|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 12:59:29   
MalaČebelica
Mislim, kak sem butasta... Šele zdaj sem opazila nina3, da verjetno greš zato rodit v Celje, ker si iz Celja.... user posted image Včasih mam take butaste. Še dobro, da zdaj lahko zvalim vse na user posted image      user posted image user posted image user posted image

Kam pa greste ostale rodit? V svojo matično porodnišnico, ali ste slišale, da je kje bolje? Predvsem me zanima za te, ki ste iz Mb in okolice - če greste v Mb v porodnišnico, ali imate kakšne pomisleke?


_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 14:20:21   
Nina00
Punce, meni sploh ne znese več sprot brat, ko tolk napišete vsak dan user posted image

Jaz pa zadnje dni spet kašljam, tako da sem zvečer čisto hin od tega - me bolita trebuh in glava. Sicer sem ok.
Sedaj vas grem pa prebrat za nazaj, če mi bo zneslo.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 15:36:45   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

mama_milchy, uh na srečo je danes vredu, kak dolgo ne vem user posted image . Je očitno včeraj masaža pomagala.. Sem gljih premišljevala ali bi bilo pametno it k maserki na masažo, samo kaj ko ne morem ležat na trebuhu? Ali je kira mogoče šla kam na masažo med nosečnostjo??



jaz grem čez 10dni na masažo v tajski center tle pri nas; je pa prav za nosečnice; poročam kako je bilo











(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 16:59:07   
mihaela01
Uživaj in nam sporoči ksko je bilo:))

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 18:26:24   
felix7
Živjo, punce in bodoče mamice!
Malce pozno se pridružujem vaši temi (bolje pozno kot nikoli), veseli me, da ste tako aktivne in vidim, da se z nekaterimi prav lahko srečamo v porodnišnici Ljubljana. PDP imam 24.3. in ne vemo, kakšnega spola bo user posted image . To je naše prvo dete, ni bilo ravno načrtovano, se ga pa zato nič manj ne veselimo. Zdaj že pošteno brca in skače, zame je to tako čudovit občutek.
Sicer sem stara 26 let in do sedaj sem pridobila 4 kg. Trenutno prevrevam od energije in k sreči vse poteka bp.

Lep večer še naprej,
Ana

(odgovor članu mihaela01)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 18:39:16   
KOKICA32
Pozdravljene čvekice,

danes pa je bil res lep dan po dolgem času. Takšen lep sonček je bil, da sva šla z dragim in psičkom na dolg sprehod. Jutri pa grem v službo po 1-tedenski bolniški. user posted image
Tasa_m - super, če boš rezervirala mizo pri Ilichu, ker tam se res lahko zgodi, da bo polno. Še posebej, če bo grdo vreme in kadilci ne bodo mogli zunaj sedeti. Pa še popoldanska ura je.
Dodrodošle vse nove!


(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 18:41:41   
Naja30
nina3, dobrodošla! user posted image user posted image  user posted image
Si iz Celja, a ne? user posted image  

Mene že cel dan tako grdo boli glava, da sem že čisto preč. user posted image  Kot da imam železo okoli glave. Zgleda, da sem si sinuse napihala v avtu. user posted image
Vzunaj smo le bili malo in sicer na obisku pri moji prijateljici, ki ima tudi hčerkico in je bilo fino. Škoda, ker je tako hitro tema in se nimaš več kam za dat, sam še domov.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 18:42:15   
sahary
Lep pozdrav še od mene!!
Tudi jaz sem malo pozno opazila tale forum in tole temo ampak bolje pozno kot nikoli ane!
Imam PDP 9.3.09, to je moja dosedanja 4. nosečnost, imam že tri fantke, tokrat menda pričakujemo punčko user posted image juhej, sej ne bom verjela dokler je ne vidim!user posted image user posted image
Rodit grem v Celje, sem pa pridelala že dobrih 6kg do današnjega vaganja.
Vidim da ste druge bolj pridne glede kil....
In vidim da ste tudi pridne na forumu, me veseli da vas bom lahko dnevno brala in se veselila z vami!user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 18:47:53   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: sahary

