|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 17:20:45   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino



nekako imam občutek, da ti sploh nimaš nobenega občutka

a zdaj tudi nobenega tujega jezika ne vem? user posted image še samo manjak, da boš napisala, da nekdo drugh namesto mene tipka, ker sem nepismena ....podn...
... take, kot jih ti sekaš, v šoli na prvi stopnji slišim, ko si deca kar nekaj izmislijo in žalijo druge otroke...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 17:23:21   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino



nekako imam občutek, da ti sploh nimaš nobenega občutka

a zdaj tudi nobenega tujega jezika ne vem? user posted image še samo manjak, da boš napisala, da nekdo drugh namesto mene tipka, ker sem nepismena ....podn...
... take, kot jih ti sekaš, v šoli na prvi stopnji slišim, ko si deca kar nekaj izmislijo in žalijo druge otroke...

Luli- si prebrala članek? Preberi ga, potem bova pa kakšno rekli- če hočeš lahko tudi v tujem jezikuuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 17:27:55   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Luli-


ja, bova kako rekli... ko se pozdraviš in vidiš kaj pišeš na RR... še imena ti ne gre prepisat, kaj boš ti komentirala neke svetovne raziskave... nepismena si user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 17:32:27   
LuLu
avtor raziskave? Ne ga srat no... user posted image župnik!

http://faculty.cua.edu/sullins/sullins.htm

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 18:40:53   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

avtor raziskave? Ne ga srat no... user posted image župnik!

http://faculty.cua.edu/sullins/sullins.htm


A se je ustrašil legitimne konkurence user posted image user posted image ?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 18:45:07   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

uff.. Slovenija more bit pa ze 3/4 istospolno usmerjena, glede na to, da prakticno vsak drugi pozna celo gruco le teh.

samo to zdej na velik zvon obesat, meni je tega ze malo prevec.


Ne poznam nobenega, se medsebojno ne privlačimo (enega sem, ampak je Anglež in ga ni več v Slo).

In se strinjam s pretiravanjem. Tistim, ki so jim všeč, jim bodo tako ali tako, takim, ki nam niso...mene samo spomnijo, da jih organsko ne prenašam.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 19:01:39   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

uff.. Slovenija more bit pa ze 3/4 istospolno usmerjena, glede na to, da prakticno vsak drugi pozna celo gruco le teh. Jaz poznam samo enega in ta je prav tak tip za nakupovanje in te objame in rece joj kaj si lepa. Ze tok casa se meniva za eno sopingiranje.

Meni mi drgac dol visi kdo s kom, dokler se vpleteni strinjajo, bog pozegnaj.

samo to zdej na velik zvon obesat, meni je tega ze malo prevec. Ravno par dni nazaj so na TV pokazal nek intervju z unim avstricem Gospodic Wurst. In mali zacne kazat v TV in se smejat, da to je zenska in si je pustila brado rast in jaz njemu, ne to je v bistvu tip, ki se v zensko oblac in mali, da ne, je zenska. Mislem, a je treba no.


jaz zadnja leta priznam, da težko ločim....ne vem ali je homo ali je metro.......

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 19:47:17   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

A ste 100%, da vaši otroci niso istospolno usmerjeni? Glede na statistiko je to zelo možno. Se jim boste odrekle? Bo Stanislava klicala svojo hči lezbača ali pa sina peder? Ne, njeni otroci pa že niso istospolno usmerjeni. In če bi slučajno bili?


Praviš, da se lezbijka rodiš. Potem moj otrok ni lezbijka. Hvala bogu.

Jaz sicer mislim, da je spolna usmerjenost tudi pridobljena. Vem pa ne, kot tudi ti ne veš, čeprav trdiš. Kaj bi naredila? Ne vem. Ne bi mi bilo prav, ne zaradi nje, ker bi pomenilo, da smo ga usekali v temeljih, ne zaradi mene.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
4.3.2015 20:06:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   [Brisano sporočilo]
4.3.2015 20:11:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 20:15:38   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

avtor raziskave? Ne ga srat no... user posted image župnik!

