|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  212 213 [214] 215 216   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decembrke 2005
2.10.2007 8:15:21   
JanJan
Uff, še malo, pa bi padle na drugo stranuser posted image .

Dobro jutro, jaz grem po user posted image na avtomat. Se bi katera pridružilauser posted image ?

MML: WB user posted image user posted image , naj prehlad hitro mine user posted image .

Pegica1 in Jana73: cccccccc, pa vidve mislita, da vama bo načrt skrivanja pup uspeluser posted image . Ne vem, če se bosta punci čez recimo 15 let še strinjaliuser posted image .


Pa še en vic na temo Barbik:

Moški vstopi v prodajalno igrač, z namenom, da kupi svoji hčeri Barbiko.
Izbira je bila velika zato povpraša prodajalko koliko stanejo.
Ona ga vpraša: "Katero bi želeli? Imamo različne;
- Gimnazijka Barbie: $19.95
- Odbojkarica Barbie: $19.95
- Nakupovalka Barbie: $19.95
- Surferka Barbie: $19.95
- Disco Barbie: $19.95
- ter ločena Barbie: $299.95"
Šokiran, moški vpraša, "Zakaj je ločenka Barbie $299.95 ko pa vse ostale Barbike stanejo $19.95?"
Razumevajoča prodajalka odgovori:
"Gospod, z ločeno Barbie dobite:
Kenov avto
Kenovo hišo
Kenovo ladjo
Kenovo pohištvo
Kenov nakit
Kenov denar
Kenov prenosnik in
njegovega najboljšega prijatelja. "

Se še tipkamo.user posted image

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 5326
   RE: decembrke 2005
2.10.2007 10:11:33   
arielca
JanJan, user posted image user posted image user posted image !!! Si me nasmejala user posted image .

Jaz pa zdajle delam priprave in zraven malo brskam po netu in naletim na tole karikaturo user posted image user posted image user posted image :

user posted image

Sem jo mogla sem gor pripopat user posted image ...



_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 5327
   RE: decembrke 2005
2.10.2007 11:27:53   
kofetek2010
Obljubljene fotke...


Ela pri varuški naganja sosedovo muco... katera ima več kg? user posted image

user posted image


Ela v MB akvariju:
user posted image

Ela na igralih v MB parku:
user posted image

Ela in sestrična Lana:
user posted image

Ela na telovadbi:
user posted image

user posted image



Za pisanje trenutno nimam časa...

je treba delat! user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 5328
   RE: decembrke 2005
2.10.2007 20:31:47   
mml
Še nekaj fotk...daljši komentar sledi...

...ne vem od kod mi ideja, da bo danes v službi miren dan user posted image user posted image user posted image

Testiram vodo

user posted image


Prvo samostojno plavanje
user posted image

Malica na plaži
user posted image

Peskanje
user posted image

V sobi

user posted image

Bazenska malica
user posted image

Živa zakopana
user posted image


No pa še naš novi bodoči družinski član

Najprej 2D

user posted image

Potem malo zmečkan 3D

user posted image

In še...

...kaj je med nogami user posted image

user posted image

Zdaj grem pa spravit Manco spat...

Lep večer

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5329
   RE: decembrke 2005
2.10.2007 21:17:44   
arielca
jana73 & mml, user posted image user posted image user posted image user posted image  za fotke. Manca in Ela sta hudi pozerki in veliki gospodični user posted image . mml, tisti mali pikec v trebuhu pa tudi pridno raste user posted image .

Mi2 sva se danes potepali, Brina pa zdajle že spančka, jaz pa visim na RR, moram pa si umiti glavo in pripraviti stvari za jutrišnji športni dan. Mi bo prav pasalo malo razmigati kosti user posted image . Aja, pa danes se začne resničnostni šov kmetija, tko da bom malo pofirbcala.

Ker vidim, da ima večina decembrskih punc lepe laske, me zanima, kako jim umivate glavo. Brina obožuje vodo, sama se šprica tudi po glavi, ampak ko umivava glavo s šamponom, se pa dere kot user posted image . Poskusili sva že z brisačo, ki sva jo dali čez oči, kupila sem ji poseben ščitnik ... Nič ne pomaga. Zdaj sem zmenjena s frizerko, da jo pripeljem k njej in ji bo umila glavo v tistem 'profi' umivalniku, ampak ne vem, kako bo potem spet doma. Kakšen nasvet???? Aja, pa šampon je 'no tears', tko da se ne dere zato, ker bi jo kaj peklo.

Sladke sanje.



_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 5330
   RE: decembrke 2005
2.10.2007 22:21:45   
šnucika
arielca - user posted image user posted image user posted image ...zelo resnična karikatura,tudi pri nas doma je včasih tako..

jana - Živa ima tudi eno takšno mačjo prijateljico,ime ji je debela Mici,mislim,da ima več kg kot Živauser posted image ...jo morem slikat,trebuh kar po tleh vlači...

mml - zavidanja vredne slike!
Vidim,da ima Manca podobno "frizuro" kot naša mala baba.

