|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 15:31:03   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

pojma nimam ce je dovoljeno oz tko nekako se mi zdi da ne, da je dovoljeno pod srogim nadzorom za izjemne zdravniske primere.
Saj za misi bi kar navadno posadila, jaz sem za bio varjanto, ne bi neke industrijske ;-) torej, a je proti misim in voluharjem al ne?


Proti voluharju pomaga ovcja volna. najdi nekoga, ki ima ovce in naj ti da tisto volno ( trebuh, glava...), ki se ne uporablja dalje. V luknjo od voluharja stlacis nekaj volne in ne prihaja vec - mu smrdi... Volno tudi uporabljajo v visokih gredah kot gnojilo (razpade po 3-4 letih) ker je bogata z dusikom. Za misi dvomim, da pomaga. Tudi konoplja dvomim, da pomaga.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 15:38:18   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Merc je že prav naredil, da je stvar prijavil, čeprav se mi zdi, da malo prenagljeno. Njegova težava je obnašanje po tem. Merc je tipični ravnatelj, ki je podlegel temu, da je ravnatelj že leta in leta in je pač ratal šerif, ki je očitno izgubil kompas, ki se mu reče samokritika.

Predstavljajte si, da svojega mulca doma mal bolj na trdo primete, pol pa pride v šolo in razlaga učitelju, kok ga doma pretepate. Nebi bil prvi nastniški mulec, ki bi mel take ideje. Zanimive in sila neprijetne stvari se lahko na podlagi prehitre prijave zgodijo. Prijaviti, ali ne prijaviti, to je težka dilema in to ni hec, da bi lahko en ravnatelj tako cinično in jebivetrsko govoril o tako delikatnih temah. Merc je žal zrel za to, da ravnateljsko suknjo obesi na klin, ker je postal šerif.


Imo je prijava ustrezen korak. Preverjanje pri otrocih ali starsih nima haska, ker itak ne bi izvedel resnico in ravnatelj ni tisti, ki naj bi raziskoval.

Ce se pa kaksen mulc imel "pametne" ideje je prav, da zacuti posledice svojih dejanj.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 16:08:42   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Merc je že prav naredil, da je stvar prijavil, čeprav se mi zdi, da malo prenagljeno. Njegova težava je obnašanje po tem. Merc je tipični ravnatelj, ki je podlegel temu, da je ravnatelj že leta in leta in je pač ratal šerif, ki je očitno izgubil kompas, ki se mu reče samokritika.

Predstavljajte si, da svojega mulca doma mal bolj na trdo primete, pol pa pride v šolo in razlaga učitelju, kok ga doma pretepate. Nebi bil prvi nastniški mulec, ki bi mel take ideje. Zanimive in sila neprijetne stvari se lahko na podlagi prehitre prijave zgodijo. Prijaviti, ali ne prijaviti, to je težka dilema in to ni hec, da bi lahko en ravnatelj tako cinično in jebivetrsko govoril o tako delikatnih temah. Merc je žal zrel za to, da ravnateljsko suknjo obesi na klin, ker je postal šerif.


Imo je prijava ustrezen korak. Preverjanje pri otrocih ali starsih nima haska, ker itak ne bi izvedel resnico in ravnatelj ni tisti, ki naj bi raziskoval.

Ce se pa kaksen mulc imel "pametne" ideje je prav, da zacuti posledice svojih dejanj.


