|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moj mož me j...
19.5.2014 15:50:47   
mateyka
jaz bom samo to dodala (glede scenarija o drogah) - če ima probleme z drogami, jih nima (samo) s travo. verjetno še s čim drugim, bolj zasvoljivim.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: moj mož me j...
19.5.2014 17:00:26   
ronja
sori no, ful mi je smešno, da moram pokomentirat - trava ne naredi človeka zlobnega, niti nesramnega, še manj neljubečega.

V bistvu imaš raziskave, ki kažejo na zmanjšano empatijo pri rednih uživalcih, tako da to ni čisto mimo. Ja, mora bit to v človeku, vendar lahko travca sprosti zavore;). Tudi alkohol sam ne naredi človeka agresivnega, nekateri ratajo malo bolj čvekavi in prijazni, nekateri pa grozno nasilni. Ne moreš pa rečt, da nima vpliva... Nimam nič več proti travi kot proti alkotu, vendar se mi nobeno vsakotedensko opijanje/okajanje/... ne zdi v redu. Samo imam pač malo nižjo toleranco do drog, to ma vsak po svoje postavljeno.

Če tako gledaš na to tudi prav. Jaz vem, da zasvojenost s komerkoli ( tudi s travo) spremni človekovo obnašanje. In redni vikend uživalci hodijo zelo po robu.

Se strinjam.

< Sporočilo je popravil ronja -- 19.5.2014 17:01:32 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: moj mož me j...
19.5.2014 18:11:13   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
V bistvu imaš raziskave, ki kažejo na zmanjšano empatijo pri rednih uživalcih, tako da to ni čisto mimo.


rednih uživalcih česa? po moje ta raziskava ne meče vse uživalce v isti koš? nisem pa nikoli videla/poznala/srečala nobenega človeka, ki bi postal agresiven, zloben ali neljubeč po skajenem jointu. alko ja, sploh če je nezmerno.

..vendar se mi nobeno vsakotedensko opijanje/okajanje/... ne zdi v redu.


ej, se strinjam. preveč redna stvar vodi v odvisnot (psihološko, fizično ali oboje); oz. imaš problem in ga samo začasno blažiš namesto rešuješ.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 19.5.2014 18:12:49 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: moj mož me j...
19.5.2014 18:14:38   
ronja
rednih uživalcih česa?

Trave, konkretno samo marihuane in nič drugega, vključeni so bili uživalci marihuane, ki niso jemali ničesar drugega. Če želiš kontakt profesorja, ki ima precej člankov na to temo, ti ga lahko dam.

Če ti nisi srečala, ne pomeni, da ne obstaja. Dejstvo je, da droge (mehke in trde, trde prej, mehke kasneje) spremenijo možgane, tudi čisto fizično, brainscan je drugačen, vidijo se področja neaktivnosti in med drugim tudi del za empatijo nasrka. Tega se ne da ravno zanikat, ker pač "ne poznaš nikogar, ki bi ratal neljubeč po đointu". Tudi jaz ne poznam nobenega nasilnega alkoholika, pa to ne pomeni, da jih ni!

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: moj mož me j...
19.5.2014 20:34:18   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Trave, konkretno samo marihuane in nič drugega, vključeni so bili uživalci marihuane, ki niso jemali ničesar drugega. Če želiš kontakt profesorja, ki ima precej člankov na to temo, ti ga lahko dam.


dej no, me zanima.

Če ti nisi srečala, ne pomeni, da ne obstaja. Dejstvo je, da droge (mehke in trde, trde prej, mehke kasneje) spremenijo možgane, tudi čisto fizično, brainscan je drugačen, vidijo se področja neaktivnosti in med drugim tudi del za empatijo nasrka. Tega se ne da ravno zanikat, ker pač "ne poznaš nikogar, ki bi ratal neljubeč po đointu". Tudi jaz ne poznam nobenega nasilnega alkoholika, pa to ne pomeni, da jih ni!


a veš kako ti bom rekla? skoraj vsi v evropi (več kot 90%), ki redno kadijo marihuano, zraven konzumirajo tudi druge droge (vsaj alko, cigareti, gobice, whatever že). ne moreš pa preučevat točnega vpliva ene droge, če jih človek jemlje več. sem zadnjič ravno gledala intervju z Dr. Melanie Dreher (a smo dali link na uni temi od zadnjič? če ne, je tukaj: https://www.youtube.com/watch?v=RDV5HhmP4UI ), ki je preučevala vpliv marihuane na nosečnost (jamaika) in specifično omenja, da je njena študija bila mogoča samo tam, ker povsod drugje po svetu ženske konzumirajo tudi druge stvari poleg marihuane*, tko da te študije ni bilo možno izvest nikjer drugje (ona je američanka).

