|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Migranti?
8.9.2015 18:43:07   
mateyka
vrži kost - "vaška straža" recimo user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Migranti?
8.9.2015 20:13:09   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

kaj pa je to zdaj? Samo 2 strani o migrantih? Slabo, slabo user posted image


tiste ki so proti, se ne upajo oglasiti, ker bi jih tiste, ki bi si jih domov peljlale, hitro označile za homofobe, fašiste in kar je tovrstnih pojmov user posted image user posted image user posted image

in evo, nič od žgoče debate, ki bi vsaj malo oživila tole crketino od RR user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Migranti?
8.9.2015 21:39:21   
patrino
Zadeve se tako obračajo in vrstijo, da me , če sem poštena , kar malo stiska. Kam do strele nas bo tole pripeljalo. Težko si namreč realen, če takole od daleč gledaš situacijo in se opiraš enkrat na en medij , drugič na drugega. Ob enih fotkah in posnetkih se ti dvigne empatija in sočutje, ob drugih pa gnus in strah. Kakor koli se že obrneš imaš r.it zadaj....tako kot že velikokrat ...zmeda in negotovost in to v veliki meri na račun medijev.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Migranti?
8.9.2015 21:41:21   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
crketino od RR user posted image


user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Migranti?
9.9.2015 6:11:49   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

kaj pa je to zdaj? Samo 2 strani o migrantih? Slabo, slabo user posted image


tiste ki so proti, se ne upajo oglasiti, ker bi jih tiste, ki bi si jih domov peljlale, hitro označile za homofobe, fašiste in kar je tovrstnih pojmov user posted image user posted image user posted image

in evo, nič od žgoče debate, ki bi vsaj malo oživila tole crketino od RR user posted image


Jaz pa mislim, da je večina itak proti........samo je to tako delikatna zadeva (da si proti), da se zaradi tega ljudje ne upajo oglasiti, ker mislijo, da bi morali (ker je to kao njihova dolžnost) z odprtimi rokami sprejeti migrante, pa jih ne.......še posebno, če se v vseh medijih pojavlja zgolj slika triletnega dečka, naplavljenega v Turčiji......in se ob taki sliki ljudje čutijo krive, ker so proti........pa so raje tiho.......

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Migranti?
9.9.2015 9:28:19   
RIJA*
ok, saj od mene ste itak vajene user posted image user posted image

jaz sem absolutno PROTI....nočem, da pride tudi en sam v našo bližino...sori, tak pač je...je treba v določenih trenutkih poskrbeti najprej za svojo rit...jbg....

ta deček....ja, sem dobila solze...potem pa prebrala: da so tri leta mirno živeli v nekem kampu v Turčiji, potem pa je bila atejeva želja po novih zobeh razlog, da so se podali na nevarno pot....da so šli starši (no, ata, ki je itak glavni v familiji, mati po moje ni imela prava na glasanje) v razburkano morje, kljub temu, da so se zavedali, kaj se lahko zgodi....in še nenazadnje, da so bili oba otroka in mati brez rešilnih jopičev, ata pa ga je seveda imel...itak....

da so našli ne vem koliko otrok mrtvih na poti teh kobilic.....saj veš, po uporabi zavrzi...

čas je, da snamemo rožnata očala....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Migranti?
9.9.2015 10:10:56   
nejcko
Lep pozdrav z Madžarske

https://www.youtube.com/watch?v=t8NDImiea5U&ab_channel=Multikilowatt

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Migranti?
9.9.2015 10:38:23   
liliana
Migrantov bo vse več....oni, ki prihajajo preko italije niti niso iz vojnih območij.....zdaj letijo avioni iz iraka v turčijo...in potem gredo ti migranti v nemčijo.....kokot bi lahko avion letel direktno v berlin ali munchen.....vendar bi takrat vsakega migranta vrnili nazaj.... Če pa migranti uničijo svoje dokumente, se odpravijo na trnovo pot, preko zloglasne orbanland recimo, pa se vsem zasmilijo, tudi nemcem...