Ko smo že pri laseh....pri nas še ni nobene potrebe po frizerju.Ampak čopke pa vseeno včasih naredimo.user posted image
Glede umivanja ni težav,sedi v banji,jo tuširam,šamponiram,sperem....ponavadi tuli,ker jo motim pri "kuhanju",v banji ima več posodic,ko vode.user posted image

Pa še ena Živina od danes:
Grem zjutraj na WC,pa slišim iz kuhinje njam,njam njammmm mmmmmmmm...grem hitro pogledat,kaj za vraga je tako njam.Pa najdem Živo,ki stoji na stolu ob mizi,z nožem v roki in polnimi usti vanilijeve rolade,ki sem jo pozabila pospravit.Nisem je mogla niti kregat,samo režala sem se...tamala pa šokirana še kar naprej njam njammm njammmiii.In mi pravi še,da je lezala z nožom...ampak ni bilo videt...je zgledalo bolj kot,da bi kdo s kladivom tolkel po roladi.user posted image Še dobro,da ji je pod roke prišel tak nazobčan majhen nož,s katerim se ne moreš takoj porezat...
Še zdaj mi gre na smeh...



_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 5331
   RE: decembrke 2005
3.10.2007 8:58:03   
Izabela_
Jana, super slike! user posted image je orjaška, je Ela že prav pogumna, da se ji približa, ha, ha! Pa tista fotka iz telovadnice je tudi luštna. Mi tudi zdaj iščemo kakšno telovadbo, pa bi radi kje bolj na našem koncu, drugače bom pa Matevža vozila v Ljubljano... 

Mml - ste že prišli k sebi po dopustu? Spet  nazaj v čisto drug svet. Čudovite slike in si kar predstavljam, kako je bilo fajn. Na letalu je bilo vse okej? Zgodnje ure in to?

Nas je pa včeraj presenetila varuška, ki je klicala, da je zbolela. No, še dobro, da imam tako službo, kot jo imam in sem imela frej dan, danes imam pa varstvo do enih, potem pa spet prevzamem Matevža.

Moram pa pohvaliti našega malčka. Kot vsako jutro sem ga vprašala, če gre na kahlico (zadnje čase odgovor vedno NE) in je rekel ja. Ga slečem in čisto suha nočna plenička (še nikoli). Potem se je vsedel na kahlo in malo polulal in vstal, pa se mi ni zdelo dovolj za celo noč, in sem ga posadila še na drugo kahlo in se je še enkrat polulal. Potem je ploskal in govoril "bavo, bavo!".

Kako malo je treba, da je mamica vesela! user posted image

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 5332
   RE: decembrke 2005
3.10.2007 12:56:00   
mml
Jutro,

imam še 15 minut časa zase in RR user posted image ...

OK čisto na kratko še komentar dopusta:

Na poti tja je Manca veselo opazovala dogajanje na letalu in gledala knjigice, tako da sploh ni bilo panike. na letališču je bila tudi sumljivo pridna user posted image . Prve tri dni smo jo komaj zvlekli iz bazena, ko je bila že čisto siva in z modrimi ustnicami, v morju je vriskala ob vsakem valu, ki jo je poškropil. Močno na živce ji je šel pa na začetku pesek in je ves čas govorila fuj fuj, če se ji je prijel na roke ali noge. No po tem je pa navdušenje nad vodo počasi poniknilo, sicer je še šlaz veseljem plavat v bazen, sploh če je šel zraven oči, ki je počel neumnosti, jo metal, škropil, se potapljal in delal stoje, če sem bila pa z njo jaz, jo je pa rajši hitro ucvrla ven iz vode, ker ni bilo pravega šova user posted image . Jo je pa počasi minila peskofobija, tako da se je po tem z veseljem igrala na plaži s peskom in delala potičke.
Najljubša pijača je bila "džito", kar v prevodu pomeni gin tonik user posted image  (no ja oči je pil džito, midve pa samo tonikuser posted image ), navdušena je bila nad olivami, patudi ni prehudo protestirala nad hrano, še najbolj so ji bile pri srcu popoldanske čokoladne palačinke user posted image . Z vseljem je plezala na gole za mali nogomet in sodniški stol pri igrišču za odbojko. Mahala in pošiljala je poljubčke vsem sobaricam, med tem ko je animatorji in natakarji niso bili ravno pri srcu.
Zvečer smo žli na "mini disco", kjer je bila najbolj zanimiva ena pasja maskota, za katero  je tekala in tulila pes, pes in bila navdušena, če jo je pobožal in požgečakla. Med tem ko je sodelovanje na odru ni ravno pritegnilo...vsake toliko je zlezla na oder, odplesala svoj ples, se malo povaljlala in to je bilo to.
Nazaj grede je pa na letalu mrknila, samo da smo vzleteli in je spala uro in pol, tako da je bilo prav super, sem pričakovala, da bo slabše.

