|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 15:36:43   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

res ne razumem kako ti je tako težko razumet različno razsežnost posledic;
- če tvoje GMO seme iz kleti slučajno odnese ven, bo Monsanto lahko tožil vsakega kmeta s semenom, ki jo bo tvoja biljka oplodila.
- seme ind. konoplje je na svetu prosto leteče že odkar je naravno nastalo.



Ti gledaš samo z vidika lastništva semena in vpletenosti multinacionalk......

ne, niso. in ne primerjam jabolk in hrušk. prav tako ne odrekam pravice ukrepat na svojo roko v tistem primeru, ko je to smiselno (luther king recimo).


Želela sem ti le razložiti na primeru GMOja različni vidik, kako pozamezniki gledamo na upravičenost in neupravičenost posamezne "debilne zakonodaje"......izbrala sem pač GMO, ker govorimo o semenih in rastlinah in ker vem, da se ti prepoved gojenja GMO zdi upravičena prepoved gojenja indijske konoplje in dovolitev industrijske konoplje pod določenimi pogoji (gre pač za vizuelno čisto podobni rastlini) pa ne......

In kar je tebi smiselno, ni nujno, da je smiselno tudi meni ali nekomu tretjemu......

In jaz recimo v primeru GMO ne odrekam pravice ukrepat na svojo roko, ker se mi zdijo pozitivne lastnosti GMO večje od negativnih......ti pa ne odrekaš pravice ukrepat na svojo roko v primeru indijske konoplje, ker se ti zdi dam smiselno in se ti zdijo pozitivne lastnosti večje od negativnih tam......zato pa ne moreva zgolj jaz in ti določati, kaj je sprejemljivo za družbo in kaj ne....

Jaz in ti govorim v karikiranem smislu in ne mislim direktno tebe ali mene.....

negativno? katero to? da lahko narediš iz nje vrv, s katero se da človeka obesit? pri najboljši volji ne vidim da bi rastlina imela negativno plat.


Fajn kekse lahko spečeš z nje....in se od tega zrediš......user posted image

katero? kaj je tako dobro?


Pri najboljši volji ne vidim nič takega, da bi GMO rastlina imela negativno plat.....rastlina kot rastlina pač, v ničemer se ne loči na pogled od drugih rastlin......vegetira......user posted image

< Sporočilo je popravil liliana -- 28.2.2015 15:38:43 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 15:41:04   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

In kar je tebi smiselno, ni nujno, da je smiselno tudi meni ali nekomu tretjemu......


Zato pa imamo zakone, da vsak ne ureja sveta po svojem smislu.

Če postanejo zakoni za večino v določenem okolju nesmiselni, se jih sprememeni. Ampak dokler se jih ne, veljajo takšni kot so. Tako pač je urejen ustroj civiliziranega sveta.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 16:40:57   
Vijoličarka
Kot je zaenkrat videti, je tukaj precej medijskega in strokovnega 'vpitja' in različnih interesov (še najmanj interes 'zaščititi otroka'), uradnih podatkov pa nobenih. S strani medijev in predvsem strokovnjakov se mi ne zdi primerno, da se dela samopromocija ob vsaki priložnosti, sploh ker se uradno ne ve točno, kaj je sploh bilo.

Mi je pa zelo žal, da je Merc izgubil živce in kompas zaradi enega rezultata permisivne vzgoje s čopom.

Zakoni, pravila, to ni nič fiksno, vse se lahko spremeni. Vendar obstaja za to postopek. Ne more se nekdo (v neki normalni demokratični državi, se razume) kar odločiti, da se mu zdi nekaj neumno in se tega ne bo držal. Meni je všeč ameriški sistem, kjer ljudje sami, na podlagi izkušenj, pomembnih dogodkov in podobno, vlagajo predloge spremembe zakonov. Seveda to ni lahko, ampak z nekim pametnim predlogom ter razlogom lahko dobiš pravno pomoč in podporo.

