|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
24.4.2014 16:21:26   
kammy
Bravissima jaz sem imela danes pregled pri Rešu, pa mi je napisal nov recept za Estimo, a me hkrati opozoril da se je trenutno težko dobi v SLO. Rekel mi je, da če je ne dobim, naj grem po Prometrium na Fernetiče, tako da to ti je alternativa. Jaz imam ene 2 škatlici celo doma, tak da bi ti lahko tudi poslala če rabiš.
Pri meni kaže vse o.k. Imamo enega dojenčka, to je ta tud vse kar vem, ker pregled je trajal ene dve sekundi in se plodka ni nič merilo. Sem bla ful razočarana. Reš pač dela po tekočem traku. Čez 14 dni imam pregled pri svoji g in takrat bom imela pravi pregled. Koamj čakam. Do takrat pa ostajam optimist in verjamem da je vse v najlepšEm redu. Mi je pa zadnje dni takooo slabo in še glavobol, da komaj živim. Službo komaj preguram, pa še sestanki,aaaa, sem že malo pozabila kako je bilo v 1. nosečnosti, sam vem da mi je slabo cele dneve do 6. meseca!

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
24.4.2014 17:13:18   
g1985
Punce imate estimu pri lekarni v Kranju,jaz sem zdaj sla po estimu,imaju nekaj 10 skatli se pohitite ce rabite :D v Ljubljani nima ih.....

(odgovor članu kammy)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
25.4.2014 13:36:06   
Bravissima
Punce, hvala za nasvete in pripravljenost za pomoc. Ampak partner je dobil od svoje sorodnice Prometrium. Bom pa za prihodnjic upostevala tvoj nasvet, Kammy. Bo ta kolicina zadostovala do ultrazvoka 5.5. Potem bom pa videla, kaj bodo rekli. Jaz mislim, da bo vse kul. Ker zdaj ze obcutim utrujenost, pa okus pri hrani je postal zelo izbircen. Jaz ponavadi vse pojem, ampak zdaj je to drugace. Jem tisto, kar mi zapase. Pa hiperca je spet malo usekala vceraj. Izcedka pa cisto nobenega zdaj ze drugi dan, pa se izpit sem naredila!!!! Zdaj pa grem na popoldanski spanec, ze nekaj dni ne gre brez tega. Drzte se ostale!!!

(odgovor članu g1985)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
27.4.2014 10:08:12   
tara.81
Punce...danes sem pa totalno zmedena in ne vem...rabim se nekomu potožit user posted image user posted image V glavnem prejšnji petek je bil v teoriji pozitiven O test in midva sva user posted image , par dni prej, potem, vmes...skratka sva bila pridna. Na večer pozitivnega testa sem ne glede na vse vzela vseeno Dabroston, ki ga pijem od takrat 2 tabletki/dan. Včeraj (7. dan po O, 27. dan cikla) grem na wc in na toaletnem vidim nekaj kapljic krvi in to je bilo to. Nič več včeraj, nič danes. Glava me je bolela, jajčniki, križ, ma ni da ni... Tako sem bila tečna sama sebi. Zdaj za user posted image se mi zdi absoultno prezgodaj, še posebej ker pijem dabroston. Punce prosim dejte držat pesti, da je to to (si niti ne upam napisati tistih magičnih dveh besed). Mogoče sploh ni nič, upam da ni kaj narobe in da...ne vem, saj pravim morala sem se nekomu potožit user posted image

(odgovor članu Bravissima)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
27.4.2014 10:22:00   
jona klara
tara- drŽim pesti, da si noseča.Poznam eno, ki ji postopek ni uspel., imela hudo hiperco, bila čist na konc, naslednji mesec naravno noseča, prej pa 7 let nič

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
27.4.2014 14:06:05   
Aleda
držim pesti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
27.4.2014 15:14:55   
lotkla
Tudi jaz sem dobila estimo v Kranju, je pa res da živim blizu in tudi službo imam tam.

Moram pa napisat, da sem danes SREČNA, ne glede na to kako se bo zadeva razvila.