http://faculty.cua.edu/sullins/sullins.htm

Ej, revica- kaj ima tale raziskava veze s tisto, ki sem jo navedla jaz? A ni šlo prebrati tiste moje? Daj no potrudi se no- saj veš kakšen slovarček zraven pa bo šlo. Vidiš spet ga biksaš, ko si prekratka. Iščeš izhode kot miš na katero povezneš pisker user posted image .
Avtor raziskave , ki sem jo jaz navedla ni župnik ( ti že naprej povem, če slučajno ne boš razumela user posted image ), da te ne bo srček bolel in da se ne boš mogla izgovarjatiuser posted image
Mark Regnerus is associate professor of sociology at the University of Texas at Austin, research associate at its Population Research Center, and a senior fellow at the Austin Institute for the Study of Family and Culture.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 20:18:30   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Menda je oboje, več različnih raziskav, različna dognanja,


zato ne bom pametna pri takih situacijah, kjer je isto število takih in nasprotnih raziskav. Laik ne more vedet kaj je tista prava resnica. Lahko si seveda izbereš kaj ti je lepše in bi rad verjel, ampak jaz tako ne delam. Pustim zadevo odprto, dokler me ne zadene z vseh strani Breaking News (uuu, glej ti to angl. znam pisat user posted image ) in mi pokaže eno edino razlago in ovrže vse ostale.
zato bom pa še naprej o veliko stvareh vedela točno... nič user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 20:19:52   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Patrino, kaj pa potem Lukka in njegova družina? Razvoja psihologija pa to?



Da ne bo spregledano vprašanje, kopiram in čakam na odgovor.

Joj Ankica- ne vem kako bi ti tole povedala, da ne bi preživela prehudega šoka. user posted image Pa ravno jaz moram biti tisti sakramenski nosilec slabih novic. Bom poskusila povedati čim bolj narahlo- Anči- Lukkec je bil izmišljen veš. K sreči jaz pravim, kajti po neprijaznih komentarjih nekaterih zakompleksanih žensk tule gor bi bil po mojem tako ali tako v komiuser posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 20:20:25   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Avtor raziskave , ki sem jo jaz navedla ni župnik ( ti že naprej povem, če slučajno ne boš razumela user posted image ), da te ne bo srček bolel in da se ne boš mogla izgovarjatiuser posted image
Mark Regnerus is associate professor of sociology at the University of Texas at Austin, research associate at its Population Research Center, and a senior fellow at the Austin Institute for the Study of Family and Culture.


Pa tudi Marki ni avtor raziskave.

Ajme bože, ni čudno, da je pismenost še vedno največji mejnik v izobraženosti.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 20:22:09   
Stanislava_
In avtor JE bivši župnik: http://faculty.cua.edu/sullins/sullins.htm


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 20:22:22   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

avtor raziskave? Ne ga srat no... user posted image župnik!

http://faculty.cua.edu/sullins/sullins.htm

Ej, revica- kaj ima tale raziskava veze s tisto, ki sem jo navedla jaz? A ni šlo prebrati tiste moje? Daj no potrudi se no- saj veš kakšen slovarček zraven pa bo šlo. Vidiš spet ga biksaš, ko si prekratka. Iščeš izhode kot miš na katero povezneš pisker user posted image .
Avtor raziskave , ki sem jo jaz navedla ni župnik ( ti že naprej povem, če slučajno ne boš razumela user posted image ), da te ne bo srček bolel in da se ne boš mogla izgovarjatiuser posted image
Mark Regnerus is associate professor of sociology at the University of Texas at Austin, research associate at its Population Research Center, and a senior fellow at the Austin Institute for the Study of Family and Culture.


resno ti to? user posted image

"Avtor ene novejših raziskav, ki zajema več novejših študij o otrocih iz istispolnih gospodinjstev je raziskovalec in profesor sociologije iz Washingtona Donald Paul Sullins. Komentar k omenjeni raziskavi je napisal Mark Regnerus, izredni profesor sociologije na Teksaški univerzi v Austinu "

Kdo je zdaj avtor in kdo je napisal komentar k raziskavi? Kdo je tvoj Mark?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
4.3.2015 20:23:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 20:23:44   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

In avtor JE bivši župnik: http://faculty.cua.edu/sullins/sullins.htm



če reče patrino, da ni, potem NI user posted image


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 20:24:18   
m_dzaba
Jaz poznam enega geja in moram povedat, da sem zaradi njega bila primorana spremeniti in telefonsko in email in prebivališče. Mislim tako nadležnega in nenasitnega človeka še nisem srečala. Vsiljiv, neobziren, domišljav in egoističen. In žal ne podpiram zakona, da dva istospolno usmerjena posvajata otroke, predvsem moška. Ker menim, da poženščeni geji dajejo otrokom napačno podobo moškega. Se šminkajo, nosijo napolnjene modrčke, mrežaste hlačne nogavice, oprijete obleke, visoke pete, nastavljajo riti in to naj bi bilo normalno? To bi naj bil zgled otrokom? Ne v Sloveniji. Poročajo pa se lahko, me ne briga.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 20:25:49   
LuLu
Anči user posted image

dobrodošla v klub! user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 20:26:16   
malaMravljica
Patrino, mogoce se imas za über kul, ma ti povem, da te je prav tezko brat. Tako podlo kot pises, daj se skuliraj ali pa se odstrani dol s foruma daj. Res no. Poglej kako si gor odgovorila Lulu, a je to kaksen nivo.
Ne vem, jaz te res ne prebavljam, mogoce te se kdo drug ne, me ne bi cudilo. Vem, ni mi treba brat tvojih prispevkov, samo saj se povsod urivas notri. Matr ej, daj rec mozu naj te ze enkrat posteno nategne no, da bos ze dala mir.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 20:26:47   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

