|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2015
10.3.2015 12:59:30   
tia12
rdečebela kako si?Je vse ok?

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu NeziPezi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Novembrke 2015
11.3.2015 12:39:17   
spelck87
Hoj!

Tudi js sem očitno v veselem pričakovanju..6.teden.user posted image 30.1. sem mela zadnjo M, z mojim sva pa potem očitno mal zabluzila, kar se varnih dnevov tiče.user posted image

Od 21.2. dalje mi je blo zelooo slabo ene 6 dni (ne vem, a je kaka povezava al ne) in sem mislila, da pač mam neko virozo. Na polno so me napadli mozolji po čelu (pred M se mi mogoče glih 2 naredita), od konec februarja se mi vleče prehlad, zdej še vnetje sinusov, temperatura od 37.1-37.3..moj me je skoz hecal, da sem sigurno noseča, pa sem vedno zamahnila z roko, češ da to pa ni možno, da sva pazla..user posted image

No, v soboto popoldan sem naredla test, takrat mi je zamujala nekje 6 dni, in se je pokazala zeloooo rahla druga črtica, tako rahla, da sem mislila, da se mi blede. Drugi test je sledil v ponedeljek popoldan, druga črtica je bla že lepo vidna. Tretji test sem naredla včeraj zjutraj in evo-spet pozitiven. Trije testi, 3x user posted image . Juhej, očitno sem user posted image !! user posted image
Mojga dragega je presenetlo, no, roko na srce-tud mene je, ker je še tooooolk stvari za postorit, videt, uredit..ampak dober, zdej sva rekla, da je kar je in sva zaradi tega presrečna.user posted image

Prvi pregled mam 30.3. in upam, da bo do takrat vse potekalo brez težav!
Glede kakršnihkoli znakov pa..hm, rahla slabost tu in tam, čudno špikanje v trebuhu (kot da sem včeraj naredla 300 trebušnjakov haha), občutek kot da se bo vsak čas ulila, mal sem napihnjena, tečna, drugače pa mi čist nič ne manjka.user posted image

Kako ste kaj ostale?

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Novembrke 2015
11.3.2015 13:21:23   
maladeklica
spelck87 tudi tebi čestitke za nepričakovani dve črtici :)

mislim da vse bolj ali manj pričakujemo prvi pregled pri gin.
Jaz imam še točno 14 dni do prvega pregleda. joj kako se to vleče ko bi človek rad že enkrat videl to malo pikico ki je začela rasti :)

jaz imam še vedno vsakodnevne krče, ki pa niso več tako močni kot prvi teden izzaostanka men. mi je pa zadnje dva tri dni skos slabo, samo bruham pa ne, grozno. no tudi jaz sem v šestem tednu še dan ali dva in stopim v sedmega.

lp

(odgovor članu spelck87)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Novembrke 2015
11.3.2015 16:54:10   
chocolatecake
Pozdravljene punce!
Pa se vam tudi jaz pridružujem, sem mislila, da nikoli nebom dočakala.
Po mojih izračunih imam rok okoli 17.11., test hormonov v krvi pa pravi kakšen dan kasneje, torej sem v 4. oz 5. tednu.
Sem še vedno v šoku, ker nama je bilo rečeno, da sva oba skoraj neplodna, najine skupne šanse pa podobne igraju loto in sem se že psihično pripravljala na umetno oploditev.
Začetek maja naj bi imela prvi posvet na kliniki za umetne oploditve, začetek 2016 sva nameravala v postopek, pa vse kaže, da ga bom lahko odpovedala. user posted image
Sva presrečna in kar nemoreva verjeti, da sva dočakala ta čudež. Sem naredila 3 teste in testirala še kri v laboratoriju, da končno verjamem, da je to to.

