|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE
26.4.2006 17:19:53   
Barbs
Ojla,
sem nazaj - no ja, bla že mal prej, pa internet ni delal - očitno se je sam od sebe od nekje izklopil user posted image  in ker nisem dobro pogledala , ga je zdaj moj dragi "popravil" user posted image  ...

Pri meni NIČ. NIČ!!!!! nula, niente - nisem odprta, nimam niti nič zmehčano, CTG nereaktiven, plodovnica primerna, posteljica se nič ne lušči, še srce se mu je skuliralo v primerjavi z zadnjič, pritisk imam 115/70, zredila se tokrat nisem nič, voda je bp, skratka NIČ ne dogaja...
Sem vprašala Stankota, kaj je zdaj to!!!????user posted image  Je flegma pojasnil : "očitno se je mal ZAHRČKAL" ..user posted image user posted image user posted image ..user posted image  In potem sem probala še tole z gležnji mal pognjaviti, kaj je za en user posted image , da mi otekajo tako zelo - mi je ukazal, naj se sezujem, pogledal in rekel "to ni nič, bunkice se še čisto lepo vidjo, a vi sploh veste, kaj se pravi met zatečene noge" user posted image  
Ok, pol pa nič. Bom pa doma vsa sitna.  Pa spet prazniki. Pa počitnice. Iz bajte ne bom šla, ker me vsi sprašujejo, če še ni....user posted image  pa sem bila danes mal nesramna in sem eni bolj oddaljeni sosedi rekla "ja, zdaj je pa že".... in sem šla naprej. user posted image

Grem jest. Slane sardeline filete.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 1626
   RE: MAJČICE
26.4.2006 17:29:10   
puncica
No evo majčice še ena prehiteva. DeVilla je sporočila:
Rodila se je Lucija Maja, ob 15:48, 3480 g, 49cm user posted image Obe sva zdravi in se  dobro počutiva.

ČESTITKE DeVilla user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1627
   RE: MAJČICE
26.4.2006 17:40:57   
mammika
Ojla vsem .... pa najprej čestitke vsem novim mamicam, ki prehitevajo.
Moja nočna zgodba user posted image
Danes ponoči lepo vstanem ob treh ker sem se od dveh obračala z ene strani na drugo in nisem mogla več ležat...no vstanem in začnem brat vaše poste,... tolk sem smejala Barbs tvojemu postu od tistih sandal in nemk da mi gre še zdej na smeh...no ok...berem, berem in pridem do sladoleda, najprej ena kako ga je, potem še druga da gre na sladoled,in sploh vsem da se lušta sladoled, jaz pa ravno lučko v zmrzovalniku. si rečem super imam jouser posted image .... jo pojem seveda malo čez tri zjutraj ( kil sem pa že + 16 nabrala user posted image )  berem naprej od zgage, si mislim sej zdej me nč še, tko da mi je sedu tale sladoled,na koncu še preberem post od turistične paštete- smrdljivke to je blo za lahko noč in se odpravim spat. user posted image In glej ga zlomka začne me zgagauser posted image peči da sem mislla da bom umrla groza groza, pa vodo, pa 100x vstat, pa suh kruh, pa maslen piškot, NIČ ni pomagalo na koncu pojem en mentolov bombon in nekako zaspim ko je bila ura že čez pet zjutri. Se zbudiva z malim ob 7.30 kaj mislte je bla prva misel? ? ?  TURISTIČNA PAŠTETA seveda je tud bla potem za zajtrk, še dobr da sem jo imela doma da ni blo treba še v štacuno...
Uglavnem odločila sem se da ne bom več brala postov ponoč ----če mi seveda uspe user posted image

Drugače mam pa ful filing da bom kmal šla rodit ker se je dete zelo zelo umirilo, zdaj sem začela šteti brce, mi je kar malo panika. no upam da bo...

Lep pozrav vsem user posted image

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 1628
   RE: MAJČICE
26.4.2006 17:43:53   
petka
user posted image user posted image user posted image  Barbs user posted image user posted image user posted image , mene vsak k me pokliče vpraša " a glih rojevaš" "a ne bi ti mogla že rodit???" in " a še nis rodila!!!??? user posted image user posted image user posted image  Za popiz...

Najraj bi kar GSM odklopla user posted image .. ker sem namreč že resno nesramna do soljudi user posted image


DeVilla, čestitke še tukaj za Lucijo Majo user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1629
   RE: MAJČICE
26.4.2006 18:23:45   
mojca75
Od danes naprej nobenemu ne povem da grem na kak pregled, vsaj 15 telefonov.... posledično! če pa ne dbvignem takoj, npr sem na WCju... pa že sms .."a rojevate" user posted image user posted image user posted image
NEeeeeeeeeeeeeeeeeee, user posted image  ker podobno kot pri Barbs... dete nima volje ven, dohtarca čist skulirana prav da se mu še nič ne mudi,..... pa kaj njemu, men se mudi... jaz bi že... brez trebuha... user posted image

No ja, danes spet pojedla neki sladoleda, drgač me pa vse boli od tega pregleda, ni bila glih najbolj nežna, pa prav tečen rjav izcedek mam, še dobr da me je dohtarca opozorila da bo verjetno in da ni panike...

