|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januar / februar 2013
6.1.2013 18:23:47   
gasilka
Srečno z špikam mal stisnte zobe pa bo user posted image jaz sem si jih najlažje sama dala se psihično pripravla in je blo no če pa drugače negre naj vam jih pa vaši partnerji dajejo . Srečno!

Mihika1 že komaj čakaš ju3 srečno in upam da bo vse o.k. da srček lepo bije.
Tut jaz bom osivela predno bo torek res že komaj čakam da vidim svojga srčka da me pomirijo s tem in da je vse o.k.



< Sporočilo je popravil gasilka -- 6.1.2013 18:24:10 >

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: januar / februar 2013
6.1.2013 19:19:01   
Felidae
Tiana Bravo za odločitev za nekajenje, pridna :)
jah te kile, meni se počasi nabirajo, pa sem od postopka lani spet vse nazaj dobila, tako da bom sedaj poskusila z Montignacovim načinom prehranjevanja, malo gibanja in ni vrag da sklatim kakšno kilo dol. Pa zdej že skor en teden ne jem več nič po sedmi uri. Me veseli da nisem edina kateri zateži zaradi kil, čeprav midva do oplojenih celic vedno prideva in dvakrat sva imela transfer 5. dan, enkrat 2. dan ker je bila samo ena celica in enkrat zamrznjenčka, ampak vedno vse neuspešno. Kolikor vem naj bi kile bolj vplivale na kakovost celic in reagiranje na hormone kako je pa z vgnezditvijo pa ne vem ... ampak je boljš da jih zdej spravim dol, ker med nosečnostjo jih bo še več ane :) sam tiste so zaželjene :)
Jutri se naročim na posvet k Reškotu, potem bomo pa videli kaj se bomo zmenili.
Lep pričetek tedna vam želim!

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: januar / februar 2013
6.1.2013 20:04:57   
Tibetka
Kajenje in kile user posted image

Na srečo sem pred dvemi leti nehala kadit, na nesrečo sem dobila 14 kg ... Je rekel Reš, da je sicer zelo dobro da ne kadim, vendar da teh kil tudi ne bi rabila imeti ... user posted image
Felidae Jaz sem iz prehrane izključila samo kruh, testenine in krompir (pa seveda sladkarije), dodala malo gibanja (samo kakšne pol ure sprehoda na dan), pa mi gre malo manj kot kila na teden dol. Če bo šlo tako naprej bom do sredine februarja že pod mejo debelosti, pa v upanju da bo to tudi kaj pomagalo ... Se pa popolnoma strinjam s tabo, bolje zdaj dat kakšno dol, pa potem v nosečnosti gor ... user posted image

Gasilka in Mihika, držim pesti da vajini mali srčki lepo bijejo in da jih bosta slišali user posted image

Tiana, glavno da ti tvoj pomaga, špikanje je v tem procesu še najmanjši problem ... Samo da vama uspe!user posted image

Punce, jaz vam tudi želim lep začetek tedna in naj vsem uspe, karkoli smo se že namenile izpeljati v tem tednu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Felidae)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: januar / februar 2013
7.1.2013 10:52:50   
MIHIKA1
joj punce...kako sem vesela...kaj je dans Drobnič mislil, ko sem jokala ko dež od sreče...srčka smo vidli....našo mali pikico...veliko že 9,2 mm..je reko Drobnič.. super se razvija...le tako naprej...!
tako sem vesela, da ne znam povedat....torej so tiste nitke ble čist brez veze..in vidite , da rjavi izcedki le niso vedno najslabši..!


