|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2013
8.4.2013 11:02:51   
Saša33
Evo,

tamala spi 2h, juhu. Mi je uspelo it za pol urce po treh dneh pavze na orbitrek, pa se mal uredit (Beri britje, pranje las, mazanje z karitijevim maslom).
Delati efektivno urco, skuhati korenčkovo juho, pripraviti voziček za ven. Pa vse papirje za jutri,. grem v Lj dat kri urin, trgovina, kadrovska, joj joj bom mogla listek napisat kaj vse morm.

Mene res šport umiri, skulira in da novega poleta. Ursonok: Ma ja glede polodovnice vem že iz prve runde nosečnosti, ko so mi skozi tumpali, da jo je premalo, pa vsak teden sem na UZ hodila. Kar je Laro vedno čisto znerviralo in me je pop brcala ko nora. Samo sedaj mojega dr ni in me prav zanima drugo mnenje. Bomo vidli. Važno, da se dete obrne na glavo in da sem v 33 tednu. Ne morem verjeti. user posted image user posted image

Peeby. jst mislim, da če ti reče počitek je malo bolj v izi,  aktivnost, pa počitek pa smet malo aktivnosti in spet počitek. Če imaš pa strogi počitek pa črtaj vseliko stvari iz sneznama. Glede na to kar si napisala, si vzaj za par dni vzemi res počitek do naslj kontrole in potem boš videla. Glede na bolniško pa tud jst sem se v prvi nosečnosti izmozgala v službi. Sedaj sem tudi jst vzela do konca meseca bolniško. Imajo namesto mene že nadomestilo od prve nosečnosti in se ne sekiram, bolj gledam nase in lej prav veseli ne bodo, je pa bolje da donosiš, kot pa v službi rodiš in se potem nekaj očitaš.

Nič grem še malo delat, vsaj pol urce, pa pa

(odgovor članu Peeby)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: Junijke 2013
8.4.2013 12:07:03   
majčica1508
No pa je minil vikend v delavnem razpoloženju.....Pa še nisem konec s tem oblačili jih je za izvozuser posted image še dobro
da nimajo velike izbire za fantke,če nebi bile že omare natrpane do konca........

Moje razpoloženje je tudi super,cmerka sem bila samo v soboto..Ne,ne ursonok to se mi ne dogjajo vedno...Zdaj v nosečnosti mogoče 4x,akj bo pa po porodu pa nevem,verjetno tudi kaka solza bo priteklaene od sreče,ene pa zaradi kakega občutka nemočnostiuser posted image

No pa še ta sonce,ki smo ga imeli ga počasi oblaki prikrivajo....

Sover....sem vesela,da ste se imeli super...Jaz komaj čakam 26.4,da jo nekam mahnemo za 5-7dni,nekam do Kvarnerja,nekam kjer bom lahko 3h ležala na sončku
Saša....ti si pa zelo pridna,da o mali sploh ne govorim.....Moja ni in ni spala,pa še danes ne....Je pa res,da pa spimo od 20h do 6h...to pa tudi nekaj šteje.....

Glede počitka.....Počivat,počivat in še enkrat počivat.....V službi se bojo že znašli....Najprej ste ve,potem pa ostalouser posted image

Za kosilo bo velika skleda radiča(rdečega in zelenega)in pečena skuša.....Zraven imam še zelenjavno juho....

(odgovor članu Saša33)
Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: Junijke 2013
8.4.2013 16:19:07   
Ninika89
Pozdravljene!

Sem majcica 2013, vendar mi je danes G malo prestavil PDP, tako da spadam med junijke.
Nekaj sem sicer ze sodelovala pri vas ampak bolj malo user posted image

Ce boste kaj spreminjale seznam, bi bila vesela, ce me dodate.
PDP 2.6.2013, 23 let, MB

Ce se sprejemate na Fb pa bi se vam tudi tam pridruzila.

Drugace pa je pocutje pri meni ok. Obcasne bolecine v krizu, vendar ob rednih sprehodih tudi tega ni.
Enkrat sem vas sprasevala glede kolkov in poroda in prisli smo do zakljucka, da bi zame bil najbolj primeren CR.
Nekak nisem najbolj navdusena nad tem, tako da ce bo mozno upam, da bo slo vse po naravni poti. Malo je pac potrebno potrpeti
user posted image

Sem pa ze popolnoma pripravljena in opremljena, tako da nimam vec nekih velikih skrbi. Vse stvari nabavljene. Vse za oblect oprano, polikano in pospravljeno v baby koticku user posted image


(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 2403
   RE: Junijke 2013
8.4.2013 21:42:36   
Tija01
Dober večer souser posted image !

Končno da je danes posijal sonček in še ves teden bi naj bilo toplo in sončno, saj je že bil skrajni čas, dovolj je bilo te sivine in snega, še depresiven postaneš.

Ja drage user posted image potrebno je poskrbeti zase ne smemo se preveč ozirati na službe in delo vse to počaka, zavedati se moramo da smo prve me in naši user posted image . Mhm zapisala sem lepo ampak tudi jaz še veselo hodim vsako jutri ob šestih na delo, do sedaj sem se počutila še dokaj dobro. Zdaj bom počasi pričela z dopustom kasneje pa z porodniško.

Berem da si ene že kar pripravljate vse potrebne stvari za prihajajočega user posted image tudi jaz bom počasi pričela s tem. Še vedno intenzivno iščem voziček in še ga nisem našla, preveč sem zahtevna user posted image

Pridno božajte svoje bušije in uživajte življenje!

(odgovor članu Ninika89)
Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: Junijke 2013
8.4.2013 22:26:41   
ursonok
Dober večer!

Jaz sem precej user posted image Sem šla danes plavat, potem smo šli pa po kosilu še na sprehod in na igrala ... Tam sem sicer samo sedela na ograji in potem na pesku, ampak me je vse skupaj pošteno utrudilo. Trebuh mi malo otrdeva user posted image . No, saj to ni nič hudega, a še vedno se ob takih dnevih malo bojim noči ...