Oh ja... zdele še eno solatko stresemo, pol pa ... user posted image je spet noč pred nami!

Aja, še to, mene je pa dons moj na Horsa peljal user posted image  user posted image  user posted image ... si je dete zaželelo malo železa - se hecam, pa še dve nosečnice sta bile tam... ha ha....

Mojca

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 1630
   RE: MAJČICE
26.4.2006 18:24:51   
mojca75
Aja, DeVila čestitke, čestitke....user posted image user posted image user posted image

Mojca

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 1631
   RE: MAJČICE
26.4.2006 20:04:50   
mojsoncek
DeVilla se tukaj cestitke za pikico Lucijo Majo user posted image .

Res je ze kar nekaj majcic opravilo svoje delo... Jaz bi tudi user posted image , sem res fous vsem, ki so malo pohitele user posted image .
Danes je en posebno cuden dan. Sem kar skregana sama s sabo. Ves cas se prestavljam iz kavca na posteljo in noben polozaj mi nic kaj ne odgovarja. Pa se koza na trebuhu mi je danes dobesedno premajhna in se non stop nekaj s kremcami mazem. Saj ne, da kaj pomaga... se mi zdi, da bom kar pocla...

Me je pa sestricna ob sestih iz brloga zbezala in sva sle na kafe. Mi je prav pasalo it malo na luft, pa se tako prijetno zracno (beri vetrovno) je bilo. Po vrhu vsega mi je pa se eno veliko posodo jagod prinesla user posted image . njami njami... mi samo se sladoled manjka user posted image user posted image user posted image ...

Vsem zelim eno mirno nocko... mogoce bi pomagalo, ce bi koncno zacel padati dez, da malo popusti ta pritisk...

pa pa

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 1632
   RE: MAJČICE
26.4.2006 20:59:30   
lenika
Da se še malo javim. Skratka, na obisk sta potem danes prišli celo 2 sestrični in obe sta pred kakšno uro odšli, jaz pa sem se vsa zmatrana spravila na hrano. Že kar vidim kako veselo bo ponoči. Jedla sem hrenovko s kruhom in majonezo, zraven pa še papriko, nato sem si privoščila še eno hruško, popila kakav in pojedla tabelo čokolade. user posted image  Groza sploh ne vem kaj mi je bilo. Ponoči se bom pa čudila zakaj imam težek želodec in zakaj me spet zgaga peče.
No, pa saj bo že, s tem se bom ubadala ponoči.

DeVilla čestitke ob rojstvu.

Lepo preživite noč.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 1633
   RE: MAJČICE
26.4.2006 21:26:54   
MiaSophia
Pozdravljene majčice,

mojsonček je lepo opisala ležeče stanje ponoči: kot hrošček na hrbtu, ja nekaj takšnega user posted image Danes sem uspela celo 3 x obiskati wc user posted image

Včeraj sem torej bila na CTG, utrip user posted image se je malce umiril, in sicer na 150 (nazadnje je bilo 160), stanje na vaginalnem pregledu pa je: aha, ja, pa ste odprti! In to skoraj za dva prsta! RES? In kaj zdaj?? Ja, nič vam ne morem natančno povedat. Lahko rodite nocoj ob desetih ali pa en teden po roku...user posted image user posted image
Naslednji CTG imam 3.05..

Katere stekleničke ste kupile za user posted image , v primeru, da ne bi mogle dojit?? Kaj pa hrano? Ziher sem hotla še nekaj vprašat, pa sem pozabila...

Čestitke DeVilli user posted image user posted image

Majčice, lepo spanje vam (nam) želim user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 1634
   RE: MAJČICE
26.4.2006 22:17:28   
Barbs
Oj, še jaz lahko noč.... preden se  grem hroščatuser posted image ...
MiaSophia - mi imamo aventovo flaško, ampak ne zato, ker ne bi mogla dojit, to bom - za kak čajček komarčkov... aja, pa jaz imam tudi 3.05. spet ctg pa ostale ceremonije....user posted image  A ti si pa že odprta? Smotka, jaz pa neuser posted image user posted image
Jedla salamo,sir  in kruh, pila donat - kaj drugega si ne drznem, že tako bo veselo.user posted image

