|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
28.3.2015 19:51:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Moške hlače
28.3.2015 20:18:08   
liliana
Ronja se ne oglaša.....mogoče mu jih pa ona šiva.......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Moške hlače
28.3.2015 22:09:02   
mateyka
ja, tok da veste; čist antiklimatično - imel je jeans!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Moške hlače
29.3.2015 3:22:57   
liliana
Stari ali novi....?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Moške hlače
29.3.2015 16:39:44   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, tok da veste; čist antiklimatično - imel je jeans!


user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Moške hlače
29.3.2015 16:58:06   
mateyka
afaik ta star. vem, tresla se je gora - rodila se je....

user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Moške hlače
29.3.2015 18:23:49   
liliana
Itak, da ta star.....user posted image Zakaj novega kupovati, če je starega več kot preveč.......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Moške hlače
30.3.2015 10:08:49   
Hope2
vau 8 strani za ene hlace

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Moške hlače
30.3.2015 10:50:28   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

vau 8 strani za ene hlace



te moram popraviti - za nič hlač user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Moške hlače
30.3.2015 11:01:17   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

vau 8 strani za ene hlace



te moram popraviti - za nič hlač user posted image


Se huj.

Jaz res ne razumem ljudi. Cetudi nisi vajen, ni tvoj stil, sovrazis.... vcasih je enostavno treba oblect tudi mal bolj fensi stvari. Ne in ni samo v Slo praksa, da gre na sestanek v kravatah...tudi drugje se to velja in tudi na 40-50 plus stopinjah mora moz priti v srajci z dolgimi rokavi in v obleki.... pa tudi moj moz sovrazi in vecinoma gre v sluzbo v kavbojkah...pa tudi na kak sestanek kdaj, ampak pridejo sestanki ali dnevi ko je treba bit zrihtan. bREZ pardona kupi mu ze ene smensi hlace, jih je ogromno povsod in naj stisne tiste zobe in oblece- ne bo ga pobralo, in ne bo prisel domov v lisajihuser posted image . Ce ga ne prepricas, pol pa naj tudi gre brez slabe vesti na sestanek in naj tebe tudi ne gane. So tudi egoisti na svetu in glavno da se pocutijo super v jeansu povsod.

jAZ sem povecini v sportnih oblecilih, pokakanke- aladinke, jeans, vecinoma v japonkah... pa si tudi glih 1x ali 2x na leto oblecem fensi oblekco in nataknem pete. Prezivim

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 30.3.2015 11:03:32 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Moške hlače
30.3.2015 12:29:00   
ronja
kako (se) je uredil tvoj nemožek?

Kaj misliš?user posted image Kavbojke in niti ne srajca, ampak en pulover, puli. No, ta je na srečo lep, čeprav je iz hm, ne vem, verjetno iz 70ih (mu ga je moj fotr dal, ko je praznil omare:D). Ampak mu paše, je lep. Prejšnji večer je navlekel tiste hlače, ki jih je mislil dat gor in srajco, se pogledal in rekel, da tak ne more it, da se ne počuti dobro in da se ipak mora dobro počtit, da bo dobro povedal. Nisem niti probavala ugovarjat, ker to je res:D.
Par dni prej so imeli izredno stanje v službi in je doma cele dneve delal prezentacijo, tako da mu nisem niti težila s štacuno, ker je res prvo vsebina, potem pa forma... Če v službi ni mogel niti tega naredit, potem je ipak boljše, da pride tja z dobro prezentacijo kot z dobrimi hlačami... NO, pravi, da so potem samo sedeli in da se hlače niti niso vidleuser posted image . Moški načinuser posted image . Ampak glede na to, da so bili na sestanku samo moški, verjetno niti ni problem:D.

*Sem se pa odločila, da mu ob prvi priložnosti (ko grem v štacuno z oblekami ali vsaj blizu nje), kupim kaj za oblečt, bom vzela njegove kavbojke s sabo in rekla, da naj mi dajo enake, samo nove:D. Sam si verjetno ne bo, če bova pa kdaj dobila varstvo za vse tri hkrati, pa vem, da ga za živo glavo ne bom takrat spravila v štacuno, ker je toooliko boljših reči, ki se jih da počet, če si brez frocev:D.

