|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 9:10:54   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


ne, gojenje ind. konoplje pa je user posted image


Ne...pa ni.....za gojenje industrijske konoplje moraš imeti dovoljenje ministrstva......ne moreš jo kar tako kot paradajz in čili posaditi v kleti......user posted image



vem... to je bilo v povezavi s napačnim parkiranjem, za katerega ali moraš imeti nalepko invalid ali dovolilnico... na primer. Tako kot moraš imeti dovoljenje za indust. konopljo. Meni je to dvoje v istem rangu prekrškov...
oz. to s parkiranjem mi je še huje, ker s tem druge ljudi oškoduješ, imeti sadike doma, pa ne vidim neke škode za druge...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 9:56:48   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: petea
mateyka,
torej obisk policistov ni bil čisto brez zveze (pač upoštevaje našo zakonodajo, ne zdrave kmečke logike).


sevede je bil. to je isto kot če bi bila kaznovana ker si en lonc lana gojila.

ne pozabi da je to ind. konoplja in ne neka droga.


Tudi če je "samo" konoplja to ne pomeni, da zanjo ne velja veljavna zakonodaja v RS.
Ta med drugim določa, da se lahko konoplja goji izključno na kmetijskih zemljiščih s svojo parcelno številko. Klet ni kmetijsko zemljišče in že zato so v prekršu. Ni zločin, je pa to prekršek.

Zdrava pamet mi tudi pravi, da si lahko vzamem kupček denarja, ki so MI ga pokradli tajkuni. Samo zato ne morem vkorakati v banko in si svojega kupčka vzeti (čeprav mi je vsakič žal, da nisem vzela ključev, ki so ponoči viseli na zunanji strain vrat

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 11:25:31   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


vem... to je bilo v povezavi s napačnim parkiranjem, za katerega ali moraš imeti nalepko invalid ali dovolilnico... na primer. Tako kot moraš imeti dovoljenje za indust. konopljo. Meni je to dvoje v istem rangu prekrškov...
oz. to s parkiranjem mi je še huje, ker s tem druge ljudi oškoduješ, imeti sadike doma, pa ne vidim neke škode za druge...


Torej jaz imam lahko v kleti tudi sadike GMO paradajza torej,....ker neke štode drugim ne delam......v stilu ko hebe butasto zakonodajo.....

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 11:38:21   
nananaja
ata je v prispevku rekel, da se ukvarjajo tudi z industrijsko konopljo. razumeti je, da imajo to urejeno in to počnejo čez leto zunaj, ne pa v kleti pod lučjo. če bi bilo drugače, bi najbrž vsa zgodba imela drugačno vsebino.

imajo pa tam zadaj za kavčem neke steklenice razstavljene, ki jih je očitno treba nekako pokazati javnosti...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 11:47:06   
Stanislava_
Meni je še vedno najbolj mimo, da svojega travmatiziranega mulca vlačilo po medijih.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 11:54:57   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Če so imeli rožo iz katere ne smejo delati platna brez dovoljenja, so verjetno to, pri vsem medijskem pompu okrog konoplje, sigurno vedeli.....da si za to rožo morajo priskrbeti dovoljenje......


debilni zakoni, ki nimajo smisla; osebno jih ne morem sprejet kot sprejemljiv argument. sem preveč pragmatična, da bi se mi (v tem primeru) zdelo smiselno.

že sveti avguštin je rekel An unjust law is no law at all in luter king, da One who breaks an unjust law that conscience tells him is unjust, and who willingly accepts the penalty of imprisonment in order to arouse the conscience of the community over its injustice, is in reality expressing the highest respect for law. ker gre pa tukaj za nekaj tako banalno benignega kot lonec "platna", mi je pa toliko bolj bedno, da se prekla okoli zakona. čista zguba časa in denarja..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 11:58:01   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Meni je še vedno najbolj mimo, da svojega travmatiziranega mulca vlačilo po medijih.


ja, sej, to je edino kar je kriminalno pri vsej stvari. user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 12:01:31   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Če so imeli rožo iz katere ne smejo delati platna brez dovoljenja, so verjetno to, pri vsem medijskem pompu okrog konoplje, sigurno vedeli.....da si za to rožo morajo priskrbeti dovoljenje......


debilni zakoni, ki nimajo smisla; osebno jih ne morem sprejet kot sprejemljiv argument. sem preveč pragmatična, da bi se mi (v tem primeru) zdelo smiselno.