Delo-počivanje
ja, ne vem, kako je, če moraš hoditi nekam v službo, kjer so sodelavci in šefi ... res mora biti grozen pritisk, da se kao pričakuje, da boš delal, čeprav si na porodniški. Halo. A ljudje nimajo nič empatije, razumevanja ... zdrave pameti, konec koncev?! In itak je vse skanalizirano na psiho - da imajo potem delavci slabo vest, pa karkoli že (ne)delajo.
Jaz sicer delam doma, a če ne delam ali delam manj, imam slabo vest in se slabo počutim. Vsak ima neko notranjo varovalko ... Ki pa se včasih dejansko vklaplja čisto po nepotrebnem.
NIČ hudega se ne bo zgodilo, če bomo malo umirile tempo. Nič. Samo težko je to doumet. user posted image

Jaz se zdajle mučim tukaj za računalnikom, delam, ker zjutraj nisem bila dovolj produktivna, pa mi trebuh otrdeva, želodec me muči, oči se mi zapirajo. Veliko bolje bi bilo, da bi se s knjigo ulegla in si dala mir. user posted image

Bolečine v križu
mene pa prav po dolgih sprehodih začne boleti križ in hrbet nasploh. Zaradi drže, očitno. Tako da sem ravno danes bentila, kako to, da nosečnicam vsi priporočajo sprehode/hojo. Morda, 20 minut, a če se želiš resno razmigati, moraš hoditi kakšno urico, vsaj .... Takrat pa mene križ matra. Glede tega mi je plavanje res zakon - upam, da bom lahko hodila čim dlje.

Starejši otroci
naša tavelika ima 4 leta in 2 meseca in ima res zanimive fleše v zvezi z dojenčkom. Zadnjič na bazenu me je spraševala, kaj dela dojenček v trebuščku, jaz njej, da leži oziroma plava, ona: a v bazenu? user posted image Ji razložim, da plava v taki vodi, ona: kako pa leži? Ji pokažem, da je z glavo navdol, kjer približno jo ima, kje nožice itd., ona pa čisto pretresena: ne more biti dojenček na glavi! user posted image In potem spet o tem, kje in kako pride ven. Jaz, da pač z glavo naprej, iz neke luknje, ki jo imamo zraven lulike. Tamala: a jaz jo imam tudi? user posted image
Ne moreš verjet, kakšna radovednost in problemi, da bi opisano prevedel v svoj svet.

Nič, lepo spite, upam, da bo noč mirna!

(odgovor članu Tija01)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: Junijke 2013
9.4.2013 0:22:49   
Anjuškaaa
Dober večer punce user posted image

Spet sem uspela le pozno pridit gor saj čez dan časa nimam se usedit. Niti se ne spočijem čez dan, da zvečer ko grem spat me kar hitro zmanjka. Smo zadnje dneve na veliko nabavljali vse za user posted image in za P. Malo še nam manjka ampak ta nujno imamo.
Danes sem imela pregled in sem bila malo kregana zaradi +20kg user posted image pritisk je bil povišan ampak doma si ga merim na vsake 2 dni in nisem imela nikoli visokega kot danes. Mi je naročila da morem 1 teden si vsak dan si merit pritisk in beležit. Potem pa ji pokazat te rezultate. Pridem domov in čez eno uro spet izmerim pa je bil normalen. Ta zadnje ko sem imela merjenje cukra v krvi je bil glih na meji 5,1 sem imela danes ponovno na tešče in je bilo 4,9..jupiii nimam NS user posted image

Žalostna novica je pa ta, da se mi je MV čisto odprl in je velik lijak kar 2cm in mi na koncu drži še samo šiv (cerklaža). Mi je dala vedeti, da bo prišlo do prezgodnjega poroda, ker je vprašljivo kako dolgo mi bo šiv zdržal glede na težo, ki otrok pritiska navzdol. Je obrnjena z glavo navzdol in je težka celih 1700g. Ko bi vsaj kak mesec še zdržala ali vsaj 3 tedne bi bilo super..sem v 29/3 tednu user posted image
Se mi pa vidi, da imam trebuh že čist navzdol kot da bi visel. Upajmo na najboljše.

Ostale vidim, da se kar lepo držite in ene ste malo bolj aktivne z otrdevanjem trebuha druge malo manj user posted image ..meni čisto nič ne otrdeva trebuh in upam, da je to vsaj kakšen znak, da bo še zdržalo nekaj časa.

Glih zdaj ko se je končno pojavila pomlad pa bom morala bolj počivat ampak bom vseeno skočila kaj na sončka, da si napolnim baterije. Ostale pa uživajte kolikor časa še imate in čim več časa na sončku.

Majčica nisi edina glede cmerjanja..en dan bi se sam jokala za vsako malenkost, drug dan vsa dobre volje pa tretji ful slabe volje..kakor kdaj in to nihanje ni glih fajn. Zgleda, da ti hormoni čist po svoje delujejo. Upam samo, da ne bo po porodu kaj slabše user posted image

Ursonok ti pa malo več počivat, če te otrdevanje občasno matra..čuvaj se in čuvaj pa še enkrat čuvaj user posted image

Mirno noč!

(odgovor članu Saša33)
Neposredna povezava do sporočila: 2406
   RE: Junijke 2013
9.4.2013 7:25:09   
niinii
Hey souser posted image !

Jaz sem prav vesela, da je tale vikend mimo, po tavelikem smo se preselili. Sem bila najbolj vesela, ko je M v nedeljo sestavil posteljo, da lahko vsaj približno normalno vstajam. Pa kopalnica je sedaj samo ena vrata stran. Jupi! Drugače pa bo v soboto odpeljal omare na šiht, da jih predela, potem pa ostane samo še previjalna in omara za otročka, ki ju mora narest. Potem se bomo pa lotili vseh priprav za otročka. Da pospravim, kar imava že kupljeno in naredim seznam, kaj še potrebujem.

G me je v četrtek pohvalila, da sem zelo pridna, kg so na +2 kg od začetka nosečosti, pa ker sem na bolniški, se mi je tudi MV malo podaljšal. Drugače imam pa bolniško do torka, potem pa začnem koristiti dopust.
Jutri planiram še obisk CSD-ja. Je pa mami včeraj razlagala, da so naredili na CSD-ju eno veliko napako, in so nosečkam pozabili en mesec štet v dohodnino. Bo verjetno kaj kmalu v poročilih. Tako da drugo leto dobro preverit, ko boste dobile odločbo.

Drugače pa že komaj čakam, da mine še teh 7 tednov :)


(odgovor članu Anjuškaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2407
   RE: Junijke 2013
9.4.2013 8:27:58   
majčica1508
Anjuškaaa.....Joj držim pesti,da zdržita vsaj še 4 tedne 2v1...1700g pri 29 tednih,to pa je teža....POČIVAJ!!!!!!