* jamaika ima specifično kulturo in tam ženske (noseče ali ne) pijejo čaj iz marihuane kot družabni ritual (kot švedska fika recimo), zraven pa ne jemljejo nobenih drugih substanc.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 19.5.2014 20:38:25 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: moj mož me j...
19.5.2014 20:55:31   
LuLu
jaz ne dam nič na raziskave takve in onakve, ker konkretno pri travi boš našel raziskave o slabem vplivu in o čudežnem zdravilu. Moja "raziskava" je ta, da poznam ogromno ljudi, ki jo kadi, res ogromno, in res le travo, nobenih drugih drog in živijo normalno življenje. Nobeni agresivci niso, po nobenem robu ne hodijo... kak rob sploh? Rob česa? Kdo je postavil ta rob? a nekdo lahko že 20 let hodi po robu? Dajte noooo... ali en pubec hodi po robu par mesecev, kako leto največ, ne pa leta in leta po robu....
sama skdaim cca 5 cigaret na dan... a zdaj hodim po robu, da jih skadim kmalu 10? Se ne strinjam...
Spijem par pirov na mesec.. a hodim po robu, da bom literce sekala vsak dan? Niti slučajno...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: moj mož me j...
19.5.2014 21:29:22   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

jaz ne dam nič na raziskave takve in onakve, ker konkretno pri travi boš našel raziskave o slabem vplivu in o čudežnem zdravilu. Moja "raziskava" je ta, da poznam ogromno ljudi, ki jo kadi, res ogromno, in res le travo, nobenih drugih drog in živijo normalno življenje. Nobeni agresivci niso, po nobenem robu ne hodijo... kak rob sploh? Rob česa? Kdo je postavil ta rob? a nekdo lahko že 20 let hodi po robu? Dajte noooo... ali en pubec hodi po robu par mesecev, kako leto največ, ne pa leta in leta po robu....
sama skdaim cca 5 cigaret na dan... a zdaj hodim po robu, da jih skadim kmalu 10? Se ne strinjam...
Spijem par pirov na mesec.. a hodim po robu, da bom literce sekala vsak dan? Niti slučajno...

Odvisno kaj je zate normalno življenje. Zame to, da si vsak teden ob vikendih pijan al pa zadet ni "normalno življenje" za eno odraslo osebo, ki si je že ustvarila družino. Si tudi ne predstavljam, da bi morala s takim človekom živet in vzgajat otroke. Ne gre se tu za agresijo tudi od lenivca na kavču, ki se samo smeje in mu je vse ravno nimaš nič. Rob je pa tam ko brez tega ne zmoreš več normalno funkcionirat in če brez teh 5 čikov ne zmoreš potem si že čez rob. Nima veze al je to samo en al cela škatla, če ne zmoreš brez si pač odvisen. Preprosto ko pasul.

_____________________________



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: moj mož me j...
19.5.2014 21:39:48   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
Rob je pa tam ko brez tega ne zmoreš več normalno funkcionirat in če brez teh 5 čikov ne zmoreš potem si že čez rob. Nima veze al je to samo en al cela škatla, če ne zmoreš brez si pač odvisen. Preprosto ko pasul.



ne meni robov postavljati, jaz že dobro vem, kaj in kje je kak rob user posted image ... a potem je življenje le nič od nič? Ne 5 čikov, ne niti en pir, nikoli trava.... a si kdaj probala travo?
Če si, pa ti ni bila ok, si ena izmed tistih, ki travo slabo prenaša... tudi takšni so ja... če pa je nisi nikoli probala je pa itak brezveze, da pišeš kaj je folk sposoben in kaj ne na travi... to najboljše ve tisti sam, ki jo kadi, koliko je sposoben, ker toliko mutav od trave pa tudi ne moreš biti... in pišem o travi, ki jo kadijo starejše generacije... domačica, ne pa te kemijske mešanice od pubertetnikov

