|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 16:33:16   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz poznam enega, ki je dobesedno tak......samo on si ne zvije enega tu pa tam.....ampak krepko več......in ko je "tak" od njega res nima nihče nič.....še normalno se ne da z njim meniti......



no, s takim se tudi jaz ne bi imela kaj za menit... različno vpliva trava na folk...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 16:37:10   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


In kljub temu, da "trava" manj škodi od alkohola, kljub temu, da je zdravilna je pretiravanje z njo lahko za okolico precej neprijetno.......in obstajajo taki, ki pretiravajo, ki ne pokadijo zgolj "enega za dušo"......



seveda obstajajo... pisala sem o folku, ki ne pretirava (za moje pojme) o takih, ki ga" za dušo" skadi... tudi taki so...
pa to je itak brezveze, ker nekomu je en joint v življenju narkomanska scena, enemu je thc rešil življenje, enemu pa ni nič posebnega... kako priti skupaj? Nikak user posted image

kako pa je pretiravanje za okolico neprijetno?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 16:39:59   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

a si kdaj probala travo?
Sem redno skoraj vsak vikend nekje od 19 do 23 leta, jaz sem res po njej večinoma spala, kar pa ne pomeni, da so tudi vsi okrog mene, eni so bili prav zateženi. In eni moji prijatelji iz tistih časov so še vedno na istem pa čeprav imajo zdaj 35 in plus. Pa se mi njihovo življenje ne zdi prav nič normalno, pa čeprav hodijo v službe in na prvi pogled zgleda njihovo življenje "normalno". Njihov način razmišljanja je še vedno enak kot pri 20tih. Nekako tako, kot da ne bi do konca odrasli. Težko to pojasnim oz. opišem.


smolo pač imaš, da takšne poznaš... če bi poznala bolj pozitiven folk, bi mogoče drugače razmišljala.. torej... o travi imaš mnenje glede na to koga poznaš, ki jo je ali jo še kadi user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 16:40:45   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

a si kdaj probala travo?
Sem redno skoraj vsak vikend nekje od 19 do 23 leta, jaz sem res po njej večinoma spala, kar pa ne pomeni, da so tudi vsi okrog mene, eni so bili prav zateženi. In eni moji prijatelji iz tistih časov so še vedno na istem pa čeprav imajo zdaj 35 in plus. Pa se mi njihovo življenje ne zdi prav nič normalno, pa čeprav hodijo v službe in na prvi pogled zgleda njihovo življenje "normalno". Njihov način razmišljanja je še vedno enak kot pri 20tih. Nekako tako, kot da ne bi do konca odrasli. Težko to pojasnim oz. opišem.


prava zafiksanka user posted image


strastna kadilka user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 16:44:25   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

sprašujem se a je tvoj lajf brez užitkov.. kaj so potem stvari, ki so čista razvada in se jim nisi pripravljena odpovedati? recimo vem da ronja ne more brez čokoladnega sladoleda in to ni neka nuja za preživetje (kot tudi kava ne recimo) - a je zdaj odvisnica?


Jaz ne mečem ravno vsega v isti koš. Eno so užitki, drugo odvisnost. In če ronja (ko jo ravno omenjaš) en dan ne je svojega sladoleda predvidevam, da zaradi tega njeno obnašanje ni čisto nič drugačno in ne čuti ravno abstinenčne krize ;). Po drugi strani pa so vsi, kadilci če jim za par dni vzameš cigarete vsi živčni. No vsaj večina ki jih poznam. Se najde kdo ki je kar čez noč nehal ampak to je res manjšina.

In verjemi v lajfu so še drugi užiti kot konzumiranje takih in drugačnih stvari.

midve ziher nisva nikoli imeli istih znancev user posted image

folk, ki ga jaz poznam in je nehal kadit, so vsi čez noč nehali

in malo na pamet pišeš user posted image kako pa ti veš, kako bi se ronja obnašala, če vzameš sladoled? Ugibaš ...

