|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  276 277 [278] 279 280   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečke
13.7.2015 9:05:17   
mamica deklicam
punce, samo to vas prosim, ko boste izbirale imena. Moj je naredil napako in je ob vsaki izbiri povedal svojim domačim. In enkrat ni bilo všeč njegovi "mamici", drugič bratu. In sta tista dva imena izpadla iz igre. No za prvo hči sem jaz izbrala na koncu, ker mi je to ime odzvanjalo v glavi in nisem več popustila. Čeprav je imela tašča nekaj pripomb zraven, ker njej je bilo všeč podobno ime. Meni pa ne, sploh zato ker je bolj pogosto kot zdajšne. Za drugo hči je spet naredil napako, pa sem mu govorila, da se to tiče naju in nobenega drugega. Tako da sva ime izbrala šele 6dni preden se je hči rodila. No ga je moj izbral user posted image , jaz sem se pa strinjala.

Ime za otroka izberita vidva in ne sorodstvo oz bodoči stari starši. Če vesta, da znajo zelo vsiljevati svoje mnenje, ga ne povejta pred rojstvom otroka.

Meni na koncu koncev ni žal, ker imam občutek, da si ga je starejša izbrala sama, mlajši je pa tudi pisan na kožouser posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 6926
   RE: Bodoče nosečke
13.7.2015 10:21:18   
MauMow
MD to pa defenitivno.... Midva nobenemu nikoli nisva povedala najinih idej. Ker tudi nočeva, ker vema da bodo komentarji. Moja mama se sicer tako psihično že pripravlja na imeuser posted image ker ve kak okus imam. Njegova pa tudi ker kar sva že v prvi N povedala je bilo to da bo otrok mel odpičeno in nenavadno ime. Za ime bodo pa izvedeli šele po rojstvu.....

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 6927
   RE: Bodoče nosečke
13.7.2015 10:24:53   
Janchek81
Jaz tud nikol nism svojim govorila o imenu oz. nobenmu, vedla sva samo jaz in oče otroka .... enako bo tud zdej user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 6928
   RE: Bodoče nosečke
13.7.2015 11:08:38   
Tara9
Res smo si ful različni in edino pravilno da je tako. Meni tudi niso všeč nenavadna eksotična imena, ampak Taja, Pija, Melani mi je pa luštno hehe. Smo vsaka po svoje. Midva sva za ime vsem povedala, ampak za drugič ne vem če bova. Sicer nisva nobenega upoštevala ampak mi ni všeč umešavanje. Vaźno da je ime staršem všeč :).

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 6929
   RE: Bodoče nosečke
13.7.2015 16:09:23   
..noname..
Nama so pa všeč imena, ki so dokaj navadna (še vedno malo posebna) in ne preveč pogosta. Na žalost ima priimek, ki je zelo pogostuser posted image

Kar se pa tiče staršev ali kogarkoli - ne se na to ozirat, vedno nekomu ne bo prav, važno da je všeč vama. Okolica se bo pa tudi potem navadla na to user posted image Če bi jaz upoštevala želje tasta, potem bi bil sin Pepe. K srei se moji starši v to ne spuščajo, tastu pa tašči pa tudi ne bom dopustila, da pomagajo pri izbiri. Sicer smo pa nekaj na distanci, tako da se niti ne menim z njimi

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 6930
   RE: Bodoče nosečke
14.7.2015 9:35:37   
Janchek81
Midva sva mela pa včerej debato o poroki in priimku ... glede na to, da ma moja hči od prejšnga priimk in se borim za to,da bo enx imela MOJ priimek, ker vseen je on ne vdieva, ne pokliče, NIČ od NIČ ... in tud na primer vedno prej sm bla proti dvema priimkoma, se prav moj in partnerjev, ampak zgleda, da bo lih mene to dočakal ... pa da pol z leti še dosežem, da ma hči po men priimek ... al pa čakat do 9. leta otrokove starosti, da sm izrazi željo po preimenovanju priimka ...

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 6931
   RE: Bodoče nosečke
14.7.2015 9:38:43   
MauMow
Janchek drzim pesti da uspe z priimkom hcerkice. Glede tvojega pa tudi jaz imam po poroki dva priimka. In je cist ok.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 6932
   RE: Bodoče nosečke
14.7.2015 9:43:39   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Janchek drzim pesti da uspe z priimkom hcerkice. Glede tvojega pa tudi jaz imam po poroki dva priimka. In je cist ok.