Zadeva dobro odmeva v pedagoških logih in prav dobro se ve, da je v javnost prišel spet prirejen konček neke zgodbe, ki ima še kilometre ozadja.
Kot ponavadi se mi v zgodbi smili otrok- pa čeprav je že pubertetniško jezikav in " jako" pameten. Smili se mi zato, ker so starši naredili vse, da so ga še bolj medijsko izpostavili in so v bistvu krivi, da on sedaj gre skozi vse to. Starši in ne Merc. Merc je podoben, kot veliko drugih ravnateljev in pedagoških delavcev, le več jajc ima. Tudi če je iz tega nastala takšna svinjarija, je naredil prav. Vsak , ki je kdaj malo povohal delo z otroki ve, da ti ves čas zabijajo v glavo, da je potrebno prijaviti vsak sum na zlorabo. Kakršnokoli. Tega je ogromno. Res ogromno in čedalje več. In ker se je Mercu takšno bedasto novinarsko zasliševanje v smislu " kako si zabit, da ne veš, da se da pod lučko gojiti paradajz"zdelo ...bedasto...se je tudi tako cinčno nosil. Če imaš v mislih vse zlorabe, za katere je verjetno upravičeno že dal prijavo v svoji pedagoški karieri, ga je ob novinarjevem napihovanju po moje res zvijalo. K sreči se v večini primerov ne vržejo starši tako ven v medije, ker so prijave krepko opravičene. Tudi v tem primeru ni bila prijava kar iz trte zvita in starši se pač držijo načela v smislu- napad je najboljša obramba. Ni Merc kriv, da je zadeva tako presegla vse meje. On je zagotovo podal že krepko veliko prijav, saj se verjetno s takimi in drugačnimi zadevami srečuje vsak dan. On ni poklical novinarjev ( vsaj kot je meni znano) in ni naredil iz tega cel medijski linč. Starši so ga seveda v sodelovanju z novinarji. Tako grozno se jim dete "smili", da so ga kar javno pred celim svetom izpostavili.
Tudi , če je Merc usekal mimo ( kar še vedno dvomim), se mu za zadeve ni treba javno in na veliko opravičevati. To je storil zato, ker je njegova dolžnost, da prijavi sum na kriminalno dejanje v katero je tako ali drugače povezan otrok. ž
Takšne prijave so marsikomu rešile kožo in prekinile družinske agonije. Jaz sem mnenja, da jih je še vedno premalo, ker se pedagogi še vedno raje obrnejo stran in se delajo slepe in gluhe.

< Sporočilo je popravil patrino -- 2.3.2015 16:14:18 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 16:13:48   
LuLu
pa saj ni 3-letnik nekaj momljal v vrtcu... večji fant je rekel paradižnik in zelenjava... ni mi jasno kak sum na kriminal je v paradižniku in zelenjavi... enim dogaja, tako kot Mercu

kaj je bilo, kaj bi lahko bilo, kaj so našli, česa niso... pa uradno nič ne vemo. Kako smo potem lahko sodniki, če se nič ne ve?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 16:19:32   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

pojma nimam ce je dovoljeno oz tko nekako se mi zdi da ne, da je dovoljeno pod srogim nadzorom za izjemne zdravniske primere.
Saj za misi bi kar navadno posadila, jaz sem za bio varjanto, ne bi neke industrijske ;-) torej, a je proti misim in voluharjem al ne?


Proti voluharju pomaga ovcja volna. najdi nekoga, ki ima ovce in naj ti da tisto volno ( trebuh, glava...), ki se ne uporablja dalje. V luknjo od voluharja stlacis nekaj volne in ne prihaja vec - mu smrdi... Volno tudi uporabljajo v visokih gredah kot gnojilo (razpade po 3-4 letih) ker je bogata z dusikom. Za misi dvomim, da pomaga. Tudi konoplja dvomim, da pomaga.


Hvala! Tega pa res nisem vedla.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 16:22:29   
LuLu
malaMravljica... nekaj bio user posted image
http://zelenisvet.com/zatiranje-voluharjev-ekoloski-nacin/

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 16:24:20   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

pa saj ni 3-letnik nekaj momljal v vrtcu... večji fant je rekel paradižnik in zelenjava... ni mi jasno kak sum na kriminal je v paradižniku in zelenjavi... enim dogaja, tako kot Mercu

kaj je bilo, kaj bi lahko bilo, kaj so našli, česa niso... pa uradno nič ne vemo. Kako smo potem lahko sodniki, če se nič ne ve?

