|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2014
11.7.2013 15:20:05   
greece13
Inčika veliko veselja pri delanju testa user posted image

Upam,da se nam pridružiš user posted image

(odgovor članu greece13)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Marčevke 2014
11.7.2013 16:12:34   
sinea
user posted image hojlaa

joj moje noge....bi jih v kaki mesnici zamenjala, tok me bolijo

Moje dojke so tudi občutljive, najbolj fajn je ko si dam moderc doluser posted image

Sem se pa začela zbujat ponoči zaradi polnega mehurja in to vsako noč...ah kaj vse še bo....

(odgovor članu greece13)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Marčevke 2014
11.7.2013 16:16:15   
Tiiennea
jaz imam isti problem z nogami, pa še v službi sem skoz na nogah user posted image ...glede prsi pa isto, ko pridem domov, je prvo da dam modrc dol.... razmišljam o športnih modrčkih, so verjetno najbolj udobni... jaz pa danes vse kar pojem mi ne naredi dobro, pa čisto sem napihnjena.... zaenkrat mi gre bolj sadje kot pa karkoli drugega.

(odgovor članu sinea)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Marčevke 2014
11.7.2013 17:40:29   
ZarjaSvit
Jaz mam skos modrc gor, ker me sicer zaradi teze sele bojijo. Gravity is a bitch. user posted image

(odgovor članu Tiiennea)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Marčevke 2014
11.7.2013 19:32:22   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: greece13

Moja G ima trenutno dopust tako da so mi rekli naj se obrnem kar na porodnišnico,tam te pa sprejmejo tudi sredi noči. A bi se v petem tednu že lahko videl srček,ker včeraj ni še nič pokazalo. Sem pa zdaj malo bolj mirna ker vsaj vem da je v maternici user posted image

Prsi imam tudi jaz ogromne in napete ampak dokler je tako si lahko vesel da je tako user posted image


V petem tednu se še ne more videti srček tudi z najbolj super duper ultrazvokom ne. v tem tednu se lahko vidi vrečka in rumenjakov mehurček. srček se običajno vidi tam nekje v 7 tednu, izjemoma nekje tudi v 6. ampak to je bolj izjema kot pravilo.

(odgovor članu greece13)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Marčevke 2014
11.7.2013 19:33:59   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: sinea

user posted image hojlaa

joj moje noge....bi jih v kaki mesnici zamenjala, tok me bolijo

Moje dojke so tudi občutljive, najbolj fajn je ko si dam moderc doluser posted image

Sem se pa začela zbujat ponoči zaradi polnega mehurja in to vsako noč...ah kaj vse še bo....


Joooooj bit brez modrca, carskoooo!!! user posted image

(odgovor članu sinea)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Marčevke 2014
11.7.2013 19:36:52   
Tippi
Mene tud noge bolijo za znoret! Sem včeraj naredila najprej mrzle obkladke, potem pa še rahla masaža z zeliščnimi olji in sem lahko zaspala in tud dobro spala. poskusite si jih ohladit in mal zmasirat. zihr bo boljš.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Marčevke 2014
11.7.2013 21:08:21   
sinea

mene moj dragi user posted image user posted image

Sem mislila da bom popoldan počivala pa sta me moja dva spravila ven na user posted image ,mater me noge še bolj bolijo, pa rit zraven

No zdejle sem se user posted image in tako paše...

Vsak dan se mi v trebuhu(verjetno zato ker tudi sama komaj čakam brcike) dogajajo čudne stvari, nekaj se premika, nekaj šklopoče....ah ja...sanjaj o brcah...to dela Donat Mg user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Marčevke 2014
11.7.2013 21:37:37   
ZarjaSvit
Kok kul smajliji! user posted image

Mene boli enkrat jajcnik, pol spet drugje spodi, dogaja mi ful nonstop.