Zakon je zakon, tvoje mnenje na njegovo veljavnost ne vpliva dokler velja takšen kot je.

Meni je tudi debilno, da prazni AC ne smem voziti 200h (no, lahko, dokler me ne ustavi radar). Ampak zakon je zakon, ščiti druge pred mano in mene pred posledicami mojih dejanj.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 12:03:37   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Meni je še vedno najbolj mimo, da svojega travmatiziranega mulca vlačilo po medijih.


ja, sej, to je edino kar je kriminalno pri vsej stvari. user posted image


Po moje tudi in zato so odgovorni straši, ne ravnatelj. Me ne pa čudi, da ob takih starševskih nebulozah potegne takšne poteze. Da sem jaz ravnatelj te sole, bi bila tudi vesela, da so ga straši prepisali drugam, naj se drugje družinsko šopirijo pred kamerami.

Vse ostalo...permisivna vzgoja in kup samovšečnosti.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 12:20:06   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Če so imeli rožo iz katere ne smejo delati platna brez dovoljenja, so verjetno to, pri vsem medijskem pompu okrog konoplje, sigurno vedeli.....da si za to rožo morajo priskrbeti dovoljenje......


debilni zakoni, ki nimajo smisla; osebno jih ne morem sprejet kot sprejemljiv argument. sem preveč pragmatična, da bi se mi (v tem primeru) zdelo smiselno.


Zakon je zakon, tvoje mnenje na njegovo veljavnost ne vpliva dokler velja takšen kot je.

Meni je tudi debilno, da prazni AC ne smem voziti 200h (no, lahko, dokler me ne ustavi radar). Ampak zakon je zakon, ščiti druge pred mano in mene pred posledicami mojih dejanj.


če bi vsi razmišljali tako kot ti, ne bi bilo nobenih sprememb v zgodovini človeštva. pa k sreči temu ni tako.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 12:22:33   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Vse ostalo...permisivna vzgoja in kup samovšečnosti.


a so starši kaki vege-eko ozaveščeni aktivisti? ker gojenje v kleti in posebna dovoljenja za gojenje, to mi diši po nečem podobnem..

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 12:23:31   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Če so imeli rožo iz katere ne smejo delati platna brez dovoljenja, so verjetno to, pri vsem medijskem pompu okrog konoplje, sigurno vedeli.....da si za to rožo morajo priskrbeti dovoljenje......


debilni zakoni, ki nimajo smisla; osebno jih ne morem sprejet kot sprejemljiv argument. sem preveč pragmatična, da bi se mi (v tem primeru) zdelo smiselno.


Zakon je zakon, tvoje mnenje na njegovo veljavnost ne vpliva dokler velja takšen kot je.

Meni je tudi debilno, da prazni AC ne smem voziti 200h (no, lahko, dokler me ne ustavi radar). Ampak zakon je zakon, ščiti druge pred mano in mene pred posledicami mojih dejanj.


če bi vsi razmišljali tako kot ti, ne bi bilo nobenih sprememb v zgodovini človeštva. pa k sreči temu ni tako.


Ne razmišljam, samo upoštevam veljavno zakonodajo. Niti se ne izrekam o njej, ne da dobra, ne da je slaba.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 12:27:33   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Vse ostalo...permisivna vzgoja in kup samovšečnosti.


a so starši kaki vege-eko ozaveščeni aktivisti? ker gojenje v kleti in posebna dovoljenja za gojenje, to mi diši po nečem podobnem..


Vlačenje mulca pred kamere in izpis iz sole.
Odgovoren stars otroka ne bi izpisal, ampak bi ga v šoli sooočil s posledicami, konkretno prenagljenih odločitev drugih (če je bila odločitev prenagljena - ne vem, ker nisem bila tam).