No to je bilo to...

arielca pri nas pranje glave ni kakšen poseben problem..sploh je ne moti, ko ji zlivam vodo na glavo, malo po tem cvili, ko ji spiram šampon, ampak zadevo urediva z brisačko. K frizerju pa očitno še nekaj časa nebo treba, ker se ji lasje sproti kodrajo. Malo večji porblem je te kodrčke po tem razčesati, tako da na morju sem ji lase prala kar vsak dan in ji razčesala še mokre

šnucika očitno je Živi preko noči padel sladkor in je nujno potrebovala nekaj sladkega user posted image , ampak res dobro, da je bil noč takšen kot je bil...od kar Manca doseže stvari na pultu, sem postal z noži kar precej previdna, ampak zadosti previden pa tako ali tako ne moreš biti nikoli...

cuma še enkrat čestitke za veliku, krasno punčko Tinkaro. Ampak s porodi pa res nimaš "sreče", ampak glavno, da sta obe OK in da sedaj lepo uživata doma in se crkljata

Nana Liza a že lepo uživaš doma na dopustu? Jaz sem v službi še dva meseca, pa se mi že zdaj nič ne da user posted image

izabela upam, da bo varupka kmalu zdrava. Mene vsakič stisne, če na telefonu zagledam številko naše varuške..no saj če bi bilo nujno bi lahko vskočila moja mama, ampak prijetno pa ni

jana vidim, da je Ela še vedno pozerka in dudarka user posted image . Se dobimo v naslednjih dneh (no ja bolj naslednji teden) na kakšnem čveku...jaz ne morem v sredo, sicer pa ni panike

pegica ne sekiraj se zaradi tečnih sodelavk oziroma šefice...vedno se najde kakšen tak, ki zna zatežit, ko je to najmnaj potrebno. Super, da je s user posted image  vse OK, ti verjamem, da si si oddahnila in sedaj veselo uživaš user posted image

pajaca pridno študiraš?

Nič mojih 15 minut je že davno minilo user posted image , se moram spokat spet delat...

ufff...danes sem popustila in se iz navadnih oblačil spravila v nosečniške...sem ugotovila, da je dosti boljše, da zgledam noseče kot pa debelo user posted image


p.s. sem tole pisala že pred 10., ampak je RR nekaj štrajkal, sem bila na srečo toliko pametna, da sem naredila ctrlA in ctrlC user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 5333
   RE: decembrke 2005
3.10.2007 15:13:56   
lonja
Daaaaan,

no, Mml recimo da si se odkupila s tem dolgim poročilom za 14 dnevno odsotnost. Super fotke Mance in M-ja user posted image . mene tudi že zdej skrbi, kako bo Ajda preživela konec meseca 4 ure na letalu in za nameček bomo mi leteli pozno zvečer tja, nazaj pa ponoči. Ampak bomo že.


Cuma, upam, da si si že mal opomogla in da se nam kmalu pridružiš nazaj na kakem čveku. So te pa res fejst namatrali. Pa user posted image  za striženje. Ko boš hodila kaj mimo Vrhnike, te najamem za našo princesko postričt.

Pajaca se je zgleda res zažrla v knjige in nas ne mara več...

Šnucika, Živa je očitno taka sladkosnedka kot naša Ajda. Ko prideva domov gre najprej k predalu, kjer imava skrito čokolado in me tako milo gleda, da ponavadi dobi kakšen košček. Kinder jajčki so pa itak zakon.

Arielca, tudi pri nas je pranje glave kar pustolovščina, ponavadi pridem ven iz kopalnice popolnoma mokra, mal od švica, mal od vode. Ampak red in disciplina mora bit, a ne?

Jana73, a ste šli gledat hišo? In? Tudi slikce od Ele so prav luštne, Ela je prava šarmerka v oblekci čez kavbojke.


Mi3je smo vsi prehlajeni, user posted image  je full usekal in je prav tečen, midve z Ajdo se še drživa. Jaz na lekadolih, Ajda pa kar brez njih.

Imejte se fajn,


lonja user posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 5334
   RE: decembrke 2005
3.10.2007 16:52:47   
Nana Liza
Vse sem natipkala, pol pa stisnem nevede še eno tipko in gre vse proč! user posted image

mml- prečudovite slike vaše avanturistke Mance!!!

jana- kakšnopridno telovadko imate vi doma? A NAšga mačka pa še niste videl?

arielca- tudi pri nas je noro z umivanjem las...no comment user posted image

izabela- bravo za lulanje v kahlico user posted image

šnucika- privščite revici Živiki kaj sladkega, da ne bo tako stradala! user posted image

lonja - user posted image za vaju, da sečimprej pozdravite!

Ela srečnica bo danes dobila Mačka Murija, me zanima njen odziv. Pa še klicali so nas iz pohištvenega salona, naj pridemo po posteljo. Tako bo v naslednjih dneh pri nas selitev iz majhne postelje v veliko.

Tolk na hiter še enkrat. NL. p.s.-še dvakrat v službo user posted image



(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 5335
   RE: decembrke 2005
4.10.2007 7:50:41   
cuma
Dobro jutro!

Sem nas našla na 2. strani user posted image user posted image user posted image !!!!

Počutim se kot, da bi že 14 dni prežurala .... vam je kaj znano user posted image ?

Včeraj sem se odločila, da bom utrujenost pregnala s svežim zrakom, tako da sva s Tinkaro šli kar dvakrat na sprehod - seveda v spremstvu tatija in Eme. Testirali smo tudi nov voziček (tandem od PP) in je suuupeeer!!!!user posted image  Tinkara se zelo rada vozi in praktično takoj zaspi v vozičku. Jaz jo najprej sicer nafilam z mlekom  ... pa še s sabo ga vzamem, za vsak slučaj, ker ko naš lakotnik prižge sireno, ni časa za razmišljanje... user posted image . Se ji kar pozna, da je težka kategorija ... imam precej mleka, pa še včasih ponoči malo zmanjka. Drugače se dojiva po eno uro in potem spi tri ure ... je kar razumevajoča hči user posted image . Včeraj je tudi popk odpadel, tako da ja, raastemo in danes imamo že 2 tedna user posted image .

