|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2013
2.12.2013 20:35:47   
Barby.
cowgirl torej so te izpustili domau? user posted image

_____________________________

Preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila,
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja !! <3

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Decembrke 2013
3.12.2013 6:26:33   
cowgirl
ne, ne nisem doma. me imajo na ctgju vsakih osem ur. za vsak slucaj.
pa pocivam lahko. doma ne morem in je super. sem kot na pocitnicah v hotelu. no, manjka samo bazen...

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Decembrke 2013
3.12.2013 7:07:00   
izibizi77
Sem se še malo posvetovala, vprašala sem tudi za drugo menenje pri Pušenjaku....skratka....stvar so mi malo bolj obrazložili, da prvič punca sploh ni prevelika za tako rodit, jaz sem močne in vlike konstrukcije in če le bom motivirana, ni problem, spremljali bodo skoz, kje je popkovina in upamo na najboljši izzid. Čakanje s CR pa je predvsem, ker imam ITM previsok, da bi ga naredili kar tako in ker imam inzulin in se rana težko celi. Tako da imam tako pluse kot minuse na obeh straneh. Upam samo, da ne bo najslabše variante.....najprej porod, potem pa še urgentni CR user posted image ampak treba je misliti pozitivno......

Danes imam tudi posvet na diabetološki, kako z inzulinom, kaj tudi oni mislijo, potem v ponedeljek pa spet na APN. Bebica pa je živahna in se vrti kot vrtavka user posted image


(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Decembrke 2013
3.12.2013 8:33:26   
Barby.
cowgirl no suuper, tako da se lahko pred porodom še malo spočiješuser posted image

izibizi77 no vidiš..use slabo pravijo, da je za nekaj dobro ! :) .. zdravniku bodo naredli tako da bo najbol prau & najbolše za tebe in tvojo pupiko :)) tudi moj mali je zadne 3 dni taaako živahn v trebuščku da kr hudo user posted image

nič, skočimo na pregled davidimo našega user posted image & javim novičke :))

_____________________________

Preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila,
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja !! <3

(odgovor članu izibizi77)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Decembrke 2013
3.12.2013 13:20:50   
Barby.
evo pa smože z pregleda .. nič novega. use suuper, mali lepo napreduje ima sedaj nekje 3110g :D maternični vrat še popaunoma zaprt tako da se nič ne dogaja, pa tud posteljia še ni čisto zrela , je pa še dovol plodovnice :D

_____________________________

Preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila,
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja !! <3

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Decembrke 2013
3.12.2013 13:31:17   
izibizi77
Super novičke barby kdaj točno pa imaš rok?

Jaz sem imela danes še na diabetološki posvet, HB je sladkor uravnan, tako da mi ni treba več hoditi na preglede. Sem šla pa potem do tržnice in sem kupila knjigo Modrost rojevanja in komaj čakam, da se je lotim.

Ali bo še katera rodila v LJ porodnišnici?

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Decembrke 2013
3.12.2013 19:34:30   
šrimpf
živjo, punce!
izibizi, jaz bom rodila v ljubljanski porodnišnici in en dan narazen imava rok. morda se celo srečava. super za sladkor user posted image

cowgirl, uživaj v počitnicah user posted image

barby, lepo, da je vse ok. kdaj imaš pa rok?

jutri imam pripravo na CR, vzeli mi bodo kri in vodo, čeprov ne razumem čisto, zakaj, ker naj bi šla samo na posvet. zdaj bom dva dni tam visela. v četrtek celo 4 ali 5 ur, ne vem čisto točno, zakaj. v glavnem, dogaja se nič , čeprav sem bila danes spet cel dan na nogah in sem nabavaljala še zadnje stvari. btw, do zdaj nejcenejši VIR 80 so v DM-ju, so okrog 1,5 eur. danes sem še za malega nakupila, miklavževo, sindikalno dedekmrazovo in domače božično darilo, da imam mir s tem.

(odgovor članu izibizi77)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Decembrke 2013
3.12.2013 19:41:51   
izibizi77
O a res štrimpf super, mogoče se pa res srečava ;) Jaz edino vem, da kasneje kot 20. ne bom rodila, ker ne bodo vlekli čez rok zaradi sladkorne, tako da upam, da bom res za božič že doma user posted image

Ali imaš priprave na PDCju? Potem se kar pripravi.....jaz sem bila ob 7.30 naročena, konec pa ob 13.30 pa še to po zaslugi, ker se je G mudilo na en seminar in nas je hitro odpikala. Sicer je kar dobro poskrbljeno, si na ležanikih, prinesejo ti zajtrk in kosilo, samo se vleče....če imaš dobro družbo pa kar gre... Sem pa vse opravila v enem dnevu, sem pa slišala, da imajo nekatere razdeljene tudi na dva dneva user posted image


(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Decembrke 2013
3.12.2013 19:41:54   
Barby.
Punce rok imam 16.12 :))

_____________________________

Preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila,
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja !! <3