Tudi mi smo imeli cvetke od butastih učiteljev, in takim si se uprl, vsak normalno odraščajoč najstnik naj bi imel nekaj odpora v sebi.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 13:06:24   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Ne razmišljam, samo upoštevam veljavno zakonodajo. Niti se ne izrekam o njej, ne da dobra, ne da je slaba.


jaz pa razmišljam in predvidevam, da kdo drug tudi. ne vsi, eni pa..
načeloma se trudim stat za tem kar počnem. v smislu, da če mi neki ni logično ali pravično, ne čutim dolžnosti "ubogat", niti se mi ne zdi prekršek, če ne slediš (slabim/nepravičnim/nelogičnim zakonom). podobno kot avguštin in king vidita zakone, recimo. pa niti nisem psihopat - sreča v nesreči? user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 13:24:35   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

ata je v prispevku rekel, da se ukvarjajo tudi z industrijsko konopljo. razumeti je, da imajo to urejeno in to počnejo čez leto zunaj, ne pa v kleti pod lučjo. če bi bilo drugače, bi najbrž vsa zgodba imela drugačno vsebino.

imajo pa tam zadaj za kavčem neke steklenice razstavljene, ki jih je očitno treba nekako pokazati javnosti...


Izgleda, da so v kleti pod lučjo le nekaj našli.....glede na to, da so bili 10 ur v hiši......saj policaji vseeno niso taki debili, kot v vicih, ki krožijo o njih......

In dokler preiskava ni zaključena, uradni organi ne smejo dajati izjav o sami preiskavi......ljudje, ki so preiskovani, se pa lahko o marsičem izrečejo.....in si delajo reklamo......recimo Janša je tudi marsikaj rekel.....in iz tega kar je rekel, je bilo tudi razumeti, da je čist ko suza, da ni kriv.....

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


debilni zakoni, ki nimajo smisla; osebno jih ne morem sprejet kot sprejemljiv argument. sem preveč pragmatična, da bi se mi (v tem primeru) zdelo smiselno.



Meni je recimo prepoved sajenja GMO paradajza, krompirja in koruze tudi debilen zakon......in argumenti proti se meni tudi ne zdijo smiselni......vendar zakonadaja je takšna kot je.....pri enih stvareh jo posamezniki podpiramo, pri drugih pa se nam zdi debilna......ene spremembe se nam zdijo smiselne, druge pa neumne......

Vendar veljavno zakonodajo je treba spoštovati.....in jaz ne smem saditi GMO paradajza, ne sme saditi indijske konoplje, indrustrijsko pa lahko le s posebnim dovoljenjem.....če tega ne upoštevam, kršim zakonodajo......in če to delam, se moram zavedati posledic, ki me lahko doletijo......ne pa se ob morebitni kršitvi predstavljati medijem (kot starš javno izpostavljati svojega mladoletnega otroka in si delati reklamo ter vplivati zaradi otroka čustveno na javnost, da te bo odobravala, ker si žrtev sistema)......

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 13:41:09   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Meni je recimo prepoved sajenja GMO paradajza, krompirja in koruze tudi debilen zakon......in argumenti proti se meni tudi ne zdijo smiselni.....


a veš zakaj se meni zdi smiselno? ker so GMO semena patentirana (bedarija sama po sebi, če mene prašaš, ampak nima veze pri tej temi) in jih ne smeš svobodno shranjevat in sadit naslednje leto kot bi sadil naravna. in če se tvoja naravna oplodijo prek vetra s temi od GMO, svoja kao tud ne smeš več uporabljat. to je norost.
in se potem to dogaja:
https://thegranddisillusion.wordpress.com/monsanto-vs-farmer/
http://www.seattleorganicrestaurants.com/vegan-whole-foods/indian-farmers-committing-suicide-monsanto-gm-crops/

zato sem proti GMO in mi je zakon na mestu.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 13:43:59   
mateyka
v bistvu zakon ne ščiti toliko ljudi pred GMO ampak pred konglomerati in monopolom. to mi je najbolj pomembno in čisto prav.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 13:48:42   
liliana
Torej nekomu drugemu so arugmentu proti GMO totalno nesmiselni in se odloči tako kot ti, ali pa kot nekdo drug pri ind. konoplji:

načeloma se trudim stat za tem kar počnem. v smislu, da če mi neki ni logično ali pravično, ne čutim dolžnosti "ubogat", niti se mi ne zdi prekršek, če ne slediš (slabim/nepravičnim/nelogičnim zakonom)


In kaj imamo po tem v družbi....ko vsak vzame "zakon v svoje roke" in ravno po "svoji vesti"......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 14:05:02   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Torej nekomu drugemu so arugmentu proti GMO totalno nesmiselni in se odloči tako kot ti, ali pa kot nekdo drug pri ind. konoplji:


eh, ne vem če res bereš kaj me moti pri GMO. ni primerljivo, ker ne vplivam na druge, če to gojim v kleti. pri GMO pa seme nese na ostala polja.. razen če misliš GMO gojit v kleti - si to hotla rečt?