Lep pozdrav še od mene!!
Tudi jaz sem malo pozno opazila tale forum in tole temo ampak bolje pozno kot nikoli ane!
Imam PDP 9.3.09, to je moja dosedanja 4. nosečnost, imam že tri fantke, tokrat menda pričakujemo punčko user posted image juhej, sej ne bom verjela dokler je ne vidim!user posted image user posted image
Rodit grem v Celje, sem pa pridelala že dobrih 6kg do današnjega vaganja.
Vidim da ste druge bolj pridne glede kil....
In vidim da ste tudi pridne na forumu, me veseli da vas bom lahko dnevno brala in se veselila z vami!user posted image



Dobrodošla!
Sahary, 4. nosečnost. Ti ša nam boš lahko nasvete dajala! user posted image

(odgovor članu sahary)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 21:16:57   
Dali*
Ejla punce...

Ma, se mi ne da kej velik pisat, ker sem prow mal utrujena. Sva bila v LJ na pohištvenem sejmu, nato na odličnem kosilu, pa na sprehodu...zdej me pa tok po nogah trga, da se grem masirat in v posteljo...

Ja, žile so me začele izdajat in si morem it hitro kupit Venorest in preventivne nogavice, da se mi ne bo naredila geografska karta po nogah. Namreč, že 3 noči ne spim, ker me bolijo noge.

Dobrodošle kar 3 nove marčevke!!! Zdej vas grem hitro dodat na seznamček...

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 21:22:40   
Dali*
                                            MARČEVKE 2009


    PDP    Ime            (št. user posted image , št. user posted image )    Pregledi, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image  

01.03.  
jjasna85 
(23) 
           
(št.1 user posted image , št. user posted image 0) 26.11., Izola  user posted image   +6 kg 
cita (27)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 12.11, CE user posted image +9 kg
02.03
ada2 
(29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2) 17.11., ? user posted image  

hedviga (34) user posted image user posted image      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  ?,LJ user posted image user posted image
03.03. 
=jasna=
(26)              (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
24.11. , LJ user posted image +1 kg, 105cm
Miša99 (33)                (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     
04.03.  
mihaela01 (27)           (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.11., Ptuj user posted image +3,8 kg, 85 cm 
05.03. 
Linda25
(28)              
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0)          
06.03. 
Grahec (30)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 12.11., LJ user posted image +2,5 kg, 99 cm   
07.03. 
spps
(26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 3.12., CE user posted image
+7,5 kg, 95cm
Steffi (32)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.11., ? user posted image +3 kg, 92 cm
08.03. 
yania
(29)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 11.11.,
LJ user posted image +3kg, 85cm
Lolita23 (23)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 9.12, CE  user posted image +6,7kg
09.03.  
sahary (?)                      (št. 4 user posted image , št. user posted image 3) ?, CE user posted image +6 kg
11.03. 
petrcaK
(25)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, CE user posted image +6 kg,100 cm
mama_milchy (27)       (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 03.12., Izola user posted image +4,5 kg
12.03. 
michell
(28)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
PERSIDA (32) user posted image  user posted image (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)11.11., MBuser posted image user posted image +4,8 kg,104 cm
helimaša                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1) 21.11., LJ user posted image    -3,5kg, 93 cm
13.03.
imam
(24)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
trezika (24)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.11., Ptuj user posted image +9 kg
an_angel (28)               (št. 1user posted image , št. user posted image   0)  ?, ? user posted image  +8 kg
bskrle                            (št .4user posted image  , št.user posted image  3 )
14.03. 
juli@
(24)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0)  
trinity22 (30)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
škratka (23)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)             
*TEJČI* (24)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, ?, user posted image    +5 kg  
15.03. 
lejca
(32)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 24.11., ITA user posted image +10 kg, 103 cm 
16.03.
dana
(30)                      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 9.12., LJ, user posted image
+5 kg
Infinity1 (26)            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 01.12., NM user posted image  + 1,8kg, 113 cm 
babyg                         (št. 1user posted image   , št.  user posted image 0) 12.12., CE user posted image   +9kg, 94 cm 
17.03. 
mediuhec
(29)
            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB user posted image   +3,5 kg, 85 cm
MalaČebelica (27)              (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 28.11. , MB user posted image +8 kg
18.03. 
Dali*
(28)                     
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 20.11., CE user posted image
+4 kg, 85 cm
buksi                             (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 25.11., PO user posted image +2 kg
tasa_m (25)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB user posted image +4 kg, 98cm
20.03.
KOKICA32
(32)             (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 18.11, MB user posted image +5 kg, 93 cm
evica23                         (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
gaja (28)                        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)
pocka (29)                    (št. 2 user posted image , št. user posted image   1) 04.12., Izola user posted image  +7 kg,90cm 
nina3 (25)                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 9.12., CE user posted image +5,5 kg  
21.03. 
_andreja_
  (23)          (št. 2 user posted image ,št. user posted image 1)18.11.,TRB user posted image +0,5kg,118 cm     
sanna                             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
mojčika (32)                  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) ?, LJ user posted image
+2,5kg, 88cm
pupa7 (28)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, CH user posted image +2 kg, 104 cm
jadrnica                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 24.11., LJ user posted image +4kg, 88cm
čebeica maja                 (št. 2user posted image , št. user posted image  1) 11.11., NM  user posted image +4 kg, 86 cm
22.03.
pikapoka12345 (26)     (št. 2user posted image , št.user posted image 0) 11.11., LJ user posted image +3kg
peugeot (34)                  (št. 1 user posted image , št.user posted image 0)  ?, ?  user posted image +5kg
23.03.
Zasanjana
(26)              (št.3 user posted image , št. user posted image 2) ?, FRA user posted image
+8 kg, 105 cm
1hruska (24)                  (št. 1 user posted image , št.  user posted image 0) ?, LJ user posted image
pondelak (19)                 (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 26.11., MS user posted image +6 kg 
24.03.  
felix7 (26)                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, ? user posted image +4 kg   
25.03.