(odgovor članu Tibetka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: januar / februar 2013
7.1.2013 11:03:46   
gasilka
tole sem čakala Iskrene čestitke še enkrat Mihika1 SREČNO Vuser posted image

Kuk sem jaz vesela zate čeprav smo se le parkrat videle ti iz srca želim da bo vse lepo in prav do konca poroda in še naprej!!!!!user posted image user posted image user posted image
poslala sem ti zasebno sporočilouser posted image

upam na dobre novice juti tudi jaz user posted image

< Sporočilo je popravil gasilka -- 7.1.2013 11:06:46 >

(odgovor članu MIHIKA1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: januar / februar 2013
7.1.2013 12:06:33   
MIHIKA1
hvala gasilka...vem, da bo tudi pri tebi vse okej..je pa res en občutek to..ko vidiš..zares najlepše..!
bom takoj prečekirala zs...ko se vrnem, ok...srečno jutri tudi tebi...pa čimprej javi rezultat..!

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: januar / februar 2013
7.1.2013 15:41:37   
coala
No,da še jaz malo pokukam sem.....SREČNO NOVO LETO in čim več user posted image vam želim,pa veliiiko sreče,saj od tega je vse odvisno user posted image kajne.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu MIHIKA1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: januar / februar 2013
7.1.2013 17:07:53   
gasilka
kaditi sem nehala pred 4 leti in se že takrat zredila za 10 kg ,v vseh 4 poizkusih sem se zredila za 12 kg :) ja kaj čmo tko je nek se morjo poznat dobrote sploh pa sem ljubiteljica pic na žalost in seveda to se vse pozna user posted image

(odgovor članu Tibetka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: januar / februar 2013
7.1.2013 18:19:22   
maltezanka
Živjo punce,
Mihika - ful sem vesela zate. Joj kok to vsem privoščim user posted image

Jaz ima jutri posvet za 3 postopek. 1 sem imela junija 2012, 2 začetek novembra, sedaj pa 3.
me pa zanima, če so kateri zamenjali zdravila, če ste bile z prvim zdravilom neuspešne. se mi zdi da na gonal ne reagiram ravno najbolje. Novembra sem imela zelo hito punkcijo, oz. že na 1 UZ je rekel dr. da bom dobila stopko in čez 2 dni punkcija. Tako da je v bistvu vse bilo od pikanja, punkcije in ET 10 dni. Imela sem 1 folikel 1 celico, ki so mi jo vstavili ampak sem dobila user posted image .

Po kolikšnem času se odločite za nov postopek? Upam, da ne grem prehitro, pripravljena in v pričakovanju sva oba z možem.

Bomo videli kaj bo jutri povedala dr., potem pa akcija.
Uživajte

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: januar / februar 2013
7.1.2013 18:29:43   
Adelle
Pozdravljene punce!

Nisem glih vsega prebrala ker nimam časa trenutno, ampak vam hočem pisat. Ene se me mogoče spomnite iz oktober - november 2012 user posted image No, jaz sem danes klicala in so mi dal termin 21. 1. 2013 posvet za 2. ICSI pri Rešu. No sicer vem da me bo ful kregal ker nisem nič shujšala, kvečjemu se še dodatno zredila, ampak kaj čem. Imam pa cca. 12 kg viška. No, 27ga pričakujem menstro in upam da štartamo s postopkom. Kaj mislite? Ker vidim da je Pomaranča bila 3ga in ji je reku da šele februarja bo postopek? user posted image


V glavnem se veselim postopka, me je pa fuuuuuul strah punkcije že zdej, ker je bila moja prejšnja punkcija zelo boleča, kr zjokala sm se tam. user posted image


No tako, se kmalu beremo spet tuki gor.. Do takrat pa lepo bodite, čimveč pluskov želim in čestitam unim k so jih že dobili user posted image



< Sporočilo je popravil Adelle -- 7.1.2013 18:30:42 >

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: januar / februar 2013
7.1.2013 19:27:14   
oreh
Najprej pozdravljeni Adelle in maltežanka, vidve sta ravno končevali s špikanjem , ko sem jaz začela. Želim vama (pa tudi ostalim), da bi bil pa ta postopek res zadnji in uspešen!

Mihikauser posted image user posted image user posted image .

