|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 22:21:11   
greece13
Fino user posted image

Jest si že kar nekaj let želim imeti otročka pa mi ščitnica tega ni dopustila. Zdaj je končno prišel ta čas in res upam na najboljše user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 22:21:16   
bucka2

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ojej....kr vse govorite o nekih znakih,o slabostih,utrujene ste,lačne.....meni pa še vedno nič.pa grem počasi že v sedmi teden. Mene še joški ne bolijo,kaj šele da bi bile občutljive. res sem v dvomihuser posted image ali pretiravam z skrbjo? Dva testa pokazala + ,ni dvoma da ne bi bila noseča....


No jst sem tudi že v 7. tednu in zaenkrat še ni nobenih znakov razen da sem skos lačna in da se mi trebušček že malo pozna. Še dobro da grem kmal na dopust, da me v službi ne bojo razkrinkal :) tašča me je že prejšni teden :)
sem od prve nosečnosti tok lepo shujšala in jo je začel skrbet od kje se mi kr naenkrat pozna trebušček :) tko da sva ji mogla povedat, vsem ostalim bova pa povedala po nuhalni.
Kaj pa ve, ste že komu povedale veselo novičko?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 22:26:52   
greece13
Oh pri nama že skoraj vsi vejo user posted image

Sva hotela počakati do prvega pregleda pa naju je zadnjič eden videl na urgenci in to gre potem naprej ko po tekočem traku user posted image

Sicer mi je pa vseeno itak ne bi mogla biti prav dolgo tiho user posted image

(odgovor članu bucka2)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 22:31:05   
bucka2
Ja meni je čist bed da ne morm še povedat, v službi se mi zdi da me vsi v trebuh gledajo, skos se smejim :) v petek imam prvi pregled in pol bova pa pomojem kr povedala vsaj širšem krogu domačih :)

(odgovor članu greece13)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 22:34:14   
legojunior
Jaz imam predvsem glavobole in vrtoglavice. Pa utrujenost in špikanje tam spodaj. Pri prejšnjih dveh nosečnosti pa razen špikanja in utrujenosti nič.

Pri meni veva samo midva in starejša hči. Ostalim bom povedala kasneje, ker bo OGROMEN šok za vse.user posted image


(odgovor članu greece13)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Marčevke 2014
12.7.2013 22:34:17   
greece13
Potem sta pa že v pričakovanju kaj bosta videla user posted image

Zdaj grem pa spat user posted image

Lepo spiteuser posted image

(odgovor članu bucka2)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Marčevke 2014
13.7.2013 8:23:32   
Pupček
Dobro jutro!

Danes sem čudna, sem predolgo spala, do 7.30 - 2 uri preveč.

Tiiennea ti si 1. srečnica ki si videla srček user posted image

Legojunior tisti šok ob novici, upam, da bo pozitiven in se bodo veselili s tabo.

Pri nas še ne vejo za nosečnost, bo verjetno tudi kak šok, ma na koncu se bodo vsi veselili. Včeraj je moj dragi po 10 letih dobil odpoved in se zdaj s tem ukvarjamo, drug teden se bomo z nosečnostjo.

(odgovor članu greece13)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Marčevke 2014
13.7.2013 8:31:14   
Tiiennea
Dobro jutrooouser posted image user posted image user posted image

upam, da ste se naspale :) Jaz sem danes prvič po enem mesecu spala do 7h, prej vedno do 4h, služba..in mi je tok sedl :)

Prav kmalu bote tudi ve videl srčkeuser posted image user posted image user posted image

Oo, joj, res ne pravi čas za odpoved...upam, da kaj rešita. Držimo pesti!!

Pri meni tudi ve zelo malo ljudi, le najbližji, počasi bodo pa še ostali, če ne prej, ko bo buši... In pa seveda čakam drgega, da se vrne domov, ker dela v tujini.

Lep dan vam želimuser posted image user posted image

]

(odgovor članu Pupček)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Marčevke 2014
13.7.2013 15:00:02   
legojunior
Pupcek, držim pesti za novo službo.user posted image

Večina ljudi okoli mene je prepričana, da sem z dvema otrokoma, zaključkom magisterija, hišo, službo in kariero že zdaj preobremenjena. Zato niti ne slutijo....in bo prvi šok vsekakor negativen. Tega me je malo strahuser posted image

A midva sva si zaželela še enega otročička in upam, da bo vse ok user posted image

(odgovor članu Tiiennea)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Marčevke 2014
13.7.2013 16:24:48   
Tiiennea
Pomembne so le vajine želje :) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu legojunior)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Marčevke 2014
14.7.2013 7:50:18   
MAFiN5
Zivjo. Najprej cestitke vsem noseckam in seveda lepo in cim bolj mirno nosecnost.

Tudi naju je ta teden razveselil plusek user posted image . Na prvi pregled se narocim jutri in komaj cakam da dobim datum. Prvi pregled je vedno najtezje docakati.

Znakov drugace nimam se nobenih, naj bi pa ravno zacela 6. teden. Predviden PDP je okoli 19.3., tocno pa tezko recem. Bomo videli kaj bodo rekli na pregledu.

Upam, da nas bo cim vec in bomo velike klepetulje.