(odgovor članu sinea)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Marčevke 2014
11.7.2013 21:48:43   
Anonimen
Punce, brez zamere samo kako boste prezivele teh 9 mesecev ce pa ze zdej tok jamrate kok vas vse boli... Treba je bit mal pozitiven, lepo vreme je zunaj, pa enga lustnega dojencka mormo spravit na svet :)

(odgovor članu ZarjaSvit)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Marčevke 2014
11.7.2013 23:40:28   
ZarjaSvit
Jaz sem vesela, ko me zaboli, ker se spomnim, da sem noseca. Gre bolj za dozivljanje nosecnosti in zaenkrat pac ni nc druzga za debatirat kot nasi znaki nosecnosti. Caki, da pridejo prvi pregledi, pa bodo posti zihr pozitivnejsi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 0:28:53   
legojunior
Pozdravljene

Z veseljem se vam pridružujem. Predviden rok imam 6.3.2014. Imam pa že dve punčki doma....je pa to moja 5. nosečnost. Upajmo na najboljše.

(odgovor članu ZarjaSvit)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 7:14:31   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: legojunior

Pozdravljene

Z veseljem se vam pridružujem. Predviden rok imam 6.3.2014. Imam pa že dve punčki doma....je pa to moja 5. nosečnost. Upajmo na najboljše.



Čestitam user posted image  In ja, tokrat bo vse dobro! Verjamem zase, zate in vse ostale, ki nosečnost prestajajo v napol strahu!

Sicer pa dobro jutro in dober dan!
Danes sem polna energije in čutim, da bo srečen dan! user posted image

(odgovor članu legojunior)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 7:16:25   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce, brez zamere samo kako boste prezivele teh 9 mesecev ce pa ze zdej tok jamrate kok vas vse boli... Treba je bit mal pozitiven, lepo vreme je zunaj, pa enga lustnega dojencka mormo spravit na svet :)


To ni jamranje, to je sladko deljene izkušenj vseh nosečniških znakcov, težavic. sploh pri tistih, ki so noseče prvič in ne vedo kaj in kako. verjamem, da jim lahko ta forum da veliko koristnih informacij od žensk iz prve roke, mogoče celo v istem tednu noseče, itd. itd. Če kdo koga razume v tem stanju, je nosečnica nosečnico user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 12:23:16   
greece13
Punce res ste face in prav z veseljem je brati vaše komentarje user posted image

Oh tippi jest sem pa že kar srček pričakovala,vsa v pričakovanju user posted image

Mene pa noge sploh ne bolijo,jest pa težko stojim ker imam tak čuden želodec-trebuh nasploh. In ko je ura okoli 12h men je obvezno slabo user posted image tako da mi tale bolniška trenutno čist odgovarja.user posted image

Punce,ki imate že kakšnega otročka,a se v začetku nosečnosti da ugotoviti kateri spol pričakuješ glede na počutje? Pravijo,če te boli želodec bo punčka ali če se ti spremeni obraz bo fantek...? Je na tem kaj resnice ali je to le za lase privlečeno user posted image





(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 12:31:28   
greece13
Ahahahahaha sinea ampak donat,ta pa je norc user posted image

Tudi jaz ga imam že v omari ampak trenutno je moja prebava čist predobra,da bi ga pila user posted image

(odgovor članu greece13)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 13:49:28   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: greece13

Punce res ste face in prav z veseljem je brati vaše komentarje user posted image

Oh tippi jest sem pa že kar srček pričakovala,vsa v pričakovanju user posted image

Mene pa noge sploh ne bolijo,jest pa težko stojim ker imam tak čuden želodec-trebuh nasploh. In ko je ura okoli 12h men je obvezno slabo user posted image tako da mi tale bolniška trenutno čist odgovarja.user posted image

Punce,ki imate že kakšnega otročka,a se v začetku nosečnosti da ugotoviti kateri spol pričakuješ glede na počutje? Pravijo,če te boli želodec bo punčka ali če se ti spremeni obraz bo fantek...? Je na tem kaj resnice ali je to le za lase privlečeno user posted image





Ne. spol otroka se da ugotoviti samo z UZ ali s katero drugo invazivno preiskavo (npr. amniocenteza). vse ostalo so bučke in klobase user posted image  obstaja še ena možnost in sicer, če verjameš v velikonočne zajčke, potem boš verjela tudi takšnim pravljicam user posted image

(odgovor članu greece13)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 18:51:40   
greece13
ha ha ja no jest sem pa mislila,da bo kaj iz tega user posted image mene pa že tako firbec daje kaj bo,čeprav verjetno ne bova vprašala.