Grem nekaj pojest pa kavo spit....Me je starejša zjutraj razkurila,da sem mislila,da se mi bo odpeljaluser posted image Najprej bi imela čop,pol bio imela kito,pol bi mela samo malo kito ali mali čop,pa nebi imela tega gor,bi imela kiklico...Pa vse si sama zbere,pol ji pa ni všeč,naslednjič jo pograbim in dam v avto,pa če je samo v spodnjem perilu,..Danes sem malo samo peljala,njo je pa dragi,ker če pa kaj ne prenesem je pa to trma,izsiljevanje,cmerkanje...
Pa še brez risank in ostalih igrač bo 1 mesec...Ja vem,da sem zmaj,sam en red je treba imet.....
A je kaka luna v bližini

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 2408
   RE: Junijke 2013
9.4.2013 8:29:01   
majčica1508
niniiii.....a mamica dela na csd-ju?

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: Junijke 2013
9.4.2013 9:01:27   
dvojčica6
jutro user posted image !

uf Anjuškaaa, noge v luft, tole se ni za hecat, če ti samo šiv popusti...mi je čudno, da ti ni odmerila strogega ležanja...dej pazit še vsaj tri tedne, da se rešiš injekcije za razvoj pljučk al kako je že s tem...

majčica1508 je bila včeraj samo una ta polovična luna, ma mi je kar ene par mamic reklo, da so bili otroci nemogoči... tut naši dve sta se kar neki cmihale ves dan... mamaaa...kaj je? tišina... pa spet....maaammaaa...uni ta cmerav ton... user posted image pa bi šla sem pa tja in ko smo tja prišli, ni bilo prav, bi šla drugam... user posted image user posted image user posted image ja, sta tut meni kravžlale živčke včeraj user posted image

delo, bolniška... ja, če ne moreš, nimaš kaj...in brezveze pol si očitat,se strinjam, ne vem, kjira je napisala...glej, zdaj si odgovorna za dva Peeby, tut če te malo postrani pogledajo (po moje se ti samo zdi)...Je pa zanimivo, ker mene je vedno G spraševala, če rabim bolniško, pa mam res u easy delo...mislim,, sem v pisarni, ne dvigujem ničesar, šef je moj dragi... v glavnem, sama veš in se poznaš, koliko zmoreš...

križ... sem mela podobno neke išijas prijeme par tednov nazaj in zdaj sploh ne več user posted image zgleda, da je user posted image spustil tisti živec in zdej sem super user posted image sem pa včeraj v napadu požrešnosti izoustila sprehod...sm jedla in jedla in pol sem bila preveč sita za hodit, pa še pozno je postalo user posted image lenoba požrešna!!! Že kar vidim 70 na vagi user posted image

ursonok user posted image faca ta mula tvoja user posted image mi je pa všeč, da ji lepo "naturalich" razložiš zadeve, js teh ptičkov in čebel in štorkelj ne odobravam...sploh se mi zdi, da so otroci preveč inteligentni za taka farbanja...pa prej ali slej te ulovijo user posted image

Šibam, tut ta večja se je zbudila user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: Junijke 2013
9.4.2013 11:12:41   
ursika_ursi

user posted image

PDP, nick, starost, kraj, število user posted image , število user posted image ki jih že imamo , naslednji pregled, spol user posted image


1. 6. 
ursonok, Španija, 32, 3user posted image , 2user posted image
Saša33, okol.Logatca, 34, 2user posted image , 1user posted image
mojci13, 37, 4user posted image , 2user posted image user posted image

2. 6. 
pika89, 23, 1user posted image , 0user posted image
ninika89, Mb, 23

3. 6.
sover, 31, 2user posted image , 1user posted image , 22.4. user posted image

4. 6. 
niinii, 30, 1user posted image , 0user posted image ,

6. 6.
Natalija28, Duplek-MB, 2user posted image , 1user posted image

7. 6.
flowy,Velenje, 31, 1user posted image , 0user posted image , NS 26.11
majcica1508, 36, 4user posted image , 2user posted image , NP 19.4. user posted image

9. 6. 
girl79, 3user posted image , 1user posted image

10. 6.
anasara12, Lj, 1user posted image , 0user posted image

11. 6.
Zoja83, Lj, 2user posted image , 1user posted image

16. 6.
Tija01, okolica Mb, 1user posted image , 0user posted image

17. 6. 
ursap, Lj, 2user posted image , 1user posted image

19. 6. 
ursika_ursi, okol. Slov.B., 27, 2user posted image , 0user posted image , NS 13.12, NP 4.4.2013 user posted image

20. 6. 
andreja_p, CE, 29, 1user posted image , 0user posted image , 18.4.

21. 6. 
drugičudež, 2user posted image , 1user posted image ,

22. 6.
dvojčica6, 3user posted image , 2user posted image
Anjuškaaa, 28, okolica Celja, 1user posted image , 0user posted image

24.6. 
StelaPia, MB, 27, 1user posted image , 0user posted image ,

25.6.
sonce987, 29, 2user posted image , 1user posted image

26.6. 
Lethe, 28, 1user posted image , 0user posted image

30.6.
vilincek, 2user posted image , 1user posted image
*sončka* , Kamnik, 24, 1user posted image , 0user posted image

X.6. 
sanrca.81,
zeemeermin,


UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA




< Sporočilo je popravil ursika_ursi -- 9.4.2013 11:14:30 >

(odgovor članu ursika_ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: Junijke 2013
9.4.2013 11:46:13   
niinii
Majcica ne mami ni na CSD-ju. Dela na plačah v eni firmi, pa je ena, k je na porodniški klicala, da je ful čudno odločbo dobila. So pol ugotovili, da na njihovi strani je ok, da so pr CSD-ju en mesec pozabli zraven štet.

(odgovor članu ursika_ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   RE: Junijke 2013
9.4.2013 12:20:57   
Lethe
Živjo.

Kako ste kaj? Pri nas se je končno pojavilo sonce, zjutraj je namreč že deževalo. Sem pa včeraj izkoristila lep dan in šla na dva sprehoda. Upam, da danes ponovim...sem fantazirala, da bi z M skočila na Rašico, pa pravi, da ima drugo delo, zvečer pa rekreacijo. No, mogoče jutri. Sama raje ne grem.