In avtor JE bivši župnik: http://faculty.cua.edu/sullins/sullins.htm



če reče patrino, da ni, potem NI user posted image




Ja,seveda. Kar naj čivka na svojem virtualnem planetu user posted image .


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   [Brisano sporočilo]
4.3.2015 20:27:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 20:29:41   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

avtor raziskave? Ne ga srat no... user posted image župnik!

http://faculty.cua.edu/sullins/sullins.htm

Ej, revica- kaj ima tale raziskava veze s tisto, ki sem jo navedla jaz? A ni šlo prebrati tiste moje? Daj no potrudi se no- saj veš kakšen slovarček zraven pa bo šlo. Vidiš spet ga biksaš, ko si prekratka. Iščeš izhode kot miš na katero povezneš pisker user posted image .
Avtor raziskave , ki sem jo jaz navedla ni župnik ( ti že naprej povem, če slučajno ne boš razumela user posted image ), da te ne bo srček bolel in da se ne boš mogla izgovarjatiuser posted image
Mark Regnerus is associate professor of sociology at the University of Texas at Austin, research associate at its Population Research Center, and a senior fellow at the Austin Institute for the Study of Family and Culture.


resno ti to? user posted image

"Avtor ene novejših raziskav, ki zajema več novejših študij o otrocih iz istispolnih gospodinjstev je raziskovalec in profesor sociologije iz Washingtona Donald Paul Sullins. Komentar k omenjeni raziskavi je napisal Mark Regnerus, izredni profesor sociologije na Teksaški univerzi v Austinu "

Kdo je zdaj avtor in kdo je napisal komentar k raziskavi? Kdo je tvoj Mark?

Luli, govorim o avtorju komentarja , ki ga je napisal moj Marki. On se je med drugim( tudi na druge raziskave je poškil in tudi sam raziskoval v tej smeri s svojimi kolegi), oprl na raziskave tvojega župnika. Ki je mimogrede človek z visoko izobrazbo veš? In verjetno te to bolj v r.t tišči kot pa to, da je bil nekoč farškiuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 20:31:42   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

avtor raziskave? Ne ga srat no... user posted image župnik!

http://faculty.cua.edu/sullins/sullins.htm

Ej, revica- kaj ima tale raziskava veze s tisto, ki sem jo navedla jaz? A ni šlo prebrati tiste moje? Daj no potrudi se no- saj veš kakšen slovarček zraven pa bo šlo. Vidiš spet ga biksaš, ko si prekratka. Iščeš izhode kot miš na katero povezneš pisker user posted image .
Avtor raziskave , ki sem jo jaz navedla ni župnik ( ti že naprej povem, če slučajno ne boš razumela user posted image ), da te ne bo srček bolel in da se ne boš mogla izgovarjatiuser posted image
Mark Regnerus is associate professor of sociology at the University of Texas at Austin, research associate at its Population Research Center, and a senior fellow at the Austin Institute for the Study of Family and Culture.


resno ti to? user posted image

"Avtor ene novejših raziskav, ki zajema več novejših študij o otrocih iz istispolnih gospodinjstev je raziskovalec in profesor sociologije iz Washingtona Donald Paul Sullins. Komentar k omenjeni raziskavi je napisal Mark Regnerus, izredni profesor sociologije na Teksaški univerzi v Austinu "

Kdo je zdaj avtor in kdo je napisal komentar k raziskavi? Kdo je tvoj Mark?

Luli, govorim o avtorju komentarja , ki ga je napisal moj Marki. On se je med drugim( tudi na druge raziskave je poškil in tudi sam raziskoval v tej smeri s svojimi kolegi), oprl na raziskave tvojega župnika. Ki je mimogrede človek z visoko izobrazbo veš? In verjetno te to bolj v r.t tišči kot pa to, da je bil nekoč farškiuser posted image



verjetno res ja user posted image

ej, če obstaja kako tekmovanje za najbolj nemogočega forumaša, se kar prijavi. Zmagala boš!

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?