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 16:47:36   
LuLu
ostalo pa je mateyka odgovorila in se strinjam z njo

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 16:51:34   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

rednih uživalcih česa?

Trave, konkretno samo marihuane in nič drugega, vključeni so bili uživalci marihuane, ki niso jemali ničesar drugega. Če želiš kontakt profesorja, ki ima precej člankov na to temo, ti ga lahko dam.

Če ti nisi srečala, ne pomeni, da ne obstaja. Dejstvo je, da droge (mehke in trde, trde prej, mehke kasneje) spremenijo možgane, tudi čisto fizično, brainscan je drugačen, vidijo se področja neaktivnosti in med drugim tudi del za empatijo nasrka. Tega se ne da ravno zanikat, ker pač "ne poznaš nikogar, ki bi ratal neljubeč po đointu". Tudi jaz ne poznam nobenega nasilnega alkoholika, pa to ne pomeni, da jih ni!

Podpis in pod Josephine- drugim pa- kolk nekatere v prazen nakladate. To da ti dolgotrajno uživanje marihuane nalukna možgane kot ementaler, ve vsak bimbo.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 16:55:59   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

rednih uživalcih česa?

Trave, konkretno samo marihuane in nič drugega, vključeni so bili uživalci marihuane, ki niso jemali ničesar drugega. Če želiš kontakt profesorja, ki ima precej člankov na to temo, ti ga lahko dam.

Če ti nisi srečala, ne pomeni, da ne obstaja. Dejstvo je, da droge (mehke in trde, trde prej, mehke kasneje) spremenijo možgane, tudi čisto fizično, brainscan je drugačen, vidijo se področja neaktivnosti in med drugim tudi del za empatijo nasrka. Tega se ne da ravno zanikat, ker pač "ne poznaš nikogar, ki bi ratal neljubeč po đointu". Tudi jaz ne poznam nobenega nasilnega alkoholika, pa to ne pomeni, da jih ni!

Podpis in pod Josephine- drugim pa- kolk nekatere v prazen nakladate. To da ti dolgotrajno uživanje marihuane nalukna možgane kot ementaler, ve vsak bimbo.


pa ti veš, da imajo eni naluknane možgane, pa v življenju niso trave ali kake druge preprovedane substance probali?


< Sporočilo je popravil LuLu -- 20.5.2014 16:56:51 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 17:02:08   
ronja
Mateyka, kontakt sem ti zasebno poslala.
jamaika ima specifično kulturo in tam ženske (noseče ali ne) pijejo čaj iz marihuane kot družabni ritual (kot švedska fika recimo), zraven pa ne jemljejo nobenih drugih substanc.

Ja, saj bolivijke pa pijejo in žvečijo koko. Samo ena in ista snov nima nujno čisto enakih učinkov, če jo popiješ, zelo razredčeno ali pa če jo skadiš (precej koncentrirano).

Odvisno kaj je zate normalno življenje. Zame to, da si vsak teden ob vikendih pijan al pa zadet ni "normalno življenje" za eno odraslo osebo, ki si je že ustvarila družino.

Podpis, imamo zelo različne standarde za normalo;).

Da naredim konec temu ugibanju o mojem omiljenem čokoladnem sladoledu:)
Rob je pa tam ko brez tega ne zmoreš več normalno funkcionirat in če brez teh 5 čikov ne zmoreš potem si že čez rob. Nima veze al je to samo en al cela škatla, če ne zmoreš brez si pač odvisen. Preprosto ko pasul.

Žebljica na glavico. Jaz mam rada sladkarije, ampak ko sem mela nosečniško sladkorno, sem se jim pa odpovedala in nisem zato mela krize. Valjda bi mi pasalo jest vse, ampak sem zdržala brez in se nisem tresla ob tablici čokolade;). Ronja se je takrat odpovedala tudi čokoladnemu sladoledu;). Ni da bi ga jedla za vsako ceno.