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Decembrke 2013
3.12.2013 19:43:31   
izibizi77
Barby potem boš ti otvorila user posted image

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Decembrke 2013
3.12.2013 19:46:55   
šrimpf
a potem smo pa kar skupaj. jaz imam rok 19.12.

izibizi, tudi meni ne bodo vlekli čez rok, ker sem že imela CR. mi je rekla, da najkasneje dan po roku naj bi imela napovedan CR, če se prej ne bo samo začelo.
kaj pa se dogaja sploh na tej pripravi? zjutri moram dat kri in vodo, kaj pa potem? a so kaka predavanja, naredijo kak pregled? v glavnem, trajalo naj bi dva dni. aja lepo prosim, kje je ta sprejemna pisarna? nekje se mi sanja, da je v prvem nadstropju. a to drži?

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Decembrke 2013
3.12.2013 19:53:24   
cowgirl
danes me manj dajejo popadki. se pravi, da mi pocitek res ne skoduje.
hvalabogu,ker sem imela danes uz in je izmerila pupo, pa je po uz tezka samo 2500. se mi zdi bolje da se malo raste in da ima moznost bit v trebuhu, ce je vse ok. splog ker se je moja maternica malo umirila.
na pdc ti naredijo vse preiskave, gres na posvet k anestezistu, na uz, ctg in se ginekolog ti pove kaksne so moznosti itd. pa cel dan si tam. na lezalniku...

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu izibizi77)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Decembrke 2013
3.12.2013 19:56:10   
izibizi77
Štrimpf glede PDCja, pri meni je izgledalo tako....prideš v porodnišnico in v spodnjem štuku je sprejemna ( stopiš skozi vrata, nato levo po hodniku in desno do konca hodnika- piše sprejemna. Sprejemna se odpre ob 7h. Potem te pošljejo v 4. nadstropje - greš skozi vrata desno in nato levo po hodniku, kjer piše PDC. Tam ti najprej vzamejo kri in daš vodo, pa pritisk, potem pa mislim da dobiš že zajtrk.....

Potem kličejo in dobiš zeleno mapico in greš v staro porodnišnico, kjer ti najprej naredijo EKG, nato pa imaš razgovor z anesteziologom. Tam se pogovorita o izbiri CR, opravi osnovni pregled, dobiš ranital tabletki, nardi zapisnik in greš nazaj na PDC.

Potem čakaš, da ti naredijo CTG in na koncu še UZ. Vmes enkrat te postrežejo še s kosilom. Ko vse to opraviš, imaš razgovor pri zdravnici, se dogovorita za datum, če je fiksno da boš imela CR in to je to. Pri meni je tako potekalo, razen za fiksni datum se nisva menili, ker je CR v drugem in ne v prvem planu.

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Decembrke 2013
3.12.2013 19:57:12   
cowgirl
sprejemna je spodaj, tam kjer prides cez gl. vhod v porodnisnico gres levo in potem desno
po hodniku. drugace pa vprasaj vratarja.
pa tesc moras bit. nic jest doma. itak dobis zajtrk tam, ceprov z dietami so pa bolj tako tako...

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Decembrke 2013
3.12.2013 19:59:07   
izibizi77
cowgirl a si v P ali doma? Vsak dan šteje, ko so naše pikice še na toplem in varnem..... mene je pa spet začelo kar nekaj črvičiti in kot ene čudne slabosti...če mirujem, sedim, ležim joOK, kolikor sem predolgo na nogah, je vrag....pa tudi ta mala je hiperaktivna, sploh na večer se ji dogaja user posted image

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Decembrke 2013
3.12.2013 20:28:58   
cowgirl
jaz sem v p. na sreco. me imajo pod kontrolo in jaz lahko pocivam. doma je to nemogoce. mlajsi ima revez se angino in potem je celo noc neko ustajanje, cez dan pa itak akcija. starejsa je sla pa malo k moji mami na pocitnice. in je moz malo razbremenjen.
punce pocivajte, sploh tiste, ki nimate se otrok. sedaj lahko! jaz moram v bolnico pocivat hodit.
:)

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu izibizi77)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Decembrke 2013
4.12.2013 9:19:22   
Barby.
prave čvekice smo postale, kar mi je zeeelo všeč ! user posted image

izibizi77 - > mogoče bom pa res, al pa me katera od vas prehiti, nikoli se neve user posted image je pa tud moj mali dobesedno hiperaktivn zadne dni .. nemoreš vrjet .. včeraj ko mi je G delala UZ, & sma rauno poslušale srčeka, je taaaako brcniu da sma se vstrašle, nasmejala pa sma se do sauz. je meu glih na pregledu tistih svojih par minutk popaudan ko razgraja na veliko, seveda pa pride še ena runda zvečer, ko bi mamica mogla spat user posted image

cowgirl -> kdaj pa imaš ti rok ? po UZ se lahko tud zmotijo glede teže, tako da mogoče je že večja tvoja pupa, sicer pa je res, vsak dan v trebuščku šteje :)) vrjamem da je težko počivat ob 2 otrocih doma, jaz nimam še nobenega, pa je tolko dejavnosti da se kr težko spravim ležat čez dan user posted image sej grem, nekje ob 4h skoraj vsaki dan pol pa lepo do večera hehe.