Ta pretirana in visoko opevana humanitarnost nas bo drago stala.....še predstavljati si ne znamo kako drago.... Ker niso problem ti, ki so že v evropi....problem bodo tisti milijoni, ki bodo še prišli....in to ne zgolj iz vojne sirije.....

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Migranti?
14.9.2015 10:56:09   
patrino
Tudi tako zelo, na prvo žogo , humanitarni Nemčiji, so se ob tako hudem navalu migrantov zatresle hlače oz. začela zapirati vrata.Mislim, človek ne more verjet koliko jih je. Zapiranje vrat, gradnja 4 -metrskega zidu na meji, take in drugačne zapore in preverjanja na prehodih- tudi , če jim Slovenija ne diši preveč, imam občutek, da so že krepko na našem pragu. Reka gre pač tja, kjer si lahko utre pot...

http://www.siol.net/novice/svet/2015/09/slovenija_madzarska_begunski_val.aspx

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Migranti?
14.9.2015 14:09:05   
nejcko
Poleg Nemčije so poostrile nadzor na mejah še Avstrija, Češka in Slovaška.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Migranti?
14.9.2015 14:22:25   
patrino
Ja in raja bo drla tja, kjer je najmanj ovir, kjer se da priti čez mejo kot v kafič, brez pravih papirjev in preverjanj.Me zanima, kaj se bo odločila naša gospoda glede prehoda čez mejo in koliko časa bo trajalo, da se bo tale val usmeril k nam.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Migranti?
14.9.2015 14:41:49   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Delala v zbirnem centru z hrvaškimi in bosanskimi begunci. Lahko samo rečem 85% jih je bilo na počitnicah,kjer so imeli svega i svaček, pa jim nikoli ni bilo nič prav, nergali čez, hrano, namestitvijo, osebjem,... Itak jim je Sl bila le odskočna deska za pot naprej ali pa furanje biznisa..
eh rajši neham, da ne bom izpadla grdo,
Tistih nekaj procentov pribežnikov pa so bili veseli samo da so oni in otroci na varnem, imajo kaj za jest in sreho nad glavo.



Enako tukaj. pa podpisem vse kar si napisala.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Migranti?
14.9.2015 14:42:22   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

saj pot zdaj že poznajo.....

in btw. Orban je edini, ki ima po mojem hrbtenico....


se strinjam.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Migranti?
14.9.2015 15:23:43   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
....... To se mi je zdelo grdo: če prideš ti iz vojne, ja, hudiča, si ja ne želiš vojne še v taborišču/domu... Zakaj ne bi potem stopili skup in zrihtali vsega zase?


Se malo grdega....

https://www.youtube.com/watch?v=-Iq6Yxx6GxY - s kamni nad policijo, ker jim pac ni vsec, da so zgolj na varnem....

Potem v razmislek:

http://m.klip.si/video-razlaga-o-preseljevanju-beguncev-ki-vam-bo-zagotovo-dala-misliti-11942



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Migranti?
14.9.2015 16:06:13   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ta pretirana in visoko opevana humanitarnost nas bo drago stala.....še predstavljati si ne znamo kako drago.... Ker niso problem ti, ki so že v evropi....problem bodo tisti milijoni, ki bodo še prišli....in to ne zgolj iz vojne sirije.....


