|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moške hlače
21.3.2015 16:48:12   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zakaj si se pa potem sploh oglasila o primernosti jeansa in načina oblačenja, če je brezveze.....?user posted image

Mar bi molčala, ne pa da brezveze čvekaš......user posted image


ne bi z vama o tem, zaradi razloga, kot ga je mateyka zgoraj napisala... raje bi od ronje dobila kak fitbek

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moške hlače
21.3.2015 16:58:29   
patrino
Meni se zdijo vsi tile na fotkah super , tako, da bi, kar se mene tiče, brez panike in brez hudega truda rade volje podpisala kakšno pogodbo in sklenila posel. user posted image Drugače pa, tako brez šale, v bistvu v uradih- takšnih in drugačnih, v šolah, na univerzah...večinoma ( če izvzamem kakšne stare profesorje)srečuješ dedce oblečene v športno elegantne zadeve v stilu ozkih hlač , srajčka, pulover na v.Kavbojk oz. jeansa večinoma nimajo, so pa hlače, ki jih nosijo večinoma istega kroja , le drugega materiala.
Široke mahedrače in robovi na njih so definitivno out.Če ni drugega, potem raje kavbojke.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Moške hlače
21.3.2015 17:14:39   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

vsi vemo kako si zapeta na pravila oblačenja. načeloma me to ne moti, kjer se to rabi, samo kolikor pa poznamo ronjo, ti je diametralno nasprotna in tega ne išče (glej prvi post).


Bluziš user posted image

Ronja išče tisto, kar bo primerno iskanim pravilom oblačenja, vsaj tako piše v prvem postu. Povezava do klasično športnih hlač je zgoraj, enako predlog za trgovino. Tako je meni najlažje, grem v trgovino, povem, kaj bi rada in v kabino mi nosijo oblačila.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Moške hlače
21.3.2015 17:19:48   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zakaj si se pa potem sploh oglasila o primernosti jeansa in načina oblačenja, če je brezveze.....?user posted image

Mar bi molčala, ne pa da brezveze čvekaš......user posted image


ne bi z vama o tem, zaradi razloga, kot ga je mateyka zgoraj napisala... raje bi od ronje dobila kak fitbek


Potem pa bi se omejila le na ronjin post in njene želje in ne da dodajaš temi kot dodano vrednost nepotreben balast.......user posted image ignoriraj to, kar te tako zelo moti, ne pa da o tem napišeš vsaj tri poste......user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Moške hlače
21.3.2015 17:22:31   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zakaj si se pa potem sploh oglasila o primernosti jeansa in načina oblačenja, če je brezveze.....?user posted image

Mar bi molčala, ne pa da brezveze čvekaš......user posted image


ne bi z vama o tem, zaradi razloga, kot ga je mateyka zgoraj napisala... raje bi od ronje dobila kak fitbek


Potem pa bi se omejila le na ronjin post in njene želje in ne da dodajaš temi kot dodano vrednost nepotreben balast.......user posted image ignoriraj to, kar te tako zelo moti, ne pa da o tem napišeš vsaj tri poste......user posted image



Samo res, že takoj na začetku pove, da kavbojke ne. Pa jih drgnete kot da ni nobene druge obleke.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Moške hlače
21.3.2015 17:29:37   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zakaj si se pa potem sploh oglasila o primernosti jeansa in načina oblačenja, če je brezveze.....?user posted image

Mar bi molčala, ne pa da brezveze čvekaš......user posted image


ne bi z vama o tem, zaradi razloga, kot ga je mateyka zgoraj napisala... raje bi od ronje dobila kak fitbek


Potem pa bi se omejila le na ronjin post in njene želje in ne da dodajaš temi kot dodano vrednost nepotreben balast.......user posted image ignoriraj to, kar te tako zelo moti, ne pa da o tem napišeš vsaj tri poste......user posted image



Samo res, že takoj na začetku pove, da kavbojke ne. Pa jih drgnete kot da ni nobene druge obleke.



pa saj tvoje hlače iz linka so iz bombažnega platna, kot kavbojke user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Moške hlače
21.3.2015 17:47:31   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

eh... kaj resnega vse so se v jenas hlačah dogovorili. Folk, ki je padel na te začetniške fore za stil oblačenja, potem ugotovi, da se da bolj udobno sestankovat in ne pade kvaliteta biznisa
res pa, da tenisk ne nosijo
Mogoče jeans še vedno ni primeren za JU in pravne poklice, drugje pa jih vidim v jeansu


Pa marsikaj so se tudi za šankom, na pol pijani, dogovorili, pa to vseeno ni to to.....



pisala sem o sestankih, ne o takih srečanjih, kot si ti naštela

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Moške hlače
21.3.2015 17:54:49   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zakaj si se pa potem sploh oglasila o primernosti jeansa in načina oblačenja, če je brezveze.....?user posted image

Mar bi molčala, ne pa da brezveze čvekaš......user posted image


ne bi z vama o tem, zaradi razloga, kot ga je mateyka zgoraj napisala... raje bi od ronje dobila kak fitbek