NO jaz sem bla vedno mnenja, da pač imaš samo od partnerja, pa se situacija tko obrne da groza ... mi je pa že zdj smotan ... npr zadnjič sva šle k zobarju in jo pokliče ane ... in pol k vid mojo zdravstveno tud, reče hčeri, če jo je teta prpelala...halooo????? Sem bla čist bleda ... pismo, jaz jo vzgajam, živim, se z njo ukvarjam ( pa zdejšnji partner ane, da ne bo pomote ), ona z drugim priimkom in morm JAZ dokazovat, da je MOJA hči .. ker bivši pa nagaja in brez njegouga dovoljenja ne morm spremenit priimka - tko mi je na sodišču povedala .. al pa se gre v tožbo al pa se počaka do 9.leta otrokove starosti ... kr neki .. tko, da prvo bom jaz imela oba priimka, s časoma bo pa še ona mela MOJ priimek, če jo bo pa moj zdejšnji partner posvojil, bomo mel pa vsi njegouga user posted image Ta opcija bi bla še najboljša ... tko, da ... zapletov ni da ni user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 6933
   RE: Bodoče nosečke
14.7.2015 9:54:12   
mamica deklicam
janchek81, tole s priimki mi pa ni čisto jasno. Midva nisva poročena, hčeri imata njegov priimek, pa do sedaj nisem imela nikoli nobenega problema, pri zdravnikih ali kje drugje zaradi tega. Kar sem se morala navaditi, je bilo, da so poklicali njih priimek in ne mojegauser posted image , če sem jaz peljala hči k zdravniku, zobozdravniku...

Vedno več je neporočenih parov in se noben več ne ozira, da ima mama drugačen priimek kot otrok. To je morala biti ena zakompleksana sestra, če mene vprašaš.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 6934
   RE: Bodoče nosečke
14.7.2015 10:30:28   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

janchek81, tole s priimki mi pa ni čisto jasno. Midva nisva poročena, hčeri imata njegov priimek, pa do sedaj nisem imela nikoli nobenega problema, pri zdravnikih ali kje drugje zaradi tega. Kar sem se morala navaditi, je bilo, da so poklicali njih priimek in ne mojegauser posted image , če sem jaz peljala hči k zdravniku, zobozdravniku...

Vedno več je neporočenih parov in se noben več ne ozira, da ima mama drugačen priimek kot otrok. To je morala biti ena zakompleksana sestra, če mene vprašaš.


Pri vama je tko, da imata otroka priimek njihovega očeta, ki živi z njima, je tako ...
Pri nam je pa tako, da ima očetov priimek, oče je ne pokliče, ne vidi, niti za RD ni vošču oz. z eno besedo od njega ni NIČ ... in moj zdajšnji partner se piše tko k se piše, jaz se pišem drugače in tamala se piše drugače ... ko se bova midva poročila bom imela oba priimka, za tamalo se pa borim, da dobi moj priimek ... in 2x sem imela že to slabo izkušnjo, da sem dokazvala, da je hči moja ... MOJA ja! user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 6935
   RE: Bodoče nosečke
14.7.2015 17:08:42   
asyka
Janchek te razumem kako ti je zaradi priimka. Jaz imam še danes priimek mojega biološkega očeta. Sploh ne vem kdo je. Z mami sta se sicer poročila ampak kar hitro po mojem rojstvu ločila in nisem nikoli imela stika z njim. Tudi on je nagajal in ni pustil, da bi spremenila priimek. Mami je zato tudi po ločitvi obdržala njegov priimek. Po poroki z sedanjim partnerjem pa oba. Predvsem zaradi mene. Je pa bilo včasih tako, da tega celo do 16 leta nisi mogel spremeniti brez dovoljenja biološkega očeta. Me veseli, da so vsaj to dobo zmanjšali. Jaz sicer sedaj razmišljam, da bom spremenila priimek, ampak v priimek partnerja. Ampak brez poroke ::D nama nobenemu kaj dosti ne pomeni, verjetno ker so se obema starši ločili...

Mi pa drugače po novem ne vemo kaj bomo dobili decembra. Včeraj je G začel nekaj, da se mu zdi da je punčka. Sedaj razumem odziv Chocolatcake, ker je moj izvedel nekaj podobnega. Pričel je G na vso moč prepričevat, da ne vidi prav da ziher ima lulčijauser posted image Na koncu je bil G tako zmeden, da je rekel bomo pogledali urnk na morfologiji. To pa bo tako 1,2,3, ker jo imam že 27.7 user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 6936
   RE: Bodoče nosečke
15.7.2015 6:57:01   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

janchek81, tole s priimki mi pa ni čisto jasno. Midva nisva poročena, hčeri imata njegov priimek, pa do sedaj nisem imela nikoli nobenega problema, pri zdravnikih ali kje drugje zaradi tega. Kar sem se morala navaditi, je bilo, da so poklicali njih priimek in ne mojegauser posted image , če sem jaz peljala hči k zdravniku, zobozdravniku...

