|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 19:10:01   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu



jaz ne bi ugotovila.. bi pa moja mati takoj vidla razliko
starejši bi vidli, da je ena industrijska z drugo pa je nekaj narobe user posted image


si ziher? moji prijateljici je mama zalivala te rožice in se čudila, kak hitro rastejo....user posted image dokler ni prišel brat iz vojske in znorel user posted image ob rožicah.....

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 19:13:23   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu



jaz ne bi ugotovila.. bi pa moja mati takoj vidla razliko
starejši bi vidli, da je ena industrijska z drugo pa je nekaj narobe user posted image


si ziher? moji prijateljici je mama zalivala te rožice in se čudila, kak hitro rastejo....user posted image dokler ni prišel brat iz vojske in znorel user posted image ob rožicah.....


izjeme? njena mati ziher ni kmečki otrok user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 19:14:31   
LuLu
meni je mati pred 20 leti vse polomila, ko so bile le par cm velike te "rože" od kolegice user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 19:50:32   
liliana
Mogoče je pa delovala tudi kmečka logikauser posted image .......recimo, da industrijska konoplja v teglcih nima ravno kaj iskati......še posebno pri dekletu, ki se za kmetijstvo in hortikulturo nikoli ni kaj prida zanimalo.......potem pa kar naenkrat ljubeče skrbi za nekaj, kar laični javnosti liči na plevel, kmečka ženska pa ve, da ni plevel, da je sigurno ono drugo "napačno", ker zaradi platna dete za to rastilino sigurno tako ljubeče ne skrbi.......

Meni so agronomi rekli, da do faze cvetenje obe težko ločiš.....po fazi cvetenja, pa poznavalci že ločijo Ind. od ind...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 19:50:46   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

glede ind, konoplje pa - če spečeš kekse iz nje, boš glih tok zadeta kot od rožičev, pa če je še tako podobna nečemu drugemu. torej bodi pogumna - nič bat! user posted image




A ti veš, da je šlo v tem primeru za industrijsko konopoljo.....Razpolagaš z uradnimi podatki.....? Ali zgolj s podatki, ko se družina brani in si dela samopromocijo.....?

Drugače pa sedaj govoriš, kot da pa v Sloveniji pa nihče ne bi gojil indijske konoplje.......

Drugače pa, čemu ti služi recimo 5 sadik industrijske konoplje v teglcih v kleti.....? Za tekstil, vrvi, papir.....?

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


razlika je pa kar očitna - ni to neki z lupo da se išče:
user posted image



Ja......če imaš sadiki eno ob drugi ločiš......če pa imaš posamezno, pa že težje ločiš.......se že moraš precej poglobiti......






Če bi mu našli konopljo, uno, s THCjem, bi mal težko dajal intervjuje in šel povedat prepotentnemu ravnatelju kar mu gre. To mi je po zdravi pameti jasno brez uradnih podatkov. Merc je sumil, sum prijavil, izkazalo se je, da ni blo nič, Merc bi moral bit dec in se opravičit in povedat svoje razloge za prijavo. Seveda pa če misliš, da si požrl vso pamet sveta, kot Merc, potem ti je izpod časti se opravičit.


< Sporočilo je popravil kalbo -- 1.3.2015 19:51:20 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 19:54:24   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Mogoče je pa delovala tudi kmečka logikauser posted image .......recimo, da industrijska konoplja v teglcih nima ravno kaj iskati......še posebno pri dekletu, ki se za kmetijstvo in hortikulturo nikoli ni kaj prida zanimalo.......potem pa kar naenkrat ljubeče skrbi za nekaj, kar laični javnosti liči na plevel, kmečka ženska pa ve, da ni plevel, da je sigurno ono drugo "napačno", ker zaradi platna dete za to rastilino sigurno tako ljubeče ne skrbi.......

Meni so agronomi rekli, da do faze cvetenje obe težko ločiš.....po fazi cvetenja, pa poznavalci že ločijo Ind. od ind...


pa gremo po vrsti user posted image
kmečka logika je definitivno vedno prosotna pri moji mami, dekle se je zanimalo za vrtičkarstvo, je pomagalo vrtu in imela v svoji sobi več rastlin, ne samo to in za vse je ljubeče skrbela. Mati seveda ni takrat znala ločit kaj je, tudi jaz nisem, lahko da so mene tudi nasrali user posted image sva pa vedli kaj približno bo iz tega zrastlo
tudi moji niso imeli na vrtu industrijsko zaradi platna, ampak proti voluharjem. So za neke stvari sadika dve dovolj, ne rabiš njive

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 21:21:52   
mateyka
če liliana reče, da rabiš najmanj hektar - pol ji je treba verjet. da se ne da vidit na uč pa tud. je ja expertka na prvo roko. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 1.3.2015 21:22:41 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 6:11:11   
liliana
A si se navzela patrininega stila komunikacije mateyka.....inteligentno hebanje.....?user posted image

Drugače me pa še vedno nisi prepričala z odgovorom, čemu ti služi 5 sadik industrijske konoplje v tegelcih.....ker za voluharja v tegelcih ne verjamem.....tudi to, da poskušaš vrtnarske spretnosti z industrijsko konoplju v tegelcu, tudi ne verjamem.....

