|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2014
8.7.2013 13:42:30   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

pozdravljene
Da se vam še jaz pridružim,čeprav ne obljubim da bom preveč aktivna tukaj gor....
V sob delala CB test in sem user posted image
Po mojih izračunih bi moj datum bil 8.3.2014,šele 1.8.2013 pa imam prvi pregled,trenutno je moja G na dopustu.....

Sem pa čisto brez znakov....


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marčevke 2014
8.7.2013 16:17:29   
sinea
ojla

o ljubi bog kaj mene daje utrujenost, noge bolijo za umret, napihnjena kar naprej, jedla bi pa ko mali dojenček, na 3 ure. Kaj šele bo. Jaz sem 2x delala test in je bil obakrat rahla črtica, zdaj mi že zamuja 14 dni, ampak nekako dokler nimam prvega pregleda ne upam nikomur povedat, no mož ve, in sama sebi ne verjamem da sem user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marčevke 2014
8.7.2013 21:24:50   
april 8
cestitke vsem noseckam tukaj user posted image
Se ena srecka nosecka bi se vam pridruzila:) v petek sem zagledala user posted image in sem preeeeeeesrecna:)

(odgovor članu sinea)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marčevke 2014
9.7.2013 7:35:21   
ZarjaSvit
Sinea, nedvomno SI noseča! In če ti že 14 dni zamuja, si že v kakem 6. tednu.

< Sporočilo je popravil ZarjaSvit -- 9.7.2013 7:36:58 >

(odgovor članu april 8)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marčevke 2014
9.7.2013 8:15:56   
Tippi
Čestitam vsem novim marčevkam!!!user posted image
Ene pa še pridejo!! user posted image

Se je kakšna že javila za seznam?

(odgovor članu ZarjaSvit)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marčevke 2014
9.7.2013 8:25:19   
trini
Dobro jutro vsem tukaj!

Tudi jaz sem se odločila pridružiti. V soboto sem naredila 6 testov, vsi z rahlo črtico, edini Clear Blue normalno, sem pa bila tri dni pred menstuacijo. Ampak verjetno je to to :-)
Napihnjenost, krči in utrujenost pa na višku, utrujenost me ubija, ker sem imela vedno dosti od 5-6 ur spanja, sedaj pa bi samo spala :-)
Po izračunih na netu imam rok 18.03., prvi pregled pa 01.08.
Ker gre za mojo prvo nosečnost, bom vesela vsake pomoči in razlage.
Čeprav še kar ne dojamem...

Lepo nosečnost vsem!!!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marčevke 2014
9.7.2013 9:59:53   
Tippi
Trini čestitam!! user posted image  če te bo karkoli zanimalo, ti kar vprašaj, brez sramu in zadržkov. Po moje bo veliko žensk, z veseljem delilo svoje izkušnje in če ti bo katera izkušnja prišla prav, je to super! user posted image
Utrujenost tud mene daje. Tolk sem utrujena, kot da bi 24 ur na dan delala v gradbeništvuuser posted image

(odgovor članu trini)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marčevke 2014
9.7.2013 13:03:53   
ZarjaSvit
Dobrodošle, nove user posted image !

A še katero non-stop špika na levi strani, kot v jajčniku?

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marčevke 2014
9.7.2013 13:18:57   
metuljček
mene špika sam da na desni strani. Pa utrujena tud full.

(odgovor članu ZarjaSvit)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marčevke 2014
9.7.2013 16:55:51   
sinea
Tripi..user posted image user posted image 6 testov, dobra si user posted image ziher je ziher a ne.