Vedno več je neporočenih parov in se noben več ne ozira, da ima mama drugačen priimek kot otrok. To je morala biti ena zakompleksana sestra, če mene vprašaš.


Pri vama je tko, da imata otroka priimek njihovega očeta, ki živi z njima, je tako ...
Pri nam je pa tako, da ima očetov priimek, oče je ne pokliče, ne vidi, niti za RD ni vošču oz. z eno besedo od njega ni NIČ ... in moj zdajšnji partner se piše tko k se piše, jaz se pišem drugače in tamala se piše drugače ... ko se bova midva poročila bom imela oba priimka, za tamalo se pa borim, da dobi moj priimek ... in 2x sem imela že to slabo izkušnjo, da sem dokazvala, da je hči moja ... MOJA ja! user posted image


ti povem še hujšo zmešnjavo:
imam kolegico, ki je bila poročena. V zakonu dva otroka, priimek seveda očetov. nato je bila še poročena, ko je "šmirala" z nekom, zanosila in se v 6. mesecu nosečnosti ločila. Ona ni takoj priimka spremenila nazaj v svojega in po pretečenih 6.mesecih moraš plačati, če ga hočeš spremeniti. Tretji otrok je dobil njen priimek. Po dolgih letih spoznala današnjega partnerja in ima z njim še enega otroka. Nista poročena, sin ima njegov priimek. Moram enkrat na nabiralniku prav prešteti ali ima ta šest- članska družina 4 ali celo 5 priimkov user posted image user posted image

Saj tisto zastopim, da ima otrok njegov priimek. Ni mi jasno, zakaj bi ti imela s tem probleme pri zdravnikih. Sama jih nisem imela nikoli kjub različnim user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 6937
   RE: Bodoče nosečke
16.7.2015 10:59:39   
leilani
samo updejtam :D sm na bolniški in nimam časa :D berem rajši knjige, ker takoj ko pridem do računalnika takoj gledam kakšne neumnosti in se pole za brezveze sekiram :D

u glavnem včeraj sem bila na nuhalni in je rezultat ok 1:2482...mamo pa nekega hudega akrobata, ker se ni pustu niti zmerit in pol me je mogu dr žokat po trebuhu da ga je sploh ulovil :D...za spol nismo niti vprašali, ker je moral samo da je vidu svetlino enih trikrat ga iskat po trebuhu :D noska tudi nismo vidli, ker si je obrazek pokrival z rokicami...pomoje si je mislu, kaj sm nrdu slabega, da me ne pustijo na miru :D

za imena pa nimamo namena povedat...pa tudi za spol bomo vprašali, ampak sva se zmenila, da zadrživa zase :D

glede priimkov pa poznam eno, ki ima 4 otroke in vsi so od različnih očetov...vsak svoj priimek, mati pa svojega dekliškega, tako da je cel žur...aja...je pa pr 35ih sama s štirimi otrocmi...so moški pobegnili...dobesedno

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 6938
   RE: Bodoče nosečke
20.7.2015 7:43:30   
Janchek81
Midva sva se ravno včeraj pogovarjala glede priimkov ane, ko bo prišel še en član .... pa sem rekla, da bom pač jaz imela 2, se borila, da bo imela hčerka vsaj po meni priimek, partner in otrok ( ki bo na poti ) pa bo imel njegov priimek ... ta država ima res ene posebne zakone s temi priimki in spreminjanja priimkov otrok user posted image ampak kaj čmo, bomo že tko zrihtali, da bo vse lepo in prav za vse .. je pa tako, da oče hčere res nagaja in on hoče, da ima priimek njegov, zato, da se ve, da je nejgova ... WTF? Pol jo pa tud kej poklič, al pa prid pogledat ( stik ) .. ne pa da bo imela njegov priimek samo zato, da se ve da je njegova - res budalaščina user posted image

(odgovor članu leilani)
Neposredna povezava do sporočila: 6939
   RE: Bodoče nosečke
21.7.2015 15:42:25   
MauMow
Evo mene iz drugega pregleda. Mas malcek je velik ze 3.3cm kar pomeni da sedaj pa res prehitevamo za nekaj dni. Vidijo se ze zametki rok in nog. Videli smo popkovino in zile v njej.... Lepotec/lepoticka (ati je vedno bolj zaljubljen, mamica pa tudi). Danes smo 9t5d samo bodo PDP vrjetno na nuhalni prestavili ker smo vecji.

