|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2014
24.4.2014 4:48:47   
Anonimen
Pozdravljene,

sem zelo vesela da se vam lahko pridružim. Tudi moj test je 2x pokazal +. :)

Mislim, da sem pa trenutno zadnja, torej 30.12. po mojih izračunih, pregled imam pa šele čez 1 mesec. :( Zdi se mi dokaj pozen datum, zato sem razmišljala za kakšen samoplačniški pregled? Je katera šla na samoplačniški 1.pregled v nosečnosti?

LP

(odgovor članu darja_mark)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Decembrke 2014
24.4.2014 6:50:37   
*misi*
Jutro srecke, oooo en kup noseck. Vsaki posebaj cestitke za user posted image in srecno do konca.

Jaz sem vceraj vidla in slisala naso pikico, so mi tko lile solze dol od same srece. Vse je ok, lepo rastemo. Ima ze 1,2cm in naj bi imela pdp 7.12.

Anonimna- jaz sem sla samoplacnisko na uz. Narodila me je v 7tednu (se pravi prejsnji teden), ker prej se ne vidi srcka.

No naj povem, da mi je ta gin vceraj delal uz cez trebuh. In zelo lepo se je videlo vse. Sem najprej prov bukov pogledala ko je rekel naj se ne slacim, da bova probala cez trebuh narest . Ce pa se ne bi videlo bi pa potem vaginalno pogledal. UZ ima pa res top, mi je naredil dve slikici, na eni se vidijo ze udrtinice za oci in nosek <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Decembrke 2014
24.4.2014 7:59:44   
Elli_
živjooo,

pozdravljene vse nove! :)

tudi za mano je prvi pregled user posted image videli srčka, veliki smo bili 1cm :) jooooooj user posted image

*misi* tudi jaz imam rok 7.12.! user posted image

Ve katera kako je s fb skupino?

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Decembrke 2014
24.4.2014 8:28:51   
*misi*
Fb skupina deluje, napisite svoj ime in priimek loty23 da vas doda v skupino, ker je skupina skrita.

Super Elli user posted image user posted image

(odgovor članu Elli_)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Decembrke 2014
24.4.2014 8:39:05   
Nataša31
Ojla punce!
Da se še jaz opogumim.
Smo dočakali naš user posted image , PDP naj bi bil 7.12., prvi pregled je že za mano, vse OKuser posted image .
Doma imam dva razgrajača, leto in pol nazaj sem imela eno slabo izkušnjo, zadržan splav v 9. tednu, tako da sem še malo zadržana...
Kar se tiče nosečniških težavic - mi je skoz po malem slabo, skoz bi nekaj grickalauser posted image . Moram pa pazit na težo, ker sem, glede na prvo nosečnost, štartala z 10 kil viškauser posted image . Imam tudi malo glivic, zato moram redno izključiti vse sladko. Še dobro, da prihaja poletje in bo nekaj 'dobrega' sladkega  v vsem sadjuuser posted image .
Takole na hitro, bi pa prosila če me tudi doate v FB skupinco.
Kot vidim, pa nas bo okoli 7.12. kar nekaj v porodnišnicah!

LP
Nataša

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Decembrke 2014
24.4.2014 8:49:17   
*misi*
Natasa cestitke user posted image

Loty23 napisi sporocilo s svojim imenom oa te bo dodala.

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Decembrke 2014
24.4.2014 9:34:12   
*misi*
Za FB skupino lahko napišete meni ime na privat in vas bom takoj dodala. Loty23 je trenutno odsotna

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Decembrke 2014
24.4.2014 10:17:48   
*misi*
Ok, ful ste me zasule s sporočili user posted image


FB SKUPINA punce, fb skupina je popolnoma skrita, ne najde je nihče in noben od vaših prijateljev NE vidi, da ste bile dodane v skupino.

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Decembrke 2014
24.4.2014 12:21:34   
darja_mark
heeej, nosečke

Kako ste bile pridne, ste popisale celo stran :)

Čestitke novim user posted image . A ste se zmenile in boste vse šle 7.12. v porodnišnico al kaj? user posted image user posted image

No vidim da imam na koncu decembra že družbo, da mi ne bo dolgčas ko boste vse že veselo pestovale, hehe. Anonimna kar počakaj na pregled, saj je boljše da te naroči malo kasneje kot pa prehitro, se bo vsaj več videlo ko boš tam. Vem pa da je težko čakat, jaz moram tudi še čakati skoraj 3 tedne, pa nimam kaj, bom že ..... saj druge ni ane user posted image

Super da so pikice vse ok, da ste jih vidle in slišale user posted image


(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Decembrke 2014
24.4.2014 12:27:50   
Žabo
Zivjo,
Tudi jaz se vam pridruzim. Rok imam po mojim izracunih 28.12.
Imamo ze enega fanta starega eno leto. Upam da docakamo druzbo user posted image