Mi smo imeli drugače kar pester konec tedna. V četrtek sem spekla torto in jo v petek še okrasila, in sicer za mojo teto, ki je dopolnila 60 let. Sem šla celo zraven na praznovanje, ker sem edina med vsemi upokojenci, ki je dopoldne domauser posted image Najedla sem se itak za umret...lahko si mislite, če povem, da je kuharica po poklicu in še nagnjena k pretiravanju.
V soboto pa sva šla še na 50-letnico strica od M. Od 13ih do 23ih...nihče ni hotel domov, jaz pa že vsega čez glavo. Sem ga hotela kar tam pustituser posted image

Bo treba do naslednjega pregleda spet malo popazit na prehrano, ker en tak vikend je lahko kar uničujočuser posted image

In še dve dobri novici: dobila sem odločbo o izvršbi, končno. Pa še dohodnino dobim nazajuser posted image

Drugače pa se v naših koncih (predvsem na FB) že en teden govori le še o incidendu v vrtcu Zarja iz Kamnika. Imam veliko kolegic in znank, ki imajo tam otroke v varstvu in....ah...noro.

Anjuškaaa: pazi nase. Sicer pa, a ni tako, da naj bi ravno ta šiv preprečil oz. upočasnil prezgodnji porod. Vsekakor lepo počasi in brez naprezanja ter pretiravanja.

Ursonok: na easy in bo vse okuser posted image

Ninika89: dobrodošla med nami. Se pa čudim, da so ti tako pozno prestavili PDP. Res nenavadno. Sem mislila, da je to povsem nesmiselno in skregano z zdravniško prakso. Vsaj kolikor prebiram Pušenjaka...
Za FB ti ne znam nič povedat, ker nisem vključena v njihovo skupino. Je tu povsem dovolj user posted image

Služba in bolniška: če se G zdi potrebno, da ste doma in vam prav tako, le upoštevajte. Gre se za vas in vašega otroka. Mene je izučilo na grd način. Če sem bila bolna ali kaj podobnega, vedno sem šla delat, ker enostavno nisem prenesla obtožujočih pogledov in besed. In me zaradi tega ni prav nihče bolj cenil, tudi nikjer drugje se ni poznalo, prej obratno. Isto je bilo pri sodelavcih. Škoda zdravja in živcev...v kolikor je seveda utemeljen izostanek.

Menjava razpoloženja in jokanje: kaj je to? So znanke in kolegice tožile, da je tako v user posted image in imam očitno srečo...pa tudi sicer nisem ravno cmeravo bitje, prej nasprotno.
Tudi na splošno je moje počutje super in upam, da bo tako ostalo do konca N. Na občasen še nižji pritisk sem se že navadila in takrat pač malo poležim in spijem kavico, če mi paše. Je hitro bolje. Morda bo lepše vreme tudi kaj pomagalo.

Edino danes sem imela malo več izcedka, čisto tekočega in prozornega. Dobro, načeloma itak to ni noben problem, se mi pa poraja vprašanje, kako veš, če bi šlo morda za odtekanje plodovniceuser posted image

Včeraj sem si kupila dve košarici jagod in uživam...mmm...odlične so, resuser posted image

Lepo se imejte...



(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: Junijke 2013
9.4.2013 13:16:56   
ursika_ursi
KONČNO!!! SONCE!!!!!user posted image user posted image user posted image
Je že 2 dni tako lepo vreme, se sploh težko zdržim zaprta v bajti. Sprehod je za nami, prvo letošnje kopanje tudiuser posted image Oh, veselje, veselje, kako je uživaluser posted image user posted image Mu še vedno čist na otročje meče, čeprav je star ''že'' 2 letiuser posted image user posted image Me je pa malo soseda razkurilauser posted image user posted image Se pripelje na dvorišče in vidi, da imam psa spuščenega, ki pridno leži na terasi pri vhodu in ga začne klicarituser posted image Pa sem jim že 173456x rekla naj tega ne počnejo, ker bi ga rada navadila, da ne hodi okrog, ampak da lepo čaka na terasi, kot večino dni. Ampak neeeeee, očitno govorim mandarinščino in me nihče ne razumeuser posted image user posted image user posted image Ko/če bo pa kdaj kaj narobe pa bom prva jaz kriva, ker imam v tem okolišu največjega psauser posted image user posted image user posted image user posted image
Uh, sem se izkašljala in je kar boljše, heheheuser posted image user posted image user posted image

Voziček imamo že domauser posted image user posted image Sem ga v soboto sestavila, toliko da sem videla, da kaj ne manjka in ga potem v nedeljo razstavila, ker nimam prostora ga puščat tu in tam. Tako da zdaj samo še čaka na svojega podnajemnikauser posted image user posted image
V šoping nisva šla, ker se mi ni dalouser posted image Sem bla totalno crknjena po celodnevnem laufanju sem in tja, je pa dragi obljubil, da me pelje v kratkemuser posted image Saj ne da sem čist zagreta, ampak baje ima H&M spet neke akcije/znižanja pa se splača it pogledat, če je kaj pametnega.

Našla sem precej cunj, ki sem jih nabavila v zadnjih 2-3 letih pa čisto pozabila na njih in z veseljem ugotavljam, da bom lahko čisto vse nosila še zdaj v nosečnostiuser posted image user posted image So v veliki večini kakšne tunike, daljše majčke, raztegljive oblekiceuser posted image Torej res nujno rabim samo 1 ali 2 nosečniške pajkice, ker te navadne mi dol lezejo, in mogoče še kakšne tanjše hlače- to sem pa videla, da bojo imeli v ponedeljek v Lidlu pa bom šla za hec malo pokukatuser posted image Poceni stvar ni nujno nekvalitetna, velikokrat to ugotavljamuser posted image

Drugače se počutim super, folk se mi čudi kako sem še vedno tako poskočnauser posted image user posted image Nekaj me izcedki hecajo, ampak mislim, da sem zdaj tudi te poslala papauser posted image Vidim pa, da se le-ti povečajo, če sem čez dan malo bolj aktivna, tako da Lethe, glede na to, da si se velik sprehajala, čisto možno da je od tega. Plodovnico pa baje spoznaš po tem, da ne neha tečt oz. je ne moreš zadržat in v veliki večini pride v večjih količinah. Kaj drugega pa res ne bi vedla.

ursonok, ja no, tole pucanje na vseh 4 še vedno prakticiram, čeprav imam 100 in 1 pripomoček, da tega ne bi bilo treba, ampak vidim, da je na tak način bolj temeljito spucano, sploh v kakšnih čudnih vogalihuser posted image user posted image No, mam itak prepoved pucat več kot 1x na teden, ker moj kar znori, če vidim, da sem na vseh 4user posted image Mislim, da ga je vse skupaj malo prestrašilo, ko sem bila v porodnišnici za 3 dni in je včasih že prav annoying glede tega kaj lahko in kaj ne oz. koliko lahko in koliko ni fajn- sem prišteva tudi šopingiranjeuser posted image No, to itak že od nekdaj ni ravno moja strast in vrlina, ampak tu in tam pa mi paše it malo po trgovinah, če ne drugo, da si vsaj učke napasemuser posted image user posted image

