|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December 2019
25.4.2019 17:40:07   
Srečna_nosečka
ROXY_ supeeer 😍😊 Tolaži se, da bo slabost verjetno trajala le še nekaj tednov 😜 Meni je tudi veliko slabo pa sploh mi nobena hrana ne diši - se moram kar malo silit s hrano, da mali pikec lahko lepo raste ❤


Kar se tiče FB  pa se strinjam z ROXY_ .. Tudi meni je čvekanje tukaj ljubše. Vsaj nekaj tednov še 😊

(odgovor članu *princess*)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: December 2019
25.4.2019 17:43:14   
NaniiM
Se strinjam, skrito skupino :) Bi blo fino če ja katera bolj usposobljena na fb, da nam to zrihta :D eno vprašanje punce, a ima katera bolečine v dimljah? Na obeh straneh 🤔 Nimam tega v spominu od prve nosečnosti. 


(odgovor članu *princess*)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: December 2019
26.4.2019 8:58:00   
Ines Seni
Pozdravljene vse skupaj, prvi pregled je za mano 😀😀 vse je ok, tudi to z mojim počutjem (bruhanje, pikanje v trebuhu, utrujenost...). Me je včeraj res pomirila, ko mi je povedala, da so to posledice prilagajanja telesa. Lepe praznike vsem


(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: December 2019
26.4.2019 9:32:08   
Sun89
Ooo super 🙂❤️❤️ in kolkkk je velik približno plod pri 8 tednih? Lep dan vsem🙂


(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: December 2019
26.4.2019 11:57:48   
Lindenhoney
Živjo punce, kakšen nasvet glede zaprtosti? Zadnja dva tedna se je moja prebava čisto ustavila in če sem včasih zjutraj direkt iz postelje tekla na WC, sedaj ne grem po 4 dni pa še to čist po malo. Slabosti skoraj ne čutim, počutim se ok, ampak ta zaprtost in posledična napihnjenost mi jemlje vso energijo. Glede na to, da sem glede na zadnjo menstruacijo ravno vstopila šele v 7.teden me skrbi kak se bo.

Sladko ne jem že tako, mesa ne jem, zelo malo testenin in kruha.Kakšen nasvet? Poskusila sem z donatom, ne pomaga, poskusila sem s suhimi slivami, ne pomaga....

(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: December 2019
26.4.2019 12:28:02   
Vari
Hei Lindenhoney evo sama sem tut vstopila v 6.teden, če sem prav zasledila imave isti izračun za porod. Tkole sem prebrala na internetu 

"Posteljica vašega dojenčka sedaj proizvaja vedno večje količine progesterona – po eni strani je to dobro, po drugi pa tudi ne. Dobra novice je, da je ta nujno potrebni nosečniški hormon zadolžen za zaviranje popadkov in proizvajanje krvnih celic za prenašanje kisika in hranilnih snovi v maternični steni. Tako ustvari varno malo gnezdece, v katerem lahko vaš otrok raste in se razvija. Po drugi strani pa progesteron upočasnjuje prebavo"Tako da se bomo mogle na tole kr navadit upejmo da s četrtim mesecem to mine. Sama si pomagam z kozarčkom kave pred zajtrkom. Je pa prebava občutno ratala zelo počasna.Lp. 

(odgovor članu Lindenhoney)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: December 2019
26.4.2019 15:56:02   
*princess*
Punce jaz lahko naredim fb skupino in se pridružite tiste, ki želite.
Naredila bom skrito skupino, da skupina ne bo vidna, niti člani in objave.
Tiste, ki želite, da vas dodam me prosim kontaktirajte na zs.

Imate kakšne posebne načrte čez praznike? Jaz sem si vzela naslednji teden prost, ker imam še 11 dni lanskega dopusta in bi rada kak dan še porabila, preden gre v nič.
Planirala sem čiščenje hiše in pa kak dan morja, vendar nam bo verjetno vreme zagodlo. Toplic pa se bom izogibala oz. vsaj vode.

(odgovor članu Vari)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: December 2019
26.4.2019 16:33:06   
NaniiM
Princess super, da se še malo tam podružimo! :) jaz žal nisem najbolj vešča tega foruma, kje ti lahko pišem zs? 