Cestitke vsem noseckam! user posted image


(odgovor članu darja_mark)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Decembrke 2014
24.4.2014 20:04:38   
anča88
heeei bodoče mamice :)

tudi za nami je že prvi pregled, pikica pridno raste, PDP 3.12. user posted image . imam pa žal jaz problem z vnetjem nožnice...to se mi je dogajalo že pred nosečnostjo, sedaj pa še v močnejši obliki...user posted image G mi je predpisala kapsule lactogyn, zanima pa me, kakšno je vaše mnenje o izdelkih just? Predvsem mislim na kremo tea tree in intimno milo deo intim.
hvala za vaše odgovore user posted image
pazite nase in na naše sončke, ki rastejo v nas! :)

(odgovor članu Žabo)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Decembrke 2014
24.4.2014 20:34:16   
DanaBanana
zdravo!
da se vam pridružim še jaz.. tudi jaz imam PDP 7.12.user posted image povedala nisva še nobenmu, razen najinemu 1,5leta staremu sinu, ki še ne govoriuser posted image
sem pa imela pregled prejšnji teden - začetek 7.tedna in se ni videlo nič.. G preko vaginalnega ultrazvoka ni našla nič tako da sem sedaj v dvomih do naslednjega pregleda - 13.5.???? sem prašala če je kaj narobe, ona pa nazaj: ne, zakaj pa bi bilo.. se ga pač ne vidi.. tko leži.. maternica zgleda ok.. uglavnem sem čist nabeganauser posted image user posted image
upam, da mi hitro mine ta čas negotovosti.. sem upala da me bo vsaj kaj prej naročila.. pa so očitno dopusti, ker mi je rekla da ne vidi potrebe da bi prej hodila..... ohh ti dohtarji
ima katera podobno izkušnjo?

LP in čestitke vsem nosečkamuser posted image

(odgovor članu anča88)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Decembrke 2014
25.4.2014 8:11:41   
bulbika
Uuu, nekaj dni nisem pogledala sem gor, pa vidim, da se kar dogaja. Sem v 9. tednu (8/3) pa mi nekako ni vec slabo, morda se malo tu in tam, čuden okus v ustih pa še vedno vztraja. iz dneva v dan se bolje počutim. Kako pa kaj ve? Meni tudi zelo paše jesti sadje, čeprav sem pa nekje prebrala, da grozdje ni priporočljivo. Ah, s to hrano imam še vedno preglavice, kar naprej me skrbi, da sem spet kaj narobe pojedla :) včeraj sem se preko spleta naročila na NS v Domžale. Drugi pregled pa imam 8. 5. Kako ste pa kaj z oblačili? Jaz imam že kar težave, sklepam, da bolj od prebave, ampak hlače me že pošteno tiščijo. Je pa res, da sem pred zanositvijo tehtala skromnih 45,5 kg. No sedaj sem že na 47 :)
A drugače vse delate? Jaz sem do 9. 5. na B, potem pa ne vem kako bo. G je rekla, da ne smem dvigovat kaj dosti v času, ko se posteljica formira, max. 2 kg. To je v vrtcu kjer delam nemogoče in me je kar malo strah, če me bodo poslali nazaj...

Želim vam lep dan nosečke :)

(odgovor članu DanaBanana)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Decembrke 2014
25.4.2014 8:51:02   
angelcek*
Jutro nosečke.

Kako ste kaj? Men je danes vse čudno. Že dva dni nimam nobenih simptomov, sploh mi več ni slabo, nisem več napihnjena,
danes sem se tehtala in v enem tednu izgubila 2 kg. Malo me skrbi če je to O.K.. user posted image
Pregled imam šele čez dober teden - upam, da bo vse O.K.

Sicer delam v pisarni tako, da ni panike in mislim da bom kar do konca v službi. user posted image

(odgovor članu bulbika)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Decembrke 2014
25.4.2014 9:52:37   
bulbika
Kot, da mi bereš misli! Tudi mene je malo zgrabila panika, ravno danes, ker mi je tako čudno, da mi ni nič slabo pa tudi prsi me malo bolijo, pazduhami sploh ne več. Na internetu pa itak pišejo grozljive stvari. Joj, upam da bo vse ok. Že celo jutro si želim, da bi mi bilo kaj slabo. Kdaj pa imaš PDP? Jaz imam naslednji pregled šele čez 14 dni. Držim pesti, da bo z najinima bebicama vse ok!

(odgovor članu angelcek*)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Decembrke 2014
25.4.2014 9:59:13   
angelcek*
Bulbika - si me malo potolažila. Očitno tudi vreme vpliva na hormone. user posted image

Jaz sem tudi brala razne zadeve, pa bolj ko berem bolj sem zaskrbljena, tako, da sem se odločila, da več ne bom nič brala (bomo videli če bo to držalo).

PDP imam 16.12. (po otročarijah) pa ti?