So ljudje, ki se jim zdi iskreno in resnično neumno, da ne smeš voziti pijan, ker oni so pa tako dobri vozniki, da tudi v nezavesti dosti bolje vozijo kot vsi drugi. Skratka, pravila in zakoni so družbeni konsenz, kar pa ne pomeni, da je vsem vse všeč ali pametno.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 18:23:27   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ti gledaš samo z vidika lastništva semena in vpletenosti multinacionalk......


jup. samo z vidika kaj je dolgoročno dobro za družbo in ne kaj je dobro za profit. ko bodo ljudje varni pred takim izkoriščanjem, tudi jaz ne bom imela pripomb.

glede ind, konoplje pa - če spečeš kekse iz nje, boš glih tok zadeta kot od rožičev, pa če je še tako podobna nečemu drugemu. torej bodi pogumna - nič bat! user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
Zakoni, pravila, to ni nič fiksno, vse se lahko spremeni. Vendar obstaja za to postopek. Ne more se nekdo (v neki normalni demokratični državi, se razume) kar odločiti, da se mu zdi nekaj neumno in se tega ne bo držal.


tell it to the suffragettes in črncem in plebsu, ki je s krvjo prišel do svojih pravic. pa so v njihovem času vsi mislili, da je to neka normalna ureditev, kar so imeli. tudi zakon je odraz svojega časa in se spreminja na pritisk. in praviš, da imamo tako normalno demokracijo, da nas bodo kmalu prodali za tri kikirikije prijaznim tujcem? vidim vidim, kako se ti zakoni pišejo - v teh nekaj dekadah imam lep primer tega o čem govorim. I rest my case.
glede fantastičnih (pijanih) voznikov pa - ne mešajmo psihotov v debato, prosim lepo. user posted image


pa da se razumemo, teli starši se mi zdijo mal ubrisani, Merc sam sebi mal preveč omnipotenten in vse skup prepotencirano. samo prosim, ne se mi zgražat nad industrisjko konopljo, glede na to da:
Konoplja je ena od prvih znanih udomačenih rastlin. Kultivirana je bila pri veliko civilizacijah, v razponu več kot 12.000 let. Uporaba konoplja arheološko sega od neolitika na Kitajskem(Yangshao kultura). Kitajci so kasneje uporabljali konopljo za oblačila, čevlje, vrvi in zgodnjo obliko papirja. Kasneje se je uporaba razširila na: odeje, draperije, zavese, plenice, platno, vrvice, vrvi, jader, gradbeni material in seznam gre naprej in naprej. Koristna zadeva v glavnem.

razlika je pa kar očitna - ni to neki z lupo da se išče:
user posted image

ker koneckoncev rabiš tole za material (ne lsitja):
user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 18:28:39   
mateyka
tole je pa iz srednjeveških dnevov tukaj v Norrbottnu - ind. konoplja na srednjeveškem vrtu zadnje poletje, ko smo šli pogledat viteze in kmečko delo user posted image

ah, jajc, noče mi linka pokazat, ker mam privacy set__tings too high user posted image

ok, tle se lepo vidi. pa mislim, da so švedi nekje na istem z zakoni kot mi, ampak se mi zdi da so glede ind. konoplje vseen manj panični - skoraj skulirani, bi upala rečt.
user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 28.2.2015 18:36:18 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 18:38:42   
mateyka
vem tudi, da uni v srednejveškem društvu celo vztrajajo, da je vse avtentično in si boleke delajo striktno po starem načinu in iz avtentičnih materialov. noben jim ne teži. mislim, da nimajo nekega dovoljenja za gojenje konoplje..

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
28.2.2015 19:53:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   [Brisano sporočilo]
28.2.2015 19:54:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 21:10:21   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

tell it to the suffragettes in črncem in plebsu, ki je s krvjo prišel do svojih pravic. pa so v njihovem času vsi mislili, da je to neka normalna ureditev, kar so imeli. tudi zakon je odraz svojega časa in se spreminja na pritisk. in praviš, da imamo tako normalno demokracijo, da nas bodo kmalu prodali za tri kikirikije prijaznim tujcem? vidim vidim, kako se ti zakoni pišejo - v teh nekaj dekadah imam lep primer tega o čem govorim. I rest my case.
glede fantastičnih (pijanih) voznikov pa - ne mešajmo psihotov v debato, prosim lepo. user posted image



Vsak čas ima svoje 'metode'. Nismo več v času, ko je sta Oliver Twist in Jane Eyre vplivala na razmere v sirotišnicah, ko je ženska, ki se je vrgla pred konja, opozorila, da ni samo stroj za rojevanje in modni dodatek, ko je kolumna 'J'accuse' prispevala k osvoboditvi nedolžnega človeka… Zdaj smo v nekih drugih časih, ko, po pravici povedano, res ne vem, kaj bi učinkovalo. Ampak stališče 'jaz bom delal, kar hočem' in pa 'za vsako stvar bom cvilil v medijih' pa 'poniževal bom do daske, zato, ker lahko', ne vodi nikamor. Razpravljam načelno, oz. skušam razložiti svojo filozofijo in pri tem ne mislim da si ti tam nekje čisto drugje, da ne bo nesporazuma.