Najvecji problem je, da ljudje sodijo po podobi sebe - kakrsne sami sebe vidijo. Ne razumejo, da otrok v drugi kulturi nima taksnega statusa niti se na njega gleda tako, kot se nanj gleda v njegovi ("evropski, razvajeni, hedonisticni, humanisticni") kulturi.
Ljudje ne zastopijo, da je evropska kultura kutura individualizma in da je "clovek, jaz..." na prvem mestu,. V drugih kulturah zna biti , da je skupnost in "nalog" vodje skupnosti na prvem mestu.
Ljudje ne zastopijo, da kulturne prakse drugih kultur poznajo, priznavajo in prakticirajo obrezovanje zensk, sezig zenk ob smrti moza, prodajajo svoje otroke (ja, tudi v nasih krajih).....
To kar "prihaja" je kultura, ki se ne prilagaja, ki ima samo svojo resnico in ni dovzetna za multikulturne izmisljotine, clovekove pravice, in veliko drugih kulturnih "nakladanj" modernega sveta.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Migranti?
14.9.2015 20:17:01   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ja in raja bo drla tja, kjer je najmanj ovir, kjer se da priti čez mejo kot v kafič, brez pravih papirjev in preverjanj.Me zanima, kaj se bo odločila naša gospoda glede prehoda čez mejo in koliko časa bo trajalo, da se bo tale val usmeril k nam.


uradna izjava je bila v stilu "pripravljamo se za tja do 1000 beguncev.....če jih bo pa več kot 1000, pa bomo imeli (velike) težave"......

Cerar bo pa itak še nekaj mesecev premišljeval, preden bo kaj pametnega povedal......

Upam, da bomo vseeno poostrili nadzor na meji.....pa ne samo na mejnih predodih......in ne šele takrat, ko bomo že imeli Keleti prizore na dvorišču......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Migranti?
14.9.2015 23:28:41   
nejcko
Vredno branja. Na momente se mi je zdelo, da berem lastne misli.
Mislim, da je čas, da se vsi skupaj zamislimo, kdo smo in kam plovemo.

http://geopolitika.si/2015-09-14-begunci/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Migranti?
14.9.2015 23:33:43   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ja in raja bo drla tja, kjer je najmanj ovir, kjer se da priti čez mejo kot v kafič, brez pravih papirjev in preverjanj.Me zanima, kaj se bo odločila naša gospoda glede prehoda čez mejo in koliko časa bo trajalo, da se bo tale val usmeril k nam.


uradna izjava je bila v stilu "pripravljamo se za tja do 1000 beguncev.....če jih bo pa več kot 1000, pa bomo imeli (velike) težave"......

Cerar bo pa itak še nekaj mesecev premišljeval, preden bo kaj pametnega povedal......

Upam, da bomo vseeno poostrili nadzor na meji.....pa ne samo na mejnih predodih......in ne šele takrat, ko bomo že imeli Keleti prizore na dvorišču......


Težka bo, ker smo verjetno ravno Slovenci najboljši primerek tega - narod brez (samo)zavesti in hrbtenice. This is the end.

Asimilacija se zgodi le v primeru kulturnega okolja z jasno določenim sistemom vrednot in zdrave morale. Ta pa je trenutno v Evropi podobna tisti ob zatonu rimskega imperija. Popolna dekadenca. Vse tradicionalne vrednote se rušijo in propadajo, zato je logično, da takšno okolje prišlekom ne zagotavlja jasne slike notranje stabilnosti in občutka perspektive.


Capljali bomo za capljajočimi, največji kripelj med kriplji. Kdo pade prvi?


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Migranti?
15.9.2015 0:03:54   
Kerensa
A pa ne me je*at, da se jaz in Frodo v nečem strinjava?! user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Migranti?
15.9.2015 6:29:48   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


Težka bo, ker smo verjetno ravno Slovenci najboljši primerek tega - narod brez (samo)zavesti in hrbtenice. This is the end.

Asimilacija se zgodi le v primeru kulturnega okolja z jasno določenim sistemom vrednot in zdrave morale. Ta pa je trenutno v Evropi podobna tisti ob zatonu rimskega imperija. Popolna dekadenca. Vse tradicionalne vrednote se rušijo in propadajo, zato je logično, da takšno okolje prišlekom ne zagotavlja jasne slike notranje stabilnosti in občutka perspektive.


Capljali bomo za capljajočimi, največji kripelj med kriplji. Kdo pade prvi?