Ema je Tinkaro dobro sprejela. Prve dni, jo je celo božala ... kar tako, mimogrede, brez pobude ali spodbude. Zdaj je nekako ne šmirgla, le večkrat pokaže na posteljco, ko tinka spi, in pravi: bi bi ... user posted image . Ko tinka spi, se ji čimveč posvčam, ko pa je budna, skušam kombinirati dejavnosti tako, da se smo vseeno skupaj (npr.jaz dojim na kavču, Ema pa zraven gleda risanko). Tudi tinkarin jok (ki ga je na srečo zelo malo - zaenkrat) je ne zbuja več ... vsaj ne pogosto.

jana : user posted image za telovadko!!!lepe slikice!!!

mml: user posted image  za očitno uspešne počitnice!!! Manca je že taka odraslica!!!!

arielca: pri nas pali brisačka čez obraz user posted image !

izabela: user posted image  za lulanje v kahlo!!!!

šnucika: jaz bi tudi z veseljem našla ponoči kako rolado na mizi .... od kar imam "nočne" namreč malicam sredi noči ... danes je šlo pol paketa leibnitz piškotov s čajem za dojenje ob 3h in pol zjutraj user posted image .

lonja: pri nas Ema šmrka že več kot en teden ... se mi zdi, da nas je eno samo brisanje in črpanje ... tati črpa emi nos, jaz sebi zize, tinka meni zize.... mami tatiju živce .... in obratno user posted image  ... Pozdravite se!

bino: že dolgo nisi nič pisala ... kako ste?user posted image

NRMM: oojla! Kako si mami? Kako sta dekleti? A se še spomniš, ko je imela maša komaj štirinjast dni? Meni se zdi, da gre tako hitro vse.... kljub nespanju in privajanju.

Zdaj pa šibam pod tuš dokler še vse spi ... pa pa !

Cuma

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 5336
   RE: decembrke 2005
4.10.2007 9:15:38   
Izabela_
Dobro jutro!

Varuška še kar bolna, tako da očka čuva Matevža dopoldne, potem prevzamem jaz, očka pa v službo. Nekako kombiniramo tale teden.

Danes je bilo lulanje na kahlo le na pol uspešno. Z veseljem se je vsedel nanjo, potem sva prelistala celo Mladino, ki je bila ob postelji, pokazala, kje ima učke Peterle, pa nos in zobe... Sedel je vsaj 10 minut, potem sem ga dvignila, je ploskal "bavo, bavo" in začel lulat v stoje po tleh. user posted image

Drugače pa je po dolgem času prespal celo noč. user posted image  Ponoči se je sicer nekaj predramil, ga je očitno zeblo in sem ga pokrila, potem pa je vstal ob 6.30. Drugače vedno vstajava kasneje, danes pa je bil očitno zelo naspan.

Mml - tudi Matevž je bil nor na olive, kar naprej smo morali hoditi ponje - za zajtrk in večerjo... user posted image

Lonja - kam letite za 4 ure? Kakšne Kanarske otoke, ali pa Egipt? user posted image  Drugače so pa otroci ful vzdržljivi, tudi ponoči. Jaz sem bila ful presenečena, kako so bili vsi malčki na Brniku ob 4h zjutraj pridni. Potem pa zaspijo na letalu in je sploh super.

Nana Liza - uspešna zadnja 2 dneva službe ti želim!

Cuma - bravo, dobro vam gre, pa še to usklajevanje med Emo in Tinkaro... user posted image

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 5337
   RE: decembrke 2005
4.10.2007 9:35:52   
lonja
Jutroooo,

pridna mama Cuma, si je našla čas za nas radovednice, željne novičk o malih in velikih škratih... Vidim, da ste že v skoraj polni formi. user posted image  za mami, za mali princeski E&T pa user posted image user posted image user posted image .


Izabela, ja konec meseca (natančneje 26.oktobra) letimo v Egipt, v Sharm in kakor spremljam sedaj odhode letal ob petkih, bomo leteli tja okol pol enajstih zvečer, nazaj pa pride avion ob šestih zjutraj, kar pomeni, vzlet okoli 2h ponoči, no, pa še ura je premaknjena, tega sploh nisem računala. Ampak se že veselimo user posted image !

NanaLiza, blagor tebi, k samo še dva dni delaš. Jaz bi tudi user posted image . No, sej se bomo tudi pri nas kmalu spet podali v kak ''šoping''.

Mml, Jana73, ostale.... ste drug teden za kakšno kavico? V ponedeljek in torek bo še lepo vreme, bi se lahko spet mal v Tivoliju dobile.


