|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
6.11.2011 22:32:19   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Cameleon

wonabemommy žal mi je! Zjokaj se preboli in pogumno naprej, uspelo ti bo!!!!!!!
Kot je mala06 rekla na krvnega v MB moraš, ker te uvrstijo na čakalno za naprej.


Hvala ti!!!!!
Jočem, jočem pa ne pomaga, enkrat bo že bolje!!!!

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu Cameleon)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
7.11.2011 8:30:43   
mala06
wannabemommy še tukaj user posted image  user posted image  user posted image Res mi je hudo zate in verjemi mi, tudi zate bo posijal sonček. Trenutno ti  nobena tolažba ne pomaga, a bo bolje in boš šla zopet polna optimizma v nov boj. 

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
7.11.2011 8:47:19   
ne111
Wannabemommy, prav hudo mi je. dAj probaj nekaj naresti zase, ampak samo nekaj kar tebi paše!!!

V vsemu hudemu si privošči nekaj na polno!!

No jaz sem danes imela spet uz, še naprej moram dajati po 150 enot, na desni je en zrasel na 10 na levi pa 8, tko da ne vem kaj bo

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
7.11.2011 9:00:02   
barb71
wannabemommy user posted image user posted image user posted image . Vem, da nobena beseda ne pomaga. Ti se kar izjoči, in ko boš pripravljena ponovno v boj. Pusti času čas.

Pri meni pa je stanje tako kot je bilo. Še vedno vse belo, prsi napete in boleče. Jutri grem na krvni in bomo videli. Držite pesti, da bo kaj pokazalo.

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
7.11.2011 9:03:29   
mala06
barb71 pa itak si naša nova srečka user posted image . Jutri bodo samo potrdili, da je to to user posted image

(odgovor članu barb71)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
7.11.2011 9:12:18   
barb71
IZVIRNO SPOROČILO: mala06

barb71 pa itak si naša nova srečka user posted image . Jutri bodo samo potrdili, da je to to user posted image


Mala06 se kar podpišem pod tole. user posted image
Sicer pa upanje umre zadnje in veselo čakamo jutri na izvide krvnega.
Pink angel kako stanje pri tebi?

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
7.11.2011 9:13:33   
barb71
Sem hotla še napisat, da mi nekako ta test ki sem ga delala v soboto ni bil všeč, zdaj ne vem več ali je bila črtica, ali ne. Sem že čist blesava.

(odgovor članu barb71)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
7.11.2011 10:05:38   
Wannabemommy
Hvala punce za tolažbo. No moj sine se je zbudil in ni več časa za otožnost, ker on tega ne razume zakaj je mami žalostna in joka, tak da moram bit močna pred njim.

Kakorkoli je,vse se dogaja z nekim razlogom, je hudo ampak moramo dalje- življenje je polno vzponov in padcev.

Sem pa klicala prej v ambulanto in mi je sestra Marija povedala da me pa čaka en zamrzjenček ki se je do 5 dneva zelo lepo razvijal in da lahk pridem po njega po januarski user posted image .

Nevem če bom šla tak hitro v to spet, mislim da si bom vzela malo več časa zase in svojga malčka, ki hb mi prežene vso žalost. Še dobro da ga imam.

Lepo se imejte vsem želim srečo in da se za vas bolje konča, jaz se za nekaj časa poslavljam od vas, ko bom pripravljena pa se spet slišimo, pa upam da nebo nobena od vas takrat več tu ampak na bolj prijetni temi.

Pa srečno!
K.

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu barb71)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
7.11.2011 10:09:33   
pink angel
Wannabemommy žal mi je user posted image Kot so napisale kmalu bo tudi zate posijal sonček.

barb71 jaz sem še na čakanju do četrtka, ko pade cb user posted image Še tri dni....

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
7.11.2011 10:11:02   
Linda25
Pozdravljene punce.

Evo še ena z enakimi težavami... Danes sem prejela zdravila Suprefact in začnem z rednim špikanjem. 21.11.2011 imam UZ, da bomo videli, kako naprej.

Pred tremi leti sem že bila na istem...

Upam, da nam bo uspelo... Držim in navijam za vse nas.

Lp

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
7.11.2011 10:34:08   
ne111
Barb držim držim pesti, tok ti privoščim da bi bila srečna srečna srečna

Wannabe pa saj to je super, ker imaš svojega pobeka, sam objemčkaš ga pa si takoj srečna

Kaj bi nekatere od nas dale, da bi imele vsaj enega

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
7.11.2011 11:01:05   
womanpolice



IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Hvala punce za tolažbo. No moj sine se je zbudil in ni več časa za otožnost, ker on tega ne razume zakaj je mami žalostna in joka, tak da moram bit močna pred njim.

Kakorkoli je,vse se dogaja z nekim razlogom, je hudo ampak moramo dalje- življenje je polno vzponov in padcev.