Itak sploh ne vemo, če je res šlo za industrijsko konopljo.

Po drugi strani pa bi bil ta primer res lahko dober povod v neko kulturno razpravo na to temo, ja.

Kar se mene tiče, lahko ljudje gojijo kakršnokoli konopljo.

In pa, saj ne morem verjeti, kaj bom napisala, ampak je treba biti pošten. Glede na to, kolikor poznam zgodovino, kljub vsem kozlarijam, s katerimi s spopadamo (protesti so v zadnje pol leta postali totalna farsa), smo še vedno lahko srečni, da živimo v sedanjih časih.
Vsekakor je ogromno prostora za izboljšanje, je pa tudi res, da sem v zadregi, kaj bi bila prava metoda. Vsekakor bi danes Orson Welles lahko po radiu razlagal da nas napadajo Marsovci, Klingonci in Borgi skupaj, pa ne bi dosegel niti četrt o-ja tedanjega odziva. Se mi zdi ravno obratno, da če bi predsednik države pozval k mobilizaciji, bi vsaj pol ljudi mislilo, da gre za kakšen nov format oddaje.

Mi smo danes tako zasičeni z 'informacijami' in znervirani od njih, da je že pravi dosežek, da človek res najde informacijo. Tako smo zasuti s 'problemi', da imam občutek, da so problemi v resnici pokopani pod 'problemi'.

Eh, sorry, spet nakladam. Grem raje štrikat, bo več koristi.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 21:21:04   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

tole je pa iz srednjeveških dnevov tukaj v Norrbottnu - ind. konoplja na srednjeveškem vrtu zadnje poletje, ko smo šli pogledat viteze in kmečko delo user posted image

ah, jajc, noče mi linka pokazat, ker mam privacy set__tings too high user posted image

ok, tle se lepo vidi. pa mislim, da so švedi nekje na istem z zakoni kot mi, ampak se mi zdi da so glede ind. konoplje vseen manj panični - skoraj skulirani, bi upala rečt.
user posted image


Mateyka, katero konopljo si želela pokazati, zeleno ali roza user posted image ?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 21:28:12   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


In pa, saj ne morem verjeti, kaj bom napisala, ampak je treba biti pošten. Glede na to, kolikor poznam zgodovino, kljub vsem kozlarijam, s katerimi s spopadamo (protesti so v zadnje pol leta postali totalna farsa), smo še vedno lahko srečni, da živimo v sedanjih časih.
Eh, sorry, spet nakladam. Grem raje štrikat, bo več koristi.



Ja, delamo problem tam, kjer jih ni.

Pejt štrikat user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Le seksa in marihuane ne
28.2.2015 23:16:06   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Mateyka, katero konopljo si želela pokazati, zeleno ali roza user posted image ?


sorry, ko mi ni glaven hobi slikanje konoplje same (boooring press) user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 8:42:48   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

In kar je tebi smiselno, ni nujno, da je smiselno tudi meni ali nekomu tretjemu......


Zato pa imamo zakone, da vsak ne ureja sveta po svojem smislu.

Če postanejo zakoni za večino v določenem okolju nesmiselni, se jih sprememeni. Ampak dokler se jih ne, veljajo takšni kot so. Tako pač je urejen ustroj civiliziranega sveta.



Točno tako......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 9:00:53   
liliana
...

< Sporočilo je popravil liliana -- 1.3.2015 9:02:07 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 9:01:46   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

glede ind, konoplje pa - če spečeš kekse iz nje, boš glih tok zadeta kot od rožičev, pa če je še tako podobna nečemu drugemu. torej bodi pogumna - nič bat! user posted image




A ti veš, da je šlo v tem primeru za industrijsko konopoljo.....Razpolagaš z uradnimi podatki.....? Ali zgolj s podatki, ko se družina brani in si dela samopromocijo.....?

Drugače pa sedaj govoriš, kot da pa v Sloveniji pa nihče ne bi gojil indijske konoplje.......

Drugače pa, čemu ti služi recimo 5 sadik industrijske konoplje v teglcih v kleti.....? Za tekstil, vrvi, papir.....?

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


razlika je pa kar očitna - ni to neki z lupo da se išče:
user posted image



Ja......če imaš sadiki eno ob drugi ločiš......če pa imaš posamezno, pa že težje ločiš.......se že moraš precej poglobiti......