Z mami vse bp. Teza -1kg, pritisk 90/60, kri ok edino glukoza 4.9 maxi je 5.1. (Priporocajo da se pazim), pa urin moram spet dat ker ta ni bil ok. Slabosti ostajajo. Ceprav se mi zdi da malo popuscajo, ampak res malo. Obcasňo se pojavijo roza izcedki in je danes spet pogledala in rekla da je vse bp.

Cez 9 dni gremo probat nuhalno pred dopustom. Upajmo da bomo ze dovolj veliki da ne bo potrebo iz dopusta na nuhalno, drugace se bomo pa pripeljali.

To je nase porocilouser posted image


(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 6940
   RE: Bodoče nosečke
21.7.2015 19:11:23   
Žabinčica
Hej bodočke, kako ste kaj?

Meni je sicer ta tema nekaj nagajale te dni in je nisem mogla niti za branje odpret user posted image .

MauMow user posted image za uspešen pregled. A ns te čaka že? Joj, kako čas gre user posted image .

Tako kot MauMow, imam tudi jaz danes kratko pročilo s pregleda. Morfologija za nami, vse bp user posted image ; detece ima vse mere točno za 22 teden; vse ostalo je tudi kot mora biti. Težki smo 400g, spol pa ponovno kot na ns - kaže na punčko user posted image (torej je tokrat bil moj občutek napačen, čeprav sem res bila do ns trdno prepričana v fantka...). Ah ja migamo tudi že malo več, sicer se mi zdi da vseeno manj intenzivno kot prav dva. In čeprav je na glavi jo praktično ves čas čisto spodaj čutim user posted image . Kako pa jih čutite ostale nosečke?

Edino, spet tako kot MauMow, tudi moj urin ni bil vredu-prisotni levkociti, bo treba jutri nazaj še enkrat dat. Res je sicer da nisem nič kaj pila, ker sem bila takoj zjutraj in sploh komaj lulala, tako da upam da bo jutri ok.

Smo zelo veseli (no sicer se sin nekaj malo mršči, ker si je želel bratca user posted image ), ime torej že tko imamo user posted image , tako da zdaj lahko začnem počasi stvari sortirat. Za punčke imam še tako fulful stvari od ta male, jih še nisem kaj naprej dajala, pa dobila sem jih res veliko in ker je februarka, mislim da tudi praktično nič ne bo treba dokupit. Voziček bomo tudi verjetno kar pri starem ostali, ker je še super ohranjen in sem z njim zelo zadovoljna, od vodljivosti, udobja, vsega. In sploh ne vem katerega bi zdaj kupovala... Takrat sem vzela novega Mutsy-ja in je svojo ceno ža odplačal in ker mi je res top bo prevažal še tega člana. Edino kakšno marelo bo treba potem kasneje vzet.

Kako ste kaj drugače, bodočke, nosečke in mamice v tej vročini? Mi še kar prenašamo, no jaz malo v noge zatekam, pa malo mi je težje, ker se mi zdi da nikakor ni zraka, ampak ok, imam rada poletje in čeprav je vroče mi še gre skozi. Malo hodimo tudi na bazen, jaz se sicer ne kopam kaj veliko, samo toliko da se malo ohladim, zato pa mož in otroka toliko bolj uživata. Je pa pred nami tudi še ena tura morja, gremo zdaj ta vikend za en teden. Tokrat sicer brez atija-ker dela, ampak z babico, je bila neka akcija pa smo jo spontano izkoristili. Upam da nam bo lepo; jaz več nisem dovolj okretna, ona pa je že malo starejša, tako da upam da bova uspele sledit maladva user posted image .

Gremo ponovno tukaj v slo. primorje. Upam samo da ne bo prevelike gužve, ne vem sploh koliko let več nisem bila v sezoni na morju user posted image . Ampak letos pač septembra zaradi našega prvošolčka ne bo šlo, junij pa smo že tako "koristili". No, vsaj morje bo pa sigurno toplo user posted image .

Zdaj sem se pa razpisala...Lepo bodite, pa napišite še ve kaj da bo za brat user posted image .