Lulu, sama sicer nisem nikoli kadila trave, sem bila pa enkrat zadeta od nje, ker je v disku odpovedalo zračenje in za moja mala bl švoh pljučka in na moje kile vsaka reč zelooo hitro prime. Smejalo se mi je, da je joj, ful je bil čudno. NI mi bilo bad. Nisem si pa vseeno želela kadit.

to najboljše ve tisti sam, ki jo kadi, koliko je sposoben

Ko si pod vplivom droge, se ti samokritika bistveno zmanjša, kar ti lahko povejo tudi statistike prometnih nesreč...

In kljub temu, da "trava" manj škodi od alkohola, kljub temu, da je zdravilna je pretiravanje z njo lahko za okolico precej neprijetno.......in obstajajo taki, ki pretiravajo, ki ne pokadijo zgolj "enega za dušo"...

Se strinjam. Nisem proti uporabi v medicinske namene, ne zdi se mi hujša od alkota, samo pač nobeno od tega se mi ne zdi čisto neškodljivo. In po pravici povedano, bi mi šlo na živce tudi, če bi bila odvisna od kave ali čokolade. Ne maram, da nekaj mora bit.

Jaz ne mečem ravno vsega v isti koš. Eno so užitki, drugo odvisnost. In če ronja (ko jo ravno omenjaš) en dan ne je svojega sladoleda predvidevam, da zaradi tega njeno obnašanje ni čisto nič drugačno in ne čuti ravno abstinenčne krize ;). Po drugi strani pa so vsi, kadilci če jim za par dni vzameš cigarete vsi živčni. No vsaj večina ki jih poznam.

Jup, ronja je bila brez čokoladnega sladoleda že večkrat po par mesecev - pri tamalem, zaradi nosečniške sladkorne in pri drju (ko sem pisala), ker ga nisem mela časa naredit, niti ga nismo kupli, ker ta itak ni tako dober in ker me je non stop zeblo, ker sem bila neprespana, ker sem ves čas delala. In se v bistvu niti spomnila nisem več... Vsekakor nisem bila nemirna zato.

Ja, biološke potrebe so drugo: voda, hrana in zrak in še kaj so pač biološke potrebe in tu nimaš kaj. Ko pa ne moreš brez nečesa tretjega, si pač odvisen. Se strinjam, da je pol evropejcev zasvojenih s kavo, večina azijcev pa verjetno s čajem. Ok, če to ne škodi, zakaj pa ne. Naj bojo:). Če pa ima visok pritisk, je pa verjetno dobro to drogo malo omilit.

Lulu, poznam fanta, ki je kadil travo (ni kadil nič drugega in se če je kadil, ni nikoli pil, ni mešal in v času, ko je kadil, sploh ni pil), ki mu je bila travca fajn za se sprostit. Pa potem za lažje zaspat... Potem je ugotovil, dokaj hitro v bistvu, da pa je že mal živčen brez oz. da brez težko zaspi. In je nehal s tem. Vendar je ta dečko očitno imel dovolj samokritike, da je sam to opazil, vendar se mi zdi to dokaj redko. Večinoma prej okolica opazi, da nekaj ni ok.

pa ti veš, da imajo eni naluknane možgane, pa v življenju niso trave ali kake druge preprovedane substance probali?

Res je, ampak zakaj bi si jih še bolj, če maš že original take ali zakaj bi si uničeval dobre, če maš dobre?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 17:11:02   
mateyka
ja, ne vem, mogoče bi bila res super genius, če ne bi kadila v mladih letih user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 17:16:58   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Podpis in pod Josephine- drugim pa- kolk nekatere v prazen nakladate. To da ti dolgotrajno uživanje marihuane nalukna možgane kot ementaler, ve vsak bimbo.