PS: Aja, pa po tem je prišel v mojo sobico-šivalnico in začel gledat tisti moj kup kavbojk za razrez... POtegne ene ven in pravi, pa saj te so čist lepe (ok fršlus za zamenjat, ampak to lahko zrihtam), jih da gor in pravi, da bo to nosil. Sem rekla, da nekje ipak so meje... kavbojke so mu bile vsaj 3 cifre preširoke in 2 cifri prekratkeuser posted image . No, kasneje je rekel, da mu je všeč, da mu povem:D. Sem jih pa vseeno rajši hitro razrezala v en ustvarjalni predpasniček, da si ne bi premislil:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Moške hlače
30.3.2015 12:37:07   
ronja
Ronja se ne oglaša.....mogoče mu jih pa ona šiva...

Veš, da sem ugotovila, da če naj jih ima, verjetno res ne bo druge, kot da mu jih naredim, ker zmerit se bo pustil, probal bo tudi, kar sešijem, v štacuno pa ne bo šel:D
V bistvu sem iskala slovnične napake, če bi bila kje kaka in poslušala njegovo prezentacijo:D.


te moram popraviti - za nič hlač

No, uškinamama, nag pa ni šeluser posted image . Je pa res - nič novih hlačuser posted image .

Hope, on šmensi hlače ima - ima ene volnene (za pozimi) in ene poletne in so oboje na rob in fensi in ok za zrihtane sestanke. Samo v to se spravi, samo če je res nuuuuujno. Če ni nikjer nobenih takih navodil, pa tega ne obleče... Zato iščem kake ideje za nekaj vmes, kar bi mogoče vseeno dal gor... Ker kot vidiš: če ima na izbiro te fensi hlače, reče, sej bom te oblekel, ko jih pa obleče, reče, ne, to pa ne bo šlo, jih sleče in obleče kavbojke:D. Sej ne, da ga ne razumemuser posted image ...
KO sem videla njegov pogled, mi je bilo itak jasno, da ga ne bom prepričala in pač naj gre, kakor hoče (samo ne v unih 3 cifre prevelikih in 2 cifri prekratkih:D). Saj je bilo verjetno tako ipak boljše in vsekakor boljše, da je delal prezentacijo kot pa da bi hodil po štacunah takrat... (nisem nekak računala na to, da bojo meli tako v službi, da ne bo mogel tam naredit, ampak se zgodi, j*ga). mogoče pa najdem kaj do naslednjič in ko gremo na Rudnik, ga bom probala zvlečt tja v razne CA, HM in kar je še tega. Pa mogoče najdeva kaj za naslednjičuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Moške hlače
30.3.2015 19:05:31   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

vau 8 strani za ene hlace



te moram popraviti - za nič hlač user posted image


Se huj.

Jaz res ne razumem ljudi. Cetudi nisi vajen, ni tvoj stil, sovrazis.... vcasih je enostavno treba oblect tudi mal bolj fensi stvari. Ne in ni samo v Slo praksa, da gre na sestanek v kravatah...tudi drugje se to velja in tudi na 40-50 plus stopinjah mora moz priti v srajci z dolgimi rokavi in v obleki.... pa tudi moj moz sovrazi in vecinoma gre v sluzbo v kavbojkah...pa tudi na kak sestanek kdaj, ampak pridejo sestanki ali dnevi ko je treba bit zrihtan. bREZ pardona kupi mu ze ene smensi hlace, jih je ogromno povsod in naj stisne tiste zobe in oblece- ne bo ga pobralo, in ne bo prisel domov v lisajihuser posted image . Ce ga ne prepricas, pol pa naj tudi gre brez slabe vesti na sestanek in naj tebe tudi ne gane. So tudi egoisti na svetu in glavno da se pocutijo super v jeansu povsod.

jAZ sem povecini v sportnih oblecilih, pokakanke- aladinke, jeans, vecinoma v japonkah... pa si tudi glih 1x ali 2x na leto oblecem fensi oblekco in nataknem pete. Prezivim


No, saj jaz se tudi najbolje počutim v razvlečeni trenirki in pižami ter bosa....pa v službo vseeno ne grem taka.......user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Moške hlače
4.4.2015 15:48:34   
Stanislava_
Kupili dolge bele majice, v Kiku, dva različna modela in skupaj v treh trgovinah - v prvi nič, v drugi eno in v tretji dve user posted image .