Tako množičnega navala migrantov, ki se zgodi v tako kratkem času, tudi še tako popolno kulturno okolje ne more prenesti......še posebno, če migranti nočejo ostati v določeni državi ampak imajo za cilj Nemčijo, tam so pa meje zaprli.......Madžarska, Srbija in Makedonija že mesece preživljajo kaos.......

Ne smeš pozabiti, da smo Slovenci beguncem iz Bosne zelo lepo odprli vrata in jih postregli.....tako dekadentni in brez moralnih vrednot pa vseeno še nismo......samo to sedaj pa je nekaj čisto drugega.....to je bolj podobno preseljevanju.....in tu ljudje ne bežijo samo zaradi vojne, da bi prišli nekam na varno......ker na varnem so bili že nekaj let......tu gre za preseljevanje in mi tega še vedno nočemo sprejeti......verjetno ravno zato, ker mislimo, da bomo zakrivili nekaj hudo moralno narobe, če ne bomo z odprtimi rokami sprejeli vsak dan ene 10.000 migranto v v svojo državo.......da bomo izpadli tako, da smo totalno dekadentni in egoisti, če ne pomagamo človeku v stiski.....včeraj mi je novinarka na radiu že poslalala tako sporočilo, ko je govorila in se zgražala nad javnim mnenjem tistih, ki jih ne bi sprejeli z odprtimi rokami na svoje dvorišče, na svoje igrišče, v svoj park......nekak jo pa imam na sumu, da se bo čez 10 dni, ko bo morala stopati v njihove telesne izločke, preden bo prišla v službo, pridružila mojemu mnenju........in takrat se ne bo več vozila z avtom okrog (kot sedaj, ko se pelje malo na Madžarsko gledat kako Orban begunce muči) in jim metala hrano iz avta ter se s tem hvalila po radiu, kako dobra, da je.........


< Sporočilo je popravil liliana -- 15.9.2015 6:30:54 >

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Migranti?
15.9.2015 8:42:25   
alda
PRoti sem , da se sprejme vsepovprek!
Nikakor pa nisem proti, da se sprejme mame z otroci, starejše, bolne,...ampak res iz obleganih krajih.
Kakor pa zdaj berem ,ta naval izkorišča veliko ekonomskih migrantov pa še kdo, da pod pretvezo ,da nima dokumentov, pride v "obljubljeno deželo"!

Me pa res zanima kako bo Slovenija poskrbela za vse, če se pa vsak minister joka, da ni dovolj sredstev, da bi se izboljšale razmere v svojem resorju?
Za boljše penzije ni!
za več brezplačnih kosil, malic NI!
za zdravstvo NI
-- še bi lahko naštevala,
in kje bo denar za tako maso ljudi???