Potem pa bi se omejila le na ronjin post in njene želje in ne da dodajaš temi kot dodano vrednost nepotreben balast.......user posted image ignoriraj to, kar te tako zelo moti, ne pa da o tem napišeš vsaj tri poste......user posted image



Samo res, že takoj na začetku pove, da kavbojke ne. Pa jih drgnete kot da ni nobene druge obleke.



pa saj tvoje hlače iz linka so iz bombažnega platna, kot kavbojke user posted image


Ja, niso kavbojke, in niso klasične elegantne hlače, nekaj vmes, kar ronja išče. Če bodo prave ne vem, to bo vedel tisti, ki se bo pogeldal v ogledalo in se v njih dobro počutil ali ne. Kaj je tukaj smešnega user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Moške hlače
21.3.2015 17:58:02   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pa marsikaj so se tudi za šankom, na pol pijani, dogovorili, pa to vseeno ni to to.....



pisala sem o sestankih, ne o takih srečanjih, kot si ti naštela


Marsikateri sestanek se konča "za šankom" in marsikaj resnega se zve in dogovori tam....ne gre se običajno iz sestanka tenis špilat......v oštarijo se pa gre pogosto.......nisem govorila o vaških pijančkih za šankom.......user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Moške hlače
21.3.2015 17:59:49   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pa marsikaj so se tudi za šankom, na pol pijani, dogovorili, pa to vseeno ni to to.....



pisala sem o sestankih, ne o takih srečanjih, kot si ti naštela


Marsikateri sestanek se konča "za šankom" in marsikaj resnega se zve in dogovori tam....ne gre se običajno iz sestanka tenis špilat......v oštarijo se pa gre pogosto.......nisem govorila o vaških pijančkih za šankom.......user posted image



vem

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Moške hlače
21.3.2015 18:00:07   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Ja, niso kavbojke, in niso klasične elegantne hlače, nekaj vmes, kar ronja išče. Če bodo prave ne vem, to bo vedel tisti, ki se bo pogeldal v ogledalo in se v njih dobro počutil ali ne. Kaj je tukaj smešnega user posted image .


Tekstura tkanine......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Moške hlače
21.3.2015 18:00:59   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pa marsikaj so se tudi za šankom, na pol pijani, dogovorili, pa to vseeno ni to to.....



pisala sem o sestankih, ne o takih srečanjih, kot si ti naštela


Marsikateri sestanek se konča "za šankom" in marsikaj resnega se zve in dogovori tam....ne gre se običajno iz sestanka tenis špilat......v oštarijo se pa gre pogosto.......nisem govorila o vaških pijančkih za šankom.......user posted image



vem


Aja.....? Čudno......user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Moške hlače
21.3.2015 18:09:06   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Ja, niso kavbojke, in niso klasične elegantne hlače, nekaj vmes, kar ronja išče. Če bodo prave ne vem, to bo vedel tisti, ki se bo pogeldal v ogledalo in se v njih dobro počutil ali ne. Kaj je tukaj smešnega user posted image .


Tekstura tkanine......



Ajme bože, iz česa naj pa bodo, če ne iz 100% bombaža user posted image . Poliester iz Neckermana?

Aja, svila in volna, ziher bo za ronjin budget .


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Moške hlače
21.3.2015 18:13:52   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Ajme bože, iz česa naj pa bodo, če ne iz 100% bombaža user posted image . Poliester iz Neckermana?

Aja, svila in volna, ziher bo za ronjin budget .



Tekstura tkanine je enaka kot pri jeansu.....vsaj jaz sem tako razumela in to je izgleda problem......zakaj svetlo moder jeans ne, črne bombažne hlače z isto teksturo tkanine kot jeans pa ja.....jaz sicer razumem zakaj ja, samo Lulu ne razume.....user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Moške hlače
21.3.2015 18:24:02   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Ajme bože, iz česa naj pa bodo, če ne iz 100% bombaža user posted image . Poliester iz Neckermana?

Aja, svila in volna, ziher bo za ronjin budget .



Tekstura tkanine je enaka kot pri jeansu.....vsaj jaz sem tako razumela in to je izgleda problem......zakaj svetlo moder jeans ne, črne bombažne hlače z isto teksturo tkanine kot jeans pa ja.....jaz sicer razumem zakaj ja, samo Lulu ne razume.....user posted image


ne gre ti ta igra dobro, nisi me razumela in ne veš kaj jaz razumem .. đizs, kaj vse folk misli, da ve user posted image

pa ne me več dalje spraševati, kaj sem mislila, razumela bla bla, ker se mi ne da več ... svoje predloge sem dala


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Moške hlače
21.3.2015 18:48:34   
RIJA*
user posted image

en moj znanec sklene vse posle v podobnih frajerskih hlačah in vodi dober posel.
ampak je pač tak tip...ne vem kakšen je ronjin...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Moške hlače
21.3.2015 18:49:30   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Kaj je tukaj smešnega user posted image .


smešno mi je, ker pišeš, da jeans ni udoben in ni za resne sestanke, potem pa daš link do hlač, ki so iz istega materiala kot jeans...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Moške hlače
21.3.2015 18:53:47   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Kaj je tukaj smešnega user posted image .


smešno mi je, ker pišeš, da jeans ni udoben in ni za resne sestanke, potem pa daš link do hlač, ki so iz istega materiala kot jeans...