Naredite si lep dan!


lonja user posted image

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 5338
   RE: decembrke 2005
4.10.2007 10:46:47   
Kofi
Eno vprašanje!!!

ima kera od vas MaxiCosi Cabrio jajčko za prodat? Tako bolj za fantke user posted image
Danes majo to na babycenter http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169509 samo ne vem če ni malo preveč žive barve za pubeca user posted image

Z Neli sva doma, ker je ponoči ful kašljala, obe imava skoraj zalimani očki, ker imava vnetje, njej pa še ful z noseka teče rumeno. Zdaj grema k P po kake kapljice in sirup.

Lp, Pegica

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 5339
   RE: decembrke 2005
4.10.2007 11:16:05   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: pegica1
Eno vprašanje!!!
ima kera od vas MaxiCosi Cabrio jajčko za prodat? Tako bolj za fantke user posted image
Danes majo to na babycenter http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169509 samo ne vem če ni malo preveč žive barve za pubeca user posted image


In kje si bila pred cca. 1,5 meseca, ko sem prodajala Buzza in lupinico? Oboje črne barve? user posted image  
Tale je cabrio fix in moraš, da ima fix funkcijo dokupit še postavek (nadaljnjih cca. 100€) - priporočam ti, da pogledaš po oglasih tukaj na RR ali na mama.si - lupinice se v povprečju uporabljajo 8.mesecev in so v glavnem kot nove (sploh, če jih je uporabljal en sam otrok). user posted image







Pri nas nič novega... nič kahle, nič novih zob, nič bolezni, nič zbujanja ponoči... user posted image  

Grem delat, ker sem pred komaj pol ure prišla v službo - je bilo treba gospoda očeta na letališču JP odložit... čez 2.uri pa itak moram že po mulca v šolo, pol pa še po marelo in na telovadbo. user posted image



Pranje glave - mareli se ne dopade preveč, zato ji na glavo napacam šampon in jo potem friziram (s tistim glavničkom za temence), ker se je ful hitro zapaca lasišče in se ji tako grdo vidi (saj, če bi imela temne lase se sploh nebi vidlo). Sperem pa ji tako, da jo primem pod brado in ji ful nagnem glavo nazaj, z drugo roko pa s kanglo 3x vlijem čez lase in laski so oprani. Potem pa se sušijo v brisači in na zraku, ker ob zvoku fena še vedno kriči kot zmešana. user posted image
In sesalec je še vedno njen največji sovražnik. user posted image  


Uživajte!

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 5340
   RE: decembrke 2005
4.10.2007 12:01:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pegica1

Eno vprašanje!!!

ima kera od vas MaxiCosi Cabrio jajčko za prodat? Tako bolj za fantke user posted image
Danes majo to na babycenter http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169509 samo ne vem če ni malo preveč žive barve za pubeca user posted image

Se bom spet malo uštulila tukaj.user posted image Glede na to, kdaj imaš PDP, jo bom jaz imela še pravi čas zate za prodat. Do takrat bomo malega ziher že fliknili v avtosedež 9-18, ker je ful velik in samo čakam, da sedet začne. Je pa temno modre barve.

(odgovor članu Kofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5341
   RE: decembrke 2005
4.10.2007 14:26:29   
mml
Dan,

res ne vem, zakaj ne more biti v službi kakšen dan vse tako kot si zamislim...ne pa da se začne že zjutraj z nenapovedanimi sestanki in imam po tem cel dan 1 uro zamude...grrr...no ja bo že...še tale dva meseca user posted image

cuma bravo za obe pridni punci user posted image . Očitno se tudi ti dokaj dobro počutiš, da že takole šibate naokrog po sprehodih. Upam, da ostane vreme še dolgo lepo, da boste lahko uživali zunaj user posted image .

lonja upam, da boste vsi trije kmalu zdravi in fit za dopustovanje v Egiptu. Po mojem bo Ajda mrknila na letalu v obe smeri in prespala večino poti, vsaj glede na nemogoče ure, ko imate lete (in po tem sem se jaz pritoževala, ker smo imeli let ob 6.15 user posted image )

izabela ne se sekirat zaradi lužic...Manca tudi kdaj z veseljem prijavi, da je naredila dolgooooo (lužo namreč)...in ko pogledam malo bolje, vidim kakšno jezerce na parketu user posted image , še dobro, da nimamo tepihov. Je pa res, da je tega vedno manj in večinoma takrat, ko jaz pozabim, da jo posadim na kahlo ali stranišče, sicer pa pridno lula približno vsako uro in pol, na stranišču je problem, ker se mi zdi ,da se ne polula do konca...no ja saj bo

Nana Liza še en dan pa dopust in lenarjenje...ti prav malo zavidam user posted image ...mene čaka še miljon obveznosti do začetka decembra, sploh ne vem, kako bo šlo...Malo štejem dneve in ugotavljam, da grem lahko z malo domišlije na dopust s 1. decembrom ali pa najkasneje s 6. decembrom, moram še malo razmislit...če me bodo pa preveč jezili, bom šla pa za kakšen teden prej še na bolniško...čeprav rajši ne bi...

arielca kako si se navadila na novo službo in nove sodelavce? Si zadovoljna?

Ufff...ja ... dve vprašanji:
1. kako pogosto mažete otroke z mlekom/losjonom za telo? jaz sem do dopusta Manco mazala vsak večer, sedaj sva pa malo spremenili večerni ritual in se meni ne da več...tako da razmišljam, da bi jo samo takrat, ko jo umivam z milom...