< Sporočilo je popravil Žabinčica -- 21.7.2015 19:19:25 >

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 6941
   RE: Bodoče nosečke
22.7.2015 7:37:08   
Janchek81
MauMaw super za bejbija, da pridno raste ... sem res vesela, da gre vse tako kot treba ... a je pri vam tudi nuhalna za plačati?
DRugače me je pa dons ponoč začela tok glava bolet, sem zdaj zjutrak vzela kar 2 lekadola in upam, da me kaj neha user posted image drugače pa Aspirin Migran vabi ... imam občutek, da bo user posted image prišla še prej kot sem mislila .. danes sem sicer 19. dan šele, ampak prejšnji mesec sem jo na 24. dan dobila ... sem si rekla, da jo raje dobim prej, pa da bom v Čatežu brez skrbi, ... pa tud ne bo nobenega razočaranja, če jo dobim, ker jo raje dobim, kot da je ne dobim in bi šlo kaj narobe ... res mam strah, ko bom enx zagledala user posted image , pol se bojo začela vprašanja in pritiski, ali je v maternici ali ni ... *bruh* ... a je treba tega no user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6942
   RE: Bodoče nosečke
22.7.2015 8:02:04   
MauMow
Hvala.

Zabincica super za morfologijo in puncko.

Vceraj mi je ena dr rekla da mozno da nehote kaj iz noznice pride v urin, tako da sem danes sla najprej pod tus pol pa lulat v posodico. Pa upam, da bo bolje.

Janchek tu je vse placljivo. Vsak pregled pri dr vsaka operacija in zdravilo. Mama pa en paket placan ko mas vse notri zajeto ( tudi dvojňi in trojni test). NS bom pa v SLO delala ker ravno odhajama na dopust.

Ti bos mela na zacetku res stresno ker bos studirala ce je vse na pravem mestu. Drzim pesti da bo.

< Sporočilo je popravil MauMow -- 22.7.2015 8:03:11 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 6943
   RE: Bodoče nosečke
22.7.2015 8:07:48   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Hvala.

Zabincica super za morfologijo in puncko.

Vceraj mi je ena dr rekla da mozno da nehote kaj iz noznice pride v urin, tako da sem danes sla najprej pod tus pol pa lulat v posodico. Pa upam, da bo bolje.

Janchek tu je vse placljivo. Vsak pregled pri dr vsaka operacija in zdravilo. Mama pa en paket placan ko mas vse notri zajeto ( tudi dvojňi in trojni test). NS bom pa v SLO delala ker ravno odhajama na dopust.

Ti bos mela na zacetku res stresno ker bos studirala ce je vse na pravem mestu. Drzim pesti da bo.


Kakšne pa so te cene, če ni skrivnost? A je NS pri nam pol cenejša kot pri vam - sklepam, ker jo boš pri nam opravljala ... kje jo boš pa mela? Pri katerem dr oz. katerem centru?
Ja, tud jaz upam na najboljš .. problem je v tem, ker ne vem ( ne čutim ) kdaj bi deloval pravi jajčnik in kdaj ne, tko, da bo vse skupej riziko in valda pol stres, .. sem pa vedno kr optimistična no in do zadnjega ostajam ...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 6944
   RE: Bodoče nosečke
22.7.2015 8:19:49   
MauMow
Janchek koliko je sama nuhalna ne vem. Jaz jo imam v pakeru, ker to izvajajo vse v tej ustanovi. Izbrala sva namrec eno super, sicer so cene visje je pa tudi odnos in samo vodenje nekaj cisto drugega. Delno ti lahko tudi zavarovalnice krijejo. Vodenje nosecnosti je tukaj od 500 do 10.000 eur. Odvisno kje si in kak paket mas. Redna cena najinega je mislim da okoli 4000 eur. Ne krijeva vsega, tako da ziher nisem. In v paketu mam preglede skoraj 2x na mesec pa uzje enkrat na en do dva meseca, pa vse mozne krvne in preglede drugih specialistov.... Pol pa seporod placas ki je obicajno se enkrat toliko kot vodenje.... Lahko pa izbiras ali naravno ali cr... Pa tvoj dr mora priti na porod. Midva sva to ustanovo izbrala ker lahko potem tudi rodis in lahko imas istega zdravnika kot prej. To je nekak to. user posted image

Nuhalno pa bom v slo opravljala ker sva ta cas ravno na dopustu. Zdajle je se prezgodaj ko prideva pa nazaj bo pa prepozno. Tako da bom izvid pol prinesla iz slo. V Dravlje bom sla. Sem narocena