(odgovor članu maladeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Novembrke 2015
11.3.2015 17:28:26   
polhek2
Hej hoj, da se še jaz javim user posted image

Predvidoma bomo pestvali okoli 15.11, imam pa doma že eno 8 letnico, pa za sabo v januarju letos žal neuspelo nosečnost, končala se je s splavom v 0 tednu- Zdaj sem pozitivna da gremo srečno tja do novembrauser posted image

Tia en velik objem. Vsem ostalim pa želim 8 mesecev počivanja čim manj skrbi in veliko čvekanja user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Novembrke 2015
12.3.2015 6:49:43   
srečka89
Vedno več nas je ... juhuhu, čestitke vsem novim user posted image - spelck87, chocolatecake in polhek2 user posted image user posted image user posted image

Chocolatecake ... sem spremljala tvojo in druge zgodbe vsak mesec, ko ste čakale na user posted image ... a po tolkih mesecih neuspeha (skupaj 17) se raje nisem niti javila, ker bi me vsak mesec znova še bolj potrlo, ko nekatere ekstra hitro zagledajo + ... tako da vem kako vzhičeno in nepopisno veselo se počutiš in ti iskreno privoščim tale plusek in, da bi se brale vse do novembra, pa še naprej! user posted image
Jaz sem user posted image dočakala tik pred prvim ciklom Klomifena ... in za naju je bil tudi velik čudež, ker je G rekel, da nimam O ... ampak očitno je bil februar mesec čudežev! user posted image

Polhek2 - seveda, da bo ... moremo biti optimistične - srečno do konca! user posted image

Jaz sem drugače super, sploh ne vem, da sem noseča in komaj čakam sredo, da vidimo to pikico in slišimo bitje srčka user posted image
Kolegice pravijo, naj bom vesela, dokler nimam slabosti, ampak raje bi jih imela vsaj malo, da vem da se nekaj dogaja in, da je ok hehehehe user posted image

Punce uživajte tale sončkast dan in uživajte v vsakem trenutku user posted image !

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Novembrke 2015
12.3.2015 8:38:27   
jesse16
Polhek 2 živijo.
Joj sem vesela zate čestitam in želim ti res eno mirno nosečnost in zdravega sončka.


Vsem ostalim seveda tudi.

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Novembrke 2015
12.3.2015 11:17:22   
chocolatecake
srečka89 Vem kako je, ko že misliš, da user posted image nebo po naravni poti, ali, da sploh nebo. Midva sva bila najprej skoraj 2 leti brez zaščite, potem še skoraj eno leto oz 11 mesecev intenzivno delala na user posted image , obiskovala bioenergetika, zdravnike, pila čaje, vitamine, prehranske dodatke in nevem kaj še vse... Sem že skoraj obupala in se odločila za laparoskopijo, potem pa najin mali čudežek user posted image .
Mene grozno bolijo prsi, tudi slabo mi je bilo že 1 dan po tem, ko sem izvedela, da sem noseča ( to je najbrž psiha user posted image ). Tudi v trebuhu me malo črviči, podobno kot pred menstruacijo.
A ti si že povedala kolegicam? Jaz si še ne upam.
Pa druge ste že oznanile veselo novico, ali še čakate?

(odgovor članu jesse16)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Novembrke 2015
12.3.2015 11:41:02   
maladeklica
midva novice nisva še nikomur povedla zaenkrat je še vedno najina mala skrivnost :)

pa tudi se še nisva nič pogovarjala o tem kdaj bova povedla za veselo novico.

zagotovo bova še počakala 14 dni, ker imam takrat prvi pregled potem pa ne vem kdaj bova.

tudi mene zanima kdaj boste ostale povedala.

jaz se komaj zadržujem da ne povem komu :)

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Novembrke 2015
12.3.2015 12:09:37   
NeziPezi
Hej hoj!

Spet jst. Čestitke vsem, ki ste se pridružile user posted image . Uau vidim da že kr klepetate kar je meni všeč mam pol kej za delat med šihtom he he. chocolatecake mene tut full joske bolijo tko da ni sam na psihi so najbrš kr hormončki ampak sej bo minil boš vidla k se bo telo navadilo na vse spremembe user posted image . Tudi midva še nisva povedala novičke naprej, ker čakava na potrditev pri ginekologu tko da najbrš bomo potem raztrobili veliko novico ko bomo za ziher. Ampak je tko težko čakat na ta prvi pregled. Res se mi že kr vleče tko da komaj čakam naslednjo sredo. Srečka89 mislim da imava na isti dan pregled tko da upam da bo vse ok pa da si bova potem lahko izjmenjali kako je bilo user posted image . Morš obvezno sporočiti. Nič mejte se nosečke pa upam da si kmalu še kaj natipkamo.
Pozdravček...NeziPezi

