|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 [17] 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
3.5.2014 8:10:17   
lotkla
Jaz sem pa danes ponoči imela bolečine (niso bile hude), najprej na levi strani, pol pa še na desni. Zbudila sem se tud čist dehidrirana. Joške me pa tkoooooo bolijo. Ne vem kako bom danes zdržala cel dan na šihtu. Zdele je bolj, sem pa nenaspana.
Če me bo pa kej ful začel bolet, bom šla pa domov.

Zanima me, ali je možno da bi bila to blaga hiperstimulacija? Sem 6 dan po et. Če bi bilo kaj hujšega, naj grem najprej v Kranj na dežurno ali porodnišnico, ali je boljš da direkt v Lj in kam (na KC ali v leonišče)?

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
3.5.2014 9:49:05   
nelly208
Zanima me kako je s tem, a ti ne pripada bolniška od et-ja do testa? Ali greš delat po svoji želji?
Jaz si nebi upala hodit v službo. Kako kaj druge prakticirate?

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
3.5.2014 14:43:38   
g1985
danes mi je 6 dni od transferja,imam bolecine kot M...trebuh mi se razpada..... in imam rumeni iscedak....

(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
3.5.2014 18:54:53   
lotkla
nelly208 kar se bolniške tiče, ti na listu, ki ti ga sestra da po et-ju, piše, da je priporočljivo 3 dni staleža. Sestra ponavadi kar reče da ostani 3 dni doma. Ostalo je bolj verjetno po dogovoru z splošnim zdravnikom, če ti da.
Kakor berem, pa tiste ki so pri Rešu, naj bi šle pa že naslednji dan v službo. No, naj me kera popravi, če se motim.

g1985 tudi jaz sem napihnjena, izcedka nimam, bolečine so se umirile. Tja pa sem me malo zaboli. Je možno, da imaš izcedek od estime? Si tudi ti imela et 27.4.? Počivaj.

Drugače me pa bolijo cela prsa, ne samo ob strani. SEm pa vseeno šla po 9 urah službe domov. Morm nadoknadit prekratki spanec od sinoči. Sem pa zaenkrat še vedno optimistična.

(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
3.5.2014 19:00:44   
lotkla
Še to me zanima: januarja sem jemala estimo 3x2 tablet na dan, sedaj pri zamrznjenčku pa 3x po 1. Mogoče ve katera zakaj je tako?

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
3.5.2014 19:39:09   
nelly208
Lotkla hvala ti za pojasnilo. Tolko da vem kaj me čaka v juniju. Upam, da se bolje počutiš...ni dobro tvegat. Odvisno tudi kakšna dela se v službi opravljajo.

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.5.2014 12:43:19   
jona klara
lotkla- držim pestiuser posted image

tara- kako pri tebi

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.5.2014 14:35:05   
tara.81
lotka a je možno, da si enkrati imela estima 100 mg drugič pa 200mg?

jona klara sem še kar user posted image je prišla in že šla, tako da upam, da bo tako "pridna" tudi naslednji mesec, da bom lahko šla po mojega user posted image . A ZS si dobila, sem ti ga poslala še pred prazniki?

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.5.2014 14:47:31   
monsy
nč se nisem javila,...punce naj vam povem da sta oba moja user posted image preživela in pričakujemo user posted image dvojčke user posted image user posted image user posted image

pogumno in samo optimistično!!! pa SREČNO!!
user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.5.2014 16:54:49   
tara.81
monsy WAW!!!! To pa je novica user posted image user posted image user posted image , dvojno veselje... upam, da bojo moji user posted image tudi taki borci! user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.5.2014 17:27:16   
sturla
lotka tudi meni so predpisali estimo 3x1, zakaj ne vem. sestra mi je rekla, da gre samo za podporo, zato se jemlje po 1 tableto (kaj drugače niso kot podpora?!?!)