Ta bo še dolga user posted image

Danes se je pa meni čist obrnil že cel dan samo jem in se sploh ne morem najesti,če bo šlo tako naprej,kakšna pa bom?!
Pride pa tudi trenutek,ko mislim,da bom vse naprej vrgla...

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 19:19:37   
Anonimen
ojej....kr vse govorite o nekih znakih,o slabostih,utrujene ste,lačne.....meni pa še vedno nič.pa grem počasi že v sedmi teden. Mene še joški ne bolijo,kaj šele da bi bile občutljive. res sem v dvomihuser posted image ali pretiravam z skrbjo? Dva testa pokazala + ,ni dvoma da ne bi bila noseča....

(odgovor članu greece13)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 21:52:32   
Tiiennea
Jaz sem danes med službo imela rdeče- rjavo rahlo krvavitev in takoj šla na urgenco, dobila buscopan, magnezij pa hormonske tablete za boljše vraščanje in seveda 14 dni počitka. Full sm se ustrašlauser posted image , pa me je ginekologinja pomirila, preveč naprezanja v službi in mi je ena mala žilica počla... videla sem pa pikico in pokazala mi je čiiiiiiiiiisto mali user posted image :) če ne drugo tudi jaz vem, da je drugo vse ok...sem pa v 6. tednu... tako da imam čez dober teden tudi pregled pri svoji ginekolognji.

Kako ste ve punce?user posted image

< Sporočilo je popravil Tiiennea -- 12.7.2013 21:56:17 >

(odgovor članu greece13)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 22:03:33   
greece13
iiiiii kar srček si videla user posted image

Počivaj,počivaj in še enkrat počivaj,samo da je vse vredu...

Meni se jutri začne 6 teden in res že komaj čakam pregled,ki ga imam 30.

(odgovor članu Tiiennea)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 22:07:07   
Tiiennea
Jaa :) še na slikci mi ga je označila, je bila res ena full fajn ginekologinja :) še malo, pa ga boš tudi ti :)
Ja sedaj pa samo počitek... upam, da dobim še kaj več bolniške glede na službo, ker se težko izognem dvigovanju težkih stvari, ker delam v gostinstvu in sami pladnji tehtajo kar nekaj :/

(odgovor članu greece13)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 22:14:59   
greece13
No saj sem tudi jaz na bolniški pa se prav prileže user posted image

Ja to pa je napor,cel dan na nogah pa še težke stvari dvigovati. Sama boš mogla paziti nase,drugi tako ne bojo.
Tudi pri meni v službi so težke stvari pa sem povedala že prvi dan,ko sem naredila test,da ne mislim več dvigovati pa so punce zelo razumljive user posted image

Sem pa tudi jaz nagnala paniko,ko sem imela rjav izcedek,to sem bila čist fertik,ker nikoli ne veš zakaj se gre

(odgovor članu Tiiennea)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 22:16:06   
Anonimen
No to maš pa prav, zdej mal drugač gledam na poste :) glede na to da imam doma že enga navihančka polnega energije bom z veseljem kakšen nasvet dala :)

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 22:20:23   
Tiiennea
Ja na srečo mam zelo dobrega šefa in mislim, da ne bo težava pri dogovru, da manj delam oz da delam druge stvari, kjer ni fizične obremenitve. Ti pa tut pazi nase :) Da bomo lahko spremljale naše male pikice kako rastejouser posted image user posted image

Anonimna mislim, da bomo vesele vseh tvojih nasvetov in mnenj :)

< Sporočilo je popravil Tiiennea -- 12.7.2013 22:21:15 >

(odgovor članu greece13)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?