Tole menjanje razpoloženja je tudi mene očitno kar ven spustilouser posted image No, pride kak trenutek, ko ratam cmerava, ampak večinoma, ko gledam X-Factor ali SLovenija ima talent in kdo res vrhunsko odpoje- ko se mi vse dlake postavijo pokonci in se potoči še kakšna solza, ampak ok, to sem delala že pred Nuser posted image Petje je pač moja strastuser posted image Vidim, da tudi malčku paše, ko mu kaj zapojem, se takoj umiri, prav ne moreš verjetuser posted image

Anjuškaaa, glede na tvoj MV bi jaz na tvojem mestu res počivala, počivala, počivala. S tem se ni za hecat, sploh, če ti otročka zadržuje le en šiv. Res, spočij si in vzemi vse na easyuser posted image

ninika89, sem te dodala na seznamčičuser posted image AMpak res zanimivo, da po tolikem času spreminjajo PDP- 100 ludi 100 čudiuser posted image Aja, in dobrodošla med namiuser posted image

Nič punce, grem jest kosilo, mmmmm, sem že tako lačna da že bele miši povsod vidimuser posted image Fino, da sem že včeraj zvečer vse pripravila in danes samo pogrejem in dam v usta- bojo tortilje, mmmmmuser posted image

(odgovor članu Lethe)
Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: Junijke 2013
9.4.2013 13:25:06   
vilincek
Zivjo punce,

Sem ena izmed tistih, ki hvalabogu nimajo nic tezav. Ceprav vem,da cisto premalo hodim. V prvi nosecnpsti sem vsak dan hodila, sedaj pa me bolezni malega cist nazaj drzijo. Iz petka na sobot smo spet imeli pestro noc. Cim imajo ti majhni otroci zabasan nos, je kriza, ker se potem zbujajo, ko jim vse zabase. na sreco je bil samo prehlad, a do danes smo seveda notri.

Jaz sem se vedno v sluzbi in bom predvidima se naslednji teden. Potem pa dopust in porodniska. Upam,da bo vsaj vreme dokaj normalo. Sem sla zdajle ven za malico, pa mocno piha, kljub soncu. V ponedeljek imam pregled in UZ, da mi potrdi, ali rok 22.06 ostaja. Trebuh mi je sedaj kar narastel, ampk glede na to,da se bliza rok je to cisto normalno.Mali brca kot nor, da mi vcasih cel trebuh vibrira.

Vam cisto nic ne zavidam tezave s krizem, zatekanjem, MV ali ostalo. Jaz ze od samega zacetka obeh nosecnosti nosim kompresijske nogavice in se ful pozna. Z zatekanjem nic tezav.
Sicer pa studiramo, ali it maja na morje ali v Kranjsko goro. Na morju se ni za kopat, v KG pa bi lahko sli v bazen.
Morje smo predvideli za septembra. Pozna katera kak dober apartma nekje tam do Poreca, da bi bil cist in blizu morja. Mi sicer hodimo v Funatano,a do morja se moramo peljat z avtom. Rada bi nasla nekaj, kjer bi imela moznost it s plaze pes z vozickom. Sem ze gledala hisice v kampu, a so za 4 osebe predrage. Pa se ne ves, a dobis res cisto ali ne.
Za nakupe mi je ostal se jogi in posteljnina, rolka za vozicek (sem ze izbrala) ter nova garderoba za poletje za Roka (kratke majice smo ze nekaj nasli, pa kratke hlace, ostanejo se nogavice, pizame, letna splana vreca, sandali, letne dolge hlace, rokavcki, pa kak klobucek in soncna ocala).
Ce bo katera delala seznam imam rok 22.06. in ne 30.06. Hvala.
Glede imena se se vedno nisva zedinila: ali naj bo Jan ali Jakob.
Drzite se in pridno bozajte svoje soncke.

(odgovor članu Lethe)
Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: Junijke 2013
9.4.2013 13:34:34   
ursonok
Ojla,

jaz sem pa čist zaspana ... Po zajtrku, kakšno urico pozneje, se mi začne skoraj blesti. Samo posteljo vidim user posted image . Včeraj zvečer sem bila kaput, a ko sem se ulegla, je trebuh takoj nehal otrdevat, tako da sem spala ok - ampak samo do 5h. Takrat se zbudim, kar tako, in ne morem spat user posted image . Vmes je še tamala prišla, češ da je zgubila ovčko user posted image user posted image , potem smo še malo zadremali do 8h, malo poležavali .... in zamudili vrtec. Tamala je prišla tja krepko čez 9, Abel pa skoraj ob pol desetih user posted image user posted image (Potem se pa pritožujem, da nimam dovolj časa za delo.) Je bil priden, spal 12 ur in zjutraj vstal strašno dobre volje user posted image

Anjuša,
ojoj, slabe novice. A kolikor sem razumela, naj bi šiv ravno to preprečeval - prezgodnji porod. Skratka, poskušaj malo več ležati ... Upam, da ti uspe zdržati tja do 34. tedna! Res sranje, da moraš že v 1. nosečnosti prenašati te stvari ... user posted image

Lethe
super za izvržbo in davke! Meni jih bo treba pa plačati in to kar konkretno vsoto user posted image . Zaradi nekih obresti. Ma kr neki!

Veste, sem včeraj pri zajtrku gledala predvčerajšnji dnevnik, kjer je bilo o "dnevu slovenske zastave", pa gospod predsednik, pa neka združenja, pa zdravljica, pa patriotizem gor in dol ... Me je kar pogrelo. Če me je včasih zdravljica še ganila, mi zdaj samo slabo rata ob takih izpadih. Za kaj naj bi ljubil to državo?! Namesto da bi skrbela za državljane, jih izžema, kjer le more. Fuj! (Kmalu bom rekla tako kot Žižek - da mi več pomeni dober holivudski film kot pa usoda cele Slovenije user posted image )

Majcica,
poznam to cmerjenje, in ja, res je ultra nadležno user posted image . Pri nas je sicer zjutraj dokaj ok, le vse mora biti roza user posted image . Pa sploh ne vem, od kje ji ta obsesija, verjetno jo moja mami futra s takimi bolanimi idejami, češ da je roza za punčke ... Ker ji sploh ne paše ta barva, veliko bolje ji pristojijo temne, recimo vijolična, rjava, siva. Ampak ne, ona na vsak način vse roza. In potem se cmeri, ker zjutraj ni roza hlač - če si jih pa prejšnji dan umazala! Zdaj pa pač obleci modre ali pa pojdi gola. Halo. Sicer je verjetno še premajhna, da bi bila ful izbirčna, vse ji mi kupujemo, razen za barvo jo tu in tam vprašamo ... A se bojim, kako bo. Ma ne štekam, midva v M sva čist anti glede oblačenja, vse bolj na izi ... Očitno je ta otrok z neba padel ...