Jaz za praznike delam (kot ponavadi), zato pa gremo konec meseca na morje za en teden, komaj že čakam malo odmora. 

(odgovor članu *princess*)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: December 2019
26.4.2019 19:53:35   
Popotnica4715
Zdravo dekleta. Tudi za mano pregled pri 8t1d. Tista, ki je spraševala... Fižolčrk je meril 18mm 😍. Imam pa pri materničnem vrat en hematom in to pojasni stalne krvave izcedke. Je isto kot je bili v prvi nosečnosti. Naj nebi ogrožalo nosečnosti, se pa moram malo paziti pri dvigovanju. Sicer pa vse ok. Srček je utripal 162 utripov, je bilo zanimivo gledat 😁 pozabiš hitro, kako je zanimivo. Moj G mi vedno da na usb filmček pregleda, tako da lahko z možem doma še skupaj pogledava. Slabosti se mi nadaljujejo, danes sem na poti do G na robu ceste bruhala. Upam, da se kmalu umiri. Z zaprtostjo pa tudi zaenkrat nimam težav. Odkar sem zanosila, grem vsako jutro, prej pa sem hodila na 3 dni. Tako da pri meni očitno deluje ravno obratno tale progesteronuser posted image
V fb skupino se pa pridružim... Prej ali kasneje. Bom videla ali po nuhalni ali že kaj prej. Lep večer vam želim.

_____________________________

Life begins AT THE END of your comfort zone.

(odgovor članu NaniiM)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: December 2019
27.4.2019 7:19:24   
Travniskisosopek
Zdravo lepotičke,

tudi jaz sem imela pregled in je vse super z malo pikico, tak da sem vesela in pomirjena.🙂 Od zadnje M je 7t6d in smo veliki 19 mm. G je rekla d mozno d je bila ovolucaja/oploditev lohka prej, glede na malo večji plod. Ampak menstruacijo mam zelo redno, tako da je malo nenavadno. Bomo videli kako bo na naslednjem pregledu, kjer bomo bolj natančno določili datum pdp.😊Tista, ki ima povečan beli tok, meni je moja testirala za glivice, pa mi je dala fluomizin, je menda bolj priporočam za zg. nosečnost. Za fb, jaz bom do zaenkrat samo tu, vsaj do nuhalne in dokler ne povema bližnjim. Zanima me ali boste šle samo na nuhalno ali tudi na nifty?
Lep vikend Vam želim!

(odgovor članu Popotnica4715)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: December 2019
27.4.2019 8:57:44   
Sun89
Hejlaa🙂 kako ste danes? Jaz bi samo počivala  🤭 še dobro da je praznik☺️ in ja mozoljcki so, se začeli 😀 punčka bo haha stare vraže 😀 komaj, čakam 8.5 pregled 😀 prvi👌👌❤️

(odgovor članu Travniskisosopek)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: December 2019
27.4.2019 10:59:17   
Sun89
Hej *princess* mi pošlješ kako se imenuje skupina na fb na zs. Ker očitno nebom najdla kam pisati tukaj na zs😀❤️ hvala 


(odgovor članu *princess*)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: December 2019
27.4.2019 13:30:49   
Travniskisosopek
Na računalniku se moraš vpisat, potem pa lahko tam kliknes na nick osebe, ki ji želiš pisati in imaš tam nato možnost poslati zs. 😊


(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: December 2019
27.4.2019 13:35:49   
NaniiM
Hvalaa travniskisopek :) 


(odgovor članu Travniskisosopek)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: December 2019
28.4.2019 14:04:02   
*princess*
Sun89 sem ti tukaj poslala zs, upam, da boš videla oz. našla. Drugače pa spodaj pod nickom imaš možnosti in samo klikneš z.s. :)

(odgovor članu NaniiM)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: December 2019
29.4.2019 9:21:22   
Sun89
heiii:) ja nisem dobila al pa ne znam pogledat mam samo sporočilo od admin :) :D kako ste ? decemberčki :)user posted image user posted image

(odgovor članu *princess*)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: December 2019
29.4.2019 9:26:55   
Sun89

IZVIRNO SPOROČILO: *princess*

user posted image DECEMBERČKI 2019user posted image


PDP: 6.12.
Popotnica4715 user posted image 2. otrok
Lusy1990 user posted image , ? otrok


