|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktoberke
17.10.2006 12:24:52   
Evik
ja čao punce - no sej hvala maxica, sem vedla da bom jest na koncu krivauser posted image user posted image user posted image , sam res, no - k sem pol ta tretjič že hotla gor dat je full trajal da je prežveču, tko da... če kej ni ok - vi kar mene obtožteuser posted image

pa hvala za  hm - komplimente - tisto na tv mislim, da je že nekaj časa staro, časopis je pa nov - mi je čist kul, da ste me spoznale - edin mal se "skrivam" k ipak tuki gor marsikaj poveš - za vas mi je ok, k smo souser posted image , zoprno bi mi edin blo če bi kdo to kakorkoli izkoristil...no sicer pa je tako al tako zadnjih 60 strani izginlo...pa ena moja zvezdica...

no držte se - sem pa slišala da sta dva bmw-ja tko da go girls go!!!



_____________________________

SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJEM...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: Oktoberke
17.10.2006 12:30:35   
Evik
a ne Muki, da sta dva?

_____________________________

SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJEM...

(odgovor članu Evik)
Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: Oktoberke
17.10.2006 14:28:28   
frrrr
ojla... javljam novice naših Oktoberk...

psaša še čaka v bolnici... še nč novega

vava in njen Luka sta tudi še v porodnišnici... Luka je drugi dan dobil vročino od napora pri porodu in su ju zadržali... pozdravljata vse... js sm ji pa tut poslala sporočilo v imenu vseh RRjevk, ker mislim, da ji vse želite čimprejšnji odhod domov...

Beki24 ima pokvarjen net... z njo in malo Tinkaro vse ok... mala pridno je, počutje ok

to je to... pr nas smo včeraj uvedli dudo, ker je Jasa tut želel bit non-stop na joški... je kr zaspal gor, vlekel pa ne... zdej pa vleče, ko je res lačen user posted image vmes pa dudika zadostuje.
grem mau ajat...

ve pa čimprej rodit, da bomo res vse v oktobru... no, razen unih k so nam pobegnile v september user posted image smo vse kr mau pohitele, čeprav je res šele polovica oktobra mimo... očitno je bilo nekaj na luni, da smo v dobrem tednu tolk otročkov povile user posted image
držte se! navijam za vas!

mis, še tukaj čestitke!

< Sporočilo je popravil frrrr -- 17.10.2006 14:29:16 >

(odgovor članu Evik)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: Oktoberke
17.10.2006 15:57:24   
naja78
eh peh!
začenjam s samogovori......user posted image user posted image

tak da...pršli s sprehoda....me folk kr gleda ko hodim okol še z dvema user posted image in ogromnim trebuhom.user posted image
ja pa kaj nej....doma za mizo čakam in sam spim....bo še poznej.......

punce dans sem opazla da mi je trebuh za neki sekund otrdel......zdej pa nevem,al se je mali tko pretegnu,al.....so kake predpriprave......user posted image
ponoč me je zbudila bolečina,kar močna,podobna menstrualnim krčem,ampak za 3 sekunde.....user posted image a je to tudi predpriprava.........user posted image ker mene tardeča ni nikol bolela......user posted image

frrrr vidim da lepo napredujete....mlada družinica........user posted image
sem napodila maxico,muki in evik rodit.........user posted image user posted image user posted image mis sem že pregnala.......user posted image

no zdej grem pa mal tv gledat,potem pa še mal na luft in bo dan okol,,......


(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: Oktoberke
17.10.2006 15:58:44   
muki1
Frrrr, hvala za informacije. Smo se res porazgubile po tem forumu.
Evo ena rožica za Vavo in Lukca user posted image .

Evik, dva sta dva....kje si pa to zašnjofala? Zdaj me še Clody lahko prehiti user posted image , ko bo to brala. Bo ona ob osmih, jaz pa ob devetih rodila jutri user posted image . Ja, potem pa bo še svizec zavil čokolado........