Najbolje, da se poberem v postlo. Sama sebi sem v napoto.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 1635
   RE: MAJČICE
27.4.2006 0:06:37   
tt79
user posted image user posted image user posted image   Davili, ki je predčasno prevzela vlogo srečke mamice. Js sem sigurna, da mi pred rokom ne bo uspelo, kajti počutim se odlično, spim, jem,ne otekam, ne vem kako je ko peče zgaga, pa še dans sem 6 ur po trgovinah hodla pa keš zapravlala...user posted image Js sem si za zadn mesec še dvoje nove nosečniške hlače, pa dve majčki prvoščla...čist za boljšo voljouser posted image

Zdejle smo pa s kolegi kar na balkonu najinga stanovanja otvoril roštiljado, smo mal čevapčičev pa zrezkov na roštilček vrgl pa pojedl, pa js sem ena dva deci domačega vinčka spila in kot vidte mi jezik teče kot po maslu.user posted image -no zgledam pa tut prbližno takouser posted image


Aja še to morm povedat, da sem spet kar mal depresivna ratala, ko vas berem, da hodte vsakotedensko na pregledeuser posted image Js sem bla nazadnje 31.3. zdej sem pa naročena komaj 5.5. in se mi mesec ful vleče-da ne omenjam, da na CTG-ju sploh še nisem bla.user posted image user posted image

Sem prej popoldne kar mal panike nardila, ker sem vidla, da našauser posted image nč ne telovadi v trbuhu, po jo je pa mojuser posted image mal predrmal, pa se je začela neki premikat, zdej je pa kar aktvna.

A je to normalno, da se kakšen dan cel dan nč ne prestavi, sam proti večeru?

No zdej pa že mal bluzim, pa tut očke se mi ze mal zapirajouser posted image
Nočko vsem, pi čimboljš spite!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1636
   RE: MAJČICE
27.4.2006 8:58:29   
cofek
jutro zaspanke!user posted image  ste si za praznik malo privoščile? user posted image

jaz sem se kot ponavadi zbudila ob 7h in že peljala user posted image na sprehod, pa sem se odločila, da še malo prečekiram forum.
kot vidim je še ena majčica "zatajila" in preskočila k aprilačicamuser posted image   - user posted image DeVilla čestitke za malo članico družineuser posted image user posted image . Da bi bila lepo pridna in spala cele noči... user posted image

Drugače se mi je pa po moje spustil trebuh, pa še user posted image  brca nižje, kot je prejšnje dni. a pol pravite, da še kaka 2-3 tedne, pa bo?!user posted image me kar malce skrbi - tale moja psiha je zatajila - si sploh ne predstavljam da bi lahko rodila (začel se me je lotevat strah)user posted image . Za razliko od vas, ki skoraj vse komaj čakate, da rodite (no, saj bi tudi jaz končno rada videla obrazek tega malega pikeca, ki razgraja v mojem trebuhu,...)user posted image

sem pa ponoči tuhtala in se sploh ne spomnim da bi kdo omenil kdaj lahko začneš uporabljat kremico za obraz pri user posted image ?! A ve že imate vso kozmetiko za pikece? Vem da rabim mandljevo olje, fiziološko raztopino in alkohol za popek ter milo za kopanje. Pripravljene imam tudi nivea robčke za ritko. A rabim še kaj? Pa še to katera kozmetika je najboljša - Bübchen, Nivea, Penaten, Chicco,...?

Drugače pa izgleda da bodo tile prazniki bolj turobni in hladni.
Mejte se, lp t

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 1637
   RE: MAJČICE
27.4.2006 9:01:25   
cofek
aja, tt79 tudi naš si včasih vzame dan za počitek - saj veš da tudi mi nismo cele dni naštimani na fuluser posted image .

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 1638
   RE: MAJČICE
27.4.2006 9:16:54   
lenika
Dobro jutro majčice na ta turoben praznični dan. Kar groza me je, ko samo pomislim, da bo cele praznike takšno vreme user posted image .
Jaz sem danes začuda dobor spala in me ni nič pekla zgaga (to se mi ni zgodilo že več tednov) kljub temu, da sem se včeraj zvečer dobesedno prenažirala. Ko pa normalno jem, je pa ponoči obup user posted image .
Kar se tiče premikanja user posted image , je naš ultrahiperaktiven in je nonstop v akciji, ampak samo čez dan, ponoči na srečo ponavadi da mir.
Kozmetiko smo mi kupili tudi samo osnovno in bomo naknadno še dokupili kaj bomo potrebovali.

Lepo preživite dan in oglasite se kaj, če vam bo dolgčas v tem deževnem dnevu.

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 1639
   RE: MAJČICE
27.4.2006 10:19:02   
mojsoncek
"Jutro" majski hrosci user posted image !