2. kje kupujete spodnje perilo za otroke? Pri nas so bodiji sedaj postali malo nepraktični. Čez poletje je šlo kar ok s spodnjimi hlačkami, samo moram dopolnit zalogo in dokupit majčke. V BC imajo samo Schisser sp. perilo, ki je sicer lepo ampak pregrešno drago, H&M mi nekako ni všeč, v E'Leclercu sicer nekaj imajo, ampak kvaliteta je bolj tako tako...


...aja...kar se tiče naslednejga tedna...meni je čisto vseeno ali v ponedeljek ali v torek...do ene 16.30 mi znese priti do Tivolija, prej pa verjetno ne, glede na promet

Imejte se skrajno lepo

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5342
   RE: decembrke 2005
4.10.2007 15:22:49   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: mml
1. kako pogosto mažete otroke z mlekom/losjonom za telo?
- naša obsedenka se namaže po celem telesu vsak večer "mazo mazo" user posted image   in vsako vsako jutro obraz, ko mene vidi, da si kremo pacam na obraz user posted image
2. kje kupujete spodnje perilo za otroke?
- za mulca v H&M (oprijete boksarke, drugih ne mara user posted image ), za tamalo pa še ni potrebe user posted image


Meni je vseeno kdaj bo "kofi dejt" ... čeprav mi malo bolj ustreza ponedeljek, ker sem v Tivoliju ob 15:15 in ob 16:30 (mulc ima plavanje), ampak se bom tud torku prilagodila. user posted image


Nana Liza - naj ti jutrijšnji dan v službi čimprej mine user posted image


šiiiiibaaam...

uživajte!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 5343
   RE: decembrke 2005
4.10.2007 17:40:45   
Nana Liza
Trenutno počivam in prebiram RR, sicer ne ob kavici, ampak ob čokoladici.user posted image

mml- spodnje perilo se je meni ful dopadlu v Sparu od sparkija in sicer v tistih koših imajo po 3 skupaj pakirane spodnje majčke (barve črtaste roza, svetlo modre, bele) in tudi hlačke po ceni 3,50 (skupaj za 3 hlačke ali majčke), kar se mi zdi kar ugodno. Tudi kvaliteta ni tako slaba.  Je pa ful težko dobiti številko, moraš ful brskati...user posted image Prejšnji teden sem bila v Sparu na VIču in jih še imajo.

Elo kopamo 2-3 krat na teden in takrat jo mažem z losjonom. Poleti smo jo pa kopali vsak dan in tudi mazali vsak dan. Namesto losijona, včasih kar vlijem mandljevo olje, sploh zadnje čase, ko sem bolj okorne sorte in si je treba življenje malo olajšati.  user posted image

jana- vse marEle so enake glede sesalcev user posted image

pegica1-čimprej se pozdravita.
user posted image
lonja- nakupujte "kvalitetno" user posted image  

Izabela- da se varuška čimprej pozdravi!

Cuma- user posted image za Tinkaro, da je tako pridna. Upam, da bo tudi naš user posted image tako priden že po 14 dneh.

Ela je bila včerja ful vesela Mačka Murija, sicer ni glih kričala od veselja, ampak Maček Muri je šel z njo povsod, tudi na sosednje igriše na tobogan, spat, pokazat dediju in babi...

Sicer se pa pozna, da zadnje čase hodim malo več po trgovinah in jo navajam da skoraj vsak dan kaj dobi... to se mora nehat! Je že prava mala razvajenka, ko se vidive, že kar kaj pričakuje. Ko bi se še na kahlico tako hitro navadila. user posted image Aja, včeraj zvečer je sedela na kahlici, potem pa vstala in poleg kahlice počepnila in naredila lužico. user posted image

Jutri pa zadnji dan letos v službi, pol pa na dopust in še toliko stvari imam v službi za urediti. user posted image Hvala za lepe želje!

Še eno vprašanje, doma imam kupljene vodne barve. Ste jih že kaj uporabljali in kakšna je packarija?
NL.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5344
   RE: decembrke 2005
4.10.2007 21:59:23   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
Še eno vprašanje, doma imam kupljene vodne barve. Ste jih že kaj uporabljali in kakšna je packarija?


marEla packa pri varuški s prstnimi barvami in izgleda takole ... user posted image

user posted image


Doma pa riše oz. barva z navadnimi barvicami - flomastre in voščenke sem morala skrit, ker je gospodična prejšnji teden bila tiho kot bubica in s flomastri počečkala parket in sebe (s hlač ni šlo vse ven, parket pa sem morala z glici gobico zdrgnit) user posted image  in 2 dni za tem je še z voščenkami barvala parket. Zgleda, da ga je hotla spremenit v travnik. user posted image  Sčistit mi ga je uspelo z nožkom za steklokeramično ploščo. user posted image  Ja, saj vem... sama sem kriva, ker sem ji pustila na dosegu rok. user posted image
Drugače pa marEla ful rada barva in riše žoge (na čase ji celo uspe naredit žogo, ki si je podobna) in nalepke lepi (sva kupili knjigico z nalepkami in potem mora pravilno po barvah nalepit krogce). Od barv obvlada beja (bela), eča (rdeča), čej (črna), modi (modra) - te prepozna in jih imenuje. In razume katera je roza in zelena - ko jo pošljem, da naj prinese npr. zelene čevlje, jih tud pravilno izbere.  Od količin pa ve koliko je ena, dve in tri. Varuško vsak dan skomadnira kolk čopov hoče imet in kje. user posted image