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: Oktoberke
17.10.2006 16:04:10   
muki1
Naja, nič bat, muki je še tuki. Ti se kar sprehajaj, vidiš kakšne doooolge ture dela Maxica, pa ful puca po hiši in ji res pomaga pri odpiranju user posted image .


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: Oktoberke
17.10.2006 16:27:07   
Clody
Muki, to pa nism vedla, da sta dva!!!user posted image user posted image To ste pa pol dobr telovadl, ni kej!!user posted image
To pomen, da če bo en hotu vn, drugi tko in tko ne bo imel izbire, pa četud bi hotu še notr ostat in bo!!!


Muki in druge nč skrbet, ne bom prou niiič prehitevala al se urivala. Lepo bom čakala u vrsti, kšno spustila in pršla na seznam ta zadnja. To je pa tko, če se ne znaš urivat in prerivat!user posted image user posted image

U glavnem babe pr men nč ne kaže!!Trebuh mam sicer ogrooooomn. Vsak k pride na obisk ima najprej nekej časa usta odprta!!user posted image

Trebuh mi sicer otrdeva, glih tolk, da se pozibavam kot pingvin. Mogoče sem edino zaskrbljena glede gibo, ker so zelooo šibki in zato se grem tud jutr pokazat. Čist tako, da bom pomirjena!

Ma še kšna take probleme???







_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: Oktoberke
17.10.2006 17:01:34   
štorkljica
Čao punce!
Malo se vam na hitro oglasim, da vam javim, da smo doma, veliko jokamo, se hranimo in spimo (no kilkor tolikoruser posted image ) Mala Ajda je cukrček, hvala vsem za lepe čestitke!
Kako ste kaj ve? Vidim, da se je seznem neverjetno skrčil, dajmo še tiste, ki še nisteuser posted image  Kaj je z Mamico81? A je ona že rodila?
Muki sem te čakala v bolnici, tebe pa od nikoder user posted image
Dobro, grem zdaj nazaj igrat vlogo novopečene mamice, upa, da bom danes kaj spalauser posted image
Zakaj mi ni nihče povedal da je začetek tako težakuser posted image
LP

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: Oktoberke
17.10.2006 18:11:37   
naja78
clody.
joke.muki pa nima 2,.......user posted image user posted image mislim da ma 1 princesko...al sem jaz že sklerozna muki.

ja naja je še zmer tuki.......user posted image
tud jest se ne znam urivat.zato pa čakamo.ah je še 10 dni cajta.punce jutr mam G in ctg upam da kaj lepo kaže,da me preseneti,...seveda z dobro stranjo.se vam javim popoldne,da navte mislile da sem šla rodit.user posted image user posted image

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: Oktoberke
17.10.2006 18:54:12   
Clody
user posted image user posted image user posted image user posted image Matr sm naivna!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image No, bo pa zdej mela dva!!user posted image user posted image

Naja, pridna k se ne urivaš. Tebe ne smem spustit, pol bi bla že res predobra!!user posted image




_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: Oktoberke
17.10.2006 19:03:46   
Maxica
Ojla, joj, jaz sem pa danes kr malo živčna. Jutri zjutraj ne vem, če se bom še kaj oglašala, ker bova probala z možem čimprej zjutraj iti v Postojno. Potem pa ne vem, kaj me čaka. Me bodo obdržali? Me bodo poslali nazaj domov in "se vidimo čez dva dni"? Joj, to čakanje, kako ubija. Pa potem samo gledam Maxa, se mi revček smili, ker nič ne ve, kaj se dogaja. Še en dan, pa mamice kakšen teden kar ne bo.user posted image  Mah, saj vem, da bo šlo, pa da bo meni stokrat težje, ma vseeno. Kar na jok mi gre. Sem včeraj zvečer skoraj v solzah zaspala, on se je pa stisnil k meni in me božal.user posted image  Srček moj mali. Le kako bom brez njega?! Zdaj trenutno me res to najbolj obremenjuje. S porodom sem se že zdavnaj nehala obremenjevati.user posted image  Mah, bo že. Naj bo že dovolj tega čakanja, no.
Nič, saj se vam še kaj oglasim. Sicer ima pa Muki prav, ja. Recept za "hitro" odpiranje (beri: en cel prst) je gotovo neprestano čiščenje stanovanje in doooolgiiii sprehodi. Boljš da se sploh ne vprašam, kaj bi bilo, če bi samo ležala.user posted image  Verjetno bi že rodila.user posted image