(odgovor članu maladeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Novembrke 2015
12.3.2015 13:25:04   
srečka89
chocolatecake ... ja očitno, ko obupaš, rata hitreje - psiha dela res svoje, čeprav se ne zavedamo.
Mene tudi bolijo prsi, kakšen dan več, danes malček manj, ampak se nad tem edinim znakom ne pritožujem, moj pa še manj user posted image
v trebuhu pa ne čutim posebnega dogajanja, pred dobrim tednom sem imela pol urne krče zjutraj, potem pa nič več ...
Midva bova staršem povedala okoli velike noči, da gre vsaj 1. pregled skozi ... načeloma bova v čokoladni jajček dala slikico in sporočilce hehe - varjanta Kinder surprajs z nekoliko zakasnelim presenečenjem user posted image
Drugače pa seveda ne morem bit tiho tolko časa in sem povedala dvem sodelavkam, ki sta tudi noseči, da si delimo izkušnjeuser posted image

NeziPezi - ja res je, imava pregled na isti dan, tako da I feel you, teh 6 dni čakanja do pregleda se bo vleklo kot 1 mesec hehe ... zdaj sem že res nestrpnauser posted image
Seveda da bo vse v redu, v to niti ne dvomim! Se beremo sproti ja, vsaj z nekom da lahko delim vso to srečouser posted image

Punce, iz kje pa ste?user posted image
Zna katera narediti seznamček s podatki?

(odgovor članu NeziPezi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Novembrke 2015
12.3.2015 14:55:40   
polhek2
Hej

no jz sem povedala sodelavkam v pisarni, ker smo itak ful skupaj in poznajo mojo zgodbo. Plus moja mami in brat sta izvedela včeraj.user posted image
Ostali pa po prvomajskih praznikih. Pregled imam šele 14.4. tako da prej sigurno nikomur, pa tudi potem bomo čakali da bo 12 polnih tednov vsaj mimo. Slaba izkušnja prinese pač večjo previdnost pri vsem

lp

(odgovor članu srečka89)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Novembrke 2015
12.3.2015 18:18:17   
luca90
Pozdravljene. Cisto na novo tuki. Danes opravla test in je plusek. Kar presenecenje :) ampak veseli. Nasledni petek mam prvi pregled. Kaj se sploh dela na prvem pregledu. ?? Danes sem klicala mi je rekla da sem 8teden. Januarja 29. Sem mela zanji dan menstruacije. Pa sem si racunala sama od ovulacije naprej mi pride pa 4 tedne. Kako je udej to prou. Mi je rekla tud za neke tablete elevit. A uporabljate. ?? Mislim da jst bom mela 1001 vprasanje :) lp

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Novembrke 2015
12.3.2015 18:28:48   
Marčevka2010
Vedno se šteje od 1. dneva zadnje menstruacije. Prvič naredijo ultrazvok, da potrdijo nosečnost (večinoma vaginalno). Ostale preiskave pa odvisno, nekateri na 1. pregledu nekateri šele na 2. (kri, urin, teža,...). Folno je treba takoj po plusu začet jemat, če je nisi že prej. Fajn jo je že pred zanositvijo. Sedaj so tisti tedni, ko jo je treba jemat, oz. si že malo mimo.

(odgovor članu luca90)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Novembrke 2015
12.3.2015 18:36:50   
luca90
sepravi nism u pravi skupini če je danji dan menstruacije. usa sem zmedena. use mi je tko novo. ceu dan že prebiram forum. ja vem da sem malo pozna. ampak ni bla niti načrtovana nosečnost. pa zmeri sm mela ful neredno mestruacijo. tko da na začetku nism niti posumla. jutri grem kupit to. je rekla da tm nekje do 14.tedna.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Novembrke 2015
12.3.2015 18:52:39   
luca90
ok. zej sm use prebrala. totalno nevedna. mi je zračunalo na 5.11. tko da ... počasi se bom navadla. heh

(odgovor članu luca90)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Novembrke 2015
12.3.2015 18:55:00   
Marčevka2010
6. teden si, na pravi temi siuser posted image , PDP je 5.11. Čestitam!user posted image

(odgovor članu luca90)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Novembrke 2015
12.3.2015 18:55:42   
Marčevka2010
Sva hkrati pisali. user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Novembrke 2015
12.3.2015 19:08:41   
luca90
hvala. :) a to mi zdej na prvem pregledu povejo tudi tam datum al kako ??