Saj ne, da sem vesela, da dezuje je pa vseeno malo popustila "napetost" od vceraj. Danasnja noc je bila cista zmaga user posted image . Res, da sem sla bolj pozno spat, ampak je bilo vredno, saj sem danes v postelji zdrzala kar do devetih. Bo pa danes pravi dan za polezavanje in z mozekom bova verjetno imela kar filmski maraton user posted image , ker se nama je nabralo ze kar nekaj filmov za pogledat. Pa se kuhat nama ne bo treba, ker gremo ven na kosilo za obletnico poroke mojih starsev.

Premikanje user posted image  - jaz nimam te srece, da bi si nas-a kaksen dan malo vzel-a fraj. Sem ful vesela, ce je pol urce mir, da se lahko malo "spocijem". No, vsaj ponoci ni kaksne vecje krize.

Rostiljada - tole je pa slisati zeloooooooooooo mamljivo. tt79 si mi dala idejo, kaj si bom danes narocila, ko bomo sli na kosilo (sicer sem imela v mislih eno veliko skledo mesane solate).

Kozmetika - sem nakupila samo tiste osnovne stvari, za proizvajalca pa ne vem kateri ima boljso kozmetiko. Saj je verjetno bolj odvisno od tega kajuser posted image  odgovarja (bo verjetno na zacetku treba malo sprobati). Drugace sem pa pri svakinji videla, da uporablja Bübchen.

Zgleda, da bodo 3.5. vsi CTG-ji delali na polno user posted image .

Bejbike uzivajte... se javim se kasneje... cau

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 1640
   RE: MAJČICE
27.4.2006 10:54:05   
Barbs
O, punce; jutro
- spala sem do pol devetih user posted image user posted image  - res je mojsonček, čista zmaga, pa lenika je tudi spala, vidim... tt je itak izven konkurence... Me prav zanima, kako je z majamo danes... Lulat samo dvakrat, ugotavljam, da smo res vremensko/lunino naštelane - a ni dans mlaj al neki? Kakorkoli že - vredu je. In kadar je tako, niti ni kakšne hude potrebe za takoj rodit.user posted image Moja muž mi je malo prej leeeepoooo depiliral noge, ker sem si jih sama menda zadnjič "le bolj ostrgala" je rekel.user posted image  Ostale zadeve (kar je še treba depilirat) bova še mal počakalauser posted image

tt, faca; jaz sem pa ravno včeraj odkrila ene hlače, ki sem jih sicer že kar nekaj časa imela doma, pa so mi bile ( tudi s trakcem čisto zategnjene) prevelike v riti in tudi s trebuha so se mi  drsale. Včeraj jih probam - ko vlite - zdaj pa ne vem, al naj bom vesela al zaskrbljenauser posted image  No ja, teh par dni jih bom nosila, ker so zelo udobne in seksiuser posted image

Kar se tiče kozmetike, imam Niveino milo (trdo) in kombinacijo šampona in tuš gela za user posted image  , ostalo sem kupila vse v lekarni.... kremica za obrazček pa je Bubchen, neka nežna, kaj pa vem.... tudi če je maj, je fajn mal lička namazat, ko se gre ven... čeprav, nekatere žabice imajo mozoljčke pa potem babca ne priporoča maž, samo nežno umivanje s kamilico... Bomo videli... če ni koža problemtaična, se mi zdi, da so večinoma vsi proizvodi, ki se jih dobi recimo v DM ali ostalih večjih drogerijah, dojenčkom zelo prijazni in ne moreš prav veliko falit... Potem seveda mamice mal odločimo, kar nam lepše diši - user posted image  pa nič ne vprašamouser posted image
Tko. Se oglasim še kaj - moji me crljajo in so na delu - razen tavelika tamala, ki sladko spi - puberteta!user posted image  

Katera bo pa kaj danes rodila?user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 1641
   RE: MAJČICE
27.4.2006 12:48:50   
MiaSophia
Čau majske hroščice user posted image ,

mojsonček, spet si nas trofla user posted image
Barbs, nehi nas zezat, dans js nebi rada rodila, bi počakala vsaj do prvega user posted image , se fajn počutim no in še ne bi šla v Rim...Čuj, a maš flaško stekleno al plasitčno? Dej mal povej no user posted image

Me veseli, da smo nocoj bile skoraj vse sinhrone in smo skoraj spale. Tudi jaz sem wc obiskala le 1x, pa še to ob 5ih user posted image

Hm, kozmetiko za user posted image imam naslednjo: kremo od Loccitane - neko karitejevo zadevo z shea maslom, baje ful natur pa to...user posted image , žajfica od seba med 5,5 ph, olje za kopel od Bubchen, robčki vlažilni razni (Johnson, pa neki od Mullerja), fiziološko raztopino (v ampulah), bivacyn (a sm prav napisala?), mandljevo olje, kar zadeva ostalih zadev (sej ne vem kaj bi še user posted image ) bomo dokupili po potrebi.