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   RE: Oktoberke
17.10.2006 19:05:37   
nanica
Spet nazaj s pregleda, spet na CTGju nič popadkov, čeprav me je zjutraj že kar konkretno štihalo.
Očitno hoče biti moj user posted image  škorpijon in ne tehtnica. Tudi prav. V glavnem, če se v četrtek nič ne spremeni,
me bodo v soboto dali na opazovanje v porodnišnico in najkasneje v ponedeljek sprožili.
Veseli me to, da mi je zginil aceton iz urina, sem pa (beri: sva pa) zato spet fasala glivice.
In zdaj imam še nekaj dni časa, da grem v indijsko na kosilouser posted image user posted image user posted image , obožujem pekočo indijsko hrano.
Punce, ki ste še ostale, držte se, ne moremo prehitevati narave (preveč).

nanica
bo tehtnica ali škorpijon???

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: Oktoberke
17.10.2006 20:20:50   
Evik
ojla punce!

no maxica, kar nekaj rr-jevk naju čaka v postojni... saj bo, zjutraj ko se naspiš bojo solzice izginile. user posted image pa magari pošlji sms - če boš slučajno res tam ostala.
čao frrr - lepo da skrbiš za nas - mi tudi mislimo nate...user posted image
naja ti kar dirigiraj - te bomo ubogaleuser posted image -jest sem mela tudi dons hecno situacijo - je nekdo rekel no sej zdej bo pa že kmal, še kak mesec al pa dva a ne? sem rekla je - prejšuser posted image njo soboto.
clody - dva že ampak dva bmw-ja, a veš! za častne oktoberke. user posted image to ma muki vse spedenano... sam jest tudi nism od včeri - tko da pr njej nikol ne veš, če ni še kakšen zadi...user posted image
živijo Amazona - lepo je slišat vestičke od tebe. user posted image

v glavnem punce - dejmo... mislim, pol pa pomislim, kako bo treba pritiskat pa me stisne user posted image - sem tak zajc...


_____________________________

SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJEM...

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: Oktoberke
17.10.2006 22:33:59   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Clody

Muki, to pa nism vedla, da sta dva!!!user posted image user posted image To ste pa pol dobr telovadl, ni kej!!user posted image



Clody, to je pa zdaj nesporazum. Kolikor vem imam enega v trebuhu. Dva avta sta bila v igri za zmagovalko, častno oktoberko, to je tista, ki rodi na rok.... v bistvu je pa to šala mala. user posted image

Amazona  dobrodošla. Samo brez panike, vsak začetek je težak, ampak se boste že navadili. Nič ne kompliciraj, pa think pink user posted image .

Jaz imam jutri tudi CTG in pregled, upam, da mi bo res kaj vzpodbudnega povedala. Tak da jutri smo vse na pregledu, ali kako?

Maxica, ne skrbi. Saj jaz čisto enako razmišljam, ampak zadnjič, ko je na CTG-ju preveč srček delal, sem skoraj ponorela in mi je nekam prvič res do živega prišlo, da me to malo bitejce potrebuje bolj kot Neža, pa ko bomo držale te naše štručkice nebogljene, bo logično, da smo tam z njimi, pa da nas naši večji čakajo doma. Pa ponavadi jim itak vse razpoložljive sile nudijo pozornosti več kot so je ponavadi deležni, tak da jim sploh nič ne manjka. To mamo mamice v glavah, da bodo ubogi brez nas. 
Če te jutri zadržijo, drži se....imam tvojo cifro, javi nam kako in kaj. Vso srečo ti želim, pa veeeelik  objem.