In kaj imamo po tem v družbi....ko vsak vzame "zakon v svoje roke" in ravno po "svoji vesti"......


res ne vem, a me resnično bereš ali - kaj? imo ni vse črno belo, ni vse eno ali drugo. in k sreči nisem psihopat, da bi aplicirala kar zgoraj omenjaš. user posted image in če bi resnično aplicirali kar zgoraj omenjaš, pa bodimo banalni in recimo: pa naj bo nazaj suženjstvo v ameriki, zakaj pa ne. pa vzamimo ženskam spet volilno pravico in jih zradirajmo iz vrst odločanja, zakaj pa ne? 100 let nazaj je ni bilo in v zgodovini tudi ne. pa naj delavci in otroci v mestih spet delajo po 12 ur na dan, zakaj pa ne. in otroci naj grejo spet krave past ali v fabriko pri šestih letih, namesto v šolo. saj je šola zakonsko obvezna manj 100 let. skozi zgodovino pa tik ni bila nikoli. če ne bi spreminjali zakonov, bi že bilo tako. in ni vedno vse šlo lepo in gladko, da so se spremenili. in nikoli ne bodo vse spremembe šle gladko - to je jasno iz zgodovine.

tale lonec te ind. konoplje je pa banalen, zato mi ni vreden te pozornosti, ki se mu pripisuje na tem threadu.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 14:21:33   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

tale lonec te ind. konoplje je pa banalen, zato mi ni vreden te pozornosti, ki se mu pripisuje na tem threadu.


da...
kot, da bi pisale kolikokrat smo prekoračile dovoljeno hitrost za 5-10 km na uro, ker nas nihče ni zaustavil je to nepomembno, če bi pa nas, pa je seveda prekršek in položnica in nedovoljeno... pa ne zdaj se tukaj (kot ponavadi user posted image ) delat svetnice, da niste nikoli naredile nekega prekrška

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 14:37:11   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


eh, ne vem če res bereš kaj me moti pri GMO. ni primerljivo, ker ne vplivam na druge, če to gojim v kleti. pri GMO pa seme nese na ostala polja.. razen če misliš GMO gojit v kleti - si to hotla rečt?



Prav tako kot lahko gojiš indijsko konopljo v kleti, lahko gojiš GMO paradajz v kleti......GMO paradajz verjetno še lažje gojiš v kleti kot tradicionalni paradajz......pa nič od tega trenutno ne smeš gojiti niti v kleti......

Če pa indijsko konopljo gojiš na prostem, pa to seme nese tudi na ostala polja.....isto kot GMO seme.......


res ne vem, a me resnično bereš ali - kaj? imo ni vse črno belo, ni vse eno ali drugo. in k sreči nisem psihopat, da bi aplicirala kar zgoraj omenjaš.


Vendar vsi niso tako kot ti....eni so očitno psihopati....in pod pretvezo industrijske konoplje gojijo indijsko......oz. gojijo indijsko kar tako, ker želijo z njo zaslužiti......

in če bi resnično aplicirali kar zgoraj omenjaš, pa bodimo banalni in recimo: pa naj bo nazaj suženjstvo v ameriki, zakaj pa ne. pa vzamimo ženskam spet volilno pravico in jih zradirajmo iz vrst odločanja, zakaj pa ne? 100 let nazaj je ni bilo in v zgodovini tudi ne. pa naj delavci in otroci v mestih spet delajo po 12 ur na dan, zakaj pa ne. in otroci naj grejo spet krave past ali v fabriko pri šestih letih, namesto v šolo. saj je šola zakonsko obvezna manj 100 let. skozi zgodovino pa tik ni bila nikoli. če ne bi spreminjali zakonov, bi že bilo tako. in ni vedno vse šlo lepo in gladko, da so se spremenili. in nikoli ne bodo vse spremembe šle gladko - to je jasno iz zgodovine.