srtinjaš se z nekom, ki ima naluknane možgane? user posted image

(sori, josephine... meni se ne zdi, da jih imaš?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 17:17:55   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Lulu, poznam fanta, ki je kadil travo (ni kadil nič drugega in se če je kadil, ni nikoli pil, ni mešal in v času, ko je kadil, sploh ni pil), ki mu je bila travca fajn za se sprostit. Pa potem za lažje zaspat... Potem je ugotovil, dokaj hitro v bistvu, da pa je že mal živčen brez oz. da brez težko zaspi. In je nehal s tem. Vendar je ta dečko očitno imel dovolj samokritike, da je sam to opazil, vendar se mi zdi to dokaj redko. Večinoma prej okolica opazi, da nekaj ni ok.



poznam take... ko mu ni, ne kadi

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 17:21:45   
ronja
Lulu, večina nas ima predele možgan, ki nam ne delajo tako dobro kot drugi in so neaktivni: eni svoje uničujejo z drogo, drugi z depresijo, tretji delamo to z nespanjem, recimo;). Tule precej enostavno razloži:
https://www.youtube.com/watch?v=esPRsT-lmw8

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 17:25:10   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Ko si pod vplivom droge, se ti samokritika bistveno zmanjša, kar ti lahko povejo tudi statistike prometnih nesreč...


saj veš kakšna je statistika za marihuano - hitrost se premosorazmerno zmanjšuje s stopnjo zadetosti user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 17:26:54   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Lulu, večina nas ima predele možgan, ki nam ne delajo tako dobro kot drugi in so neaktivni: eni svoje uničujejo z drogo, drugi z depresijo, tretji delamo to z nespanjem, recimo;). Tule precej enostavno razloži:
https://www.youtube.com/watch?v=esPRsT-lmw8


ja, verjamem, vsak ima nekaj po moje.. zato je brezveze očitat nekomu neko "odvisnost", če jo imaš sam

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 17:27:56   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Ko si pod vplivom droge, se ti samokritika bistveno zmanjša, kar ti lahko povejo tudi statistike prometnih nesreč...


saj veš kakšna je statistika za marihuano - hitrost se premosorazmerno zmanjšuje s stopnjo zadetosti user posted image



en kolega je bil zanimiv.. točno smo vedeli, kdaj je kadil, ker takrat je vozil (pre)počasi, oz po predpisih user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 17:31:54   
ronja
saj veš kakšna je statistika za marihuano - hitrost se premosorazmerno zmanjšuje s stopnjo zadetosti

Ciljanje ceste pa tudiuser posted image . Predvsem pa vsekakor zmanjšuje reflekse, ki so ključni v prometu.

ja, verjamem, vsak ima nekaj po moje.. zato je brezveze očitat nekomu neko "odvisnost", če jo imaš sam

NI nujno, da imaš odvisnost. Imaš lahko kakšno navado, ki te uničuje, ni treba, da je to odvisnost. Jaz komot spim več, če mam cajt. Fora je, da NOČEM.user posted image Ker mi je nekaj drugega pač bolj važno. Ne da ne bi mogla.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 17:39:15   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ja, verjamem, vsak ima nekaj po moje.. zato je brezveze očitat nekomu neko "odvisnost", če jo imaš sam

NI nujno, da imaš odvisnost. Imaš lahko kakšno navado, ki te uničuje, ni treba, da je to odvisnost. Jaz komot spim več, če mam cajt. Fora je, da NOČEM.user posted image Ker mi je nekaj drugega pač bolj važno. Ne da ne bi mogla.