Naja, midve se pa jutri bereva, mar ne user posted image  user posted image ?!

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 2564
   RE: Oktoberke
18.10.2006 0:44:29   
Clody


Jooooj, ne morm spat. Moj je zažagou k pr norcih. Zdej k mam tolk rahel spanec si morm omislt kako pregrado, al pa kake čepke, nevem.

Ja babe, tole z dvema sm čist zgrešila. Sploh nism pomisla, da bi bil lahko še en avto u igri!user posted image user posted image
Če bi pa to vedla,..........!!!!user posted image

Jutri mam CTG pa bom vidla!

Nočke!




_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2565
   RE: Oktoberke
18.10.2006 7:40:07   
Evik
jutro...

dons si se mi pa maxica kar naprej neki sanjala... no želim ti da čim bolje opraviš na pregledu...

clody - jaz imam full srečo, k moj ne smrči, drugače pa sem zelo občutljiva na hrup, tako da sem sprobala že vse zamaške in ti povem, da najboljše dobiš v sano laborju -mack's  ear plugs - so kot iz silikona al iz voska, mal pogreješ v roki pa vtakneš v uho...

no jaz imam pregled jutri v Postojni. včeraj se je dete zelo nežno premikalo, ampak bilo pa je prek 10 gibov, je pa res kar en strah, da ne bi bilo kaj narobe... ponavadi je tudi zvečer bolj živahno, včeraj pa kar na izi... danes zjutraj tudi ampak zelo nežno...
mah, skoz imam že sanje v zvezi s porodom, enkrat mi v sanjah gre čep ven, drugič spet kaj drugega dogaja...

danes moram poklicat serviserja - pralni stroj definitivno pušča in kriza če ne bo popravljeno.

vse ki imate danes preglede držte se, če boste rojevale prav tako - se grem stavit za tretji bmw, da bo danes ena rodila - maxica???



_____________________________

SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJEM...

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 2566
   RE: Oktoberke
18.10.2006 7:40:55   
Evik
joj, clody - a se boš kaj potegovala za častno oktoberko?user posted image

_____________________________

SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJEM...

(odgovor članu Evik)
Neposredna povezava do sporočila: 2567
   RE: Oktoberke
18.10.2006 9:30:19   
frrrr
jao, mene tut zanima kaj je z MAMICO81?

naja78, pridna si, ker pošiljaš oktoberke rojevat... potem pa brž za njimi, da bo bolj veselo user posted image

no, mejte se...

(odgovor članu Evik)
Neposredna povezava do sporočila: 2568
   RE: Oktoberke
18.10.2006 11:35:34   
muki1
Evo mene punca user posted image . Ah, ne, saj nas je še kar nekaj.
Moje poročilo s pregleda:
CTG nič, ravna črta, pod 20. Srček bije normalno. Potem pregled. Odprta sem 2 cm in zmehčana. Sem rekla, da res hočem tehtnico in da do nedelje naj nekaj naredijo z mano, pa mi je rekla, da se res lahko zmeniva, ker je že čas, da ta otročiček pride na svet. Sem jo potem čukasto gledala, še bolj, ko me je vprašala kdaj želim rodit, če jutri ali v petek. Pa sem slišala svoj glas, nekje med šumenjem v ušesih, ki je rekel, da bi potem raje v petek.
Torej, drage moje, jaz moram v petek ob 6.00 z napotnico priti v porodnišnico. Zdaj pa sploh več ne vem, kaj naj sama s sabo delam. Sem čisto zaprepadena in šele zdaj dojemam, da bom v bistvu v petek pa res rodila.
Upam, da bova z Maksi, ki se na žalost vrača iz Postojne proti domu, na isti dan zrihtale.

Kaj pa Lucika? Kakšne novice o tej ženskici?