Morala bi v mesto po nakupih, pa se mi ne da. Šla bi spat, pa nočem iti, ker moram delat. Zdaj sem si skuhala en Pu-Erh, čeprav sem rekla, da ga ne bom pila (zaradi železa). Pa ne morem brez. No, od enega ali dveh me verjetno ne bo pobralo. Ali bo kaj zaleglo, je pa drugo vprašanje.

Držite se, ne še rojevati, ni še naš mesec!!!

(odgovor članu ursika_ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: Junijke 2013
9.4.2013 20:15:16   
Ninika89
Punce hvala, ker ste me sprejele.
Zakaj mi je pa PDP spremenil pa se sama nevem. Je pa tudi res, da sem jaz
njemu ze od vsega zacetka govorila, da maj ni pravi PDP in da bo sigurno
2.6 .
Sem tocno vedela kdaj sem imela SO in da ni nobene moznosti, da bi 26.5 bil pravi PDP.


(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 2417
   RE: Junijke 2013
9.4.2013 20:21:09   
girl79
Čao souser posted image user posted image ,

Otrdevanje trebuha - meni kar hitro začne otrdevat če grem na sprehod....sem bila v prvi nosečnosti fullll bolj pridna s sprehodi sem hodila na res dolge sprehode do kak mesec pred porodom, zdaj pa itak ni časa.....pa še res mi hitro začne otrdevat trebuh user posted image

Sem si pa res za v službo kupila ogromno enih bolj zdravih prigrizkov - suho sadje, bio žitne piškote, sport muesli čokoladice itd....no in moram rečt da odkar imam to v predalu veliko manj jem v službi user posted image user posted image ...očitno psiha dela svoje, tako da glede da grem v službo samo še 13x user posted image user posted image ...bom zgleda potem vso to hrano spet domov tovorila user posted image user posted image ....

Sem pa čez vikend pregledala in preštela kaj imamo za dojenčka in ugotovila, da praktično nič ne rabim kupit....saj po eni strani sem vesela, po drugi pa kar malo žalostna da nič ne rabim...ah, kako malenkost bom vseeno kupila, da ne bo čisto vse že ponošeno dobil user posted image Aja no vsaj flaške moram nove kupit user posted image

Pa v nedeljo smo prvič letos spali do 8ih zjutraj user posted image user posted image ...se pozna da ta starejša čez vikend ne hodi več čez dan spat in potem zjutraj malo potegne....no upam da nam do junija še kdaj to uspe, pol pa itak računam na nočne žurke spet user posted image user posted image user posted image

anjuška- poooooooooooočivat!!!!!! user posted image Držim pesti da vsaj še par tednov ostaneš 2 v 1 user posted image

Lepo se mejte user posted image

Lepo se mejte

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: Junijke 2013
10.4.2013 8:18:02   
Saša33
Dobro jutro,

no zame bo skoraj popoldan.  Me je mali v trebuhu ob 3h zjutraj zbudil. Tako kotaljenje notri, da nisem mogla ležat ne levo, ne desno ne na hrbtu. user posted image user posted image , lump. Sem šla na wc, pa pit, pa sem mu pela, pa nič. Potem sem še mojga zbudila, sva ga malo pretresla user posted image user posted image , pa še vedno nič. Pri lari je to vedno vžgalo in se je čisto umirila, ta pa nič.. Sem odnehala in vstala ob 5h ter začela delati.

Včeraj sem dala zadnjo kri za toxo, urin. Je blo kar pestro s tamalo. Čakali 1h na odvzem. Tamala bo itak vsaj cajt shodila, ni bla 5 minut pri miru. Porivala voziček sem in tja. Pa vstala je že zgodaj, tako da je bla sitka. Ob 3h sem se privlekla čist zmahana dam. Potem je še tamali v trebuhu kolobocije delal in zvečer me je ornk peklo v križu in brcal je direkt v vrat. Sem mogla kar hodit in stat in večerjat v stoje. Bomo vidli jutri kam se je stlačil, na brcanje sodeč je z glavo navzgor. Bomo vidl...

Otrdevanje: Ma meni je samo ene 3 večere res otrdel, ko preveč hodim. Se pa sedaj malo pozna na dihanju, da se zadiham in vstajanju iz postelje. V petek gre tamala spat v svojo sobo. Zdej morm na vse štiri in ritensko dol, ker imam posteljco ob mojem robu. Me prav zanima kako bo.

Priprave: ma jst morm samo še Lari en peskovnik kupit pa ene poletne sandalce, cunj poletnih preko glave. Za malega pa imam vse. Samo še za popek moram pogledat ali imam kaj zložencev. Sem kupila samo enega pajaca pa še to 62, tako da bo za nekaj časa.

Danes bom šla verjetno že ob 8h spat, sem pa vesela, da je kooončno malo bolj toplo in sonce. Pa vsak dan si naredim svežo skledo motovilca, regrata in njami... si grem še sokec naredit in uživat dokler tamala spi. Jutri pa držite pesti da bo plodovnice dost, otrok pa na glavo.

papa


(odgovor članu girl79)
Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: Junijke 2013
10.4.2013 9:25:41   
Zoja83
Dan!!!

