|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mar(sov)čke/-i
9.3.2010 9:41:42   
beti 1
Oooo, hvala za čestitke.

user posted image user posted image  user posted image vsem marsovčka(o)m!!!

Mene pa malo skrbi, Blaž je na smučarskem taboru z vrtcem na Pokljuki, se bojim, da jim bo mraz, čeprav njega praviloma ne zebe.

lp


(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4526
   RE: Mar(sov)čke/-i
13.3.2010 18:57:21   
*žaži*
Kukuuuu user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4527
   RE: Mar(sov)čke/-i
14.3.2010 20:57:04   
katjandraž
Kuku, žažiuser posted image

Alina, tudi ti si že 4 letnica, kajne? Vse najboljše tudi tebi!!!

Pri nas je pestro, dnevi minevajo s svetlobno hitrostjo. Ana je trenutno v obdobju trme, ampak jo zatiramouser posted image . Andraž je bil pa v sredo operiran na učku (zarad škiljenja), je vse herojsko prenesel, jutri gre že v šolo. Škiljenje je trenutno veliko boljše, upam, da tako ostaneuser posted image .

Nič, me prejšnji teden ni bilo v službi, ker sem bila z Andražem, tako da zna biti naslednji teden hudo pester, pa še 2x imam službo do večera, jutri še roditeljski pri Andražu v šoli, tako da boljše, da grem hitro kaj za službo naredit, namesto da na RR visimuser posted image .

čav!!!

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4528
   RE: Mar(sov)čke/-i
15.3.2010 14:21:04   
*žaži*
Alina VSE NAJBOLJŠEEEEE (žaži pozabljivka user posted image ) in vsem ostalim marsovčom tudi user posted image user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4529
   RE: Mar(sov)čke/-i
15.3.2010 14:45:42   
kasso
Vse najboljše vsem marsovčkem za nazaj in za naprej tudi z moje strani user posted image

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4530
   RE: Mar(sov)čke/-i
17.3.2010 18:12:04   
tananejka
Hvala za čestitke :))

Tudi jaz želim vsem marčkom in marčicam vse najboljše za 4. rojtni dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

papa

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4531
   RE: Mar(sov)čke/-i
24.3.2010 22:26:00   
katjandraž
Najprej še vsem mar(sov)čkov, ki sem jih prej pozabila: VSE NAJBOLJŠE!!!

A veste, kje smo bile na 3. strani ;(

No, sam da nas zbudim, zdej grem pa hitr še neki za službo končat, pa spat :) Smo bili danes na Reviji pevskih zborov OŠ, kjer je naš fant nastopal in smo prišli domov šele po 20h. Jutri imam pa spet nekaj popoldne v službi, samo je take narave, da lahko otroke s sabo vzamem, kar sploh ni tok slabo.

Zdaj pa res čav, čav, upam, da se kmalu vidimo, je žaži obljubila, da nas "zbobna"!

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4532
   RE: Mar(sov)čke/-i
25.3.2010 21:05:50   
*žaži*
Heeeeeej šišike user posted image user posted image (matr sonce žge user posted image )

Ja Katjandraž ma prav- BOMBOMBOM okol kepe user posted image
Ok, grem k resnim zadevam. Zgodba je sledeča: Ker je od našega zadnjega snidenja že zelo veliko časa preteklo in je sedaj nastala kronična potreba po čveku in stiskanju, je čas drage dame, da se dobimo. Pa ne same, ampak z našimi dihurčki . Predlagam datuma- 3. ali 4. apr. in 10. ali 11. apr. Birajte user posted image
Pol se bomo naprej dogovarjale kje se dobimo. Tananejka neki vikend all incluziv varianto ponuja. Prav, da ekstra zame prideta še 2 kosmata danca z mašnicami okol jajc user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in pršutom okol vrata.
Adijos amigos in srečno kekec user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4533
   RE: Mar(sov)čke/-i
25.3.2010 22:11:35   
katjandraž
Ahoj!

A se gre tle za par urc al za celodnevno varianto? Če gre samo za par urc, potem jst ne morem samo 11.4., ker ima moja mami zabavo za 60 letuser posted image .
Če pa je fora v celem dnevu, potem bi lahko samo 10.4., ker en vikend prej bom imela ful za službo za delat in ni variante, da sem ves dan z doma.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4534
   RE: Mar(sov)čke/-i
25.3.2010 22:13:20   
Anuš
Joj. Sem končno mal gor skočila...

Pazi to... Me dragi po ne vem kolkem času povabi gledat en film na dvd. Slovenski. Ok. Sem zmatrana, sam takega povabila pa res ne morem zavrnit. Naslov? Prostitutka. Res glup film, kar strašljiv. In ga nisva gledala do konca. Mam pa res srečo. Romantika na viškuuser posted image

No, marec se izteka, vsem našim user posted image (brez cuclov upamuser posted image ) želim preprosto VSE in samo NAJBOLJŠE!