Evik, če smo že pri sanjah, jaz sem ponoči sanjala, da sem odprta 40 cm. user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 2569
   RE: Oktoberke
18.10.2006 12:03:37   
Evik
ojla vsem skupaj, ojla muki...
no čestitke da si odprta - to je že neki, pravzaprav velik - v petek pa superca - vso srečo in pogumno! user posted image

no jaz dons že cel dan rahlo v skrbeh, da se premal premika -ampak zdejle se pa nekaj je... že vidim strahove povsod... pač : brojim sitno - a ne? no sicer sem pa tud sama zaspanka, pol pa ni čudn da oba spiva... se moram spravit na sprehod, zdajle bo ravno sonček začel malce bolj veselo sijati...

no prišel je serviser za pralne stroje... upam, da bo zdej to pošitman, k mi neki teče spodi, k bi rada do jutri imela to urejen, ker kaj pa se ve, morda tudi jaz ostanem v POstojni... (mi najbrž simpatizira - pralni stroj mislim - pa mu po malem voda odtekauser posted image ) mislim, a je možno še slabše šale stresat?! moral bi odpret oddelek nosečniški humor - k mormo priznat - je specifični... čeprav - mele smo par res dobrih - tisto, da se s trdim zbudiš ipd.

muki - oj, a sva same kle gor, kolk nas še je? a vidim, da je muca maca mal pri nas- sej jest sem bila pa pri njih zjutri...
no pol pa en mjaučji pozdravuser posted image

no serviser je koj pogruntal, pogledal in šel - pri odtoku mi teče in bo treba mal razbijat pa kupit nov sifon - mislim - in seveda me je opilu za 6.000 - no pa sej ni kej - tko to je

nič veselo v nov dan - ob 12h


_____________________________

SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJEM...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2570
   RE: Oktoberke
18.10.2006 12:04:32   
Evik
čao nanica!

_____________________________

SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJEM...

(odgovor članu Evik)
Neposredna povezava do sporočila: 2571
   RE: Oktoberke
18.10.2006 12:11:20   
nanica
hoj, tudi jaz sem zaspanka, zdaj sem malo vstala, da sem pogledala Mein Baby, pa grem hitro nazaj v posteljo, berem novo knjigo, ob meni pa obe mački, seveeda pod odejo, dokler ne pride iz službe mož

vsake časa me malo zašraufa, a bom očitno dobila škorpijončka, debel teden čez rok
jutri imam spet ctg

kaj predlagate za pospešitev dogajanja? user posted image user posted image  ni bilo preveč učinkovito, spet sva si podala glivice
pH se mi je porušil in imam stalno neko dogajanje, hvala bogu nimam več acetona v urinu, ta je kazal, da je presnova na robu zmogljivosti, a se je na srečo umiril

komaj čakam na svojo štručko
evik, že veš, kaj boš dobila? imena že imata izbrana? midva še nisva povsem prepričana

nanica

(odgovor članu Evik)
Neposredna povezava do sporočila: 2572
   RE: Oktoberke
18.10.2006 12:16:51   
Anonimen
Vračam pozdravčke! user posted image

Držite se punce!

(odgovor članu nanica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2573
   RE: Oktoberke
18.10.2006 12:29:34   
nikica18
oj
naj se vam še jaz pridružim!
čez teden dni mamo rok in  ima kera kak nasvet kako it čimprej rodit!??
kr me je kr groza da bi mogla še dolg hodit taka okroglauser posted image
sej veste kk je u pojstli se še komi komi premaknem in kar je najpomenjbnejše že hočem po dolgem čakanju dobit v roke to mojo malo štručko!!
no ima katera kakšen nasvet ??
lepo se mejte papa

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2574
   RE: Oktoberke
18.10.2006 12:30:10   
muki1
Evik, meni je pa ta nosečniški humor zelo všeč. 
Ta, da ti pralni stroj simpatizira, pa mi je sploh za poscat. Tak, da ti še jaz tudi malo simpatiziram, ko lulam od smeha user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?