(odgovor članu Tiiennea)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Marčevke 2014
14.7.2013 8:50:04   
sinea
jutrooo user posted image

Jaz sem danes kot prerojena, dva dni sem spala ko user posted image kak paše

Še vedno me ponoči zbuja poln mehur, pa skoz se mi v maternici nekaj dogaja, glih sem gledla da sploh nevem kdaj bom imela NS, ko dopolnim 11 teden glih gremo na dopust, konec 13 torej 2 dni preden napolnim 14 pa se vrnemo, nuhalna se pa dela med 11 in 14user posted image Tak da pojma nimam.

Danes bo spet en user posted image dan

mejte se lepo, se pišemo
user posted image

(odgovor članu MAFiN5)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Marčevke 2014
14.7.2013 9:24:03   
Pupček
Jaz tudi že razmišljam o NS. Nevem h komu bi šla. Ve kam planirate it?
Ko bom na dopustu bom v 9.-11.tednu, NS planiram imet okoli 20.8. ko bom v 12. tednu.

Sinea kam pa greste na dopust user posted image

MAFiN5 dobrodošla.

Jutri obnovim seznamček, tak dajte kake podatke (obarvajte, da jih ne spregledam)

(odgovor članu sinea)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Marčevke 2014
14.7.2013 9:44:12   
mammy26
Pozdravljene,

Od zadnjega poroda je minilo 8 let, tokrat nas je pošteno presenetilo...in sicer, rok 18.3. in pričakujemo 4. bejbija. user posted image

(odgovor članu Pupček)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Marčevke 2014
14.7.2013 11:19:04   
MAFiN5
Pupček hvala. No zame lahko še zapišeš da je to naš 3. otrok, ostalo pa naj bo do 1. pregleda še skrivnost user posted image . Jutri še sporočim kdaj bo.

Mummy26 čestitke. Potem imaš doma že velike korenjake. Mi imamo pa obakrat bolj malo razliko, sploh sedaj.

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Marčevke 2014
14.7.2013 11:59:26   
mammy26
Ja imam kr velike sončke. Sin 14 let in dve pupi 11 in 8. Sama pa sem 34;);)

(odgovor članu MAFiN5)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Marčevke 2014
14.7.2013 12:35:26   
nizy
Pupček:podatki za seznam :5. user posted image , doma imamo 4 deklice 12,8,5 in 3 leta stare ,...prvi pregled 29.7, rok naj bi bil nekje 4.3. stara sem 34user posted image




< Sporočilo je popravil nizy -- 14.7.2013 12:39:22 >

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Marčevke 2014
14.7.2013 14:46:21   
mammy26
nizy čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Marčevke 2014
14.7.2013 15:08:38   
Tippi
Uuuu me en, dva dni ni,pa se vas je nasulo ful. fajn to user posted image

Seznam. če bo glih koga zamikalo, da bi šel z mano na kavo, pa če bo cajt z obeh strani, sem žabarka user posted image
Moj izračun pravi, da bo veliki dogodek 11.3.
Doma imam pubertetnico (3. letnik), in imava angela (15.11.2012).
Aja, sem pa stara koka, al dobra supa user posted image  (letos bom 39)


Drugač pa energije za izvoz, nosečniški znakci so se unesli. Sem pa tja me kaj zategne, ampak vse v mejah normale! Slabost tud pride pa gre, prav tako vrtoglavica, zato se ne bom nič pritoževala.

Potrditveni UZ nosečnosti mam v sredo.

To je to!

Uživajte, čim manj bruhajte, lepo dopustujte, skratka imejte se krasnošpasno, pa smo na vezi! Pa-pa

< Sporočilo je popravil Tippi -- 14.7.2013 15:09:21 >

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Marčevke 2014
14.7.2013 15:17:30   
nizy

IZVIRNO SPOROČILO: mammy26

nizy čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hvalaaa

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Marčevke 2014
14.7.2013 22:11:18   
artista7
Da se pofočka anonimna 1 za tretji marec - z velikim veseljem user posted image

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu Pupček)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Marčevke 2014
14.7.2013 22:12:35   
MAFiN5
Cer user posted image

Naročilo na prvi pregled sem poslala kar preko spleta, tako da sedaj čakam, da dobim odgovor.

Posebnih znakov, razen da sem zadnje dva dni zvečer kar malo preveč utrujena, nimam. Mi je pa ful vroče, ampak res noro vroče, čeprav temperature sploh niso tako visoke. To ponavadi spada bolj na konec nosečnosti poleti, vsaj take izkušnje imam iz prvih dveh nosečnosti.

mammy26 res imaš že velike sončke ja. In prav mlada si. Jaz bom če dve leti tam, pa je moja starejša stara skoraj 3 leta user posted image

nizy, čestitke. Uf, lepa in velika družinica user posted image

Grem spat.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Marčevke 2014
14.7.2013 22:30:45   
legojunior
Jaz imam predviden rok 6.3.2014. Prvi pregled pa 24.7.2013.

Imam dve punčki stari 8 in 1,5 let.

Tokrat upava na fantka user posted image . Malo za šalo malo za res. Važno da bo dete zdravo.

(odgovor članu MAFiN5)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Marčevke 2014
14.7.2013 23:47:59   
legojunior
Aja. Stara sem 38 let tako da bom verjetno kar preskočila NS

(odgovor članu legojunior)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Marčevke 2014
15.7.2013 6:11:14   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: legojunior

Aja. Stara sem 38 let tako da bom verjetno kar preskočila NS


Jaz tudi verjetno. Verjetno tudi AC preskočim, ker grem na neinvazivni test. za AC se bova potem odločala.

(odgovor članu legojunior)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?