PDP: 7.12.
ROXY_ user posted image , 3. otrok
Bibs123 user posted image , ? otrok


PDP: 8.12.
*princess* user posted image , 2. otrok, 28. let


PDP: ???
Travniskisosopek user posted image , 1. otrok
aleps 5 user posted image , 1. otrok






PDP: 10.12
Sun89, ta bo prvi :P, 30 let

(odgovor članu *princess*)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: December 2019
29.4.2019 9:34:23   
Srečna_nosečka
Če sem lahko malo pikolovska user posted image Načloma je pravilno decembrčki, ne decEmberčki user posted image Pač za tisto, ki bo naredila FB skupino - lahko upošteva, če ji je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: December 2019
29.4.2019 10:19:21   
ROXY_
Srecna_nosecka 🙂🙂, lahko si pikolovska 🙂.I feel u 😃.Kako  ste punce?Meni se nadaljujejo slabosti in utrujenost 🥵😨🤢, pakiram za mini oddih na Primorskem. Svez zrak in kak sprehod mi se najbolj pomagata. Muci me tudi prebava, zaprtost, zaenkrat si pomagam  z Donatom.Na nuhalno in nifty sem narocena 27/5. Dnevi bezijo, upam, da prezivljate lepe praznicne dni 🌈.



(odgovor članu Srečna_nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: December 2019
29.4.2019 11:35:54   
Sun89
utrujeno utrujeno in še enkrat utrujeno... komaj čakam prvi pregled 8.5 user posted image kaj pa hrana vsm paše zelo ali nič :) user posted image user posted image

(odgovor članu Srečna_nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: December 2019
29.4.2019 12:38:56   
Srečna_nosečka
Jaz sem tudi utrujena. Sploh danes, ker sem bila včeraj cel dan na nogah in še kar dolgo zvečer. Hrana pa ... Skoraj nič mi ne diši😰


(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: December 2019
29.4.2019 14:18:28   
*princess*
user posted image DECEMBRČKI 2019user posted image


PDP: 4.12.
Travniskisosopek user posted image , 1. otrok
Srečna_nosečka user posted image , 1. otrok

PDP: 6.12.
Popotnica4715 user posted image 2. otrok
Lusy1990 user posted image , 1. otrok
ROXY_ user posted image , 3. otrok
Ines Seni user posted image , 1. otrok

PDP: 7.12.
Bibs123 user posted image , ? otrok

PDP: 8.12.
*princess* user posted image , 2. otrok

PDP: 10.12.
Sun89 user posted image , 1 otrok

PDP: 15.12.
PoppySeed user posted image , ? otrok

PDP: 20.12.
Lindenhoney user posted image , ? otrok
Vari user posted image , 1. otrok

PDP: 21.12.
NaniiM user posted image , 2. otrok

PDP: 24.12.
lila123 user posted image , ? otrok


< Sporočilo je popravil *princess* -- 29.4.2019 14:27:53 >

(odgovor članu *princess*)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: December 2019
29.4.2019 14:19:48   
NaniiM
Princess 21.12, 2. Otrok 


(odgovor članu *princess*)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: December 2019
29.4.2019 14:22:26   
*princess*
Vedno več nas je... user posted image Jaz prvo nosečnost sploh nisem vedela, da sem noseča (razen trebuha seveda). No sedaj sem pa ves čas utrujena in v kombinaciji s 2. leti staro hčerkico ni to najboljša kombinacija. Se mi zdi, da že sedaj ne uspem postoriti vsega in sem kar malce slabe volje zaradi tega zadnje čase. user posted image


(odgovor članu *princess*)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: December 2019
29.4.2019 14:59:20   
Travniskisosopek
Pozdravljene nosečke!
👋se ena, ki je skos utrujena😑 včasih sm vsaj eno malo kavico na dan spila in je blo malenkost boljše, sedaj mi kava ne diši tak da sploh ne vem kaj naj...nič ne morem po 12h. Sm kr malo brezvoljno zaradi tega, hvala bogu za mojega! 
Pazite nase in vse dobro Vam želim! 😊

(odgovor članu *princess*)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!