Hvala ninocka in gasilka za odgovore, mi je danes dala 1 mesec bolniške. Kako je lep občutek, ko nisi v zdravstvu samo številka, še osebna zdravnica je skor skakala od sreče, ko sem ji rekla, da je končno uspelouser posted image

Sem pa zdaj par dni po malem krvavela in danes sem šla na urgenco, pa me je tako lepo potolažila, da krvavim iz mat. ustja, kar ne ogroža ploda, da pa nujno počivat z daljincem v roki. Sem prav vesela, da sem šla, da se ne psihiram brez veze. pa še srček sem spet videlauser posted image

Ja, kajenje.Med postopkom sem si tu pa tam še kakega privoščila, zdaj pa mi hvala bogu smrdijo. user posted image

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: januar / februar 2013
7.1.2013 21:41:07   
ninocka26
Oreh super za bolniško. Glede krvavitev je bilo pa tudi pri meni tako, čim sem pretiravala, se mi je pojavil izcedek. Sem se potem za prve tri mesece lepo umirila in hodila na krajše sprehode, drugače pa počivala. Je moral mož malo več postoriti doma, samo mu ni bilo težko, saj je razumel zakaj.

Mihika bravo za srčka, kar tako lepo še naprej.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: januar / februar 2013
7.1.2013 22:28:50   
malipiki
Punce pozdravljene, Srečnega pa veselega pa veliko pluskov upam. Midva mava posvet pri dr. Rešu 10-tega.
Komaj čakam da začnem ponovno ..mi je že povedal da bo zamenjal zdravila ...

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: januar / februar 2013
8.1.2013 8:46:22   
gasilka
Kaj sem jaz vesela
user posted image Puoce moje moja mala pikica je velika 8mm srcek ji pa lepo bijeuser posted image

(odgovor članu malipiki)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: januar / februar 2013
8.1.2013 10:16:00   
valy25
Živjo punce!

Vsem, ki boste v kratkem začele s postopkom želim veliko, veliko sreče!user posted image user posted image Čimmanj težav pri špikanju in seveda pluske na testih.

Mihika in Gasilka user posted image user posted image za srčka user posted image user posted image Kako lepo user posted image Sta sedaj bolj mirni?

Oreh bogica s tem izcedkom. Fino, da si dobila bolniško.user posted image Mah ja, Reš je strogo prepričan, da do 12.ga tedna nič ne mormo in res sploh noče slišati o bolniški...

Addele pomojem boš kar 27.ga lahko štartala s postopkom. user posted image Mogoče bo pa tokrat punkcija čisto okej. Ker mene je nazadnje ful bolelo, prvič pa sem še isti dan že veselo skakala naokrog. Se pomoje razlikuje od postopka do postopka...

Maltežanka pomojem imaš čisto okej razmak med postopki. In ta bo uspešenuser posted image user posted image Če pa slučajno ne bi bil, bi bilo pa mogoče pametno narediti malo premora, da se telo spočije? Ampak saj bo tokrat ratalo user posted image

Medo in Luna kako sta kaj? Vaju kaj muči utrujenost? Mene ta teden zeeelo.... Mi je pa manj slabo. Neslednjo sredo imam pregled še pri svojem ginekologu. Uf, jaz vem, da sem smotana, ampak do 12. tedna sploh ne bom mirna... In verjetno še kasneje ne... še vedno komaj verjamem, da nam bo pa mogoče sedaj prav zares uspelo.user posted image Rjavega izcedka zadnjih 10dni na srečo nimam več... Punce, saj ko enkrat vidimo srčka, se možnosti za splav reees zmanjšajo, ane? user posted image

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: januar / februar 2013
8.1.2013 11:49:26   
MIHIKA1
gasilka moja.....jupi........čestitke .....kako sem vesela....srečno do konca !!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valy25)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: januar / februar 2013
8.1.2013 13:19:04   
luna85
hej punce, najprej srecnga pa zdravga.