(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 10:40:59   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
A ti veš, da je šlo v tem primeru za industrijsko konopoljo.....Razpolagaš z uradnimi podatki.....? Ali zgolj s podatki, ko se družina brani in si dela samopromocijo.....?


a sem kjre rekla da vem? govorim v primeru, če je, a ne? tako kot ti............

Drugače pa sedaj govoriš, kot da pa v Sloveniji pa nihče ne bi gojil indijske konoplje.......


kje sem to rekla? nikjer. govorim o tem, da je stigmatizirana kot da je en škodljivec, pa sploh ni.

Drugače pa, čemu ti služi recimo 5 sadik industrijske konoplje v teglcih v kleti.....? Za tekstil, vrvi, papir.....?


to moraš vprašat enga, ki to počne, ne mene. bi pa jaz začela prvo z nekaj lonci, da sprobam in potem končala z nekaj 10, če bi šlo vse bp, ker fabrike pa tudi ne mislim odpret, čeprav bi delala določene izdelke za osebno potrebo doma.

Ja......če imaš sadiki eno ob drugi ločiš......če pa imaš posamezno, pa že težje ločiš.......se že moraš precej poglobiti......


ja, en amater se mora poglobiti - neverjetno, ampak resnično. en policaj bi pa naj bil poglobljen, ker je to njegov posel in en gojitelj tudi. zate je pa logično da se ne boš poglabljala, ker nimaš opravka s tem.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 15:31:59   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


a sem kjre rekla da vem? govorim v primeru, če je, a ne? tako kot ti............




Seveda.......če je......

kje sem to rekla? nikjer. govorim o tem, da je stigmatizirana kot da je en škodljivec, pa sploh ni.


Koliko sem razumela si govorila itak večinoma zgolj o industrijski konoplji......ki res ni škodljivec......je le podobna oni drugi.......

to moraš vprašat enga, ki to počne, ne mene. bi pa jaz začela prvo z nekaj lonci, da sprobam in potem končala z nekaj 10, če bi šlo vse bp, ker fabrike pa tudi ne mislim odpret, čeprav bi delala določene izdelke za osebno potrebo doma.


Aha....torej pšenico, preden bi jo posejala na njivi bi jo tudi posejala v kleti v nekaj loncev, da bi videla kako to gre.......

Ok torej...dvomim sicer, da nekaj loncev industrijske konoplje zadostuje za izdelke za osebno potrebo, vendar potrebe posameznikov so različne......nekaj loncev indijske konoplje pa zadosti osebnim potrebam, to se pa strinjam....

ja, en amater se mora poglobiti - neverjetno, ampak resnično. en policaj bi pa naj bil poglobljen, ker je to njegov posel in en gojitelj tudi. zate je pa logično da se ne boš poglabljala, ker nimaš opravka s tem.


Tudi policaj se mora poglobiti......in pošlje vzorce k stroki v laboratorij, da analizirajo........ker rastline v naravi drugače zgledajo kot na skici......njihovi listi in stebla ne rastejo vedno po prototiku in priročnika.....zato je težko v treh loncih ali pa na eni njivi iste sorte rastlin ugotoviti ali gre za indijsko ali industrijsko konopljo......tako se pa spet ne ločita kot paprika in paradajz......

Gojitelj pa verjamem, da je poglobljen.....in točno ve kaj goji pod lučko in zakaj........

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 15:37:38   
LuLu
mogoče pa so za hišno potrebovali 10 ur, da so njihovo industr. konopljo (verjetno z dovoljenjem) sadiko po sadiko pregledali ali je kakšna indijska vmes... to bi pa lahko vzelo ure dela, če imajo veliko... nasploh ker vsi navadni policaji niti ne spoznajo razliko. Bi morali stručkote poklicat na pomoč... samo na glas razmišljam user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 15:39:36   
LuLu
aja.. vidim, da ste nekaj takega že pisale... ne, ne poznajo vsi policaji te razlike

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 16:27:22   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Aha....torej pšenico, preden bi jo posejala na njivi bi jo tudi posejala v kleti v nekaj loncev, da bi videla kako to gre.......

Ok torej...dvomim sicer, da nekaj loncev industrijske konoplje zadostuje za izdelke za osebno potrebo, vendar potrebe posameznikov so različne......nekaj loncev indijske konoplje pa zadosti osebnim potrebam, to se pa strinjam....


če nekaj delam prvič pač ne sejem za celo vas. tudi ne za moje letne potrebe. probavam kako skrbet za rastlino, da mi naslednje leto cela letina ne ge v maloro. ne vem, men se zdi smiselno bit previden na začetku, ko si brez izkušenj. isto sem delala z drugimi rastlinami.

