|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 18:10:02   
pink angel
Wannabemommy a ni 8. dan?
Ne merim bazalne temperature, ker sem že brez tega živčna.

Tudi jaz imam test že doma, ampak mi ga moj ne pusti delat do četrtka

barb71 držim pesti!!!user posted image user posted image user posted image
Vsem ostalim pa čimveč oplojenih celic!!! user posted image




(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
4.11.2011 21:03:43   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: pink angel

Wannabemommy a ni 8. dan?
Ne merim bazalne temperature, ker sem že brez tega živčna.

Tudi jaz imam test že doma, ampak mi ga moj ne pusti delat do četrtka

barb71 držim pesti!!!user posted image user posted image user posted image
Vsem ostalim pa čimveč oplojenih celic!!! user posted image



Mislim da je pr meni 9.dan, 26.10 ssem mela Et- to je torej nulti dan, torej se šteje od četrtka do petka, torej je 9, al narobe štejem, čist možno od vsega tega kaosauser posted image

Jaz nevem če ga nem prej delala, verjetno v nedeljo, pondeljek ziher, da vidim na čem sem, kr drugač bodo mb bolnico mogli v četrtek 10.11. zapret če bi ble slučajno poplave, v primeru -, v primeru + pa bi me policija pelala zarad vreščanjauser posted image

Kaj naj rečem za vse 3 upam na najboljše!!!

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu pink angel)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
5.11.2011 9:27:35   
Wannabemommy
Dobro jutro punceuser posted image

barb - kako kaže, celo noč sem mislila na tebe, upam da si zagledala svoj magičniuser posted image

Mi smo se ravnokar nazajtrkovali, zdaj pa mamo delavnice s prsnimi barvamiuser posted image , tak bo barve vsepovsod več kot pa na papirju ampak greva z mojim miškom mal eksperimentirat, po malici pa v naravo da se malo razgibamouser posted image
Kosilo hb dans tašča kuha tak da lahk mami dans uživauser posted image .
Nič punce želim vam prijeten vikend uživajte v sončku z vašimi dragimi
Lp

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
5.11.2011 10:36:30   
mala06
Živijo punce!

Katera nas bo prva razveselila z user posted image ? Dajmo punce, močno navijam, da se mi vse pridružite med srečkami user posted image user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
5.11.2011 10:40:49   
barb71
Naredila sem test, pa je bila tko rahla črtica, testna pa full močna.
Vse mi je dol padl. Sem potem brala navodila da pokaže če je hormona več od 25 in manj od 300. Drugače je še vedno belo in bom v torek videla kaj in kako, če se prej ne zgodi najhujše.

Upam, da bosta ostali trepetalki dali malo boljše odgovore na to kaj je testek pokazal.

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
5.11.2011 10:45:40   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: barb71

Naredila sem test, pa je bila tko rahla črtica, testna pa full močna.
Vse mi je dol padl. Sem potem brala navodila da pokaže če je hormona več od 25 in manj od 300. Drugače je še vedno belo in bom v torek videla kaj in kako, če se prej ne zgodi najhujše.

Upam, da bosta ostali trepetalki dali malo boljše odgovore na to kaj je testek pokazal.


Barb- črtica je črticauser posted image user posted image user posted image rahla ali kaka sam da je

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu barb71)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
5.11.2011 10:55:06   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: barb71

Naredila sem test, pa je bila tko rahla črtica, testna pa full močna.
Vse mi je dol padl. Sem potem brala navodila da pokaže če je hormona več od 25 in manj od 300. Drugače je še vedno belo in bom v torek videla kaj in kako, če se prej ne zgodi najhujše.

Upam, da bosta ostali trepetalki dali malo boljše odgovore na to kaj je testek pokazal.




Nič ni izgubljenega. naredi čez dva dni zopet test in boš videla, a je črtica močnejša. Pri meni v prvem postopku ni 12. dan pokazalo niti č od črtice tak, da jaz držim pesti, da si srečka user posted image Kar pozitivno user posted image

(odgovor članu barb71)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
5.11.2011 12:35:34   
ne111
Barb, naredi kot mala pravi!!!