sm samo na hitr preletela vse napisano, in sm ful vesela da mamo nove srcke user posted image user posted image user posted image res super. mislm da si valy ti sprasevala glede utripa in moznostjo splava? men se zdi da se nc ne zmanjsa, sploh pa me smo druge sorte, tko da mamo rizicnih 23tednov. pazte nase. nujno! punce prevec smo dale cez, da bomo zdej pustile da en Res rece, da gres lahko delat-to ni mala stvar. ce bi blo res tko kt on prav, ne bi bla v MB priporocena bolniska od punkcije pa do uz. tiste k ste pri resu, prejte do osebne zdravnice, itak vam osebni da bolnisko. povejte za situacijo in to je to. sploh pa, kaj je vec vredn, to da ste tist mesc na bolniski, pa ste mirne, da ste naredle vse v svoji moci, da se biba prime pa ste ve brez se dodatnega stresa, al da greste delat, pa se pol zgodi da ne rata-sm prepricana da si boste ocitale da niste naredle vse kar bi lahko. dejstvo je, da v postopkih lahko rata al pa ne pa ce so super al pa slabe celice, ce ste pod stresom al pa ne, pa ce ste mile maco al pa ne. nima veze. jst zase vem, da se rajs prisilm pa lezim, kt da si kasnej ocitam da nism naredla vsega kar bi pac lahko, in si ne mecem naprej, da je blo krivo k me je stranka razjezila (bi pac ostala doma), da sm police filala, al pa sedela na neudobnem stolu. nima veze. no ja, cel roman sm napisala.

drgac sm pa st od novga leta dalje spet v sluzbi, popoldanske izmene me precej izcrpajo, drgac sm pa vredi. edin zjutrej mam probleme s polnim mehurjem in neko zogico user posted image k mi gor pritiska. nuhalno mamo 5.2 pri dr. Meglicevi v Domzalah. komej cakava.
lp

(odgovor članu MIHIKA1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: januar / februar 2013
8.1.2013 15:59:02   
Pommaranca
maltezanka skoraj enako sva mele postopke user posted image ne, mislim, da ni nič prekmalu, ampak če pa se slučajno (kar se ne bo) kaj zgodi, in spet ne bi (kar bo) ratalo, potem je pa res potrebno narediti malo daljši premor. V primeru da meni sedaj (4. februarja štartam bojda) ne bo uspelo, bom naredila pavzo minimalno do jeseni. In če se bova res prepisala (kar imava zaenkrat še namen) v Maribor, potem bo takoj 1 leto naokoli. Do takrat si spucam telo od vseh hormonov in se znebim kg user posted image No uglavnem punca, upam, da si danes izvedela dobre novice in da kmalu štartaš. Sva pa z možem "strokovno" (beri laično) ugotovila, da če sem mela (enako kot ti) samo 1 celico in se je oplodila in že pravilno delila, potem ne more biti vse skupaj tako slabo, da ne bi enkrat ratalo! user posted image

Adelle ja, midva sva bila 3.jan. in sem mela občutek, da je več ali manj vse naročal za februar. Sicer je meni naročil naj dam v Adrialabu pregledat ponovno FSH in pa AMH, ki pokaže dejansko starost jajčnikov oz. če še kaj delajo sploh in koliko, torej če imam možnost sploh zanosit, ali so nemara preslabe moje celice. Je pa tko, da sem takoj naslednji dan odšla dat kri za AMH, in naj bi bila (tako je rekla sestra) čakalna doba na izvide do 2 mesecev, čeprav sem na forumih (in tudi Reš je rekel) čakalna doba 3 tedne. Tako da upam, da rezultate dobim pred postopkom, ker v nasprotnem primeru, bom šla v 3.postopek brez izvidov.

maltežanka in Adelle glavo pokonci, sedaj smo me 3 tudi na vrsto prišle!! user posted image Vama povem, septembra bodo dvojčki! user posted image