Razmišljam o tem, da bi jo naučila vsa glavna mesta vseh držav na svetu in to tako, da bi jih znala pokazat na zemljevidu sveta ali pa na globusu user posted image  ... navdih sem dobila tukaj:

http://www.mycoolclips.com/?v=aedf1a8ac6d17d0696b211111e07246b

A ni dobra? user posted image




marEla je bila na telovadbi obupna... eno punčko je ful zlasala user posted image  (ni spustila niti, ko sem jo jaz pocukala za lase, sem ji morala prav razpet pest, da je spustila - pupina mami sorry še enkrat user posted image ) in potem se je spravila še na enega fantka in ga ugriznila user posted image   Upam, da je bil to enodnevni preblisk, ker drugače mi bo ful bad, ker bom morala bit skoz čist zraven nje, da ne bo komu spet kaj naredila. user posted image


Vse bolane mamice in njihovi otročki - želim vam, da se čimprej pozdravite! user posted image  


Grem še mal po RR pofirbcat in počasi spat... user posted image

Mirno noč in lepe sanje!


(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 5345
   RE: decembrke 2005
4.10.2007 22:21:38   
arielca
Čeeer...

jana73, Ela je očitno umetniški tip user posted image . Samo ti ji sproti uničuješ umetnine user posted image . Tista mala geografinja je pa res dobra user posted image user posted image . Pa še tko prisrčna punčka je user posted image user posted image .

Sicer pa je faza lasanja, praskanja in grizenja pri tej starosti običajna. V Brinini skupini v vrtcu so tudi pravi grizliji user posted image . Mala je kasirala že dva konkretna ugriza v lička in zdaj vsem razlaga, da je to grdo, da boli in da so taki otroci 'ti ti'.

Nana Liza, mi doma ustvarjamo s plastelinom in s testom, riše z voščenkami in s suhimi barvicami. Rada ima piši briši tablo in všeč so ji pobarvanke. Bova pa poskusili tudi s prstnimi barvami, vodenke pa bodo še malo počakale.

Pri nas je poznavanje barv sledeče:
- vsi avti so rdeči,
- ve, da je sonce rumeno,
- trava je zelena,
- ptiček je siuuu (poudarek na u),
- zjutraj pa vedno sitnari za 'oza bodi' (oza=roza).

Zna šteti do 8 (še posebej se dere, ko hodi po stopnicah v bloku) in pove svoje ime, priimek, kje stanuje, koliko je stara, ime očija in mamice, dedija in babi, ata in mame.

Sicer pa neumorno čveka in bi občasno rabili 'off' gumb user posted image .

Pa še ena najina prigoda:
Hodiva po cesti in Brina zagleda tovornjak.
'Mami, lej ga. Tovonak.'
'Ja, kaj pa dela?'
'Ne dela. Počiva.'
'Aja, kako pa to?'
'Glava boli ga.'
user posted image user posted image user posted image

Sladke sanje.


_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5346
   RE: decembrke 2005
5.10.2007 8:53:08   
Kofi
IZVIRNO SPOROČILO: arielca

Pa še ena najina prigoda:
Hodiva po cesti in Brina zagleda tovornjak.
'Mami, lej ga. Tovonak.'
'Ja, kaj pa dela?'
'Ne dela. Počiva.'
'Aja, kako pa to?'
'Glava boli ga.'


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 5347
   RE: decembrke 2005
5.10.2007 9:08:03   
NRMM
user posted image user posted image Arielca Brina pa je navihankauser posted image user posted image

Pegica pejt počivat,da boš zvečer fit.......se vidjamo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 5348
   RE: decembrke 2005
5.10.2007 9:22:18   
Valeri
Ojla punce,
 
je že skrajni čas, da se spet malo oglasim. Po prebranem vidim, da so
decembrč –ki/ke vsi nekje v podobnih fazah, obdobjih in da prevladujejo iste vragolije.
 
Najprej mal za nazaj:

Cuma – čestitke in pa pohvala za tako hitro in sprotno javljanje.


mml – super, da je dopust uspel, fotke so pa mega. Berem, da nosečnost poteka bp, kar me veseli.
 
Jana73 – joj, tale Ela je pa pupa za žent. Snubcev verjetno ne manjka.
Če ne bi bil Maj že poročen, bi ga kuj postavla v vrsto.
 
Šnucika – imam podobno zgodbo. Sem na pultu pustila krožnik palačink namazanih z nutelo, pa si je mali sam postregel.
Kje vse je bila nutela, si lahko predstavljate.
 
Izabela – bravo za projekt »kahlica«
Pri nas sicer ve, za kaj se uporablja, pa sedi na njej tudi, ampak vse dokler je
oblečen, drugače pa šiba po stanovanju in kriči ne,ne,ne…. Hmmm, težka bo.
 
Lonja – upam, da do dopusta prehlad mine
 
Nana liza – danes je zadnji dan v sluzbi, kajne? Upam, da ti hitro mine.
 