Piknik: DA. Zadnjič sem btw srečala sošolca iz osnovne in me vpraša, če bi letos prišla na obletnico, ker imam dojenčka. Pa sem rekla, da itak. In mi reče, da sem res faca, ker edina vedno pridem. Sej sem res, a ne?user posted image

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4535
   RE: Mar(sov)čke/-i
26.3.2010 8:40:18   
tananejka
ČAU PUNCEuser posted image

Joj Žaži, kok si me nasmejalauser posted image user posted image . Ampak jaz sem te razumela, da boš ti pripeljala dva huda skandinavca zraven, zdej ko maš veze user posted image user posted image

Anuš: itak, da si faca, ker nič ne kompliciraš user posted image

Datumi: meni je vseeno kateri datum/dan boste izbrale - jest mam zdej vikende freeeeeeeeeeeeeeeeeeeejuser posted image
Lahko gremo k meni na vikend, ampak le v primeru da bo že res toplo in trava suha, da bodo otroci lahko divjali naokrog....no, sej se bomo zmenile user posted image

Ane kok so naši 4-letniki že veliki??? Kam čas beži user posted image , še mal pa jih bomo peljale v šolo. Ah jauser posted image

pozdravčke user posted image

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 4536
   RE: Mar(sov)čke/-i
26.3.2010 21:13:56   
beti 1
Živ!
Mi lahko 3. ali 11. samo za cel dan pa res ne morem obljubit, je treba tud doma kaj nardit,...

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4537
   RE: Mar(sov)čke/-i
27.3.2010 12:39:29   
katjandraž
Oj

punce, 3.4. bosta moja otroka pr babi, ker bodo barvali pirhe. Kaj boste pa delale na velikonočni ponedeljek, 5.4.?

Beti, te čist štekam, mi smo tud skoz leteči, za znoret. Komaj čakam poletja in poletnega dopusta :)


< Sporočilo je popravil katjandraž -- 27.3.2010 12:40:24 >

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4538
   RE: Mar(sov)čke/-i
27.3.2010 23:16:54   
tananejka
Mi lahko tudi 5.4.user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4539
   RE: Mar(sov)čke/-i
29.3.2010 21:33:22   
beti 1
Mi smo 5.4. na Koroškem, ker sem jaz celih 36 ur fraj.
10.4. pa ma naš šolar pouk dopoldne.

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4540
   RE: Mar(sov)čke/-i
31.3.2010 8:50:09   
beti 1
Sem konkretno falila, ko sem pisala, kdaj mi lahko, 11. sem cel dan v službi.

tko da ostane 3. in pa 10. pop.

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4541
   RE: Mar(sov)čke/-i
31.3.2010 21:51:05   
katjandraž
Jaz sem za 10.user posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4542
   RE: Mar(sov)čke/-i
1.4.2010 9:41:26   
*žaži*
Ja kdaj zdej??? Hit se odločte, da se fiksno dogovorimo user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4543
   RE: Mar(sov)čke/-i
1.4.2010 12:36:27   
beti 1
Jaz tudi, od včeraj mam angino, tko da bom 3. še v slabi formi.

lp

lokacija: arboretum, zoo, Bizovik??? če bo slabo vreme pa Kolosej, lahko starejše otroke še v kino peljemo

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4544
   RE: Mar(sov)čke/-i
2.4.2010 21:05:52   
Anuš
Jah jaz bi jutri lahko. Naslednji vikend pa ne vem, če ne bomo šli na morje. Vi se kar zmente, pa pridem, če bom v lj.

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4545
   RE: Mar(sov)čke/-i
4.4.2010 10:48:30   
*žaži*
Kaj pa če bi res šle v ZOO? Če bo pa dež pa v Kolosej? user posted image user posted image

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 4546
   RE: Mar(sov)čke/-i
4.4.2010 12:03:24   
katjandraž
Men je zoo cool, lahko pa tud arboretum, k so dinozavri tam. Za dež pa res edin Kolosej poznam user posted image .

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4547
   RE: Mar(sov)čke/-i
4.4.2010 22:02:18   
*žaži*
A so res dinozavri????????????????????????????????????????? user posted image user posted image user posted image user posted image Če je to res, pol gremoooooo- Aljaž je njihov občudovalec!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4548
   RE: Mar(sov)čke/-i
5.4.2010 18:04:55   
beti 1
Mi smo absolutno za dinozavre. Jaz mam izobraževanje do 14.00, tko da mi smo v Arboretumu lahko najprej okol treh. Ve se lahko tud prej dobite.

a potem se kar zmenmo?

lp

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4549
   RE: Mar(sov)čke/-i
5.4.2010 20:59:01   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: beti 1

Mi smo absolutno za dinozavre.

a potem se kar zmenmo?

lp


Jaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.
Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?