piamaria
                        (št. 4 user posted image , št. user posted image 2) ?, LJ user posted image
+5 kg
MONIKQ                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 10.11., MS user posted image  + 2 kg, 96 cm
štručka** (25)               (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)
marec2009 (31)             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)         
27.03.
lotoska
 
    
                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1 )
SRCCEK (28)                   (št. 2user posted image , št. user posted image 1 ) 27.11., LJ user posted image  +5 kg
novo (29)                        (št. 3 user posted image ,  št. user posted image 0) 12.11., CE user posted image +5 kg, 90 cm
Sončnica1                       (št. 1 user posted image ,  št. user posted image ?) 
28.03.
Nina00
(35)                    (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 18.11, LJ user posted image   +4 kg
suncicica (29) user posted image  user posted image      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 0) ?, Ptuj user posted image +5kg
Tejči H                            (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 12.11., LJ user posted image +1 kg
mkkl (23)                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 8.12., LJ, user posted image  +3 kg, 94cm
29.03.
mikroB
(25)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 20.11.,SG-CEuser posted image
+6 kg, 97 cm
30.03.
janaja
(25)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 18.11., KR user posted image  
-0,1 kg,108cm
31.03.
Naja30
(30)                  
(št.2 user posted image , št. user posted image 1) 10.11., LJ user posted image +2 kg
dolči (29)                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 21.11., ? user posted image +3,5 kg, 84 cm
03.04
Piruri (30)                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1) 18.11., PO user posted image , 87 cm

user posted image  - 12 fantkov
user posted image  - 8 punčk
user posted image  50 presenečenj

Trentno je 70 nosečk!

user posted image

user posted image  

Z nami so pot začele:
user posted image   fragola , Nikita,  zasavka, pikica36 user posted image

user posted image    MAŠKA, ajja, enkratna   user posted image  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka









< Sporočilo je popravil Dali* -- 9.11.2008 21:26:40 >

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 21:29:31   
Dali*
Punce...

po seznamu sodeč ugotavljam, da nič več ne poročate o tem kako in kaj je bilo na pregledu in kdaj imate naslednji pregled (casting, fotoshooting) ali kakorkoli že to imenujete, heh.