Oboje je 100% bombaž, različno obdelan.

Nisem pa gledala z lupo, kako točno..pač primer, kaj je lahko ne kavbojka, ampak hkrati udobno in urejeno.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Moške hlače
21.3.2015 18:55:42   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

user posted image

en moj znanec sklene vse posle v podobnih frajerskih hlačah in vodi dober posel.
ampak je pač tak tip...ne vem kakšen je ronjin...


Za tistega, ki to zna nosit in ki zraven obuje odlične čevlje, dobra kombinacija.

Ampak če ne znaš nosit, nisi videti dobro in v tem primeru še najmanj fališ s čim bolj klasičnimi hlačami.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Moške hlače
21.3.2015 19:00:04   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Kaj je tukaj smešnega user posted image .


smešno mi je, ker pišeš, da jeans ni udoben in ni za resne sestanke, potem pa daš link do hlač, ki so iz istega materiala kot jeans...



Oboje je 100% bombaž, različno obdelan.

Nisem pa gledala z lupo, kako točno..pač primer, kaj je lahko ne kavbojka, ampak hkrati udobno in urejeno.



mogoče, da bi se lažje razumeli, bi bilo dobro, da se napiše, kaj so za tebe kavbojke.. a so to le tiste klasične "delavske" modre hlače, brušen jeans? Ker zame so kavbojke in jeans vse to, kar je iz tega istega materiala. Razlikujem jih po barvi, debelini in vsebnosti elastana, torej raztegljive ali ne. In tu je ogromno izbire in tip si lahko da komot en temen jeans, kot si ti dala link in izgleda super.
Tak, da bi ga na koncu v isto oblekle, ampak v nečem se pa ne strinjava... tu sem se zgubla user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Moške hlače
21.3.2015 19:06:43   
malaMravljica
jaz mu kupim ali dobre jeans, samo so kar drage, ker da izgleda lepo s srajco in /ali reklcem morejo bit tudi hlace dobre. Ali pa chino hlace. Ti dam link, da vidis kaksen model mislim, imas pa dosti zmamk, ne vem kaj ti bo blizje.

http://www.herrenausstatter.de/herrenmode/dockers.htm

in se nekaj, katero stevilko pa rabis oz rabi? Za ene dvoje vem, ima moj v omari in so taki manjsi modeli in so mu premajhne, lepe, nenosene in cakajo na boljse case zgleda.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Moške hlače
21.3.2015 19:11:18   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Kaj je tukaj smešnega user posted image .


smešno mi je, ker pišeš, da jeans ni udoben in ni za resne sestanke, potem pa daš link do hlač, ki so iz istega materiala kot jeans...



Oboje je 100% bombaž, različno obdelan.

Nisem pa gledala z lupo, kako točno..pač primer, kaj je lahko ne kavbojka, ampak hkrati udobno in urejeno.



mogoče, da bi se lažje razumeli, bi bilo dobro, da se napiše, kaj so za tebe kavbojke.. a so to le tiste klasične "delavske" modre hlače, brušen jeans?


Če bi pogledala link, ki sem ga dala, bi razumela razliko med kavbojkami in hlačami, ki sem jih dala za primer hlač, ki niso kavbojke. Kaj so pa zate kavbojke, mi je pa čsito vseeno.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Moške hlače
21.3.2015 19:15:38   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

jaz mu kupim ali dobre jeans, samo so kar drage, ker da izgleda lepo s srajco in /ali reklcem morejo bit tudi hlace dobre. Ali pa chino hlace. Ti dam link, da vidis kaksen model mislim, imas pa dosti zmamk, ne vem kaj ti bo blizje.

http://www.herrenausstatter.de/herrenmode/dockers.htm




Enako opazim. Moški dobro zgleda v dobrih kavbojkah, ki so običajno drage, ali ne vsaj nacenejšein če so že te, je to prej sreča kot pravilo. Logika je precej drugačna kot pri ženskah, ki z dobrimi visokimi petami, nakitom in jakno komot zasenčimo cenenost jeansa.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Moške hlače
21.3.2015 19:19:19   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Če bi pogledala link, ki sem ga dala, bi razumela razliko med kavbojkami in hlačami, ki sem jih dala za primer hlač, ki niso kavbojke. Kaj so pa zate kavbojke, mi je pa čsito vseeno.


saj sem parkrat napisala... hlače, ki si jih dala na linku... torej sem pogledala link a ne?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Moške hlače
21.3.2015 20:01:35   
mateyka
mislim, da lahko dam predlog tudi za kavbojke, če se odloči namesto enih športnh hlač, kot jim ti praviš, nabavt en rekelc. une TT hlače so meni tko, za v zoo? niti ene slike takih hlač nisi dala, da bi se videlo kako to zgleda na sestanku. nekak si ne predstavljam.. verjetno so chino hlače?

en rekelc in srajca na kavbojkah, se mi osebno zdi bolj cool user posted image ampak razumem zakaj ne štekaš, če so ti kavbojke neudbne.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?