Seveda....GMO in konoplja spadata v isti rang sprememb....samo ene spremembe se pozameznikom zdijo sprejemljive, druge pa ne......

Ker kot si sama rekla ni vse črno belo......indijska konoplja ima tako pozitivno kot tudi negativno plat....prav tako ima GMO pozitivni in negativno plat (in zakonadajalec trenutno meni, da je negativna plat pri obeh zadevah močnejša)....posamezniki pa menimo eni isto, eni pa drugače kot zakonodajalec......in jasno je iz zgodovine, da nobene spremembe ne gredo gladko.....

tale lonec te ind. konoplje je pa banalen, zato mi ni vreden te pozornosti, ki se mu pripisuje na tem threadu.


Poznamo zgolj plat zgodbe s strani sistema ogrožene družine......ki izpostavlja javno mladoletnega otroka.....zakaj izpostavljati otroka, če je vse tako čisto, po črki zakona.....ne vidim potrebe po tem......

In hebi ga....v Sloveniji je precej loncev ind. in ind. konoplje......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 14:39:28   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


In hebi ga....v Sloveniji je precej loncev ind. in ind. konoplje......user posted image


a bi jih seštela in dala eno skupno kazen vsem? user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 14:40:57   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

tale lonec te ind. konoplje je pa banalen, zato mi ni vreden te pozornosti, ki se mu pripisuje na tem threadu.


da...
kot, da bi pisale kolikokrat smo prekoračile dovoljeno hitrost za 5-10 km na uro, ker nas nihče ni zaustavil je to nepomembno, če bi pa nas, pa je seveda prekršek in položnica in nedovoljeno... pa ne zdaj se tukaj (kot ponavadi user posted image ) delat svetnice, da niste nikoli naredile nekega prekrška


Torej zakaj družina izpostavlja svojega otroka.....če gre za banalen primer......za en lonec banalnosti medijsko izpostavljati mladoletno dete.....?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 14:42:05   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


In hebi ga....v Sloveniji je precej loncev ind. in ind. konoplje......user posted image


a bi jih seštela in dala eno skupno kazen vsem? user posted image


Ne morem jih....so tudi po kleteh in podstrešjih, pod lučko.....in tja nimam vstopa.....user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 15:06:25   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Prav tako kot lahko gojiš indijsko konopljo v kleti, lahko gojiš GMO paradajz v kleti......GMO paradajz verjetno še lažje gojiš v kleti kot tradicionalni paradajz......pa nič od tega trenutno ne smeš gojiti niti v kleti......

Če pa indijsko konopljo gojiš na prostem, pa to seme nese tudi na ostala polja.....isto kot GMO seme.......


res ne razumem kako ti je tako težko razumet različno razsežnost posledic;
- če tvoje GMO seme iz kleti slučajno odnese ven, bo Monsanto lahko tožil vsakega kmeta s semenom, ki jo bo tvoja biljka oplodila.
- seme ind. konoplje je na svetu prosto leteče že odkar je naravno nastalo.

Vendar vsi niso tako kot ti....eni so očitno psihopati....in pod pretvezo industrijske konoplje gojijo indijsko......oz. gojijo indijsko kar tako, ker želijo z njo zaslužiti......


ne, niso. in ne primerjam jabolk in hrušk. prav tako ne odrekam pravice ukrepat na svojo roko v tistem primeru, ko je to smiselno (luther king recimo).

......indijska konoplja ima tako pozitivno kot tudi negativno plat...


negativno? katero to? da lahko narediš iz nje vrv, s katero se da človeka obesit? pri najboljši volji ne vidim da bi rastlina imela negativno plat.

prav tako ima GMO pozitivni in negativno plat (in zakonadajalec trenutno meni, da je negativna plat pri obeh zadevah močnejša)....


katero? kaj je tako dobro?

Poznamo zgolj plat zgodbe s strani sistema ogrožene družine......ki izpostavlja javno mladoletnega otroka.....zakaj izpostavljati otroka, če je vse tako čisto, po črki zakona.....ne vidim potrebe po tem......


se čisto strinjam.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?