ma ja, zgoraj se je začela pisati beseda odvisnost user posted image

pa saj nekdo bi tudi lahko nehal kadit pa noče... kako zdaj, da mi vsi vemo, kdo ne more, kdo pa noče?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 17:41:44   
ronja
Sicer pa nihče nikomur ne očita odvisnosti, dokler ne moti življenja. Večina je odvisnih od kave - dokler si jo lahko privoščijo vsako jutro nekje spit, je vse ok, dokler so zdravi in to ne uničuje njihovega zdravja. Mene nič ne moti, če ti kadiš, uživaj v svojih cigaretih, bog ti jih požegnaj:). Želim ti, da bi lahko vedno brez posledic kadila. Je pa to zame odvisnost, ja, če pač brez ne moreš. Kar pa ne pomeni, da se ji moraš odpovedat. Če nimaš problemov z zdravjem in si finančno komot to privoščiš, zakaj si ne bi? Če pa ne bi mela otrokom za kupit kaj, kar rabijo, bi jih paverjetno itak skinula, ne?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 17:43:09   
ronja
Probaš, pa veš. Če ti ni panika, se niti ne spomniš, nisi odvisen. Če si živčen zato ali kako drugače maš probleme, pa si.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 17:46:55   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Sicer pa nihče nikomur ne očita odvisnosti, dokler ne moti življenja. Večina je odvisnih od kave - dokler si jo lahko privoščijo vsako jutro nekje spit, je vse ok, dokler so zdravi in to ne uničuje njihovega zdravja. Mene nič ne moti, če ti kadiš, uživaj v svojih cigaretih, bog ti jih požegnaj:). Želim ti, da bi lahko vedno brez posledic kadila. Je pa to zame odvisnost, ja, če pač brez ne moreš. Kar pa ne pomeni, da se ji moraš odpovedat. Če nimaš problemov z zdravjem in si finančno komot to privoščiš, zakaj si ne bi? Če pa ne bi mela otrokom za kupit kaj, kar rabijo, bi jih paverjetno itak skinula, ne?


eh, ne mi zdaj s takimi hodit ven... sicer pa nikoli še nisem probala nehat, tako, da ne vem ali lahko ali ne. Sem pa uspešno zmanjšala.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 17:50:17   
ronja
Pravim, da pač nisi rabla nehat, ne? Ni razloga da bi ti lahko jaz očitala tvojo razvado. Zdravje je tvoje, ti reskiraš s čiki jaz z nespanjem, skoraj vsak kaj...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 17:53:37   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pravim, da pač nisi rabla nehat, ne? Ni razloga da bi ti lahko jaz očitala tvojo razvado. Zdravje je tvoje, ti reskiraš s čiki jaz z nespanjem, skoraj vsak kaj...


ok, tu se zdaj razumeva... a ti je potem jasno zakaj pa drug folk tako zelo moti, če si nekdo pa s travo "uničuje" svoje zdravje? Ne, to pa ne.. trava pa bog ne daj... narkoman jedan! Fuj Fej user posted image

me zanima ali si tak človek upa pogledat bolniku v oči, ki se zdravi od raka s thc ali pa lajša bolečine pri drugih hudih boleznih in mu račt, da je narkoma, da hodi po robu, da si uničuje zdravje, in da gra briga za družino in otroke,...?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 18:12:56   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


kako pa je pretiravanje za okolico neprijetno?


Tako......

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz poznam enega, ki je dobesedno tak......samo on si ne zvije enega tu pa tam.....ampak krepko več......in ko je "tak" od njega res nima nihče nič.....še normalno se ne da z njim meniti......



no, s takim se tudi jaz ne bi imela kaj za menit... različno vpliva trava na folk...


Recimo tako......pa si zamišljaj, da ima tak človek ženo in dva otroka......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: moj mož me j...
20.5.2014 18:18:49   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ja, verjamem, vsak ima nekaj po moje.. zato je brezveze očitat nekomu neko "odvisnost", če jo imaš sam

NI nujno, da imaš odvisnost. Imaš lahko kakšno navado, ki te uničuje, ni treba, da je to odvisnost. Jaz komot spim več, če mam cajt. Fora je, da NOČEM.user posted image Ker mi je nekaj drugega pač bolj važno. Ne da ne bi mogla.


ma ja, zgoraj se je začela pisati beseda odvisnost user posted image

pa saj nekdo bi tudi lahko nehal kadit pa noče... kako zdaj, da mi vsi vemo, kdo ne more, kdo pa noče?


Mene ste enkrat praktično proglasile za odvisnico od alkohola, ker sem javno na RR priznala, da rada kaj spijem.....da še zdaj kdaj preveč spijem (beri, sem alkoholno zadeta oz. po domače pijana).....da ne vem, kje mi je meja.....user posted image


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?