Tudi policaj se mora poglobiti......in pošlje vzorce k stroki v laboratorij, da analizirajo........ker rastline v naravi drugače zgledajo kot na skici......njihovi listi in stebla ne rastejo vedno po prototiku in priročnika.....zato je težko v treh loncih ali pa na eni njivi iste sorte rastlin ugotoviti ali gre za indijsko ali industrijsko konopljo......tako se pa spet ne ločita kot paprika in paradajz......

Gojitelj pa verjamem, da je poglobljen.....in točno ve kaj goji pod lučko in zakaj........


verjeto tudi policaji ne sledijo rednim izobraževalnim tečajem, kot rpavi patrino - niso vsi s srcem pri svojem delu in eni trpijo v slepi ulici. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 16:59:40   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

če nekaj delam prvič pač ne sejem za celo vas. tudi ne za moje letne potrebe. probavam kako skrbet za rastlino, da mi naslednje leto cela letina ne ge v maloro. ne vem, men se zdi smiselno bit previden na začetku, ko si brez izkušenj. isto sem delala z drugimi rastlinami.



Glej mateyka.....obstajajo rastline, s katerimi si v loncu nimaš kaj početi......recimo pšenica, koruza, industrijska konoplja.....tudi sprobavati jih ne moreš v loncu v kleti....

Potem pa imaš rastline, kot so paradajz in čili katerih plodove lahko uporabiš tudi, če so gojeni v loncu......ta rastlina za osebne potrebe služi tudi, če je v loncu......te rastline tudi lahko sprobavaš v loncu....

od pšenice pa koruze, pa industrijske konoplje pa ne vem kako korist maš, da ju poseješ in ju sprobavaš v loncu......in za to slednje moraš imeti po veljavni zakonodaji status kmetijskega gospodarstva in posejati jo moraš na 10 arih strnjene kmetijske površine.....torej ne v loncu v kleti in ne bilo kdo.....

verjeto tudi policaji ne sledijo rednim izobraževalnim tečajem, kot rpavi patrino - niso vsi s srcem pri svojem delu in eni trpijo v slepi ulici.


Verjetno bo to.....policaj pač ni agronom in laborant, da bi na prvi pogled znal ugotoviti vsebnost THC......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 17:01:17   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

mogoče pa so za hišno potrebovali 10 ur, da so njihovo industr. konopljo (verjetno z dovoljenjem) sadiko po sadiko pregledali ali je kakšna indijska vmes... to bi pa lahko vzelo ure dela, če imajo veliko... nasploh ker vsi navadni policaji niti ne spoznajo razliko. Bi morali stručkote poklicat na pomoč... samo na glas razmišljam user posted image


Verjetno Lulu...so malo prežvečili in po nekaj urah ugotovili rezultat.......user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 17:02:46   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

mogoče pa so za hišno potrebovali 10 ur, da so njihovo industr. konopljo (verjetno z dovoljenjem) sadiko po sadiko pregledali ali je kakšna indijska vmes... to bi pa lahko vzelo ure dela, če imajo veliko... nasploh ker vsi navadni policaji niti ne spoznajo razliko. Bi morali stručkote poklicat na pomoč... samo na glas razmišljam user posted image


Verjetno Lulu...so malo prežvečili in po nekaj urah ugotovili rezultat.......user posted image



ma nekdo ki se spozna na to, ne rabi niti žvečit, se vidi razlika na listih... ampak ne bi se čudila, če bi se ga hotel kdo od njih zadeti z industrijsko user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 18:31:06   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


ma nekdo ki se spozna na to, ne rabi niti žvečit, se vidi razlika na listih... ampak ne bi se čudila, če bi se ga hotel kdo od njih zadeti z industrijsko user posted image


Škoda, da niso novinarji poslikali te konoplje in jo dali na net.....bi mi poznavalci takoj ugotovili, ali je ona, ki zadene ali ona, ki ne......user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Le seksa in marihuane ne
1.3.2015 18:34:59   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


ma nekdo ki se spozna na to, ne rabi niti žvečit, se vidi razlika na listih... ampak ne bi se čudila, če bi se ga hotel kdo od njih zadeti z industrijsko user posted image


Škoda, da niso novinarji poslikali te konoplje in jo dali na net.....bi mi poznavalci takoj ugotovili, ali je ona, ki zadene ali ona, ki ne......user posted image


jaz ne bi ugotovila.. bi pa moja mati takoj vidla razliko
starejši bi vidli, da je ena industrijska z drugo pa je nekaj narobe user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?