Kaj je rekel večji fant veš ti le iz medijev, saj te ni bilo zraven. Tudi mene ni bilo, vendar , ker zadeva ni tako daleč stran od mene ( tako in drugače), ti lahko povem, da se je zadeva začela še veliko prej, predenj so tistile pardižniki postali paradižniki.
Da je bila zadeva veliko večja, ti lahko pove tudi podatek, da so se kriminalisti 10 ur sprehajali po stanovanju in stikali. Tega še pri ta hudih tajkunih ne delajo.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 16:33:30   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Kaj je rekel večji fant veš ti le iz medijev, saj te ni bilo zraven. Tudi mene ni bilo, vendar , ker zadeva ni tako daleč stran od mene ( tako in drugače), ti lahko povem, da se je zadeva začela še veliko prej, predenj so tistile pardižniki postali paradižniki.
Da je bila zadeva veliko večja, ti lahko pove tudi podatek, da so se kriminalisti 10 ur sprehajali po stanovanju in stikali. Tega še pri ta hudih tajkunih ne delajo.


ti velikokrat o nečem nekaj več veš, kot vsi mi ostali... ne jemljem te resno (na nobeni temi). Nisi pravi vir informacij. Nič ti ne verjamem...
10 ur je tudi iz medijev 10 ur. Ne ti, ne jaz ne veva ali je to res in kaj so delali v stanovanju. Tebi bo ugibanje vedno vleklo v negativo, ker takšna pač si...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 16:43:10   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
da so se kriminalisti 10 ur sprehajali po stanovanju in stikali. Tega še pri ta hudih tajkunih ne delajo.


ne, tam ziher tega ne delajo tak dolgo, tako dolgo so samo pri sitnih ribah user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 16:47:55   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
ker zadeva ni tako daleč stran od mene ( tako in drugače), ti lahko povem, da se je zadeva začela še veliko prej, predenj so tistile pardižniki postali paradižniki.



če toliko tega veš in imaš dokaze, ki kažejo na kazniva dejanja, potem pa itak zavoljo zaščite otroka in ker si tako dobra po duši bla bla... moraš na policijo in povej kaj veš. Če tega ne boš naredila si pa ena reva brez jajc in boš pustila otroka, da trpi... če pa nisi ziher, da je kaj kaznivega ali pa to ni tvoja stvar, kaj se v tej družini dogaja, potem pa na javnem forumu ne namiguj, da se nekaj več dogaja že dlje časa...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 16:48:41   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
da so se kriminalisti 10 ur sprehajali po stanovanju in stikali. Tega še pri ta hudih tajkunih ne delajo.


ne, tam ziher tega ne delajo tak dolgo, tako dolgo so samo pri sitnih ribah user posted image
user posted image user posted image

pa če ima vedno podatke iz prve roke, noge, kolka... user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 16:51:40   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
ker zadeva ni tako daleč stran od mene ( tako in drugače), ti lahko povem, da se je zadeva začela še veliko prej, predenj so tistile pardižniki postali paradižniki.



če toliko tega veš in imaš dokaze, ki kažejo na kazniva dejanja, potem pa itak zavoljo zaščite otroka in ker si tako dobra po duši bla bla... moraš na policijo in povej kaj veš. Če tega ne boš naredila si pa ena reva brez jajc in boš pustila otroka, da trpi... če pa nisi ziher, da je kaj kaznivega ali pa to ni tvoja stvar, kaj se v tej družini dogaja, potem pa na javnem forumu ne namiguj, da se nekaj več dogaja že dlje časa...

Sem ziher Lulu, zato je bolje da nehaš hiperventilirat.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 16:53:08   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
ker zadeva ni tako daleč stran od mene ( tako in drugače), ti lahko povem, da se je zadeva začela še veliko prej, predenj so tistile pardižniki postali paradižniki.