< Sporočilo je popravil angelcek* -- 25.4.2014 10:02:44 >

(odgovor članu bulbika)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Decembrke 2014
25.4.2014 10:00:33   
*misi*
Jutro punce,

brez panike user posted image . Jaz v prvi nosečnosti, razen na začetku bolečih jošk, nisem imela tut enega znaka da sem noseča. Pa tut joške so me vsem nehale bolet in nisem mela nikakršnih znakov sploh da sem noseča. Pa je bilo z mojim sinčkom vse ok user posted image

Tokrat mi je blo prve dva tedna ful slabo, potem je zdaj vmes minilo za nekaj dni, evo danes zjutraj pa spet slabo za znoret user posted image .

Čestitke vsem novim nosečkam user posted image

(odgovor članu bulbika)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Decembrke 2014
25.4.2014 10:08:54   
bulbika
Angelcek, ja upam, da je res eno z drugim. Ko berem vse to o zamujenih splavih itd. joj, nisem vedela, da me bo v nosečnosti kar naprej nekaj skrbelo. Mi je bilo najprej od 5. do 7. tedna slabo cez cel dan, smrdelo vse, se najbolh nehcalec. V 8. slabosti bolj zvecer, evo sedaj pa nic. Pa tako sem si zelela, da cim prej minejo, evo sedaj pa panika. Jaz imam pdp 2.12., sem med prvimi decembrkami ;) javi se še kaj. Mimi tebi pa hvala za tolažbo.

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Decembrke 2014
25.4.2014 10:38:31   
angelcek*
HiHiHiHiHi. user posted image user posted image
Mene tudi skoz nekaj srbi, po mečah, nadlahti, podlahti, stegnih,...Sem mislila, da so že komarji ampak nimam nobenih pikov.
Sicer pa sem bila do prejšnjega tedna kot najstnica, sedaj pa se je stanje umirilo,
no mozolji so se mi prestavili na vrat in hrbet - kjer jih prej v življanju nikdar nisem imela.

Sicer pa petek je, kar pomeni cartanje čez cel vikend - juhuhu (na skrivaj upam, da bo deževalo). user posted image

(odgovor članu bulbika)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Decembrke 2014
28.4.2014 10:49:04   
darja_mark
Hello

No da dodam še jaz kaj, tudi jaz nimam nobenih znakov razen bolečih prsi, kar me na momente malo zaskrbi ampak se spomnim da jih v prvi nosečnosti tudi nisem imela. Nič mi ni smrdelo, nisem imela povečanega apetita, nič slabo,..... no upam da bo zdaj enako, predvsem kar se slabosti tiče. Mogoče je zdaj malo povečan apetit, kaj pa vem, kar skos bi nekaj jedla tako da se bo treb kar malo bremzat da ne bom kmalu širša kot daljša haha.

Kako ste kaj preživele vikend? Jaz sem pridno kuhala za čez praznike ki prihajajo, bomo šli k bratu na obisk pa sem malo naredila da bomo potem samo greli in čim manj kuhali :)

Nekaj vas že odšteva do prvega pregleda ane? Še malo .... user posted image

(odgovor članu angelcek*)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Decembrke 2014
28.4.2014 20:52:03   
lejly
Ja, do mojega pregleda je še 1 teden...Odštevamo. No moji znaki so seveda slabost, spremenjena in upočasnjena prebava, akne po dekolteju, kava mi ne paše ne zjutraj ne čez dan. Utrujenost na kvadrat...saj bo boljše ko pridejo toplejši in sončni dnevi =)

(odgovor članu darja_mark)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Decembrke 2014
29.4.2014 11:55:31   
medicinka25
Prosim če katera še mene doda na fb https://www.facebook.com/fonn.ines to je moj profil user posted image

Še moja zgodba. tudi jaz sem zagledala user posted image in moj datum znese 29.12 ..upam. Imam že nekaj težav za sabo , leta 2010 imn in odstranitev jajcevoda user posted image , leta 2012 rodila pobalinčka ,ki ima sedaj 20muser posted image , tudi takrat sem krvavela v 6t, bila v bolnici user posted image . Tako da sedaj upam da ne bo hujšega. Sem prav malo napsihirana. Nimam nič težav,kar me malo bega. :/ 15.5 pa iama prvi pregled. Mislite name. user posted image

(odgovor članu lejly)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Decembrke 2014
29.4.2014 19:37:37   
Anonimen
Se poslavljam od vas. Za mano je SS v 7.tednu. user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu medicinka25)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   [Brisano sporočilo]
29.4.2014 19:40:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Decembrke 2014
29.4.2014 21:25:28   
zmajcy_
Pozdravljene!

Se vam tudi jaz pridružujem :)
Danes sem zagledala + user posted image

Je pa to moja 3 nosečnost, saj imam doma že dva navihanca stara 2 in 3 leta user posted image

rok imam pa okoli 30.12.-1.1.




< Sporočilo je popravil zmajcy_ -- 29.4.2014 21:35:05 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?