Moj edini zamzrznjenček me je počakal in ga že grejem user posted image . Tisto čakanje je bilo mučno, vse so bile že preoblečene in čakale na punkcijo/transfer, samo jaz ne. Sem bila edina danes z zamrznjenčkom.
Ko me sestra končno pokliče in reče naj se preoblečem, sem komaj dojela. Potem je šlo vse z svetlobno hitrostjo. Komaj sem se preoblekla, so me že klicali. Prilaufam tja in hočejo moj osebni dokument, joj še enkrat nazaj ven do mojga. Pridem nazaj in dokument dam embriologu, jaz pa rečem: "zakaj pa gledate, sej je še tako majhen, da se ne ve če bo men podoben user posted image ". In so se vse v sobi začele smejat z embriologom vred. No, bomo vidl, kako bo.


(odgovor članu g1985)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
27.4.2014 16:41:54   
shoegal
lotkla: Meni se zdi to pravi odnos. user posted image Malo smeha in dobre volje nikoli ne škodi. Sem se jaz tudi nasmejala zdaj, ko sem tvojo objavo prebrala. user posted image In držim pesti, da je ta zamrznjenček ta pravi. Kot smo rekle že neštetokrat, v bistvu je čisto dovolj če je en, a ta tapravi.

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
27.4.2014 16:42:27   
sturla
lotka, držim pesti, da bo mali borec pogumen do konca user posted image na kateri kliniki pa si? sprašujem, ker danes sem bila v LJ in videla kar nekaj preoblečenih punc pripravljenih na akcijo user posted image

tara, tudi zate naj bo čakanje čim manj mučno. go girl user posted image

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
27.4.2014 16:45:00   
sturla
aja še to. danes je moj 13.dan ciklusa. mehurček je velik 17 a endometrij samo 4 user posted image toliko o krvomočnici, ki jo pijem vsak dan user posted image jutri spet v LJ

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
27.4.2014 16:47:05   
shoegal
sturla: Ne obupat. Endometrij ima še dovolj časa, da se odebeli. Verjemi. Tukaj ni nujno nekega posebnega pravila, da bi se to pri vseh dogajalo premosorazmerno. Držim pesti, da se bo do jutri še kaj zredil in da bo potem pri postopku že pravi "bajsi" user posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
27.4.2014 17:54:17   
lotkla
Ja, tudi jaz sem bila v Lj. Kar naenkrat se šla preko vrste, tako da ne vem kaj so si mislili. Bila sem kot zmedena kura. Morm pa rečt, da me je pa injekcija kar zabolela. Ful čudn mi jo je dala. Mislim, da sem dobila nekaj za podporo, Pregnil ali nekaj takega.

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
28.4.2014 10:59:26   
tara.81
lotka držim pesti, da pikica ostane pri tebi!

sturla res še ne obupat...boš videla, da bo čez nekaj dni vse ok!

Jaz sem pa tako tako, danes sem si izmerila BT, ki je zelo nizka 36,7, tako da ja...upanja nimam več. Očitno mi dabroston ne pomaga in bo user posted image prišla v roku nekaj dni. Kar je po eni strani tudi ok, ker obstaja možnost, da grem lahko, če bo vse ok še junija po pingota.

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
28.4.2014 21:15:23   
sturla
sej nisem obupala, brez skrbi user posted image samo rada bi, da čimprej poči user posted image vsakodnevna vožnja v LJ in nazaj pa potem še služba malo utruja user posted image komaj čakam, da dobim pikico v varstvo user posted image

lotka, kaj inekcijo so ti dale pri prenosu zamrznjenčka? a imaš predpisano terapijo? jaz sem jemala samo estimo user posted image hja, mene je ketonal bolel bolj kot punkcija user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
28.4.2014 22:39:54   
lotkla
Ja sturla, preden sem šla domov, sem dobila eno injekcijo. Estimo pa tud uporabljam, 3 na dan po 1 tabletko vaginalno.

Moti me pa, ker imam neprijeten vonj iz nožnice odkar spet uporabljam estimo (sicer od včeraj popoldne). Se to še kateri dogaja?

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
29.4.2014 11:24:15   
g1985
Punce imela sem transfer 2 zarodkov na 5 dan ..povejte mi ali veste na papirju pise kakvost 2xMO,ali veste kaj je to???upam se odgovrju?In ali veste kak ose obnasati po transferju!Hvala

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
29.4.2014 12:46:58   
limonca*
5 dan naj bi bil zarodek blastocista, morula je malenkost slabši in je bolj primeren na 4 dan. Ampak, nikjer ne piše, da je to slab zarodek - lahko so ga bolj pozno oplodili in se zato še ni imel časa razvit v blastocisto.

Kako se obnašat po ETju - ni recepta. Enim uspe, ki ležijo cel čas, druge nič ne počivajo in grejo direkt v službo, tretje kak dan počivajo, potem ne... jaz sem poskusila vse, pa ni bilo nikoli uspeha.