če toliko tega veš in imaš dokaze, ki kažejo na kazniva dejanja, potem pa itak zavoljo zaščite otroka in ker si tako dobra po duši bla bla... moraš na policijo in povej kaj veš. Če tega ne boš naredila si pa ena reva brez jajc in boš pustila otroka, da trpi... če pa nisi ziher, da je kaj kaznivega ali pa to ni tvoja stvar, kaj se v tej družini dogaja, potem pa na javnem forumu ne namiguj, da se nekaj več dogaja že dlje časa...

Sem ziher Lulu, zato je bolje da nehaš hiperventilirat.

seveda si user posted image
a si že bila na policiji? Podala izjavo? Ne?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 16:56:15   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
ker zadeva ni tako daleč stran od mene ( tako in drugače), ti lahko povem, da se je zadeva začela še veliko prej, predenj so tistile pardižniki postali paradižniki.



če toliko tega veš in imaš dokaze, ki kažejo na kazniva dejanja, potem pa itak zavoljo zaščite otroka in ker si tako dobra po duši bla bla... moraš na policijo in povej kaj veš. Če tega ne boš naredila si pa ena reva brez jajc in boš pustila otroka, da trpi... če pa nisi ziher, da je kaj kaznivega ali pa to ni tvoja stvar, kaj se v tej družini dogaja, potem pa na javnem forumu ne namiguj, da se nekaj več dogaja že dlje časa...

Sem ziher Lulu, zato je bolje da nehaš hiperventilirat.

seveda si user posted image
a si že bila na policiji? Podala izjavo? Ne?

Ja.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 16:56:43   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
ker zadeva ni tako daleč stran od mene ( tako in drugače), ti lahko povem, da se je zadeva začela še veliko prej, predenj so tistile pardižniki postali paradižniki.



če toliko tega veš in imaš dokaze, ki kažejo na kazniva dejanja, potem pa itak zavoljo zaščite otroka in ker si tako dobra po duši bla bla... moraš na policijo in povej kaj veš. Če tega ne boš naredila si pa ena reva brez jajc in boš pustila otroka, da trpi... če pa nisi ziher, da je kaj kaznivega ali pa to ni tvoja stvar, kaj se v tej družini dogaja, potem pa na javnem forumu ne namiguj, da se nekaj več dogaja že dlje časa...

Sem ziher Lulu, zato je bolje da nehaš hiperventilirat.

seveda si user posted image
a si že bila na policiji? Podala izjavo? Ne?

Ja.

user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 17:46:57   
Stanislava_
Očitno po tem, kako se primer razpleta, ravnatelj dobro zaznava: http://www.delo.si/novice/kronika/pri-pouku-nehote-izdal-da-starsi-gojijo-travo.html.



_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 17:59:10   
LuLu
no, zdaj pa navalite komentirat in se hvalit one, ki ste to že itak vse prej vedele... še pred ravnateljem in policaji user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 18:05:56   
Stanislava_
Jaz sem zaupala ravnatelju user posted image , pride z leti, zaupanje ali ne.

Ampak te fascinacije s konopljo res ne razumem. Ok, pri sedemnajstletnikih še, pri ženskah v zrelih let pa malo manj. Ali se tako bojite bolezni, in bo konoplja pomagala? Ali kaj je na tem?

Meni je vseeno, če sem preživela do zdaj, in moja družina tudi, bomo pa še naprej. Kislo zelje in svež zrak, pa ne rabimo nobene konoplje.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 18:10:27   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Kislo zelje in svež zrak, pa ne rabimo nobene konoplje.


Ti se kar prepričuj ...
user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 18:17:58   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Kislo zelje in svež zrak, pa ne rabimo nobene konoplje.


to lahko zdravi ljudje rečemo... če ugotovim, da mi konoplja koristi za mojo alergijo, si jo takoj posadim. Tudi za otroka in ostale sorodnike bi brez razmišljanja posadila, če bi jim pomagala. Dovoljenja, prepovedi, kriminalno dejanje... zaradi konoplje, mi dol visi v takem primeru.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 18:22:20   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
ker zadeva ni tako daleč stran od mene ( tako in drugače), ti lahko povem, da se je zadeva začela še veliko prej, predenj so tistile pardižniki postali paradižniki.