Glede tega, da se vidi na uč razlika.....si sama rekla, da se ne vidi.....tudi Lulu ti je pritrdila, da se ne vidi......da jo vidijo le "profiči".......policaj recimo to ni......je pa to lahko agronom ali kmet......

Slučajno pa vem, da 5 sadik konoplje v tegelcu običajno ni naključje in da se ne uporabljajo za olje in platno, niti ni 5 sadik v tegelcu taka radkost.....in iz tega so izahajali verjetno tako Merc kot policija......

drugače pa zakonsko dovoljeno trenutno tudi ni imeti sadiko industrijske konoplje v tegelcu ali pa za voluharja na vrtu (nekoč si to lahko imel, danes pa ne)......ker moraš trenutno za gojenje industrijske konoplje izpolnjevati določene pogoje, ki so bili že v grobem navedeni......tako pač je, pa če se tebi ali meni to zdi še tako glupo.....



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 6:17:23   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Če bi mu našli konopljo, uno, s THCjem, bi mal težko dajal intervjuje in šel povedat prepotentnemu ravnatelju kar mu gre. To mi je po zdravi pameti jasno brez uradnih podatkov. Merc je sumil, sum prijavil, izkazalo se je, da ni blo nič, Merc bi moral bit dec in se opravičit in povedat svoje razloge za prijavo. Seveda pa če misliš, da si požrl vso pamet sveta, kot Merc, potem ti je izpod časti se opravičit.


Ni nujno.....ljudje delajo marsikaj, da se pred javnostjo operejo krivde......poglej si recimo Janšo....če mu bodo vrtali kolena, ne bo priznal......

In eno je preprodaja konoplje s THCjem, drugo pa je gojenje in za "domačo porabo".......teh zadnjih vseeno takoj ne zaprejo......

In intervjuji so bili dajani po manjših medijih.......odmevni mediji niso ravno o tem poročali kot o udarni novici......


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 8:08:11   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Slučajno pa vem, da 5 sadik konoplje v tegelcu običajno ni naključje in da se ne uporabljajo za olje in platno, niti ni 5 sadik v tegelcu taka radkost.....in iz tega so izahajali verjetno tako Merc kot policija......



Merc in konopljo v teglcih imet v istem stavku... saj oni niso imeli industr. konoplje v teglcih, ampak paradižnik in zelenjavo.. a ni tak?. .. tak, da je Mercu ful domišljija delala
policija pride na prijavo seveda...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 8:19:30   
kalbo
Merc je že prav naredil, da je stvar prijavil, čeprav se mi zdi, da malo prenagljeno. Njegova težava je obnašanje po tem. Merc je tipični ravnatelj, ki je podlegel temu, da je ravnatelj že leta in leta in je pač ratal šerif, ki je očitno izgubil kompas, ki se mu reče samokritika.

Predstavljajte si, da svojega mulca doma mal bolj na trdo primete, pol pa pride v šolo in razlaga učitelju, kok ga doma pretepate. Nebi bil prvi nastniški mulec, ki bi mel take ideje. Zanimive in sila neprijetne stvari se lahko na podlagi prehitre prijave zgodijo. Prijaviti, ali ne prijaviti, to je težka dilema in to ni hec, da bi lahko en ravnatelj tako cinično in jebivetrsko govoril o tako delikatnih temah. Merc je žal zrel za to, da ravnateljsko suknjo obesi na klin, ker je postal šerif.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 8:29:49   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Merc je že prav naredil, da je stvar prijavil, čeprav se mi zdi, da malo prenagljeno.


ja, kako besedo dve bi lahko prej z učencem spregovoril o tem in se po pogovoru odločil ali je potrebno ukrepat

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 9:00:00   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
saj oni niso imeli industr. konoplje v teglcih, ampak paradižnik in zelenjavo.. a ni tak?. ..


LuLu,
konopljo so, po besedah očeta, tudi imeli v kleti.

citiram iz spodnje povezave:
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
http://svet24.si/clanek/novice/slovenija/54e241b6cb4f3/obisce-vas-lahko-policija


'Na posnetkih prostora, kjer so imeli pod lučmi zelenjavo so tako vidne le posušena stebla feferonov, paradižnikov in druge zelenjave. A ob tem, oče pojasni tudi, da se družina ukvarja z industrijsko konopljo.'