(odgovor članu g1985)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
29.4.2014 13:54:11   
g1985
hvala na odgovorju..upam se da bo nekaj....dvakrat sem imela blastociste in ni blo nic..... zdaj imam sve pikice....

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
29.4.2014 14:09:11   
Anonimen
dober dan punce, sem malo v skrbeh :=( grem po zamrznjenčka in sem začela pit estrofem 4 dan cikla, morala pa bi 2 dan, bo kaj narobe zaradi tega? Še sem razmisljala če sploh nebi, pa sem se nekako opogumilauser posted image Ja malo sem se teh stranskih učinkov vstrašila!!! Kako imate vi izkušnje z zamrznjenčki in kaj brez tablet se ne da zanosit? hvala najlepša

(odgovor članu g1985)
  Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
29.4.2014 15:10:31   
Aljonka
Zdravo punce! Sem stara borka ampak me iz postopka v postopek preseneti kaksna nova situacija, zato vas zopet prosim za pomoc. Jutri je 22dan cikla in naj bi zacela s suprefaktom ampag zleda da me bo user posted image prehitela in jo bom dobila ze jutri a vseeno zacnem s suprefaktom al moram klicat v lj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
29.4.2014 18:45:35   
sturla
lotka vonja nisem opazila, je pa izcedek gost in belkasto-rumenkast user posted image kaj vse moramo ene početi, da pridemo do user posted image

anonimen, jaz imam prenos user posted image brez terapije, torej brez tablet. ne vem, zakaj so jo tebi predpisali, nek razlog verjetno je

jutri spet v LJ user posted image

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
29.4.2014 20:27:16   
Corse
Oj punce, jutri končno stopka, v soboto zjutraj pa punkcija user posted image folikli so rasli zelo zelo počasi, potem pa sem na forumu nekje brala, da pivo in jajca pomagajo, pa sem poiskusila za hec in res, kot da bi vsa zadeva podivjala user posted image srečno vsem!

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
1.5.2014 8:15:26   
Mančula
Živijo,

nama pa žal tudi v drugo ni uspelo, danes je en teden od splava. user posted image Sem že dosti boljše, kot sem bila pred tem, ko sem mislila, da bom umrla od žalosti in ko razmišljam zakaj ne uspe in spet ponovno čakanje na postopke. Najrajši bi začela že takoj, ne pa spet čakat, da minejo 3 ciklusi.
Injekcije, niti punkcija niso tok hude, kokr je grozen splav...ne bi šla rada več čez to, res ne.

Za vse ostale držim pesti, da pikice ostanejo pri vas....za ostale, ki nam pa nikakor ne uspe, pa upam, da nam nekoč bo...samo upanja ne smemo izgubit. user posted image

(odgovor članu Corse)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
1.5.2014 9:44:33   
lotkla
Mančula žal mi je. Drži se, spočij, potem pa v nove boje. Pošiljam ti en velik user posted image .

Sturla, kako tebi kaj kaže?

tara.81 pa ti?

Pri meni se je včeraj proti jutru začelo nekaj dogajati, rahlo šraufanje in občutljiva prsa, ki so bila zvečer zelo boleča in težka.
Danes zjutraj podobno, rahlo zvijanje, prsa še vedno občutljiva, a ne več tako boleča kot zvečer. Me je pa zvečer tako zgaga dajala, da mi je bilo ful slabo in sem imela za vsak slučaj kar škaf zraven postelje. Včeraj sem peljala sina v kino in prvič se mi je zgodil, da sem mogla vmes vstat in it na wc, ker me je tolk lulat tišal, da me je že kar bolel.
Če se ne motim naj bi do vgnezdive prišlo nekje v 2-3 dneh po et-ju, se mi zdi da je mogoče včeraj bil ta dan. Sedaj je samo odvisno, ali je telo sprejelo ali zavrnilo. Glede na to da je danes šele moj 4 dan, bom morala še kar nekaj časa čakati.

(odgovor članu Mančula)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
1.5.2014 11:55:35   
sturla
mančula žal mi je user posted image pozitivno naprej

lotka, držim pesti, da se pikica močno drži in ne izpusti prijema user posted image
danes je končno moj dan 0! user posted image v torek imam ETZ, komaj čakam! pa da ne povem, kako sem vesela, da se bom lahko naspala user posted image

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?