Joj upam in držim pesti,sem pa tudi jaz ko sem oči odprla zjutraj nate pomislila

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
5.11.2011 13:28:06   
barb71
Hvala, punce, ker mislite name. Upanje mi ostaja zato, ker še nič ne kaže na user posted image , čeprav sem jo v drugem postopku dobila en dan pred krvnim.
Jaz še vedno upam, da je ta mala rahla črtica zmagovalna, saj imam tudi prsi malo boleče in povečane.
Počakala bom do torka ko je krvni in takrat bo vse jasno.

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
5.11.2011 19:06:04   
pink angel
barb71, verjetno je še premalo hormona in zato ni izrazita črtica. Navijam!!! user posted image

Jaz pa še čakammmmm user posted image . Zaenkrat se še držim.  Do četrtka je še dolga, ampak se probam zamotit.

Wannabemommy, potem imaš test na 15. dan? Jaz sem imela et 27.10., 10.11. pa test.


Lep večer vsem! user posted image

(odgovor članu barb71)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
5.11.2011 19:14:20   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: pink angel

barb71, verjetno je še premalo hormona in zato ni izrazita črtica. Navijam!!! user posted image

Jaz pa še čakammmmm user posted image . Zaenkrat se še držim.  Do četrtka je še dolga, ampak se probam zamotit.

Wannabemommy, potem imaš test na 15. dan? Jaz sem imela et 27.10., 10.11. pa test.


Lep večer vsem! user posted image



Ja očitno, kako se počutiš pink angel,že kaki znaki???Mene tak po malem šraufa v desnem jajčniku in mam filing da se bo zdaj zdaj vlillauser posted image . To špikanje mi sploh ni všeč, hodim vsake malo na wc in to z strahom da bo spet priteklauser posted image . Probavam bit ful pozitivna a to špikanje me je čist zbediralo.
Sem si pa dansv mullerju kupla test Viola ki se dela že pred izostankomuser posted image , pa sploh nevem al naj ga delam al ne, ful me daje, bi pa nebi.
Trenutno sem res neki doli z razpoloženjem, pa še nekaj se me loteva,....
Upam da si ti bolje!

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu pink angel)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
5.11.2011 20:06:51   
pink angel
Jaz še prebolevam nek prehlad al kaj je blo to. Glava me je bolela 3 dni skupaj. Vsake toliko me kej ugrizne spodaj user posted image ...upam da je vse vredu.
Glede testa zdrži še kakšen dan, lahko da je premalo hormona in ti še ne bi pokazalo.
2 dni nazaj se imela tudi jaz zamorjen dan, kot da bi bil pms user posted image
To z znaki se pa jaz ne grem user posted image Jaz sem imela nosečniške znake tudi ko nisem bila noseča; pogosto na wcju, boleče prsi... čeprav samo en dan. Zdaj me bolijo že 3 dni. Bomo vidli. Ne bom prehitevala.

Malo se razvajaj, kakšen film poglej pa bo bolje, pa še mislila ne boš na to.

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
5.11.2011 20:22:47   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: pink angel

Jaz še prebolevam nek prehlad al kaj je blo to. Glava me je bolela 3 dni skupaj. Vsake toliko me kej ugrizne spodaj user posted image ...upam da je vse vredu.
Glede testa zdrži še kakšen dan, lahko da je premalo hormona in ti še ne bi pokazalo.
2 dni nazaj se imela tudi jaz zamorjen dan, kot da bi bil pms user posted image
To z znaki se pa jaz ne grem user posted image Jaz sem imela nosečniške znake tudi ko nisem bila noseča; pogosto na wcju, boleče prsi... čeprav samo en dan. Zdaj me bolijo že 3 dni. Bomo vidli. Ne bom prehitevala.

Malo se razvajaj, kakšen film poglej pa bo bolje, pa še mislila ne boš na to.



Maš prav, grem pod tuš pol pa pogledat kak dobr film. Test pa mogoče jutri? Nevem še bom vidla kako bo razpoloženje.
Lep večer

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu pink angel)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
5.11.2011 20:35:30   
pink angel
No super. Drži se!