Ja Zarja vem da je nosečnost ampak očitno ne dojemam, tak rada bi že imela prvo slikico moje pike poke v trebuhu, pa mene tudi v desnem skoz nekaj pika...ah ma saj bo, nekaj te more če že drugih znakov niuser posted image

< Sporočilo je popravil sinea -- 9.7.2013 16:56:26 >

(odgovor članu metuljček)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marčevke 2014
9.7.2013 17:22:29   
Tippi
Sinea tale Tripi ti je luštnauser posted image , ni ne Tippi, ne Trini kateri je skoraj zagotovo odgovor namenjen, ker jaz nisem delala šest testov user posted image
Se že pozna nosečniška zmedenost user posted image

Jaz sem danes kot balon in lakota me je začela dajat. ampak se poskušam držat nazaj, tako da jem uglavnem sadje med obroki. me je pa danes na brzino prijela slabost in sem morala it narest pici mini guzi sendviček, in to pol ure pred kosilom user posted image  upam, da bo takih brzinskih lakot čim manj!

(odgovor članu sinea)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marčevke 2014
9.7.2013 21:33:26   
sinea
sem zmešana ko user posted image

< Sporočilo je popravil sinea -- 9.7.2013 21:39:58 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marčevke 2014
9.7.2013 21:38:14   
sinea
user posted image user posted image user posted image user posted image ja pa ja hahahhaha TRINI sem mislila, ja ja zmedenost je res tu, jaz sem tud kot user posted image zvečer

Zdajle grem pa v user posted image in user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marčevke 2014
9.7.2013 22:48:46   
Pupček
user posted image

3.3.
Anonimen1
Anonimen2



5.3.
sinea 1user posted image


8.3.
greece 1.user posted image
Anonimen4


11.3.
Tippi

13.3.
ZarjaSvit 1user posted image


18.3.
trini 1.user posted image


Nedoločen PDP:
metuljček 3.user posted image
Pupček 1user posted image
Tiiennea
Anonimen3
(5. user posted image )
april 8




(odgovor članu sinea)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marčevke 2014
9.7.2013 22:53:41   
Pupček
Jaz sem se pa malček igrala user posted image

Zdej grem pa spat, sem čist crknjena.

(odgovor članu Pupček)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marčevke 2014
10.7.2013 0:17:09   
nizy
ojla,

tudi mene pestijo user posted image težave, sem hitro utrujena, v službi mi je bilo ful slabo, že ob najmanjšem naporu sem čutila utrujenost.Prvi pregled imam 29.7. na forumu sem računala in zaenkrat naj bi bil rok 4.3.

Anonimna3

(odgovor članu Pupček)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marčevke 2014
10.7.2013 6:13:52   
Tippi
Oooo seznamček se bo zrihtal. fino! user posted image

Pridna pupček! user posted image

Sinea kje take dobre smajlije dobiš? user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marčevke 2014
10.7.2013 8:05:54   
trini
Jutro!

Šet testov še ni vse, jih delam vsak dan user posted image Sej pravim, da ne morem dojeti user posted image
Imam pa že prva vprašanje... Berem berem različne forume, nasvete.... Zanima me kako je s kozmetičnimi sredstvi, laki za nohte, barve za lase.... So kakšne omejitve?

Hvala vam!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marčevke 2014
10.7.2013 9:02:37   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: trini

Jutro!

Šet testov še ni vse, jih delam vsak dan user posted image Sej pravim, da ne morem dojeti user posted image
Imam pa že prva vprašanje... Berem berem različne forume, nasvete.... Zanima me kako je s kozmetičnimi sredstvi, laki za nohte, barve za lase.... So kakšne omejitve?

Hvala vam!


hahah Trini!! ti si hecka! šparaj denar, ga boš rabila za plenice še pa še user posted image

Glede omejitev, bom pa jaz takole rekla. Pretiravanje, pretiravanje in še enkrat pretiravanje. Par stvari upoštevam, previdnost pri zelenjavi z vrta, da je dobro oprana, ipd. kar se pa omejitev pri prehranjevanju tiče, pa niti ne preveč. tako ali tako sem pretežno na sadju in zelenjavi, če pa kdaj pojem kaj, kar nosečnica ne bi, se pa ne mislim vršt čez balkon user posted image

Podobno je pri lakih za lase, frizerjih, lakih za nohte itd. Barvala vrat glih ne bom, da bi bila non stop izpostavljena škodljivim hlapom barve, deset_ oz. dvajset_ nohtov si pa brezskrbi nalakiram. itak! in k frizerju bom tud šla. normalno!