Če koga zanima, kje jih zdaj nimajo več, ve, koga vprašat user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Moške hlače
7.4.2015 10:56:53   
ronja
Stana, Lili, red slabim mesecem so imeli v H&M na Rudniku otroške bele in črne pulije, če komu prav pride. Mogoče majo še vedno.

In glede na to, da imam do naslednje take malo bolj uradne priložnosti še veliko časa, a ve kdo za kak dober kroj za hlače - ne preveč športne, ne preveč fensi?:D. Aja, pa slikco sem vam dolžna - kakšen je nameraval it, pa potem, ko se je videl, ni htel:D. Aja, ne bi bil bos, bi mel čevlje spodaj:D.
user posted image Kakšen je šel, vam pa rajši ne pokažemuser posted image . Ne, nisem slikala, ne vstajam s kurami, če ni to res neobhodno potrebno:D. Je mel pa lepe čevlje, ki jih je celo zglancal, če to kaj štejeuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Moške hlače
7.4.2015 12:08:26   
mateyka
se pravi, si dala gor sliko "kakšen NI šel"? o moj boh - the suspense! to nas dražiš user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Moške hlače
7.4.2015 17:52:46   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Stana, Lili, red slabim mesecem so imeli v H&M na Rudniku otroške bele in črne pulije, če komu prav pride. Mogoče majo še vedno.

In glede na to, da imam do naslednje take malo bolj uradne priložnosti še veliko časa, a ve kdo za kak dober kroj za hlače - ne preveč športne, ne preveč fensi?:D. Aja, pa slikco sem vam dolžna - kakšen je nameraval it, pa potem, ko se je videl, ni htel:D. Aja, ne bi bil bos, bi mel čevlje spodaj:D.
user posted image Kakšen je šel, vam pa rajši ne pokažemuser posted image . Ne, nisem slikala, ne vstajam s kurami, če ni to res neobhodno potrebno:D. Je mel pa lepe čevlje, ki jih je celo zglancal, če to kaj štejeuser posted image .


A tu se ti je njegova rit zdela tako seksi, da si jo morala ovekovečiti........user posted image

Naslednjič prosim sprašuj o kroju gat.......in potem nam postrezi s sliko kakšnih pa lubi definitivno ne bi oblekel za v službo.......user posted image


< Sporočilo je popravil liliana -- 7.4.2015 17:56:15 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Moške hlače
8.4.2015 10:14:02   
ronja
A tu se ti je njegova rit zdela tako seksi, da si jo morala ovekovečiti...

user posted image Ma ne, nikoli nisem bila mahnjena na riti. Meni so važne rame:). Mora met trikotniček, kot je rekel en sošolec, ko smo meli debato:D. Za moško rit pa niti ne vem, katera je lepa in katera ne - nisem nikoli gledala, nikoli me niso fascinirale. Tak da niti ne vem - a ma dobro rit?
Sem ga pa slikala zato, da se je videl, kako zgleda, ker nimamo nobenega špegla, razen v sobi od punc, ki sta pa že spali in nisva mogla luči prižigat. Potem sem jo pa še sem dala, ko sem lih obljubila slikco:D. Pa sem dala pač od zadaj, da ne lepim njegove face po forumu.

mateya, jah, obljubla sem slikco, pa tiste nimam, kakršen je res šel, ker ga nisem slikala zjutraj:D.

no, ampak to, kakor je oblečen, je primerno za vse poslovne zadeve, ne? (ne za poslovni športni dan, vem, ja;) To je bilo v bistvu vprašanje. In da dobim ideje, kaj bi bilo malo manj fensi kot je tole, pa malo bolj kot kavbojke.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Moške hlače
8.4.2015 18:07:48   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

user posted image Ma ne, nikoli nisem bila mahnjena na riti. Meni so važne rame:). Mora met trikotniček, kot je rekel en sošolec, ko smo meli debato:D.