Če sem katero izpustila se opravičujem.
 
Risanje – trenutno samo s suhimi barvicami. Flomastre smo skrili, ker so bili nevarni za okolico.
Zdaj je na vrsti plastelin, riši-briši,….. vodene barvice pa bodo do poletja počakale, da bo gospodič lahko zunaj »zlil« svoje umetnije.
 
So pa blazno aktualne risanke. Zadnje dni, se cele dneve vrti Nodi. Znam že vse na pamet.
Potem se pa sredi noči zbudi in začne govorit Din, Don, Medika, Noni,….
vse našteje in zaspi dalje. Aja, pa vmes omeni še soseda Rudija, ki ima brke in se ga blazno boji.
 
Evo, zdaj je mesec dni od kar hodimo v vrtec. Uvajanje je bilo brez večjega joka in po treh dneh je že prvič prespal, naslednji dan pa ostal cel dan.
Zdaj gre z veseljem, včasih ga celo težko izvabimo iz igralnice; kar ne bi šel domov.
 
Zaenkrat prihaja iz vrtca še brez ugrizov, ga pa potem dobi popoldan ko smo na igrišču.
Ena malecka, ga še prav posebej obožuje kar se tega tiče. Sam da jo vidi, že kriči in beži od nje.
Mi grizemo sicer še ne, ampak uščipne pa tako in to 123, da moram prav pazit, ko rata

kje kakšen kup otrok in »kreg«, bo kar hitro koga uščipnil.
 
Hmmm, kaj še. Nč posebnega, novega se več ne spomnim.
 
Tole je javljanje iz službe, bom pa ob priliki pripopala še kako sliko.
 
Ob 10-tih imam sestanek, zato zdajle odhitim še na eno kavo.
Vse vas lepo pozdravljam, pa se drugič kaj prej oglasim,
Valeri
 

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 5349
   RE: decembrke 2005
5.10.2007 9:35:10   
NRMM
Juuuuutrouser posted image !

Čudno vreme,po malem že dežuje in jaz čudne voljeuser posted image .Maša spi lepotni dopoldanski spanec,Maruša pri varuški,jaz pa za pc s sendvičem v rokiuser posted image .

Pri nas nič novega,obe punci pridni,stanovanje se dela po načrtih,tako da zaenkrat ni bilo z izvajalci problemov,že trkam po lesu,da bo tako tudi ostalo.

Cuma res je,čas beži neverjetno,jaz kar ne morem verjet,da bomo stari že 4 mesece user posted image  in tudi se mi zdi zate,da si šla komaj rodit,pa je že dobrih 14 dni mimo user posted image .Starost 14 dni pri Maši se zelo ne rada spominjam,ker je bila veelika krizauser posted image  in sem bila čisto na tleh,ampak me je Maruša držala pokonci,tako da sem prebrodila najhujše.

Jana dobra ideja,za učenje Ele vseh glavnih mest user posted image ,bo mala pravi fenomen user posted image user posted image user posted image .Te faze grizenja,lasanja ipd so za ta čas idealnauser posted image .Pri varuški je bilo to pred zadnjim varuškinim dopustom groza.Ni bilo skoraj dneva,da ne bi Maruša imela zobe svoje ''sošolke''kje na telesuuser posted image user posted image .Je seveda tam najmlajša,ampak se je naučila branit.No in potem je šla varuška 1 teden na morje in od tistega časa,so se otroci umirili,razen ene pupe,ki še vedno grize,lasa,brca,klofta ipduser posted image ,je ravno včeraj Maruša prinesla na rokici cel njen ''gepisek''user posted image .

Arielca a tudi ti že iščeš off gumbek,no sej tudi stand by bi bil ok user posted image .

NL lepo navajaš Elo z darilci user posted image .Pri nas je podobno,vedno ko gremo kam v trgovino nekaj dobi,no zdaj že kar sama vrže v voziček,če ji pride kaj na dosego roke user posted image .

Mml WB........opažam,da ste uživali na dopustu in,da si že s polno paro v delu user posted image user posted image .Čimprej se pozdravite.
Kar se tiče mazanja z mlekom,tega mi ne prakticiramo pri nobeni.Obema  2x tedensko vlijem v vodo nivejino olje in je to to.Obe imata takšno super kožo,mehko da ne vidim neke potrebe po mazanju. Moram pa obvezno vsako večer in zjutraj Maruši namazat ritko in obraz zz kremo.Je vidla,da to delam pri Maši.

Izabela...da se varuška čimprej pozdravi

Lonja ste že kaj boljše?Čimprej se pozdravite user posted image

HIMH kam pa si se ti zgubila??? Sej vem,da te bom zvečer imela polne dile user posted image user posted image -hecam se,ampak na rr bi se tudi lahko kaj oglasila.

Šnucika a zdej pa si ti v vanilijevi roladi,da nič glasu user posted image user posted image ?

Biiiiiiiiiiiiiiiiiino,kje pa si ti???user posted image user posted image Kako B&B?

To bo zaenkrat,grem si kavico nardit,ker očitno je Maša čisto zaspala,kajti smrči tukaj zraven mene kot stari ded user posted image .

Uživajte!





_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 5350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  212 213 [214] 215 216   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  212 213 [214] 215 216   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?