< Sporočilo je popravil alda -- 15.9.2015 8:44:53 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Migranti?
15.9.2015 10:39:50   
Plus minus
Mene pa nekaj stvari zanima, pa če zna katera na to odgovoriti.
1. Sem že kar nekaj časa na svetu, pa se ne spomnim tako masovne migracije. In to celo drugače verujočih. Kaj je k temu pripomoglo? Kaj je to za en pojav?
2. Kaj razmišljalo države, kaj bodo z begunci na daljši rok? Ok, sedaj jim dajo streho nad glavo in hrano, oblačila. Kaj pa čez mesece, leta, ... Če gledam v nekaterih državah imajo begunska taborišča že leta in leta in tam ljudje vegetirajo. Mislim, a to bo sedaj tudi pri nas? Glede na to, da je že ogromno Evropejcev brezposelnih, močno dvomim, da bodo pa sedaj begunci dobili delo, glede na to, da ne znajo jezika. Torej kaj bo na dolgi rok z milijoni beguncev v Evropi? Živeli na račun države?
3. A res mislijo, da se bodo normalno integrirali med nas? Z čisto drugačnimi navadami, drugačno vero, drugačnim načinom življenja, pogleda na svet ....
Sem zadnjič poslušala Avdiča, ki je kot otrok prišel v Slovenijo iz Bosne v času vojne in je razlagal, da je bila Slovenija čisto drugi svet, čisto druge navade, da mu je bilo vse zf. Pa je prišel iz bivše Juge. Kaj šele, da pride en Sirijec v Slovenijo?
Res ne vem kam to pelje? A res nihče ne razmišlja daljno ročno?
Razumem tiste, ki bežijo iz vojnih območij. Ampak tu bi morala Evropa "zdraviti" vzrok za beg in ne posledice. Ker potem ne bo nikoli konec temu. Sploh pa ne sedaj, ko se je po vsem svetu razširila vest, jim bodo pomagali.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Migranti?
15.9.2015 12:27:50   
patrino
Vse to po moje marsikoga zanima, skrbi...Vendar prave odgovore verjetno vedo le tisti, ki bi na tole kolobocijo ki je že in ki nas še čaka, lahko res vplivali. Oni pa seveda ne bodo, ker je vse skupaj začeto z določenim namenom. Da ta ni pozitiven in kaj prida koristen za nas se vidi že sedaj, pa se vse skupaj pri nas še ni zares začelo.
Mene je groza, ko gledam tole maso ljudi , priznam. In sočutje in empatija mi padata sto na uro. Zakaj?
Ker -Ko se spomnim beguncev iz Bosne, ki so bili v begunskem centru v našem mestu, so bili to v večini primerov otroci, starčki, ženske...aktivnih, zdravih in za delo sposobnih moških, je bilo bolj malo.Čeprav čistoča ni bila njihova vrlina, pa nikoli ni bilo nasilnih izgredov. Tule pa je situacija čisto druga. Pa naj še tako govorijo , da novinarji kažejo antipropagandne fotografije in posnetke itd...Jaz katero koli vidim, je polna krepkih dedcev, ki večinoma kričijo, grdo gledajo, se nasilno nosijo, svinjsko ravnajo s ponujeno hrano in z vsem kar jim pride pod roke...Ženske in otroke bolj malo vidiš oz. jih radi pokažejo, ko je kateri od njih mrtev.Kje so torej bogi starčki, ženske, dojenčki, ...vsi tisti , ki v vojnih razmerah najbolj trpijo. So jih vrli dedci kar pustili dol ali kaj?...

Na nekaj vprašanj odgovarjajo tule:

http://www.zurnal24.si/begunci-odgovarjajo-na-tri-vasa-najpogostejsa-vprasanja-clanek-255556


vendar so odgovori tako bedni in za lase privlečeni, da mi vse skupaj še bolj smrdi.
Dedci so morali pobegniti, ker ni bilo za živet dol, ženske in starci ter otročki, pa zaradi hude poti , lahko še vedno " uživajo" dol. 10 mesecev bodo lahko same med tistimi , ki jim režejo glave in jih kako drugače ubijajo, dedce naj bi pa v tem času Evropa hranila, jih oskrbovala in jim nudila vse kar jim lahko. V zameno seveda , da kažejo svoj gnev, mišice in nekulturno vedenje.



_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Migranti?
15.9.2015 13:42:05   
RIJA*
1. 90 % beuncev koristi nesrečo drugih, da se na fini način oz. edini možen način prišlepajo v evropo in koristijo njene bonitete, zato imajo tudi točno določen gps, kam želijo
2. evropa ni pričakovala tolikšnega števila in če mene kaj vprašaš, nimajo niti približno ideje, kaj bodo zdaj, ko se je zgodilo, kar se je....denarja, ki ga imajo pripravljenega v ta namen, bo prej ko slej zmanjkalo...sploh glede na število prihajajočih
3. oni živijo v sanjah in mislijo, da če jim bodo dali stanovanja in denar, da bodo ti ljudje hvaležni. koliko je to res, se je do zdaj že pokazalo....metanje hrane na stran, zahtevanje nekega Ganca, da mu dajo namestitev s klimo....in ko tega ne bo, bo svetovna ****


upam, da bo letos sibirska zima

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Migranti?
15.9.2015 19:56:43   
Colt
Pestro bo...

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?