O depilaciji in podobno: se samo meni zdi ali res dlake bolj počas rastejo??? No, vsaj pri meni je tako, čeravno nisem neka kosmatulja, a vseeno...
Britje sem opravljala do zdaj sama, le enkrat sem to prepustila user posted image Kaka škrtulja user posted image . No, sej če bi videle moje izvajanje britja, bi tudi bilo enga smeha, ampak glavno je da sem opedenana user posted image

O roštiljadi: super tt79, res si prav pohvale vredna, ker je pa že res čas za to user posted image Ni ga boljšega kot dobri čevapčiči, pa kumare, paradajz, kak krompirček zraven in pivičko. Njamsi user posted image In tisti vonj...mmmm user posted image

Evo, zdej se grem načedit, ker gremo z mami na kosilo, ker ma rojstni dan user posted image
Uživajte, čau




_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1642
   RE: MAJČICE
27.4.2006 13:00:11   
tt79
Js mam pa že tko dost tegale poležavanja, pa bit doma, pa kofetkat dopoldne, da sem dans sprejela eno drastično odločitevuser posted image
Do 15.maja grem nazaj v službouser posted image user posted image sva se s šefico zmenl...sicer je to samo moja postranska-popoldanska dejavnost, ki jo delam že ene šest let, pa so sam po ene štiri ure na dan dela, pa še to ne vsak dan!user posted image

Se že noro veselim-začnem v ponedeljekuser posted image , pol pa vsak drug dan. Upam da mi bo čas hitreje minil, pa da bom oddala mal moje odvečne energije!!!!user posted image

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 1643
   RE: MAJČICE
27.4.2006 18:31:55   
Barbs
user posted image tt, tebi bojo porodniško vzel, čeuš fušalauser posted image  ...
Kaj je zdaj, bejbe - dež pada, čist čudno vreme  - ne mi rečt, da ste spet pri birmah, na roštilijadah, na kofetkih, na sprehodih s user posted image ...

Jaz sem cela prevaljana od kauča, reševali smo neke teste inteligence ( za zabavo)user posted image , trenutno sem na tretjem mestu ( samo tamala tamala revčkica je še za manouser posted image user posted image ) ... pa jedli smo nafilanga zajčka mihatauser posted image   saj ne ,da bi se osebno poznali, ampak mu je user posted image  še pred peko dal takšno ime...Kakorkoli že - kumare s kislo smetano so bile brez imenauser posted image

Ah ja... rodila še nisem...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 1644
   RE: MAJČICE
27.4.2006 19:20:31   
puncica
Ojla punce
Danes sam na kratko, ker ni časa kej velik pisat, mene ful matra, mah kr neke popadke imam res da čist neredno a vseeno nič kaj fajnuser posted image , nazadnje bomo šli pa še čez rok. Pa preselil smo malo punčico v sobo in je danes spala tukaj, ati pa na kavču, sicer ni bilo nobenih sprememb, po moje še opazila ni da je drugje, isto se je ponoč zbudila in hopla k atiju, mami pa je kraljevala v zakonski postli in sem ugotovila da je naš jogi totalno zanič, enih petkrat me je tako zategnil in bolel tam okol jajčnikov, da sem misla da bom kr umrla, pa skoz sem se neki premetavala, pa na moji strani je še ok, na sredini je kr ena bunkauser posted image na strani mojga dragega so pa kr neke jame user posted image , tako da bo treba očitno kupit lateks oz. dormeo al neki, ker to s temi fedri je čist za en kuser posted image

Sicer pa je danes moj dragi delal, tako da sva bile s punčico same doma, tako da je ona bol računalnik okupirala za risanke, jaz pa bol bila opazovalec, pa še kej je treba skuhat, ko pa ne gleda risank pa se je treba z njo ukvarjat, ker tako razlaga kako stvar, da prav ne morem verjet, pa skoz govori ko raztrgan dohtar user posted image najbolj mi je smešna s tistim ko pri 23 mescih reče ko dvigne dojenčka u jenček si težek user posted image , pa prejle mi je rekla da leze po oknu BEJBI MUHA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (očitno je to mušica) sem se režala ko zmešana, od kot ji to, pa še to zadnja pogruntavščina mami bo dobija otročička (ne več dojenčka), janja jada otročička.

klici: mah men pa kr ne težijo samo tast kr naprej sprašuje kako si kaj kako se počutiš a bo že kaj, on mi gre še najbolj na živce user posted image pa nič slabga nočeuser posted image