Ninika89 in prestavljanje PDP-ja dobrodošla! Jst si pa prav želim, da mi jutri (pregled) spremeni PDP. Nazadnje sem imela drugega zdravnika in je rekel, da tamali prehiteva za dva tedna. Bom kar rekla svoji, če je možno, da mi ga spremeni, ker mislim, da do 11. junija ne bo ostal notri. Da mi ga prestavi, bi rada zaradi porodniške, ker se mislim prej zaposlit, pa tudi če/ko prej rodim, bi rada da se tretira kot donošen! Dva tedna je pa že kr razlika...

nespečnost grrrrr! Predvčerajšnim nisem zaspala do treh! Tamali pa ob šestih auf in itak še vmes enkrat vstat pa it na wc. To me niti ne moti, ker rajš vstanem kot da sem žejna, sam da zaspim pol nazaj...

stvari za drugega še nisem čisto nič rihtala. Trebuh pa otrdeva, pa krči in meni moj včeraj, če že mam kaj za P pripravljeno. Sem rekla, da ne, sam da pa vse vem, kje mam user posted image . Kake vložke še v trgovini! user posted image Kaka razlika ko si drugič/večkrat noseč... Sej mam še čas!

starejši otroci moj mi je danes zjutraj prinesel plastičnega dojenčka, mi ga dal v naročje in rekel, da je naš dojenček že iz trebuha prišel... user posted image Zdej sem mu začela vsak večer brat Lukec dobi sestrico in mi je tolk všeč, ker je že na prvi strani prečrtana štorklja. Vse nazorno opisano in tako kot je, ker našga ne mislimo nič farbat. Je prepameten, pa sploh zdej ko ima obdobje lulik in lulijev...

Anjuškaaa noge skup, čeprav teža je pa lepa! Upam, da bosta še 2 v 1 vsaj nekaj tednov!

Menjava razpoloženja in hormoni So me hormoni konkretno hecali na začetku N, sem bila tečna ko hudič (še sama sebi), tako da smo zaključili. Se pa bojim po porodu kaj bo...

ursika_ursi Kolk gre men tak folk na živce. Mi imamo tud eno mešanko v stanovanju in moževa stran vedno ko pride na obisk komentira, kako lahko imamo psa notri, pa še tisoč drugih stvari. Če bi bila midva ločena (mislim v ločenem stanovanju)user posted image , bi stegnila jezik in sigurno rekla, da je pes tu doma, on pa na obisku in naj to spoštuje... Me kr pogreje... Zadnjič sta bila dva moževa prijatelja na obisku, ki ne marata psov in sem ju prav pohvalila, ker sta jo pustila pri miru in imela res super odnos...

otrdevanje in izcedki Lethe, ko sem te brala, je bilo kot bi sebe... Enako prozoren, tak lepljiv izcedek in sem tudi pomislila, da je plodovnica ali pa čep, ker drugače mam vedno bel izcedek. Mam jutri pregled in bo že povedala G, kaj in kako...

ursonok še enkrat homeopatija... Sem dobila te kroglice, pa je svakinja mal zaj**, ker je samo ene prinesla, sva se pa še z dvojcico menile. Povej mi, ali je dovolj ena ampulca za obe (Boiron, potenca 30)? Se mi zdi, da jih je kar veliko noter...

Lep sončen dan!


< Sporočilo je popravil Zoja83 -- 10.4.2013 9:27:39 >

(odgovor članu Saša33)
Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: Junijke 2013
10.4.2013 9:57:43   
dvojčica6
mah džizs, kej spet sem ti pozabla odpisat Zoja83, I plead pregnancyuser posted image sej ce ne bo dovolj pa zatezimo ursonok, da poslje se kako rundo, zihr bi se kjira rada to narocila...

prestavljanje pdp-ja....res zanimivo, ma po eni strani hb, ker drgac pa v tistmu aprn visis, pa pol ti morjo sprozit... sem pa tut js mislila, da po nuhalni ne prestavljajo vec... sam vidim, da vas veliko misli v maj prebegnit, dobro da pride se kjira z maja k nam user posted image

js drgac spet obupujem nad pozresnostjo...moj se samo cudi, kam vse zbasem...a postajam zaradi vse hrane tut taka lena in zaspana, da nisem za nikamor...pol pa mirkaj se dve mali hobotnici zraven...a mate kak recept kako obrzdat to pozrerusnost? predvsem me moti, da moram pri obroku bit totalno sita, prej ne vstanem od mize user posted image pa se eno "darilce" sem fasala z mojimi preobilnimi obroki...hemeroid... in tocno vem, da bi en dan diete pomagal...a ze zjutraj pojem...hm, samo sanes...pomaranco, pol frutabela...pol pa se kao ta prav zajtrk, misli z jogurtom...user posted image bogi user posted image sej ne vem, kje ma plac...no, zdej k sm pojamrala, lahko grem user posted image

lep dan user posted image , soncek pri nas seka na polno user posted image

(odgovor članu Zoja83)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   RE: Junijke 2013
10.4.2013 10:19:42   
Lethe
Helou...

Mi imamo tudi SONCE user posted image user posted image Je že full toplo.

Meni se zdi, da ta izcedek ni bil nič posebnega, ker bi se sicer ponovil. Tako se je pa pojavil samo 1x in je to to. In dokler ni čudnih barv, vonja...bo že.
Zdaj sem sestrični, ki je že nazaj v Španiji, napisala kaj vse mi mora prinesti. Hahah. Uboga punca, še krilo sem si zaželela, zdaj pa naj iščeuser posted image Mislim, da mi bo sem poslala kar preko dostavne službe oz. pošte. Itak ima toliko vsega, da je verjetno niti na letalo ne bodo spustili, ko se bo dokončno vračala user posted image

Še malo in grem na kavico s kolegicami. Upam, da bo možno sedeti kje na sončku in se martinčkat. To bi bilo res krasno. Še dobro, da imata čas...ena na porodniški, druga pa popoldne delauser posted image Potem moram skuhat kosilo in prepričat M, da greva na Rašico ali nekaj podobnega. Res se mi da.

Dvojčica6: pa saj sploh nisi nič pojedla. Zame je to običajno pred zajtrkom user posted image Ne hecam se. Če se mi da, si stisnem svež pomarančni sok, pojem jabolko, te dni še nekaj jagod, potem kosmiče s suhim sadjem...nato pa majhen sendvič ali kos potice (jo je lih mami spet peklauser posted image ), pečena jajca, palačinke... V glavnem, po sadju in kosmičih sem vedno takooooo lačna. Ampak to že od nekdaj. Isto mi naredi jabolko - luknjo v želodcu user posted image user posted image in se jih načeloma čez dan izogibam, ker se sicer samo bašem.