Na začetku smo ble pa čist nore...Iiiii velik je **** cm in tehta že **** g...zdej pa to kr ni več zanimivo al kaj. Dejte no, mal poročat, da bo manj vprašajev.user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 21:48:31   
Anonimen
Čer še od mene, da me ne pozabite! user posted image

Sicer sem ostala na 185 strani, prebrala vse, ampak da bi vse pokomentirala, pa ulala! Najprej dobrodošlico našim novim članicam! user posted image Lepo, da nas je iz dneva v dan več. user posted image Dali* vidim, da pridno ažurira seznam (no, če smo pa ostale pomagačice bolj kot ne lene in nedajvne, kaj pa ji preostane drugega user posted image user posted image ). Upam, da ste lepo preživeli ta Martinov vikend. Jaz sem bila včeraj v Kitajski (ja, na Martinovo soboto! user posted image user posted image user posted image ) s sošolkami iz faksa (no, 5 nas je bilo, tiste, ki so bile kot rit in srajca) in je bilo zelo luštno jih videt po tako dolgem času zopet vse na kupu. Smo obljubile, da se vselega decembra srečamo še enkrat, potem bo itak kmalu marec in bom za nekaj časa bolj prikovana ob družinici. No, pa ob tako dobri hrani, ki jo jem res v abnormalnih količinah so šli kg nazašlišano gor user posted image , bom pa cifre sporočila po pregledu (šele 24.11. user posted image ), ker tam mi pokaže še kakšno kilo več user posted image Aj mene, pa še dve žurki me čakata ta mesec... G in sestre bodo poskočiel od groze kolk kg je šlo gor. Imam pa novo težavo - zaprtost. Ah ja... če sem prej sračkala kot za šalo kr naprej je sedaj stanje popolnoma drugačno. Pa zgaga me peče - že? In po malem zatekam - že? Ja, že, v prvi nosečnosti ej bilo to šele zadnji mesec, sedaj me pa čakajo skoraj še celi 4-je? Po drugi strani, pa dobro da jih je še toliko, ker bi rada to diplomsko že spackala. Ampak res... Sedaj sem končno dobila vse podatke od zavarovalnice (čakala, težila, prosila, se pregovarjala, upala... celih 3,5 mesece za te podatke), da jih dodam k diplomski, pa imam krizo, ker mi pride preveč strani kot jih je dovoljeno imeti... In pol me je kr groza zakaj ima dan samo 24 ur? Jaz bi rabila vsaj še enkrat toliko, da bi vse podelala in se ornk naspala.

Tko, moj spis in jamranje je pri koncu... vam pa želim sončen in lep nov teden, ki je pred nami. user posted image

(odgovor članu Dali*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 22:02:39   
jadrnica
vsem en lep pozdrav, uapm , da ste se namartinovale, no mlado vince bomo pa naslednje leto pile.

jaz komaj folgam vse skup....se mi pozna,ker sem tolk fuč in brez energije, da je kr hudo..spim po 12 ur in več....jutr pa služba...mejte se


ZAPRTOST - ja tud me nagaja, že od začetka, pa donat srebam, pa slive, pa jogurte z lanenim semenom..ampak je še vedno bolj švhv vse skup.

nočko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 22:27:00   
felix7
uau, res ste dejavne, punce. Še pred nekaj uricami sem napisala svoj prvi post, pa jih je že cel kup novih. Še podatek o mojem naslednjem pregledu - 9.12. Hodim k dr. Leni Žigon in zaenkrat vse pohvale. Ravno v sredo sem imela morfologijo, je bil mož zraven in nisva hotela vedeti spola. Me pa bega, ker je zdravnica v trenutku, ko je začela z UZ, takoj vedela, kateri spol je (seveda ni povedala), ampak potem mi je sodelavka rekla, da če je takoj videla, potem je videla lulčka... No, jaz nič ne verjamem, dokler sama ne vidim, torej predvidoma konec marca :)
aja, je pa naš otrok med morfologijo tako krilil z rokami, niti sekunde ni bil pri miru. Jaz pa čisto solzne oči :)

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 22:42:04   
helimaša
čao!

tok na hitr da mal pokomentiram.....mi je uspel da sm vas sprot brala....se vidi da je vikend....ker drgač če nism sprot z vami vas ne folgam....pa dobr da nism v službi.....drgač sploh ne vem kako bi šlo.....
midva sva bla pa včer kr doma....vse pohvale mojemu možeku.....skuhal je enkratno večerjo......njami....kok je blo dobro......še Maša je z nama jedla....letos sva se kr odločila da bova za spremembo doma.....ponavad smo zmer okol žural.....tko da je blo res prov fajn....
dons pa je blo bolj ležerno.....edino popoldan sm šla z Mašo malo na sprehod da se je mal svežga zraka nadihala.....zvečer smo pa šli še k prjatlom na obisk k mata novo kuhinjo in smo šli mal nazdravit....do doma pa je tamala že zaajala....tko da sm jo sm še preoblekla in bum v posteljo.....in zdaj lepo dremucka.....