Sem pa klicala prej v ambulanto in mi je sestra Marija povedala da me pa čaka en zamrzjenček ki se je do 5 dneva zelo lepo razvijal in da lahk pridem po njega po januarski user posted image .

Nevem če bom šla tak hitro v to spet, mislim da si bom vzela malo več časa zase in svojga malčka, ki hb mi prežene vso žalost. Še dobro da ga imam.

Lepo se imejte vsem želim srečo in da se za vas bolje konča, jaz se za nekaj časa poslavljam od vas, ko bom pripravljena pa se spet slišimo, pa upam da nebo nobena od vas takrat več tu ampak na bolj prijetni temi.

Pa srečno!
K.
 

Najprej ti želim povedati, da mi je zelo žal, da tokrat ni uspelo. Verjamem, da je težko ob neuspehu - lahko pa se tolažiš pri svojemu čudežu, sinku, ki te potrebuje. Mislim, da je v postopkih, ko še nimaš otroka, mnogo težje, ne pravim pa, da ni hudo, ko že imaš otroka in ne uspe nov postopek. Tud mene čaka nov postopek (štart januarja - prvi UZ 5.1.) in vem da bo mi v primeru neuspeha hudo. Vem pa že sedaj, da se bom potolažila pri Eriki, če ne bo v "prvo" uspelo.

Verjamem, da si želiš vzeti mal pavze, ampak mogoče bi bilo bolje, da si je še ne bi-povedala ti bom zgolj svoje mnenje, ravnaj pa po svoji vesti in počutju. Meni v mesecu maju lani ni uspelo, imela sem le enega zamrznjenčka in so mi rekli, da je najbolje, da takoj pri naslednji menstruaciji grem ponj. In sem šla. In sedaj je tukaj z nama Erika. Z zamrznjenčki ni takšne "obremenitve" s hormoni za telo, zato mislim, d abi bilo bolje, da greš pri naslednji M po zamrznjenčka, in če slučajno ne bi uspelo, si potem mogoče vzameš mal pavze za nov postopek, ki je pa res bistveno bolj naporen.

Skratka želim ti vso srečo in čimprejšnji uspeh.


(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
7.11.2011 11:03:21   
metuljček_cekinček
wonnabe: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Do januarja je še dolga, vmes so še prazniki. Mislim, da se boš do takrat pobrala. Prav presenetljivo je, kako zelo močne smo, ko to moramo biti.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
7.11.2011 11:08:00   
šičko
Ojla punce, po kratkem premoru se vam zopet oglašam. Končno je prišla tako želena user posted image  tako da......
Danes prejela prvo špiko (150 enot Puregona). Imam kratek protokol tako da me v soboto 12.11.2011 že čaka prvi UZ.

Vidim, da imamo 2 srečke nosečke user posted image user posted image user posted image  .....ostale pa samo tako naprej navijajmo ena za drugo, držimo pesti in si vlivajmo veliko optimizma.
Dobri možje so pred vrati user posted image user posted image user posted image ....prepričana sem da nam bodo pomagali. 

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
7.11.2011 19:38:22   
hubika
Wannabemommy user posted image user posted image user posted image . Verjamem da ti je hudo, ampak boš videla, tudi za tebe bo posijalo sonce. Izjoči se, potem pa pozitivno v nove boje naprej, ko boš pripravljena..

Punce a mi lahko katera že spet pomaga, zanima me namreč, ker sem končala s kt, in imam v četrtek uz, do tedaj bom že verjetno dobla user posted image se opravlja uz med user posted image ? Kako pa to potem zgleda? Meni je to tak "nagravžno" v času user posted image uz. A mi lahko katera razloži kako to poteka? Hvala vam, zlate ste...

(odgovor članu šičko)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
7.11.2011 19:44:03   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice




IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Hvala punce za tolažbo. No moj sine se je zbudil in ni več časa za otožnost, ker on tega ne razume zakaj je mami žalostna in joka, tak da moram bit močna pred njim.

Kakorkoli je,vse se dogaja z nekim razlogom, je hudo ampak moramo dalje- življenje je polno vzponov in padcev.

Sem pa klicala prej v ambulanto in mi je sestra Marija povedala da me pa čaka en zamrzjenček ki se je do 5 dneva zelo lepo razvijal in da lahk pridem po njega po januarski user posted image .

Nevem če bom šla tak hitro v to spet, mislim da si bom vzela malo več časa zase in svojga malčka, ki hb mi prežene vso žalost. Še dobro da ga imam.

Lepo se imejte vsem želim srečo in da se za vas bolje konča, jaz se za nekaj časa poslavljam od vas, ko bom pripravljena pa se spet slišimo, pa upam da nebo nobena od vas takrat več tu ampak na bolj prijetni temi.

Pa srečno!
K.
 