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Novembrke 2015
12.3.2015 19:11:50   
Marčevka2010
Ja, vse izračunajo, dajo materinsko knjižico kjer ti vse zapisujejo.

(odgovor članu luca90)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Novembrke 2015
13.3.2015 6:04:09   
Everest
Pozdravljene,
Da se vam še jaz pridružim. 2 tedna nazaj sva tudi midva z lubijem dočakala user posted image in to v prvem poizkusu :) . Po ZM bi morala imeti rok konec oktobra. Potem sem začela rahlo krvaveti in odšla predčasno k ginekologinji, ki mi je predpisala Dobrodston in opravila pregled. Rekla je, da gre za začetek nosečnosti, da pa nisem noseča 6 tednov, kot bi morala biti - zato, ali se plod narobe razvija ali pa sem zanosila kasneje (po tem bi imela rok novembra in zanositev kasneje bi bila povsem mogoča, ker sem imela ciklus na 38 dni, prvi pozitiven test Clear blue pa je bil šele 27.februarja, - digitalen in takrat je pokazal + in zanositev pred 1 ali 2 tedni). Seveda nestrpno in malo v strahu pričakujem pregled drugi teden in upam, da je moja pikica zrastla. Krvavitev več nimam. Upam, da se bom veselila skupaj z vami :)

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Novembrke 2015
13.3.2015 6:36:20   
srečka89
user posted image luca90 in Everest - čestitam user posted image

Everest - jaz sem imela tudi daljši ciklus, ZM 22.1., O je bila šele na 22. dan, tako da bi bil potem ciklus tudi nekje okoli 36 dni dolg in mi izračuna PDP okoli 28.10., ampak glede na kasnejšo O bo PDP verjetno z 1-tedenskim zamikom, tako da sem se raje pridružla novemberkam user posted image
Poznam par takih primerov, ko so jim zaradi kasnejše O po nuhalni prestavili PDP na tak način.
Držim pesti, da je šlo le za kasnejšo zanositev in, da bo vse tako kot mora bitiuser posted image

(odgovor članu Everest)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Novembrke 2015
13.3.2015 7:44:19   
chocolatecake
Čestitke novim tudi v mojem imenu.
Glede pozne ovulacije pa, moja je prišla enkrat po 50. dnevu user posted image .
Tako, da imam zadnji datum menstruacije 31.12.2014 user posted image
Baje tako dolgi ciklusi sploh niso ovulatorni, ampak jaz sem živ dokaz, da očitno so in da je res čisto vse mogoče user posted image .

(odgovor članu srečka89)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Novembrke 2015
13.3.2015 8:42:14   
polhek2
Everest in luca90 dobrodošliuser posted image

meni je bilo včeraj zvečer grozno slabo, danes sem malenkost bolje. Pregled imam šele14.4 in do takrat bo treba kar se da pozitivno zdržatuser posted image

Zdajle je kavica že za mano tako da začnem počasi delat,

vsem vam želim en lep sončen dan,

pobožajte bušije pa se beremo user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Novembrke 2015
13.3.2015 16:44:16   
Everest
Držim pesti, da je vse v redu. Poročam po pregledu. Očitno vas ima kar nekaj daljše cikluse in tako tudi kasnejšo ovulacijo. Zelo očitnih znakov nosečnosti nimam, na začetku sem čutila neprijetno špikanje v levem jajčniku, ki se je zdaj kar umirilo, zelo sem utrujena in pogosto hodim na wc (sploh ponoči user posted image ). Pa tudi jaz čestitam vsem, ki ste zvedele veselo novico in pričakujete user posted image

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?