če toliko tega veš in imaš dokaze, ki kažejo na kazniva dejanja, potem pa itak zavoljo zaščite otroka in ker si tako dobra po duši bla bla... moraš na policijo in povej kaj veš. Če tega ne boš naredila si pa ena reva brez jajc in boš pustila otroka, da trpi... če pa nisi ziher, da je kaj kaznivega ali pa to ni tvoja stvar, kaj se v tej družini dogaja, potem pa na javnem forumu ne namiguj, da se nekaj več dogaja že dlje časa...

Sem ziher Lulu, zato je bolje da nehaš hiperventilirat.

seveda si user posted image
a si že bila na policiji? Podala izjavo? Ne?

Ja.


hudo....zdaj vidim enega izmed tvojih problemov: noben te ne jemlje resno user posted image nisi kredibilna. šele ko je to prijavil ravnatelj, so šli ven...


(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 18:23:31   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
ker zadeva ni tako daleč stran od mene ( tako in drugače), ti lahko povem, da se je zadeva začela še veliko prej, predenj so tistile pardižniki postali paradižniki.



če toliko tega veš in imaš dokaze, ki kažejo na kazniva dejanja, potem pa itak zavoljo zaščite otroka in ker si tako dobra po duši bla bla... moraš na policijo in povej kaj veš. Če tega ne boš naredila si pa ena reva brez jajc in boš pustila otroka, da trpi... če pa nisi ziher, da je kaj kaznivega ali pa to ni tvoja stvar, kaj se v tej družini dogaja, potem pa na javnem forumu ne namiguj, da se nekaj več dogaja že dlje časa...

Sem ziher Lulu, zato je bolje da nehaš hiperventilirat.

seveda si user posted image
a si že bila na policiji? Podala izjavo? Ne?

Ja.


hudo....zdaj vidim enega izmed tvojih problemov: noben te ne jemlje resno user posted image nisi kredibilna. šele ko je to prijavil ravnatelj, so šli ven...




auč! user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 18:24:59   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Kislo zelje in svež zrak, pa ne rabimo nobene konoplje.


Ti se kar prepričuj ...
user posted image


In zakaj se ne bi user posted image .

Če bi bila konoplja tako zveličavna (kot npr. kislo zelje user posted image ), bi verjetno že bila legalna v večini civiliziranih držav? In če je, zakaj temu v večini držav ni tako (pusti Slovenijo)?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 18:25:51   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
ker zadeva ni tako daleč stran od mene ( tako in drugače), ti lahko povem, da se je zadeva začela še veliko prej, predenj so tistile pardižniki postali paradižniki.



če toliko tega veš in imaš dokaze, ki kažejo na kazniva dejanja, potem pa itak zavoljo zaščite otroka in ker si tako dobra po duši bla bla... moraš na policijo in povej kaj veš. Če tega ne boš naredila si pa ena reva brez jajc in boš pustila otroka, da trpi... če pa nisi ziher, da je kaj kaznivega ali pa to ni tvoja stvar, kaj se v tej družini dogaja, potem pa na javnem forumu ne namiguj, da se nekaj več dogaja že dlje časa...

Sem ziher Lulu, zato je bolje da nehaš hiperventilirat.

seveda si user posted image
a si že bila na policiji? Podala izjavo? Ne?

Ja.


hudo....zdaj vidim enega izmed tvojih problemov: noben te ne jemlje resno user posted image nisi kredibilna. šele ko je to prijavil ravnatelj, so šli ven...




auč! user posted image



RIJA*, slabo vidiš user posted image .

user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 18:26:43   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Ali kaj je na tem?



ne na strahu pred boleznijo, pač pa je zelo veliko na tem, da konoplja dejansko pozdravi marsikaj.


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?