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: moj mož me j...
19.5.2014 21:41:34   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

tudi od lenivca na kavču, ki se samo smeje in mu je vse ravno nimaš nič.


to so najstniške fore user posted image

40-50 letnik se ne vsede na kavč po jointu in se smeje... saj ni prizadet user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: moj mož me j...
19.5.2014 21:43:18   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

da si vsak teden ob vikendih pijan


ne pišem o alkoholu, da si pijan vsak vikend... to tudi meni ni v redu

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: moj mož me j...
19.5.2014 21:47:22   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
Zame to, da si

Nima veze al je to samo en al cela škatla, če ne zmoreš brez si pač odvisen. Preprosto ko pasul.


zgornji del citata... ja, zato pa se najdejo skupaj ljudje, ki so si podobni

drugi del... ja, sem odvisna od teh 5 cigaret, ampak moje obnašanje je normalno, ne hodim po nobenem robu. Tudi simpl kot pasulj

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: moj mož me j...
19.5.2014 22:38:44   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
Rob je pa tam ko brez tega ne zmoreš več normalno funkcionirat in če brez teh 5 čikov ne zmoreš potem si že čez rob. Nima veze al je to samo en al cela škatla, če ne zmoreš brez si pač odvisen.


to je rob zate. 90% ljudi, če ne več, na tem svetu je po tvojem merilu potem odvisnikov. pomisli koliko jih zjutraj ne more brez svoje kave. in koliko se ni pripravljeno odpovedati čokoladi (moi included user posted image ).

sprašujem se a je tvoj lajf brez užitkov.. kaj so potem stvari, ki so čista razvada in se jim nisi pripravljena odpovedati? recimo vem da ronja ne more brez čokoladnega sladoleda in to ni neka nuja za preživetje (kot tudi kava ne recimo) - a je zdaj odvisnica?

< Sporočilo je popravil mateyka -- 19.5.2014 22:39:11 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: moj mož me j...
19.5.2014 22:52:56   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
Rob je pa tam ko brez tega ne zmoreš več normalno funkcionirat in če brez teh 5 čikov ne zmoreš potem si že čez rob. Nima veze al je to samo en al cela škatla, če ne zmoreš brez si pač odvisen.


to je rob zate. 90% ljudi, če ne več, na tem svetu je po tvojem merilu potem odvisnikov. pomisli koliko jih zjutraj ne more brez svoje kave. in koliko se ni pripravljeno odpovedati čokoladi (moi included user posted image ).

sprašujem se a je tvoj lajf brez užitkov.. kaj so potem stvari, ki so čista razvada in se jim nisi pripravljena odpovedati? recimo vem da ronja ne more brez čokoladnega sladoleda in to ni neka nuja za preživetje (kot tudi kava ne recimo) - a je zdaj odvisnica?


Odvisen si, ampak brez nekih presežnih stranskih učinkov.

Odvisnosti so škodljive, ko vplivajo na zdravje ali na okolico.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: moj mož me j...
19.5.2014 23:17:43   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Odvisen si, ampak brez nekih presežnih stranskih učinkov.

Odvisnosti so škodljive, ko vplivajo na zdravje ali na okolico.


ona pravi: ko brez tega ne zmoreš več normalno funkcionirat. to je lahko tudi jutranja kava. zato sprašujem. rada bi definirala kaj je ta izmuzljivi "presežni" stranski učinek. po josephinino - če brez nečesa ne moreš funkcionirat. samo to ljudje brez en kup stvari ne morejo - vsak ma svoje, so sicer različne, samo vsak ma vsaj eno "cago" brez katere ne more. kar malo poglej okoli sebe. s to poenostavljeno definicijo odvisnost zajema preširok spekter, da bi lahko sodil o tem kaj je droga, ker zaobjema VSE (imho anyway).