(odgovor članu luna85)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: januar / februar 2013
8.1.2013 17:51:27   
maltezanka
user posted image

evo - danes sem imela posvet in dr me je dala v dolgi postopek. Prva 2 sem imela kratka. Rekla je, da bomo videli, če bom pridelala več celic. Bom pa štartala s pikanjem tam nekje sredi februarja. Kot sem razumela, je štela 3 mesece od zadnjega postopka. V začetku novembra sem se še špikala tako da november ni štela, se pravi december, januar in sredi februarja pa začnem. Bo kar dolga tale kura s hormoni cel mesec. Bomo videli, če bodo rezultati res drugačni. Je pa še rekla, da glede na mojo starost (36, konec januarja bom 37), da so lahko pri meni tudi leta, da imam malo celice. Ene imajo več ene manj. Mah kaj pa vem. Ful je enih faktorjev. Ko pa sem bila v postopku je bilo pa cel kup mlajših od mene pa z veliko slabšimi rezultati.
Ne in ne - ne bom se upadala z leti, ker mi to ne bo nič pomagalouser posted image

A ima katera izkušje z dolgim protokolom??

Pommaranca - kako pa to da bi šla v MB? Ti LJ ni ok? se mi zdi, da se v MB fulllllll čaka.
Sicer pa počasi se daleč pride. user posted image

"Me veseli" če lahko tako rečem - dobro namerno- Pommaranca in Adelle, da bomo skupaj stare borke, se podrile in javckale hahahah

JOj vse, ki ste slišale srčke, kok vam privoščim in sem vam "fauš" jaz bi tudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Zdaj bom pa tudi jaz sodelavki rekla, da me naj vzame v prekmurje, da bom tam malo podebatirala s kakšno štorkljo in ji marskikaj naročila hahahahahahahahah

Mejte se lepo

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: januar / februar 2013
8.1.2013 19:44:14   
Pommaranca
maltežanka user posted image potem bomo res skupaj, pa še tibetka, kajne?
A zakaj bi šla v Mb? Da poiskusim srečo še drugje user posted image Če mi tukaj po 3 postopkih ne bo uspelo, potem grem najbrž v Mb, malo berem po forumih in imajo tam malo drugačne protokole in kaj pa veš, mogoče bo ravno to pomagalo. In z ozirom na to, da si bom v primeru neuspelega poiskusa vzela daljši premor, mi ne bo tako hudo počakati na vrsto. Saj konec koncev eno leto v primerjavi z večnostjo pa ni tako veliko, kajne user posted image Če bi kdo le lahko prišepnil, da bom lahko imela svojega user posted image vendar da ob svojem času, potem bi bila pomirjena, samo žal ni tako. V teh cajtih ne veš kaj ti prinaša naslednji dan, zato je pa treba bit vsak dan sproti vesel user posted image


(odgovor članu maltezanka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: januar / februar 2013
8.1.2013 19:58:05   
tiana
iii čestitke Mihika1 in gasilka user posted image user posted image user posted image
 
Jaz sm pri 4 špiki v četrtek imam prvi uz.upam da je ratalo kej foliklčkov. sem pa takoo zaspana-cele dneve bi spala s tem da so me danes spremljale rahle slabosti. a ma še ktera po špikicah kakšne stranske učinke? sem pa na Puregonu.

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu maltezanka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: januar / februar 2013
8.1.2013 20:03:01   
gasilka
maltežanka jaz sem imela vse 4 postopke dolge špikala sem se cca 20 dni mogoče kak dan več in potem punkcija odvisno je tut na katera zdravila bolj reagiraš men je zamenjal Zorn terapijo v drugem postopku in se je dobr izkazal .

ja jaz bi po tolikih poizkusih pri Rešu al kje drugje tut zamenala kliniko mogoče pa drugje uspe :)

Jaz sem vedno med postopki na lj kliniki morala počakati 4 menstruacije šele nato so me vzel v nov postopek

SREČNO BORKE ZA NOVE POSTOPKE user posted image

(odgovor članu maltezanka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: januar / februar 2013
8.1.2013 21:43:37   
Tibetka
Mihika in Gasilka čestitam za srčka! user posted image user posted image Držim pesti, da bosta brez težav donosili user posted image in imeli prečudovite otročke.

