar joj. je tako, da GKlj sigurno odpade, potem nama ostane samo MB (ki pa je kar dalec), samo, ce bo potrebno in ce bo padla odlocitev, bomo pac malo vec km delalo
ma ironija je, da je kar nekaj mojih prijateljic po mojem urgiranju v 1. postopku zanosilo pri njem .... kot pravijo, kovaceva kobila je vedno bosa user posted image user posted image

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 14:03:09   
Buska

IZVIRNO SPOROČILO: ne111

Buška držim držim pesti, da bo!!! Dej malo obveščaj kako bo!!


bom, ko zacnem ... racunam nekje po 20.11. user posted image user posted image
do tacas vas bom pa malo brala in komentirala user posted image

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 14:28:11   
cukica




 user posted image      






                                                       AKTUALNO

                                                   Četrtek 10.11.
Hubika -Prevzem zdravil
cameleon-prevzem zdravil

Ponedeljek 14.11.
                    Krisv-Posvet
   
torek 22.11.             
*sanela* -uz

Sobota 26.11.
*sanela*-ETZ
OBJEMČKI
Aurora,latka,...



user posted image TREPETALKEuser posted image



Barb71 user posted image user posted image (08.11.)
wanabemommy user posted image   (10.11.)
pink angel user posted image user posted image   (10.11.)


user posted image KANDIDATKE V POSTOPKUuser posted image  

 


hubika
Zaya
Tallulah
*sanela*
zsazsa  gre po napotnico 5.12.ETZ
mia1
                                                            elarab
                                                          Redsonja
natke
andreja-p
pink angel
Pin
krisv
                                                               S*
Daisy b -začne s Kt okrog 22.11.
                                                               Buska
                                                           cameleon


       user posted image       user posted image  

mala06 ()
Waiting (LJ)

user posted image  


Navijačice:
 
 
vrtnica.m
andreja83
hedviga
coala
metuljček-cekinček
evatisa




Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048
 
 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/.



(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 14:34:31   
lučka 25
Buška, navijam da vama le uspe user posted image user posted image user posted image

sandra, tudi jaz imam težave s celicami. Namreč 1. IVF ni bilo niti ene celice, so bili vsi folikli prazni. Pred 2.IVF-jem sem imela dieto po montinjaku (brez OH, bele moke, riža,...) in jedla matični mleček. In pridelala sem 5 celic, 2 sta se oplodili. Oba zarodka sta se prijela, a se je prvi že po 6 tednih nehal razvijati, drugi pa je sedaj dobri 2 leti stara punčka. 3.IVF je bil brez kakšnih priprav in posledično sem imela samo 1 celico, ki pa je bila nezrela. 4.IVF je bil z malo pripravami (res nisem bila dosledna pri prehrani) in imela sem 4 celice, od tega se je ena oplodila in pri 8 tednih sem videla srčka, ki pa je v 10 tednu žal nehal biti - sledila je abrazija. Zdaj odlašam s ponovnim postopkom, a sem med tem opravila 3 terapije akupunkture pri eni kitajki, ki mi je zboljšala delovanje maternice in rodil. Ter hkrati imam še vedno individualno terapijo z zelišči. Če po čudežno naravno ne uspe, greva v začtku naslednjega leta spet v postopek. So pa linki, ki so ti jih prilepile dobri in pravi za tebe.

< Sporočilo je popravil lučka 25 -- 4.11.2011 14:36:15 >

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 15:04:23   
barb71
Pri nas danes 11 dan in še vedno vse belo. Sem šla kupit test in odločena, da jutri zjutraj lulam na palčko. Punce držte pesti, da zagledam user posted image .

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 15:21:32   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: barb71

Pri nas danes 11 dan in še vedno vse belo. Sem šla kupit test in odločena, da jutri zjutraj lulam na palčko. Punce držte pesti, da zagledam user posted image .



pr nas komaj 9 dan je pa tud še vse belo, zaenkrat, napenja me pa tak, da ehhhhhhhhh............Jaz mam test že doma mi je ostal od maja pa se ga nisem otela dotaknit, sem že takrat rekla tega bom pa nardila ko bo to to in takrat bouser posted image .
barb držim pesti za jutri na rokah in nogah, za user posted image  zate in tudi zase in za pink angel. Tistim ki pa se podajajo v postopek pa da pridelate čim več celicuser posted image user posted image user posted image .

Aja eno vprašanje a si ktera meri bazalno temperaturo? Al v umetnem ciklusu ni isto?

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu barb71)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?