Lahko noč!user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
5.11.2011 20:39:53   
mala06
wannabemommy in pink angel poglejte moj primer. Absolutno nič znakov, šele sedaj so me rahhlo začele prsi bolet, tu pa tam kako špikanje, pa mi je test konkreten user posted image pokazal 11. dan. Tak, da ti znaki niso nič pomembni. Tudi jaz sem jih imela, pa nisem bila noseča. Sem pa tudi jaz imela v tem postopku slab dan, ko so izginili vsi znaki, me je optimizem izginil. Zdaj sem pa srečka user posted image Jaz mislim, da ste vidve oz. ve tri srečke user posted image DRŽIM PESTI!!!!!!!!!! 

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
5.11.2011 21:45:11   
Anonimen
Hojla!
Navijam za vse ki ste trenutno v postopku,da vam uspe.Se vam že v naprej opravičujem ker vdiram na vašo stran vendar bi rada vašo izkušnjo.Jaz imam eno vprašanje:kakšna je bila vaša tečka po postopku IVF,ste imele vsak mesec enako kot predno ste začele z tem ali se je vam kaj spremenilo.Ker sem imela prvi IVF in ni bil uspešen,sedaj pa čakam to tečko pa noče in noče prriteči.Je le nek čuden izcedek ki ni ne rjav in ne rdeč nekaj vmes in ga je zelo malo.Upam da se mi niso zmešali hormoni,Vesela bom vsakega vašega nasveta.Pa naj povem da imam od 28 dneva ciklusa ta izcedek,drugače imam kar redno na 30-33 dni. Test sem naredila na 28 dan,pa je bil negativen. verjetno,da nisem nosečka.Me pa res skrbi če bom sedaj imela takšne tečke ali kaj????

Hvala,pa še enkrat se vam opravičujem če je katero zmotil moj problem.Lepo vas pozdravljam pa da nalulate veliko  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala06)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
6.11.2011 12:42:06   
sandra_sandra
nee111 ne obupuj..men se je enako zgodilo kljub 3 amp.menopurja mi dr.Zorn hotel na 2 UZ prekiniti pa je moja nadomestna se odločila nadaljevati in ko so mi zvišali na 4 amp. so začeli full rasti..tko da se da še marsikaj spremeniti do pon. sem pa nekje prebrala da zelo pomaga topla kopel..aja pa men so rekli da je mozno ker sem dobilauser posted image en teden prezgodi in zato mozno da reagirajo počasnej oz.kasnej ker se pol tud naravna ovulacija spremeni.
anonimna tud men se je spremenil ciklus s tem da sem jo prvič tud kasnej dobila in od takrat nimam več 27 dnevnega ciklusa..ampak včasih 21 dni pa tud že 33 dni..sam prvuč bo pomojem taka cudnauser posted image vsaj pri meni

drugače pa hvala vsem ki ste se potrudile in mi pomagale z linki in drugačnimi nasveti..mislim da vas bom vse poslušala in se odločila spremeniti prehrano..v obeh ivf nisem bila niti povsem zdrava..v prvem mi je oču umrl, v drugem pa avto ukradli pa še trebušno virizo mela..tko da kaj me čaka šele 3 postopku..
hvala še enkrat vsem!

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
6.11.2011 18:18:47   
Wannabemommy
Lep pozdrav

Torej kaj naj rečem, mislim da se moja zgodba zaključujeuser posted image user posted image user posted image
Zjutraj sem delala test pa se videl res ful rahel user posted image , ok sem bla živčna in sem začela obupovat. Ampak nekak me je ta user posted image  še gor držal.
Zdaj pa mi je vse dol padlo, ravnokar se je prikazal še rjavi izcedek ki verjetno napoveduje user posted image , ful sem na dnu, ampak kaj naj storit tak ne morem ničesar več.

Moje vprašanje je ali moram vseeno na krvnega 10.11. če se user posted image  prikaže v polnem sijaju???

Hvala da ste mislile name in držale pesti, toda žal zame tokrat ni srečeuser posted image

Pink angel tebi pa vso srečo še za naprej!!!