Maltezanka, in Adelle meni je rekel Reš da je dovolj da so med postopkoma 3 M, pa naj ne bi bilo težav. Jaz sem imela prvi ICSI postopek avgusta, drugega decembra, zdaj gre februarja na tretjega. Prvič me je zelo bolelo jih je bilo 13, v drugem postopku samo 7, pa je bilo manj bolečin. Jaz sem imela v drugo dolgi protokol, tako da sem se začela špikat že 4 dni pred predvideno M, ki je potem 4 dni zamujala, tako da je bilo pred-pikanja 8 dni.

Pommaranca in Maltezanka
Sem pa tako vesela, da nisem sama v vsem tem, sicer vama privoščim, da bi zanosile čimprej, je pa vseeno lažje, če se imam komu potožit, ki to tudi doživlja na svoji koži. Jaz imam posvet zadnji teden januarja oz. prvi februarja, s potopkom začnemo nekje 15.2. Tako da bomo res skoraj istočasno. Aja, jaz sem stara 38 let, do zdaj sem pridelala dovolj jajčec, samo je rekel Reš da je zaradi starosti samo 10 % možnosti, da zanosim ...

Tiana, meni se je po Puregonu spalo, pa malo vrtelo v glavi user posted image . Tako da sem se špikala ob 6 zjutraj, v avto sem šla šele ob 7.30, tako da je vrtoglavica že minila.

Upam, da nisem katero izpustila. Vsekakor vsem nosečkam in nam borkam srečno in seveda, tokrat uspešno!user posted image user posted image

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: januar / februar 2013
9.1.2013 17:59:14   
oreh
Maltežanka jaz tudi mislim, da je 3 mesece zadostna doba, da lahko greš v postopek. Če pa recimo daš 4 postopke skoz je pa po moje težko vsake 3 mesece iti v novega, vsaj tako pravijo dekleta. Jaz sem začela 1. na začetku septembra, 2. na koncu novembra.
1. sem imela kratkega in nismo prišli nikamor, po 19. dneh 2 celici brez T. drugi postopek pa je bil dolg in sem se špikala od 22. dne menstruacije z 2. dnem naslednje menstre pa s puregonom in smo pridelali več (5) celic. super, da bodo probali še dolgega, mogoče je pa to tvoja ternauser posted image . Pa rečmo brez mogoče, kar je! user posted image  Midva sva si čist po kmečko razložila, da z dolgim postopkom gre vse počasneje, saj zaviralci O delujejo že prej in lahko celica počasneje, a bolj kakovostno raste.

Glede puregona: meni se je tudi na začetku vrtelo in glava bolela, proti koncu špikanja pa se mi je bliskalo v očeh in ful sem imela skoz pritisk nad desno obrvjo. Zaupaj v puregon, mnogo nas je z njegovo pomočjo zagledalouser posted image .

tiana srečno jutri!


(odgovor članu Tibetka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: januar / februar 2013
10.1.2013 9:37:16   
zeuso
Punce lepo pozdravljene.
Po dolgem času se vam pridružujem, z razliko da tokrat grem pa po edinega zamrznjenčka, ki sva ga imela od drugega neuspešnega postopka v septembru, z upanjem da bo zmagovali, čeprav se zavedava da ni tako 100 % kot pri svežih zarodkih.
Srečno vsem v postopku in da bi nam leto 2013 prineslo vsem user posted image .
18.01 grem na prvi pregled kaj slede pa bom sproti raportirala.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?