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: moj mož me j...
19.5.2014 23:22:10   
Stanislava_
Kar s spletne strani ministrstva, kopiram prvi odstavek:

Odvisnost od prepovedanih drog pomeni nepremagljivo željo ali potrebo po uporabi teh snovi. Odvisnost prisili posameznika, da si za vsako ceno priskrbi mamilo ali psihotropno snov. Pogosto odvisnost vodi tudi k stalnemu povečevanju določene količine snovi, ki jo posameznik zaužije. Odvisnost je lahko psihična ali fizična.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 19.5.2014 23:23:33 >


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: moj mož me j...
19.5.2014 23:24:37   
mateyka
jup, kava. za 50% evropejcev. user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: moj mož me j...
19.5.2014 23:30:26   
mateyka
ker pazi to;
Dovoljene droge so: alkohol, tobak, kava in pravi čaj.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 19.5.2014 23:31:16 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 6:25:23   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

tudi od lenivca na kavču, ki se samo smeje in mu je vse ravno nimaš nič.


to so najstniške fore user posted image

40-50 letnik se ne vsede na kavč po jointu in se smeje... saj ni prizadet user posted image


Jaz poznam enega, ki je dobesedno tak......samo on si ne zvije enega tu pa tam.....ampak krepko več......in ko je "tak" od njega res nima nihče nič.....še normalno se ne da z njim meniti......

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

da si vsak teden ob vikendih pijan


ne pišem o alkoholu, da si pijan vsak vikend... to tudi meni ni v redu


Eni so tudi od trave zadeti vsak vikend ali pa še vmes......ker ne kadijo vsi samo tu pa tam, ker jim paše.....eni se tudi "redno zadevajo"......

In kljub temu, da "trava" manj škodi od alkohola, kljub temu, da je zdravilna je pretiravanje z njo lahko za okolico precej neprijetno.......in obstajajo taki, ki pretiravajo, ki ne pokadijo zgolj "enega za dušo"......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 9:20:58   
josephine27
a si kdaj probala travo?
Sem redno skoraj vsak vikend nekje od 19 do 23 leta, jaz sem res po njej večinoma spala, kar pa ne pomeni, da so tudi vsi okrog mene, eni so bili prav zateženi. In eni moji prijatelji iz tistih časov so še vedno na istem pa čeprav imajo zdaj 35 in plus. Pa se mi njihovo življenje ne zdi prav nič normalno, pa čeprav hodijo v službe in na prvi pogled zgleda njihovo življenje "normalno". Njihov način razmišljanja je še vedno enak kot pri 20tih. Nekako tako, kot da ne bi do konca odrasli. Težko to pojasnim oz. opišem.

_____________________________



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 10:30:26   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
a si kdaj probala travo?

Sem redno skoraj vsak vikend nekje od 19 do 23 leta, jaz sem res po njej večinoma spala..


a res - redno skoraj vsak vikend si namesto žurala spala, od 19 do 23 leta? in v 4 letih nisi nehala kadit kar te je uspaval, in si raje 4 leta skoraj vse vikende prespala, namesto da bi žurala? svašta user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 10:54:20   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

a si kdaj probala travo?
Sem redno skoraj vsak vikend nekje od 19 do 23 leta, jaz sem res po njej večinoma spala, kar pa ne pomeni, da so tudi vsi okrog mene, eni so bili prav zateženi. In eni moji prijatelji iz tistih časov so še vedno na istem pa čeprav imajo zdaj 35 in plus. Pa se mi njihovo življenje ne zdi prav nič normalno, pa čeprav hodijo v službe in na prvi pogled zgleda njihovo življenje "normalno". Njihov način razmišljanja je še vedno enak kot pri 20tih. Nekako tako, kot da ne bi do konca odrasli. Težko to pojasnim oz. opišem.


prava zafiksanka user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 10:55:49   
josephine27
sprašujem se a je tvoj lajf brez užitkov.. kaj so potem stvari, ki so čista razvada in se jim nisi pripravljena odpovedati? recimo vem da ronja ne more brez čokoladnega sladoleda in to ni neka nuja za preživetje (kot tudi kava ne recimo) - a je zdaj odvisnica?