Najprej ti želim povedati, da mi je zelo žal, da tokrat ni uspelo. Verjamem, da je težko ob neuspehu - lahko pa se tolažiš pri svojemu čudežu, sinku, ki te potrebuje. Mislim, da je v postopkih, ko še nimaš otroka, mnogo težje, ne pravim pa, da ni hudo, ko že imaš otroka in ne uspe nov postopek. Tud mene čaka nov postopek (štart januarja - prvi UZ 5.1.) in vem da bo mi v primeru neuspeha hudo. Vem pa že sedaj, da se bom potolažila pri Eriki, če ne bo v "prvo" uspelo.

Verjamem, da si želiš vzeti mal pavze, ampak mogoče bi bilo bolje, da si je še ne bi-povedala ti bom zgolj svoje mnenje, ravnaj pa po svoji vesti in počutju. Meni v mesecu maju lani ni uspelo, imela sem le enega zamrznjenčka in so mi rekli, da je najbolje, da takoj pri naslednji menstruaciji grem ponj. In sem šla. In sedaj je tukaj z nama Erika. Z zamrznjenčki ni takšne "obremenitve" s hormoni za telo, zato mislim, d abi bilo bolje, da greš pri naslednji M po zamrznjenčka, in če slučajno ne bi uspelo, si potem mogoče vzameš mal pavze za nov postopek, ki je pa res bistveno bolj naporen.

Skratka želim ti vso srečo in čimprejšnji uspeh.




Hvala ti za te besede, res je brez P. nevem kak bi bilo,....niti nočem vedet, lahko si samo mislim kako je. Lahko sem samo hvaležna da sem dobila P. takrat ko ga nisem pričakovala in to čist po naravni poti, čeprav sem bila že tik pred postopkom, on mi daje moč za naprej, mogoče bom res probala z tem zamrznjenčkom, pa bomo pol odlašali.
Trenutno sem še daleč vstran od tega, je pa res tako kot je ena rekla vmes so prazniki in marsikaj se še lahk obrne. Največji problem pri meni je da sem grozni pesimist indokler tu ne bom nekaj spremenila, mislim da nebo ok. Morm prvo mojo psiho v red spravit, pol pa dalje. Odkar se je P. rodil sem 1000000 x bolj občutljiva, vse me pikne tja kjer najbolj boli.

In tako kot praviš imam sineka ki rabi vso mojo pozornost in ljubezen in to mi je dovolj.

Hvala ti od srca še enkrat

Ne bom vam več smetila teme z negativno energijo,sam morala sem se izpovedat, vsaka doživlja žalost na svoj način.

Punce želim vam vso srečo tega sveta!!!!!

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
7.11.2011 19:48:25   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: hubika

Wannabemommy user posted image user posted image user posted image . Verjamem da ti je hudo, ampak boš videla, tudi za tebe bo posijalo sonce. Izjoči se, potem pa pozitivno v nove boje naprej, ko boš pripravljena..

Punce a mi lahko katera že spet pomaga, zanima me namreč, ker sem končala s kt, in imam v četrtek uz, do tedaj bom že verjetno dobla user posted image se opravlja uz med user posted image ? Kako pa to potem zgleda? Meni je to tak "nagravžno" v času user posted image uz. A mi lahko katera razloži kako to poteka? Hvala vam, zlate ste...



Hvala ti!!

Uz poteka meduser posted image , men je blo tudi bljek ampak oni so na to že navajeniuser posted image , tak da ni panike. Ne zgleda glih kot pri kolinahuser posted image

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu hubika)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
8.11.2011 9:56:28   
mala06
Jutro user posted image

barb71 razveseli nas z lepo novico, da si naša naslednja srečka user posted image . Držim pesti!

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
8.11.2011 11:35:14   
metuljček_cekinček
No punce, kje so dobre novice? Ali pa novice sploh?
Izgledaq, da nas je tale vreme posrkal vase... sivina, povsod samo sivina...

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
8.11.2011 11:50:06   
pink angel
Čakamo barb71 user posted image da pade kakšna dobra novica...

Vreme je pa user posted image

Mene pa že živčki dajejo...še dan pa pol.

(odgovor članu metuljček_cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
8.11.2011 12:30:13   
Cameleon
barb71 čakamo user posted image

(odgovor članu pink angel)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
8.11.2011 12:50:16   
barb71
Punce sem najsrečnejša user posted image ...

(odgovor članu Cameleon)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
8.11.2011 12:53:48   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: barb71

Punce sem najsrečnejša user posted image ...



JJjjjjeeeeee pa jo imamo novo srečko user posted image Čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image in mirno ter lepo nosečnost ti želim! Sem vedla, da si user posted image

(odgovor članu barb71)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
8.11.2011 13:17:24   
daisy B
Čestitke novi nosečki user posted image  user posted image

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
8.11.2011 14:15:22   
barb71
Hvala za čestitke.
Mala06 ti greš pa kmal srčka gledat.

(odgovor članu daisy B)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?