Skratka ne pretiravaj, ravnaj se po lastnem občutku in boš videla, kje je prava meja. kot vedno, tud pri nosečnosti velja zdrava pamet in zdrava sredina. nobena skrajnost ni ok, tako kot tudi ne pretiravanje oz. jebivetrsko obnašanje. poslušaj zdravo pamet in boš vedela, kaj je prav in kaj ne user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 10.7.2013 9:03:15 >

(odgovor članu trini)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marčevke 2014
10.7.2013 9:38:51   
ZarjaSvit
Zanima me kako je s kozmetičnimi sredstvi, laki za nohte, barve za lase.... So kakšne omejitve?


Za lak za nohte še nisem slišala. Vem pa, da si nekatere ne barvajo las. Kolikor vem, ni dokazano, da bi škodovalo. Jaz sem si med 1. nosečnostjo dala enkrat pramene.

Pa zanč sem slučajno ujela, da Kourtney Kardashian med nosečnostjo ne uporablja deodoranta, kar je spet tko mal pretirano pomojem.

Maš pa tud druge skrajnosti, ko nosečnice (baje po navodilu zdravnika) pijejo deci do dva rdečega vina na dan za boljšo kri... No, to pa jaz ne bi reskirala.

Se strinjam s Tippi, da vse v mejah normale. Več je vredno, da si skulirana in pomirjena, kot pa preobremenjena z dvomi in strahovi. (Čeprav je to čisto normalno za 1. nosečnost in te čisto razumem, sem bila ista.)



(odgovor članu trini)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marčevke 2014
10.7.2013 9:54:06   
greece13
Ja tudi jaz se ful obremenjujem,prva nosečnost in res ne veš kaj lahko in kaj ne. Bolj bereš revije,knjige bolj ugotavljaš,da pol stvari sploh ne smeš jesti. Sadja sploh ne morem jesti,ker me po njem tako boli trebuh in zvija po želodcu,po določeni hrani me peče želodec,v glavnem zelo sem postala občutljiva.

Ali ima katera probleme s ščitnico?

Prvi ultrazvok imam 30.7. en dan pred mojim RD,upam,da bom dobila lepo darilo user posted image
Drugače me pa daje slabost čez opoldan in potem zvečer,v trebuhu se mi zdi,da je že boljše,sem pa tja me bolijo jajčniki,napihnjena sem,drugače pa bolj težko hitro hodim,ne vem sploh se nikamor ne premaknem. Zadnjič sem šla na malo daljši sprehod in sem komaj prilezla do doma,vse mi je tako dol pritiskalo sem se že kar ustrašila,da je kaj narobe. A je to normalno? Kdaj imam pa tak občutek v trebuhu,da ne morem ne sedeti in ne ležati . To pa so problemi user posted image Aja pa tudi spomin mi je ušel user posted image

Bliža se 6. teden in vsak dan je nekaj novegauser posted image

Lep dan vsem user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marčevke 2014
10.7.2013 11:15:14   
metuljček
Že tko me daje nosečniška utrujenost:)
potem me pa še glava boli in grlo.Mislite da lahko kak septolet vzamem.

(odgovor članu greece13)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marčevke 2014
10.7.2013 11:32:03   
ZarjaSvit

Mislite da lahko kak septolet vzamem.


V navodilih piše, da odsvetujejo.


(odgovor članu metuljček)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marčevke 2014
10.7.2013 12:31:41   
Agnes27
Metuljček, jaz sem v nosečnosti za grlo jemala Granobil. Je na naravni osnovi in tudi za nosečnice primerno. Seveda pa ne prime tako močno kot septolet.

Jaz bom zaenkrat samo navijačica - tako da me zabeležite spodaj; mislim pa da se vam kmalu pridružim v pričakovanju drugega +

Srečno vsem

(odgovor članu ZarjaSvit)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marčevke 2014
10.7.2013 12:47:27   
metuljček
hvala za nasvet. Čist sem hin dones komaj na nogah.
komaj čakam da bo ura 16 da grem domov:)

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?