Jaz ne mečem ravno vsega v isti koš. Eno so užitki, drugo odvisnost. In če ronja (ko jo ravno omenjaš) en dan ne je svojega sladoleda predvidevam, da zaradi tega njeno obnašanje ni čisto nič drugačno in ne čuti ravno abstinenčne krize ;). Po drugi strani pa so vsi, kadilci če jim za par dni vzameš cigarete vsi živčni. No vsaj večina ki jih poznam. Se najde kdo ki je kar čez noč nehal ampak to je res manjšina.

In verjemi v lajfu so še drugi užiti kot konzumiranje takih in drugačnih stvari.

_____________________________



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 11:04:15   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
a si kdaj probala travo?

Sem redno skoraj vsak vikend nekje od 19 do 23 leta, jaz sem res po njej večinoma spala..


a res - redno skoraj vsak vikend si namesto žurala spala, od 19 do 23 leta? in v 4 letih nisi nehala kadit kar te je uspaval, in si raje 4 leta skoraj vse vikende prespala, namesto da bi žurala? svašta user posted image


Ne nisem cele dni spala. Kadili smo na žurih zvečer se pravi, da sem del večera prežurala če lahko tako rečem, del pa prespala. Ne vem zakaj te to tako moti saj gre za moje življenje. Veliko mladih je vse vikende pijanih, mi pač nismo pili ampak kadili.

_____________________________



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 11:24:39   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
Jaz ne mečem ravno vsega v isti koš. Eno so užitki, drugo odvisnost. In če ronja (ko jo ravno omenjaš) en dan ne je svojega sladoleda predvidevam, da zaradi tega njeno obnašanje ni čisto nič drugačno in ne čuti ravno abstinenčne krize ;).


oprosti da te opomnjam - ti si tista, ki daje med odvisnike tudi tiste ljudi, ki so tedenski uživalci. oni ne čutijo ravno neke hude abstinenčne krize. verjetno podobno kot ronja; radi bi, nemirno bodo, ampak "konca sveta" pa zaradi tega ne bo..

Po drugi strani pa so vsi, kadilci če jim za par dni vzameš cigarete vsi živčni. No vsaj večina ki jih poznam. Se najde kdo ki je kar čez noč nehal ampak to je res manjšina.


morala se boš odločit - tedenski ali dnevni (ker ne vem, če ronja res dolgo zdrži brez sladoleda user posted image ) - kaj je v bistvu "isti koš"? če že podajaš nek sistem po katerem naj bi razločevali, naj bo jasen. bodi konsistentna in dosledna, če že podajaš neko definicijo odvisnikov, kaj to je.. itd, in podobno.

In verjemi v lajfu so še drugi užiti kot konzumiranje takih in drugačnih stvari.


meni ni treba verjet, jaz to vem. user posted image

hočem samo to rečt - samo določit da je kar VSE odvisnost (vsaka stvar, ki jo konzumiramo) od česa se nam spremeni obnašanje, je tako kot da bi določil vodo za drogo, ker se brez nje koneckoncev vsi drugače obnašajo. ni ravno tako enostavno. droge imajo svojo definicijo in so en specifičen del področja odvisnosti. malo bolj podrobno je treba it čez le to specifično vrsto odvisnoti in podat kako bolj točno razlago le te. in ta je tudi bolj kompleksna kot si jo podala ti.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 11:36:47   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
Ne nisem cele dni spala. Kadili smo na žurih zvečer se pravi, da sem del večera prežurala če lahko tako rečem, del pa prespala. Ne vem zakaj te to tako moti saj gre za moje življenje. Veliko mladih je vse vikende pijanih, mi pač nismo pili ampak kadili.


saj mene nič ne moti. se pač pogovarjamo. meni samo ni jasno zakaj bi človek 4 leta kadil, če po tem samo spi in ni nekega drugega efekta, kot sama praviš.

in da ne boš mislila; mind you, same here - jaz tud nisem pila in sem raje kadila, ker po tem nisem mela mačka in slabosti. samo ne bom pa trdila, da ni imelo (in to leta kot ti praviš) drugega efekta name kot spanje. ker pol pa res ne vem zakaj bi to počela. mene je sprostila in bila sem dobre volje user posted image
je pa ena stvar res - če ljudje mešajo droge (recimo alko in ganja), to pa res zna namešat človeka v bed. znajo bit tud hudo težki, enim rata noro slabo - svašta ven pride, ko se miksa.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?