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 9:06:59   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
da jo vidijo le "profiči".......policaj recimo to ni.....


no, vidi pa vseeno razliko....user posted image jih tega naučijo, enako kot agronoma ali kmeta user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 9:09:48   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
saj oni niso imeli industr. konoplje v teglcih, ampak paradižnik in zelenjavo.. a ni tak?. ..


LuLu,
konopljo so, po besedah očeta, tudi imeli v kleti.

citiram iz spodnje povezave:
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
http://svet24.si/clanek/novice/slovenija/54e241b6cb4f3/obisce-vas-lahko-policija


''Na posnetkih prostora, kjer so imeli pod lučmi zelenjavo so tako vidne le posušena stebla feferonov, paradižnikov in druge zelenjave. A ob tem, oče pojasni tudi, da se družina ukvarja z industrijsko konopljo.''



ja, to vem... ne piše pa, da so jo imeli v teglih v kleti... lahko je tudi kje zunaj na vrtu, njivi, ...

< Sporočilo je popravil LuLu -- 2.3.2015 9:10:14 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 9:20:20   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
ja, to vem... ne piše pa, da so jo imeli v teglih v kleti... lahko je tudi kje zunaj na vrtu, njivi, ...


lahko da je tako

p.s.: Zanimivo, da za otroka gojijo feferone. Praviloma so pikantni in otroci ravno ne obožujejo takšne hrane.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 9:23:22   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
ja, to vem... ne piše pa, da so jo imeli v teglih v kleti... lahko je tudi kje zunaj na vrtu, njivi, ...


lahko da je tako

p.s.: Zanimivo, da za otroka gojijo feferone. Praviloma so pikantni in otroci ravno ne obožujejo takšne hrane.



hčera ima preko ta kletni vrt... user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 9:26:36   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
ja, to vem... ne piše pa, da so jo imeli v teglih v kleti... lahko je tudi kje zunaj na vrtu, njivi, ...


lahko da je tako

p.s.: Zanimivo, da za otroka gojijo feferone. Praviloma so pikantni in otroci ravno ne obožujejo takšne hrane.



hčera ima preko ta kletni vrt... user posted image



ata pa konopljo ...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 9:35:34   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
ja, to vem... ne piše pa, da so jo imeli v teglih v kleti... lahko je tudi kje zunaj na vrtu, njivi, ...


lahko da je tako

p.s.: Zanimivo, da za otroka gojijo feferone. Praviloma so pikantni in otroci ravno ne obožujejo takšne hrane.



hčera ima preko ta kletni vrt... user posted image



ata pa konopljo ...


možno... glede na to, da rabiš zanjo dovoljenje, potem bi mladoletna hčera težko prevzela ta del

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 9:54:13   
LuLu
samo, da ne bomo kot Merc user posted image
nikjer ni bila omenjena indijska konoplja, le neuraden podatek, da so našli prepovedane rastljine... to pa je še kaj drugega lahko, ne le indijska konoplja,... lahko so nore gobe user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 10:03:13   
LuLu
ali kake zdravilne rastline... ziher imamo v Slo kak seznam gojenja zdravilnih rastlin, ki so nedovoljene... da ne vzamemo dobička farmaciji

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 15:00:09   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu



tudi moji niso imeli na vrtu industrijsko zaradi platna, ampak proti voluharjem. So za neke stvari sadika dve dovolj, ne rabiš njive


zihr ne bom sla zdej brat teh stren, komu bi se pa dalo in zato je mogoce citat narobe razumljen, ce je se globoko opravicujem in klanjam. Ce pa ni pa, a res travca odganja voluharje na vrtu??? A tudi misi? In, a to taka navadna kmecka travca, ki je v nasih mladinskih casih vcasih cvetela v kaksnem teglnu doma na terasi?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 15:09:10   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu



tudi moji niso imeli na vrtu industrijsko zaradi platna, ampak proti voluharjem. So za neke stvari sadika dve dovolj, ne rabiš njive


zihr ne bom sla zdej brat teh stren, komu bi se pa dalo in zato je mogoce citat narobe razumljen, ce je se globoko opravicujem in klanjam. Ce pa ni pa, a res travca odganja voluharje na vrtu??? A tudi misi? In, a to taka navadna kmecka travca, ki je v nasih mladinskih casih vcasih cvetela v kaksnem teglnu doma na terasi?


najboljše, da v kaki vrtnariji vprašaš. Pri vas je dovoljena industr. konoplja?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 15:13:02   
malaMravljica
pojma nimam ce je dovoljeno oz tko nekako se mi zdi da ne, da je dovoljeno pod srogim nadzorom za izjemne zdravniske primere.
Saj za misi bi kar navadno posadila, jaz sem za bio varjanto, ne bi neke industrijske ;-) torej, a je proti misim in voluharjem al ne?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 15:19:27   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


Saj za misi bi kar navadno posadila, jaz sem za bio varjanto, ne bi neke industrijske ;-)


user posted image

Lahko se pozanimam in ti na "zs" odgovorim

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?