< Sporočilo je popravil MauMow -- 22.7.2015 8:21:18 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 6945
   RE: Bodoče nosečke
22.7.2015 8:22:21   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Janchek koliko je sama nuhalna ne vem. Jaz jo imam v pakeru, ker to izvajajo vse v tej ustanovi. Izbrala sva namrec eno super, sicer so cene visje je pa tudi odnos in samo vodenje nekaj cisto drugega. Delno ti lahko tudi zavarovalnice krijejo. Vodenje nosecnosti je tukaj od 500 do 10.000 eur. Odvisno kje si in kak paket mas. Redna cena najinega je mislim da okoli 4000 eur. Ne krijeva vsega, tako da ziher nisem. In v paketu mam preglede skoraj 2x na mesec pa uzje enkrat na en do dva meseca, pa vse mozne krvne in preglede drugih specialistov.... Pol pa seporod placas ki je obicajno se enkrat toliko kot vodenje.... Lahko pa izbiras ali naravno ali cr... Pa tvoj dr mora priti na porod. Midva sva to ustanovo izbrala ker lahko potem tudi rodis in lahko imas istega zdravnika kot prej. To je nekak to. user posted image

Nuhalno pa bom v slo opravljala ker sva ta cas ravno na dopustu. Zdajle je se prezgodaj ko prideva pa nazaj bo pa prepozno. Tako da bom izvid pol prinesla iz slo. V Dravlje bom sla. Sem narocena



Uuuu madonca, to pa so cene, kje sta to vidva? Katera država? Pismo, tm si nekdo tega sploh ne more privoščiti user posted image sicer ja, vse lepo in prou, si pod ornk nadzorom, sam vseen nooooo ...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 6946
   RE: Bodoče nosečke
22.7.2015 8:27:05   
MauMow
Ja zato. So pa tudi drzavne bolnice ko je skoraj zastonj vse. Samo tam vprasanje kolk mas sploh pregledov in vsega..... Midva sva pac rekla da hocema to ker majo res vse tukaj in so super. Tudi ze prej ko sem iskala so tuje zene najbolj hvalile to ustanovo.

V Moskvi sva user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 6947
   RE: Bodoče nosečke
22.7.2015 8:30:19   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Ja zato. So pa tudi drzavne bolnice ko je skoraj zastonj vse. Samo tam vprasanje kolk mas sploh pregledov in vsega..... Midva sva pac rekla da hocema to ker majo res vse tukaj in so super. Tudi ze prej ko sem iskala so tuje zene najbolj hvalile to ustanovo.

V Moskvi sva user posted image



Uuuu Rusija user posted image No, sej tam tud plače niso slabe, tako, da si pomoje tud lahko to privoščijo .. super, res...
Moskva je lepa ... user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 6948
   RE: Bodoče nosečke
22.7.2015 9:09:14   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Ja zato. So pa tudi drzavne bolnice ko je skoraj zastonj vse. Samo tam vprasanje kolk mas sploh pregledov in vsega..... Midva sva pac rekla da hocema to ker majo res vse tukaj in so super. Tudi ze prej ko sem iskala so tuje zene najbolj hvalile to ustanovo.

V Moskvi sva user posted image



Uuuu Rusija user posted image No, sej tam tud plače niso slabe, tako, da si pomoje tud lahko to privoščijo .. super, res...
Moskva je lepa ... user posted image


Niti ne ves. Samo nekaj na velikih polozajih ma visoke place ostali pa kr enake kot v SLO. Samo vse je veliko drazje.....

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 6949
   RE: Bodoče nosečke
22.7.2015 10:09:36   
Janchek81
MauMaw mam prijateljico s partnerjem in žlahtnico dol .. pa prijateljica dela kot sobarca v Hotelu in ma super plačo ... lahko rečem, da isto kot jaz k sm na dost visokem položaju user posted image Lahko ma pač srečo, sej ne morm vedt .... tud njen partner je v eni firmi kjer rišejo oz. pripravljajo lifte ( dvigala ) za v stavbe, bloke ... on pa da sploh ne govorim o plači k ma FUL višjo kot jaz, sam on ma tud pr nam narjen mag.
Ma super ubistvu, da te majo tm pod takim nadzorom, to res šteje in da nisi za njih samo ena številka, ampak, da se poglobijo v samo nosečnost..
K si napisala, da prihajaš na dopust v SLO, kam pa prideta?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 6950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  276 277 [278] 279 280   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  276 277 [278] 279 280   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?