Trikotniček.......kako je to mišljeno? A obrnjen trikotnik......da je širši del zgolraj in ožji spodaj, ali da so rame ne trikotnik,malodane navpično dol......?

no, ampak to, kakor je oblečen, je primerno za vse poslovne zadeve, ne? (ne za poslovni športni dan, vem, ja;) To je bilo v bistvu vprašanje. In da dobim ideje, kaj bi bilo malo manj fensi kot je tole, pa malo bolj kot kavbojke.


No jauser posted image .......bodo povedale poznavalke modernejše poslovne mode.......se bom jaz vzdržala......ker je bilo že prej omenjeno, da je moje stališče o tem itak znano, zato je brez veze, da ga ponavljam, ker gre zate........user posted image


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Moške hlače
8.4.2015 19:41:56   
ronja
Trikotnik je oblika (običajno) moške postave, kjer so ramena bistveno širša od pasu, ja, to smo meli na faksu:D. Zgoraj širše, spodaj skup and that's the way I like it;). Samo to se ne vidi prav dobro v srajcah, ker so narejene za to, da skrijejo pomankljivosti:D, boljše v kaki oprijeti majci, najboljše pa brez:D.

Ej, saj sem vprašala, ti kar povej. nama se sanja ne, on mene vpraša, jaz rečem, da tut pojma nimam in rabim kak guidance.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Moške hlače
8.4.2015 19:51:18   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ej, saj sem vprašala, ti kar povej. nama se sanja ne, on mene vpraša, jaz rečem, da tut pojma nimam in rabim kak guidance.



Ti imaš pa res preveč časa za neprestano kompliciranje in vrtenje okrog ene in iste stvari.

Na prvi strani sem ti dala povezavo, pa še kdo potem. Daj malo preberi no. Saj ni vse v besedičenju.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Moške hlače
8.4.2015 20:28:33   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Trikotnik je oblika (običajno) moške postave, kjer so ramena bistveno širša od pasu, ja, to smo meli na faksu:D. Zgoraj širše, spodaj skup and that's the way I like it;). Samo to se ne vidi prav dobro v srajcah, ker so narejene za to, da skrijejo pomankljivosti:D, boljše v kaki oprijeti majci, najboljše pa brez:D.



Saj zato sem vprašala........ker po sliki, ki si jo pripopala tvoj lubi meni ni ličil na to.......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Moške hlače
8.4.2015 20:39:34   
ronja
Saj zato sem vprašala........ker po sliki, ki si jo pripopala tvoj lubi meni ni ličil na to...

hehe, kar dokazuje, da se ne znava oblačit:D. po merah dokazuje, ker mere pa mam, saj mu kdaj kaj sešijem:D. Pa tudi brez majce ga kdaj vidim;).

Stana, zdaj sem vprašala za to konkretno obleko, ki mu je nisem zbrala jaz in nimam pojma, pod kaj se smatra (vem, da jo on smatra za preveč fensi, to je pa tut vse;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Moške hlače
8.4.2015 20:48:20   
skuštrana
Ronja, jaz mislim da bi bilo najboljse to obleko vrect v smeti ( oz. reciklirat v tvojem primeru ;-)), ker izgleda kot da je vzeta iz kataloga letnik 1969. Potem pa ga vzemi pod roko in pojdita v trgovino pa naj vama trgovka pokaze mosko (pol)poslovno modo danasnje dobe. Srajce so danes ozje, telitane... Hlace isto, drugacen kroj...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Moške hlače
8.4.2015 21:06:08   
ronja
skuštrana, hvala, nama tudi ni glih všeč:D. Sem prebrala lubiju in pravi, da se je tudi on tako not počutil:D. Mogoče mi bo pa še ratalo ga spravit v štacuno, če mu glavo operem z vašimi komentarji:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?