TiaSara mi bomo imel kr banco, jst si sploh ne prestavljam umivat tako malega v čebričku, sploh ne vem kako bi mi to ratal, še v banci sem bila tako nerodna, pa lepo leži na roki, tukaj pa sploh ne vem kako glavco držat. Ene pa ful čebričke hvalijo, tako da morjo bit tud za kej vredu, po moje se moraš samo navadit, pa sej na začetku ga ne umivaš tako ful, bol ga namakaš se mi zdi. Patronažna pri punčici je kr noter v banco dala mal kopeli pa jo mal s krpico umila in to je bilo to, nič nismo kej preveč milili.

pikicaa uživa na morju, to smo ji fouš a ne user posted image

lenika spodnje hlačke jaz ne bom jemala ker so mi bile prvič tiste v porodnišnici Ljubljana ful dobre, ker so ful luftale, so bile pa take mrežaste, ko sem si dala za enkratno uporabo gor, me je vse vezalo, pa nič ni tako fajn dihalo, kot pri tistih mrežastih, tako da sem jih po hitrem postopku dala dol in spet nazaj une gor mrežaste, res da je ful čudno a men so bile všeč. Sicer pa jih lahko kupiš v Emporijumu na oddelku za nosečnice al otročke tam nekje se mi zdi da so jih imel take za enkratno uporabo, no vsaj pred 2 letoma.

petka  a kr huda luna je, o groza me bo spet matral, potem pa spet potihnal vse skupajuser posted image

Barbs pa sej imaš še cajt no, dej ne bit tako nepotrpežljiva se bo že "odhrčkal" ta vaš malček user posted image

mammika user posted image user posted image user posted image a ti si pa kr vse ideje pobrala, pa še zgago po vrhu user posted image user posted image

MiaSophia stekleničk še nisem kupovala, verjetno pa ne bodo Avent, ker smo me totalno razočarale, cucli pušajo, nastavki tud, pa smo novga kupl, ko me je ena napizdila da kako imamo tako starga (1 leto), pa spet pušča vse skup, tako da verjetno Nuk al pa kej podobnega, ne vem še točno, sigurno pa ne Avent. Samo jaz računam da bom dojila, če ne bo pa itak ati šel po flaške pa hrano, tako da kej prej ne bom kupovala, no mogoče za čajčka.

tt79 glavn da miga če jo je podrmal, mogoče se je pa že umirila pa bo kmalu ven prišla, kaj pa veš. Men se tud zdi, da me ne tišči več toliko kot prej, mah kaj pa vem, potem pa kako čokolado pojem al pa kej sladkega pa se kar začne premikat user posted image

cofek kozmetika, jaz nimam še nič, bom pa imela samo tisto osnovno za kopanje milo pa alkohol, pa fiziološko, sicer imamo večino že od punčice, ja pa hladilno mazilo, kremica za obraz, jaz sem imela uno od aventa, pa mal po ličekih mazala, sam ne vsak dan, raje sem jo zaščitila pred soncem s strehco al pa marelo. Kozmetika je pa tako tako, enim paše bubhen, enim penaten, enim niveja, sej boš potem vidla, je pa baje najbolj fajn na začetku vse v nevtralnih vonjih, ja ritko bomo pa verjetno pri nas na začetku z vodo umival pa potem prešaltal na robčke, za punčico uporabljam kr nivejine senzitiva al pa navadne, ker pampers in lumpi mi obupno smrdijo.

Ja nč uživajte, seznamček pa popravim pozneje.





_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 1645
   RE: MAJČICE
28.4.2006 0:40:16   
majamo
OJ babnce

Ti prazniki mi niso nič fajn. pri nas v Mb je nonstop dež napovedanuser posted image

Pri meni je spet čudna urca.  Gedam ko sova, nič zaspana, jem sladoled in gledam film.  user posted image . Sem se odločila, da se ne bom več silila s spanjem, če ne morem spati.  Vse sem že sprobala, od kamilčnega čaja, do Ricole za lahko noč, do dišav in eteričnega olja.  Nič ne pomaga.   Pol pa nič. 

Gledam da si boste nekatere kozmetiko kupile?  Nekatere ste jo že.   No pri nas v Mb baje dobimo v bolnici od sponzorjev za domov,  ko se otrok rodi, nekakšne vzorčke da lahko poskusiš kaj ti paše pa pol tisto uporabljaš.
Sicer paje meni patronažna, ki je že bila na obisku svetovala le olje (mandljevo ali olivno iz lekarne, ki baje ni alergeno), kremico za ritko, kakšen lanolin za razpokane bradavice, alkohol in pa milo za umivanje.  Za umivanje ritke pa je dovolj le navadna voda ali pa kamilice ,brez nekih čistilnih robčkov,vsaj od začetka.  To je to.   Mi druga nismo kupovali, bomo pa pol vidli kako in kaj.  