Lep večer

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu sandra_sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
6.11.2011 18:51:20   
mala06
wannabemommy dokler je samo izcedek še ni nič izgubljeno. Je bila ena v prvem postopku, ki je imela izcedek od 8. dne in je bila user posted image tak, da ne še obupat in če je bila črtica, je še vedno upanj user posted image V Mb moraš kljub temu na krvnega, tudi če ne uspe. Te dajo potem takoj na čakalno listo. Punca drži se in upam, da to ni konec in boš v torek srečka user posted image



(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
6.11.2011 21:08:49   
*sanela*
Punce rabim en nasvet. M sem imela samo en dan. Zvečer rjav izcedek, zjutraj temno rjav, popoldan kri, drugi dan pa nič, prov nič, čisto bel vložek.
Jutri bi mogla poklicat v Lj., da sporočim za M in da grem konec meseca na ETZ. A mislite, da bi jim morala povedat, da sem imela M samo en dan???? Bojim se, da me nebodo hoteli vzeti v postopek. Do zdaj sem imela zmeraj švoh M ampak nikoli samo en dan. Kaj naj naredim? Naj jim jutri povem, da je M trajala samo en dan???
Prosim za vaše mnenje.
Hvala!

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
6.11.2011 21:48:33   
mala06
*sanela* jaz sem imela vedno po kt zelo šibko menstruacijo ampak nekje 4 dni. Jaz bi na tvojem mestu povedala, kako in kaj pa da imaš user posted image vedno manj dni. Srečno!

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
6.11.2011 21:49:29   
metuljček_cekinček
Sanela, en test polulaj potem pa pokliči za naročit in jim razloži in te bodo naročili, če jo ok ali ti povedali drugače.
Wannabemommy: jest sem imela izcedek pa sem bila noseča. Meni so rekli samo, naj počivam. Samo sem potem splavila. Obstajajo pa primeri, ko se obdrži. Tko kot so meni vsi govorili: pozitivne misli in ne sekiraj se pa počivaj. Drugega ne moreš. Saj bo kmalu krvni, če ne bo prej prava user posted image ! Lahko greš pa privat kri dat in izveš takoj... user posted image user posted image user posted image

Aja Barb čestitke user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil metuljček_cekinček -- 6.11.2011 21:50:11 >

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
6.11.2011 22:01:03   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: metuljček_cekinček

Sanela, en test polulaj potem pa pokliči za naročit in jim razloži in te bodo naročili, če jo ok ali ti povedali drugače.
Wannabemommy: jest sem imela izcedek pa sem bila noseča. Meni so rekli samo, naj počivam. Samo sem potem splavila. Obstajajo pa primeri, ko se obdrži. Tko kot so meni vsi govorili: pozitivne misli in ne sekiraj se pa počivaj. Drugega ne moreš. Saj bo kmalu krvni, če ne bo prej prava user posted image ! Lahko greš pa privat kri dat in izveš takoj... user posted image user posted image user posted image

Aja Barb čestitke user posted image user posted image user posted image


Punce hvala za pozitivo, toda naša pot se je končala, sem šla na pregled, kjer se mi je naenkrat vse vsipalo, kot da bi kri z vrča vlil, tak da hvala za navijanje, jaz se posljavljam od vas z user posted image  v očeh.
Pa srečno vsem ostalim, trenutno sem čist na dnuuser posted image

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu metuljček_cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
6.11.2011 22:03:05   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: mala06

wannabemommy dokler je samo izcedek še ni nič izgubljeno. Je bila ena v prvem postopku, ki je imela izcedek od 8. dne in je bila user posted image tak, da ne še obupat in če je bila črtica, je še vedno upanj user posted image V Mb moraš kljub temu na krvnega, tudi če ne uspe. Te dajo potem takoj na čakalno listo. Punca drži se in upam, da to ni konec in boš v torek srečka user posted image





Kljub temu moram na krvnega če sem začela pošteno krvavet? Ampak Utrogestana pa ne rabim več, ne?
Mala ful sem vesela zate, mogoče tud zame kdaj posije sonček.

Pa srečno vsem ostalim!!!

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: nov/dec 2011 IVF/ICSI
6.11.2011 22:25:20   
Cameleon
wonabemommy žal mi je! Zjokaj se preboli in pogumno naprej, uspelo ti bo!!!!!!!
Kot je mala06 rekla na krvnega v MB moraš, ker te uvrstijo na čakalno za naprej.

(odgovor članu pink angel)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?