monsy, bravo! user posted image naj gre tako lepo še naprej user posted image

od danes naprej tudi jaz grejem najinega user posted image user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.5.2014 21:14:39   
Aleda
Čestitke monsy user posted image user posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.5.2014 21:51:23   
lotkla
Toooooooooooo monsy, bravo, iskrene čestitke. Veš kolkokrat sem v zadnjem času pomislila nate in spraševala, kaj je s tabo. Januarja nama ni uspelo, jaz moram še pregurat do ponedeljka ko imam krvnega (upam, da ga dočakam). Tudi meni so vstavili zamrznjenčka in danes je moj 9 dan po et-ju. Počutje ok, razen bolečih jošk in občasne rahle bolečine levo spodaj, pa zgaga mi tudi malo nagaja.
Srčno ti želim, da se ti oba obdržita. Imam pa nekaj vprašanj zate in sicer:

- uz si verjetno imela 14 dni po krvnem. Koliko so ti rekli, da si noseča (kolk tednov)?
- a si srčka že slišala?
- a moraš še jemat estimo in koliko?
- na podlagi česa so ti izračunali pdp in kdaj ga imaš? Verjetno boš decembrka, ker se dvojčki običajno prej rodijo.
- a si delala kaj prej test doma, a si počakala na krvnega?

Jaz imam v ponedeljek tudi še zdravniškega za službo (obdobni pregled,na katerega nas firma pošilja na 3 leta). Ali oni tudi preverjajo nosečnost? Meni je sicer vseen, pa moj šef itak ve na čem sem, zaposlena že 9 let, tako da ni panike.


(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
7.5.2014 8:19:05   
jona klara
tara- ti odgovorim potem na zs, sem dobila, pa še nisem, sedaj med prazniki nas ni bilo doma.ŠKODA ZA m, Pa saj smo že navajene na to sranje ane

lotkla- držim pesti zate
monsy- to je psa enkratna novica in to z zamrznjenčki, saj ne morem verjeti, vidiš, da je res, da so včasih večji borci kot sveži zarodki, pa naj govorijo o slabih možnostih...v katerem poskusu je bilo to sedaj?vso srečo do konca oin naprej, enkrat se pa trud poplača d ojno in kdor se zadnji smeje se nasjslajše- full vesela zate, si predstavljam to srečo in veselje

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
7.5.2014 9:01:21   
nelly208
monsy čestitke še z moje strani user posted image lepo je prebrat vesele novice!

lotkla na zdravniških ti ne preverjajo nosečnosti, ampak ostale parametre kot so trigliceridi, holesterol, ... jaz sem ga imela pred kratkim

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
7.5.2014 10:45:55   
monsy
IZVIRNO SPOROČILO: lotkla

Toooooooooooo monsy, bravo, iskrene čestitke. Veš kolkokrat sem v zadnjem času pomislila nate in spraševala, kaj je s tabo. Januarja nama ni uspelo, jaz moram še pregurat do ponedeljka ko imam krvnega (upam, da ga dočakam). Tudi meni so vstavili zamrznjenčka in danes je moj 9 dan po et-ju. Počutje ok, razen bolečih jošk in občasne rahle bolečine levo spodaj, pa zgaga mi tudi malo nagaja.
Srčno ti želim, da se ti oba obdržita. Imam pa nekaj vprašanj zate in sicer:

- uz si verjetno imela 14 dni po krvnem. Koliko so ti rekli, da si noseča (kolk tednov)?
5 TEDNOV SEM BILA NOSEČA.
- a si srčka že slišala?
SRČKA SEM SLIŠALA U 6.TEDNU
- a moraš še jemat estimo in koliko?
ESTIMO IN ESTROFEM MORAM JEMAT DO 12 TEDNA. ESTIMO 3X1, ESTROFEM 3X1
- na podlagi česa so ti izračunali pdp in kdaj ga imaš? Verjetno boš decembrka, ker se dvojčki običajno prej rodijo.
PDP MI ŠE NISO TOČNO, BOM OB NASLEDNJEM PREGLEDU, BOJO PA KONC DECEMBRA ENKRAT JA :)
- a si delala kaj prej test doma, a si počakala na krvnega?
1.TEST SEM NAREDILA 9.DAN, POL PA DO 12 DNE ŠE VSAK DAN ENEGA KER KAR NISEM MOGLA VERJET :)
Mam pa en hematom in zaradi tega krvavitve, mam strogo ležanje relacija kavč-wc,.... zato imam pogostejše UZ.