Danes mam še CTG pred prazniki, da vidimo kaj dogaja.  Kako je s popadki,  čutim jih sicer ne redno, samo me v križu fejst tišči in pika.  Pa ne vem če je to to?  Že prejšnji teden mi je pa dohtarca rekla da smo fejst zmehčani in da mogoče bo kaj?   Pa trebuh mi kar nekaj otrdeva, pa tut ne boli user posted image  Če so to popadki, pol tak ni blema.  user posted image      Sanja svinja o ....


Baje jih bom konkretno čutla.   



Tako zdaj pa si  še grem po malo sladoleda.  

čav   

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1646
   RE: MAJČICE
28.4.2006 6:41:33   
Lara28
Dobro jutro, majčice!
Kako ste pa danes spale? Jaz že dve uri norim po stanovanju in nimam kaj počet, pa mi je kliknilo, da bi lahko malce sem prečelirala, da prej mine. Moj user posted image  bo ziher spal še kake tri ure. Blagor njemu. user posted image  še tudi spi in se je samo malo pretegnil do zdaj.
Spet ste bile zadnje dni tako zgovorne, da sem vas komaj dohajala brat. Vidim, da se kar krajša vrsta majčic. Jaz sem sicer med zadnjimi, ampak mogoče bom pa lahko kaj prehitevala po desni. user posted image
Pri nas je eno tako usrano vreme, da je groza- kar dežuje in dežuje in nič ne kaže da bi nehalo. Kaj čemo, tako pač je. Tudi na to nimamo vpliva. Ga ma pa zato vreme in luna na nas. Verjetno jaz zato ne morem spat, ker me luna trka.

Glede kozmetike - jaz sem nabavla nekaj osnovnih zadev, podobno kot ve pišete in sicer zaenkrat od NIvee, sem dobila največ pohval od kolegic. Pa bomo poskusili, če bo tudi našeuser posted image  zadovoljno z njo. Moram rečt, da tudi jaz pravzaprav kar nekaj njihovih artiklov uporabljam in da sem bila do sedaj z njimi zadovoljna.
Seveda se tudi jaz ubadam podobnimi vprašanji kot ve, kdaj bo..., še ni..., blablabla. Pa se samo smejim in si mislim svoje. So pač nestrpni , kaj češ. Jaz sem tudi.
Bolj me skrbijo obiski v porodnišnici in v tistih prvih dneh doma. Nekak se je kar nekaj ljudi najavilo - češ javi ko bo, vas pridemo pogledat. Pa z enima dvema kolegicama bojo tud muke po moje. Same sta komaj čakale, da kdo pride ko sta rodili, pa mislita da smo vsi tak. Če bi lahko bi pomoje že v porodno priletele. Upam da bom rodila v petek, ker ob vikendih v MB porodnišnico ne moreš kar tako uletavat kot med tednom. Če bo to kaj pomagalo. Meni res ni do obiskov, ko bom komaj našega pikeca spoznavala, pa mi bodo pol tam vsi pamet solili, to tako, tisto tako...   Že sorodniki so preveč, kaj šele vse ostalo.
Sicer pa s težavami se spopadimo takrat, ko nastopijo. MOgoče pša ne bo tako hudo.
Tudi jaz imam šele drugi teden spet pregled, ko bom v 37.tednu, upam, da mi bo takrat dala napotnice in te papirje za rodit. Še nimam nič.
Doma je zdaj končno vse pripravljeno, kupljeno imamo vse, namen imam še samo torbo pripravit. Sam se mi zdi, da še ne bo nič nekaj časa, ker nič kaj ne kaže na to. Po mojem se še nič ne dogaja, tudi trebuh imam še čisto pod joškami, se mi zdi da mi vedno bolj gor leze. Se mi je pa zgaga zelo umirila, moram rečt. Celo nosečnost sem mela težave, zdaj pa je skoraj ok, samo zvečer se spravi na mene.
No tako, sem se malo razpisala.

Še nekrat čestitke vsem majčicam ki so že mamiceuser posted image user posted image user posted image , ostale pa lepo preživljajte zadnje nosečniške dneve. Pa upamo na kaj sončka!!

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 1647
   RE: MAJČICE
28.4.2006 7:09:03   
mojca75
Dobro jutro Majčice,

ne vem a sem kle zadnič pisala, al na eni drugi temi, da mi je v horoskopu pisal, da bo Petek pomemben dan zame - nov začetek al ena taka bedarija...

Kot kaže ne bo, še smo v enem kosu, tako kot pravi Lara28, trebuh še čist pod joški, dete še zelo živahno,.... ne bo, ne bo... edin če bo naslednji petek... user posted image ?