Ooo, saj res. Kako napredujete z vozički? Jaz sem še vedno tam, kjer sem bila pred nekaj meseci. Enostavno se ne znam/ne morem odločit. Z vsakim je nekaj narobe. Dajte mi povedat ali je res full pomembno, da se športni del obrača v obe smeri? Ker pri večini je takole: če se obrača v obe smeri, potem ne gre v popolnoma ležeči položaj (180 stopinj), ampak ima otrok rit nekako v luknji in noge gor ali kako. To mi ni všeč, ker so imeli naši tako pri nečakih in...
Če pa se povsem poleži, pa ga ne moreš obračat proti oz. stran od voznika. Aaaa. Kar je verjetno tudi praktično, sploh, ko je otrok še manjši in mu daš kaj jest...da vidiš kaj se dogaja... Res bo pa zima tak čas in bo bolj ali manj v zimski vreči, brez hraneuser posted image

< Sporočilo je popravil Lethe -- 10.4.2013 10:22:18 >

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: Junijke 2013
10.4.2013 11:23:00   
ursika_ursi


user posted image

PDP, nick, starost, kraj, število user posted image , število user posted image ki jih že imamo , naslednji pregled, spol user posted image


1. 6. 
ursonok, Španija, 32, 3user posted image , 2user posted image
Saša33, okol.Logatca, 34, 2user posted image , 1user posted image
mojci13, 37, 4user posted image , 2user posted image user posted image

2. 6. 
pika89, 23, 1user posted image , 0user posted image
ninika89, Mb, 23

3. 6.
sover, 31, 2user posted image , 1user posted image , 22.4. user posted image

4. 6. 
niinii, 30, 1user posted image , 0user posted image ,

6. 6.
Natalija28, Duplek-MB, 2user posted image , 1user posted image

7. 6.
flowy,Velenje, 31, 1user posted image , 0user posted image , NS 26.11
majcica1508, 36, 4user posted image , 2user posted image , NP 19.4. user posted image

9. 6. 
girl79, 3user posted image , 1user posted image

10. 6.
anasara12, Lj, 1user posted image , 0user posted image

11. 6.
Zoja83, Lj, 2user posted image , 1user posted image

16. 6.
Tija01, okolica Mb, 1user posted image , 0user posted image

17. 6. 
ursap, Lj, 2user posted image , 1user posted image

19. 6. 
ursika_ursi, okol. Slov.B., 27, 2user posted image , 0user posted image , NS 13.12, NP 4.4.2013 user posted image

20. 6. 
andreja_p, CE, 29, 1user posted image , 0user posted image , 18.4.

21. 6. 
drugičudež, 2user posted image , 1user posted image ,

22. 6.
dvojčica6, 3user posted image , 2user posted image
Anjuškaaa, 28, okolica Celja, 1user posted image , 0user posted image
vilincek, 2user posted image , 1user posted image


24.6. 
StelaPia, MB, 27, 1user posted image , 0user posted image ,

25.6.
sonce987, 29, 2user posted image , 1user posted image

26.6. 
Lethe, 28, 1user posted image , 0user posted image

30.6.
*sončka* , Kamnik, 24, 1user posted image , 0user posted image

X.6. 
sanrca.81,
zeemeermin,


UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA



[/quote]

(odgovor članu ursika_ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: Junijke 2013
10.4.2013 11:59:15   
sover
Zivjo.
Cisto sem povozena, ker ze dve noci nisem nic spala. Najprej je tamicken kasljal, naslednjo noc pa dihal tako, kot da tece maraton, le da je bilo njegovo dihanje ful plitvo. Strasno me je skrbelo, da ne dobiva dovolj kisika. Povrhu vsega pa je spet zakuhal. Zjutraj sva sla do P, ki pravi,da gre (na sreco)) za hujso obliko prehlada. Zdaj mali ze stiri ure spi nacu. Se jav im se jutri.

(odgovor članu ursika_ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: Junijke 2013
10.4.2013 12:47:15   
ursonok
Ojla

sover,
ojoj, tebi pa življenje res ne prizanaša ... user posted image Jaz sem že po malo slabši noči podrta, da pa dve noči praktično ne bi spala ... user posted image user posted image Upam, da bo malček kmalu bolje - najpomembnejše je, da ni nič hujšega! A tudi jaz ne morem spat, če otroci kašljajo, pa čeprav čisto "normalno", ne maratonsko ...

Jaz sem danes tudi med zaspanimi ... Spala naj bi sicer ok, nič me ni bolelo, a vseeno ... Pa občutek imam, da se mi tam spodaj vse nekaj širi. Pa da je trebuh spet malo večji (se bo treba poslikat user posted image ).

Včeraj je bil res lep dan, po tisti zaspanosti sem imela potem veliko energije, smo delali, po kosilu bluzili po mestu, v trgovinah (imamo cel kup super sadja, se nam kar valja po tleh v kuhinji, mljask!), potem še na kozarček rdečega in ob 21h domov - je ravno sonce zahajalo, a je bilo še toplo ... Ob 22.30 sem šla še na en nočni sprehod! user posted image

Tudi mene spet grabi požrešnost, to mi sploh ni všeč user posted image Kar nekaj mi manjka, če ne grizljam. Pa plavat bi bilo treba iti, ampak se mi ne da ... user posted image

Lethe,
upam, da si uživala na kavici ... uf, jaz tega nisem nikoli prakticirala, kavice s kolegicami user posted image Morda pivo zvečer, a tu nimam kolegic v bistvu, le eno, pa še ta je Španka in ima tudi dva otroka, tako da je časa za solo pijače zero. Pa tudi jezik je rahla ovira, sploh če bi se človek rad nagobezdal user posted image . Zaradi odsotnosti znancev in dela doma sem v vseh teh letih postala popoln samotar - zdaj ko so bii na obisku moji starši, je moja mami vsak dan nekaj nakladala, ko sem pripravljala zajtrk, je prilezla v kuhinjo in govorila v nedogled - vam povem, mene je po petih minutah tako bolela glava, da sem mislila, da jih bom vse skupaj vrgla ven. user posted image user posted image Jaz sem se navadila na tišino, na svoje misli. Sploh si ne predstavljam, da bi morala hoditi nekam v službo in biti ure in ure med ljudmi, ki skoz nekaj govorijo. Najhujša nočna mora!!! To človeka popolnoma izčrpa!!!

Bom nehala težit.

Aja, a sem vam povedala, da zdaj delamo (no, moj M dela) "raw humus"? user posted image Iz surove čičerike. Mmmm. Dodamo še narezane olive ... baje naj to sploh ne bi napenjalo. In valda naj bi bilo še bolj zdravo. No, bomo videli. Zaenkrat mi zadostuje, da je okusno. Po zajtrku sem morala pa valda eksnit ovseni napitek s karobom in štiri pirine piškotke ... user posted image

Grem na bazen, za drugam itak nisem ...

(odgovor članu sover)
Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?