...mislim da ne bi smeli preverjat nosečnosti u službi,...nč nevem o tem.


< Sporočilo je popravil monsy -- 7.5.2014 10:48:10 >

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
7.5.2014 10:49:40   
monsy

IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

tara- ti odgovorim potem na zs, sem dobila, pa še nisem, sedaj med prazniki nas ni bilo doma.ŠKODA ZA m, Pa saj smo že navajene na to sranje ane

lotkla- držim pesti zate
monsy- to je psa enkratna novica in to z zamrznjenčki, saj ne morem verjeti, vidiš, da je res, da so včasih večji borci kot sveži zarodki, pa naj govorijo o slabih možnostih...v katerem poskusu je bilo to sedaj?vso srečo do konca oin naprej, enkrat se pa trud poplača d ojno in kdor se zadnji smeje se nasjslajše- full vesela zate, si predstavljam to srečo in veselje


hvala user posted image to je bil moj drugi ivf, uspelo pa z zamrznjenčki. Nikoli si ne bi mislila da so res taki borci,...in kar oba sta ostala pri meni user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
7.5.2014 11:19:21   
tejcy01
monsy čestitkeeeee user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
7.5.2014 13:33:48   
Anonimen
Monsy, čestitkeeeeuser posted image kr dvojna srečauser posted image
Sturla naj ostane v varstvu celih 9 mescev, držimo pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Vsem želim veliko sreče v postokih, ne obupat, verjamite da enkrat uspe, morate biti optimističneuser posted image

Jaz pa imam v ponedeljek ET sem že nestrpna, bi že danes test delalauser posted image

LP
Auser posted image

(odgovor članu tejcy01)
  Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
7.5.2014 20:52:15   
aspera
Juhuu, monsy, to je pa super novica user posted image user posted image . Sem se morala ekstra samo zato javit, da to napišem user posted image . Super, naj gre vse ok od zdaj naprej in naj nosečnost lepo poteka user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
7.5.2014 21:59:44   
NikaAnna
CESTITKE Monsy!!!! Uzivaj na polno in naj bo vse bp user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
8.5.2014 12:02:16   
pišanec
wow Monsy - bravo bravo bravo user posted image user posted image

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
8.5.2014 13:26:37   
LoonaLu
Punce, pozdravljene! user posted image

Se vam lahko morda pridruzim?
V nedeljo naju caka prenos zamrznjencka. To je najin 2. postopek, 3 vstavljeni zarodek. :)
1. se s svezim zarodkom ni izslo, potem so mi vstavili zamrznjencka, pa tudi ta ni ostal pri meni.
Februarja sva imela 2. postopek, pa zaradi velike moznosti hiperstimulacije ni prislo do transferja.
Prejsnji mesec sem imela se histeroskopijo (vse ok), kjer so mi naredilo tudi scratching, kar naj bi pomagalo pri vgnezdenju.
Bomo videli. :)
Trenutno jemljem estrofem 3x1 in estimo 3x2.

Vsem zelim veliko strece in iskrene cestitke tistim, ki jim je ze uspelo! user posted image

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
8.5.2014 14:13:53   
tara.81
LoonaLu kot da bi brala mojo zgodbo. Jaz, sem imela marca drugi postopek prekinjen zaradi nevarnosti hiperce in lani pa prenos svežega in enkrat prenos zamrznjenčka, vse neuspešno. Če bo vse ok bom tudi kmalu dobila svoj 3. zarodek in to zamrznjenčka. Bo pa v spontanem ciklu. Verjetno si na GKLJ, ne?

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
8.5.2014 15:48:31   
sturla
LoonaLu dobrodošla user posted image kot tara podobno je bilo pri meni. 1. postopek so prekinili zaradi možnosti hiperce in prvi zamrznjenček se je poslovil od mene. Sedaj 2 dni čuvam novega pingvinčka in močno upam, da se bo odločil ostati pri meni user posted image vso srečo ti želim

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 16 [17] 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 [17] 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?