nič punce, ziiima je user posted image veni je že taaako mrzlo, je pa fajn čez okno pogledat kako veni use zmrzuje, jaz pa lepoo na toplem noter seveda. ko je treba kam iz mi ni več tako všeč vreme user posted image



_____________________________

Preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila,
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja !! <3

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Decembrke 2013
4.12.2013 11:37:04   
izibizi77
Meni je tudi všeč in rada izkoristim priliko in pokukam sem, če je kaj novega user posted image

Sicer pa se danes odlično počutim, nehalo me je šraufati in tudi popodkov se mi zdi, da danes ne bo. Edino mala se razteguje, kot da je ne vem kaj....pa saj je prav, že vidim, kako bom te brcike in premike pogrešala user posted image


(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Decembrke 2013
4.12.2013 12:37:05   
šrimpf
punci, hvala za napotke, sem našla brez težav. vzeli so mi pa danes samo kri in vodo, jutri bo pa res še vse ostalo. sprememba je pa ta, da ne dobimo nič za jest, je rekla, naj se fajn zjutraj najem, pa nekaj naj imam s sabo. špara se, špara!
torej, jaz bom rodila najkasneje 20. ali 21., dlje ne čakajo.

joj drugač mi je pa tako bedno okrog hodit po tem mrazu in ljubljanski megli, bljak. komaj čakam pomlad!!!! user posted image

(odgovor članu izibizi77)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Decembrke 2013
4.12.2013 13:12:30   
alin10
Tudi mi smo še doma in čakamo - rok imam jutri. Je pa že kar sitno hodit vsak dan na te preglede, pa bo že.
Pozdrav vsem.

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Decembrke 2013
4.12.2013 13:29:20   
Barby.
izibizi - > tud jaz se danes odlično počutim, res, po daugem času mi NIČ ne majnka . user posted image

štrimf -> lepo, da si use uredila. šparajo pa res na vsakem koraku :)) nam so v MŠ rekli, naj imamo v P za ziher tud kako pamersko, ker znajo tud na tem šparat (baje zato, kr dosti mamic previja dojenčke tudi če je plenica suhauser posted image )

alin10 torej boš sezono decembrk otvorila ti, dvomim da bi sedaj kera rodila pred tabo user posted image mogoče se pa že danes začne kaj dogajat :P držim pesti :)) a pol če si čez rok imaš vsaki dan pregled al kako ? :))

_____________________________

Preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila,
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja !! <3

(odgovor članu alin10)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Decembrke 2013
4.12.2013 13:29:46   
izibizi77
Ja špara se pa res...jaz sem bila v začetku novembra v porodnišnici en teden in se je že takrat poznalo user posted image kolegica, ki je babica, me je kar opozorila, da je najslabše decembra, ko vsega zmanjka in se špara na vseh koncih (tudi glede vložkov, hlačk.....)....po drugi strani pa, nam so vsak dan preoblekli postelje, tudi če smo rekle, da ni potrebe, so jo....mah, je kar žalostno....

Štrimpf, potem bova pa skupaj v P, če se ne bo dogajalo že nama kaj prej, pri meni tudi čakajo do 20. če ne bo samo od sebe - akcija user posted image sem kar vesela tega, se tolažim, da bom vsaj za božič doma user posted image

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Decembrke 2013
4.12.2013 13:32:26   
Barby.
groza glede tega šparanja ja :S zato sem si jaz hlačke mrežaste in vložke kr sama nabaula, ziher je ziher. pa tud 3pamperske bom vzela polek, za vsak slučaj. res si nebi želala da bo mali že prve dni v polulani plenički in bi mogla povrh vsega še prosit če ga lahko previjem user posted image

_____________________________

Preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila,
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja !! <3

(odgovor članu izibizi77)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Decembrke 2013
4.12.2013 13:33:10   
izibizi77
barby zgleda, da naju je pa luna dajala, da sva danes kot rožici user posted image

Meni so že zdaj vsak teden tečni pregledi, tudi zato, ker jih imam v LJ in sem antiljubiltelj LJ user posted image ponavadi je pozimi pri nas sonček in lep dan, v Lj pa megla, da bi jo lahko rezal.....pa še načakam se vedno....

Alin pa se že kaj dogaja, če si tako blizu......mogoče pa detece na Miklavža čaka user posted image

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Decembrke 2013
4.12.2013 13:35:58   
Barby.

IZVIRNO SPOROČILO: izibizi77

barby zgleda, da naju je pa luna dajala, da sva danes kot rožici user posted image



čist možno ja user posted image sem pa nekje na forumu prebrala, da bi naj imela luna vpljiv glih od 16 do 18.12 tako da bo jaz pomoje kr tu vmes nekje rodila user posted image

_____________________________

Preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila,
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja !! <3

(odgovor članu izibizi77)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?