Spala še kar, čeprav že ob rani uri kle visim, ampak tistih 5-6 ur pa kvalitetnih s 3 WC pavzami.

Telefoni:  Pri nas je renutno obup, ker je bil praznik in so vsi klical na domačega, midva sva bila pa pri mojih, ker je moj user posted image  pomagal, ker naši belijo bajto in pol še mobija nisem vedno takoj dvignila, ker nisem dežurala zraven,...kap.... user posted image

Beljenje: Bl k se trudim kaj pomagat bl me odganjajo "ne smeš, sej boste šli še rodit".... Ja a vam ne potegne... da bi jaz šla kej rodit, no sej glih zdravja si nisem ogrožala, ampak parkrat po štengah gor pa dol, pa baje pomaga za pot v Rim? Še premalo...user posted image user posted image user posted image

Kozmetika: jaz sem nabavila samo tiste nujne lekarniške stvari (alkohol, fiziološko, madnljevo olje, bepanten in hladilno mazilo). pediatri stare šole (ala moja tašč(ic)a) odsvetujejo vse znamke - ker je še vedno preveč user posted image  kemije notri, sploh za začetne dni, potem pa kar user posted image  odgovarja. Tud patronažna naša je tako svetovala. Poleg tega pa tud nadebudne (bolj oddaljene) kolegice znajo kaj prinest - po lastnih izkušnjah, kaj sem prinesla k sem bla še mlada pa neumna user posted image user posted image user posted image , pa brez iskušenj, vprašat pa valda nisem hotla,... ja kako butasto kozmetko sem privlekla, ko sem šla dojenčka pogledat.

O vremenu ne bom zgubljala besed!user posted image

Mojca

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 1648
   RE: MAJČICE
28.4.2006 8:08:49   
Barbs
Jutro,

no ja, gledam na uro, zdaj pa že lahko kaj napišem - vstala sem sicer že ob 6.15 pa mi je bilo nerodno it na net, da ne bo kdo mislu, da res nimam druzga delauser posted image ... Sem že pojedla, popila kavo, se zvagala (user posted image ) stuširala še ne ( bom zdaj) - v glavnem, se še valjam po bajti. Vsi še spijo, men gre pa to na jetrauser posted image  - mislim, kako morjo tok spat, jaz pa neuser posted image  - ko bi bli vsaj malo solidarni...

O vremenu tudi jaz ne bi, smo bili že včeraj vsi sitni - ponavadi smo za prvomajske vedno šli na morje, letos pa bi bilo sicer to možno, ampak zelooo pogumno. Tako raje ne reskiram - pa še vreme ni nič kaj morsko....to me tolaži.

In kaj ostane? user posted image  S hčerkama bomo šle malo po štacunah - čeprav sem rekla, da do poroda nikamor več, ker sem potem čist zmahana - sploh, če grem z obema. Tavelika tamala ima svoje poti in štacune, tamala tamala spet, vmes se sedemnajstkrat skregamo, mal kričimo, se grdo držimo, potem pa gremo na sladoled  - no ja, danes se bomo lepo že prej zmenile, po kaj gremo - vsaka kakšno majčko s kratkimi rokavi in uhančke; pa domov. Upam, da bom zmogla.user posted image .. ni čudno, da se je user posted image  že sinoči ful grebel, da danes on kuha in pospravlja in nese prat in vse živo - samo, da mu ni treba nikamor hodit/vozit/čakat/gledat/merit/poslušat/....

Mogoče me bo pa današnji dan kaj zmehčal  in odprl tam spodajuser posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 1649
   RE: MAJČICE
28.4.2006 9:48:12   
tt79
Dobro jutro!

Ko vidim kako zunaj lije že vem, da bom spet cel dan za računalnikom visela, pa čvekalauser posted image ...pa tako sem se veselila teh praznikov, zdej so pa vsi možni pikniki že odpovedani zarad tega kuser posted image dežja!
Js sem ravo dans dobila odločbo iz CSD-ja. sem bla prvo kar mal jezna na poštarja ko me je zbudiluser posted image sam ko sem pa pošto odprla me je pa jeza takoj minilauser posted image ker se je na odločbi pokazal prilično lep znesekuser posted image

Kar se kozmetike tiče sm js dobila že cel komplet od Bubchena, tko da ne bom zaenkrat nč komplicirala z drugimi zadevami (pa tut te bom poskušala omejit ma minimum) za kopanje pa sem si nabavila samo čebriček, pol pa si bom kupla še fliperja za v banjo, ko bo user posted image že sedel...

Zdej si grem pa eno user posted image skuhat, pa se še oglasim...
A mam js sam občutek al na s zadnje tri dni sam še nekaj klepeta-a o že vse user posted image v porodnišnici s svojimiuser posted image ?

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?