evo moje poročilo od vikenda uspešno opravljenouser posted image user posted image ....

se zjutraj tipkamo....
nočko

vse nove pa dobrodošle

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 23:19:29   
frutolina
mariborčanke... hmm, no da se predstavim: sem frutolina in aprilčica user posted image  torej user posted image .
Sem vidla da mate "zmenek" v Ilichu ... in zdaj me zanima, glede na to da obstaja možnost da bom tistega dne kaj prišla mimo Ilicha-a se vam v tem primeru lahko pridružim? user posted image  Če bom slučajno šla mimo...user posted image   Pri aprilčicah namreč ni veliko mariborčank user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 0:18:35   
tasa_m
hei, hei.. danes pa sem jaz taaakk pozna user posted image .
Ne morem spat pa sem šla malo prečekirat kaj se je dogajalo na RR. Pa še moj tak smrči user posted image , da bom danes kr v dnevni prespala, ker sem se trudla že dobro urco pa ni šlo.. Pa še user posted image ma očitno čago, zdaj pa ne vem ali mu je čaga to ko mojga posluša ali ima svojo muziko?! Naš user posted image je očitno nočni ptič. Od 22-23,30 vsako večer ima obvezne plesne vaje. Pol pa se jaz smejim kot nora user posted image pa čakam, da se pomiri, da zaspim,...

Vse nove dobrodošle user posted image jeee, vedno več nas je..

Hvala vsem za odgovore glede masaže..sem vedela da moram pri vas vpr. in boste znale odgovorit. user posted image   Bom se malo pozanima, če kje izvajajo v Mb. ali okolici. Upam, da..

IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

mariborčanke... hmm, no da se predstavim: sem frutolina in aprilčica user posted image  torej user posted image .
Sem vidla da mate "zmenek" v Ilichu ... in zdaj me zanima, glede na to da obstaja možnost da bom tistega dne kaj prišla mimo Ilicha-a se vam v tem primeru lahko pridružim? user posted image  Če bom slučajno šla mimo...user posted image   Pri aprilčicah namreč ni veliko mariborčank user posted image


Frutolina, dobrodošla. Mislim, da se tudi ostale strinjajo ??

Jutri še pokličem za mizo in bo urejeno.. za čvek...
A sem prav preštela da nas je 7 ?

Aja pa še nekaj me zanima glede morfologije: ali ti naredi še normalen pregled ali kr takoj morfologijo? Da vem kak se pripravit..user posted image

Naja30, Mediuhec fajn zrihtajta na pregledu in ne pozabita poročat... user posted image


Zdaj pa mislim, da bi mi moglo ratat zaspat. Nočka**

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 7:10:51   
tasa_m
Dobro jutro. Včeraj zadnja z foruma, danes pa prva. Uh sem dobrauser posted image
Ne gre in ne gre mi spat..pa tak sem se vredi naštimala, da sem spala na trebuhu pa nič ni pomagalo. Vso noč sem se premetavala, slišala vse kar se dogajalo tak da.. user posted image smo spali slabe 4 ure. Verjetno se že pripravljam.. user posted image

Zdaj pa grem masažo iskat mal po netu, te pa bom tak že čisto auf pa tudi ve boste bolj aktivne tu gori.

Aja, pa vsem en veliko skodelico user posted image za dobro jutro..



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 7:54:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Dobro jutro. Včeraj zadnja z foruma, danes pa prva. Uh sem dobrauser posted image
Aja, pa vsem en veliko skodelico user posted image za dobro jutro..



Ja, prav paše ena velika skodelica (moja mami bi rekla kahla) kavice, ker sem tudi jaz kot ti šla spat danes (okoli 1 zjutraj) in mali se je zbudu par minut čez 7... da ne omenim še kolikokrat ponoči user posted image Pa še tolk fino em ej z glavo v ustnico, da imam kar otečeno.

Zuni je pa megla user posted image ... ampak bo treba it malo rit razgibat. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 7:56:05   
spps
dobro jutro!
jaz sem si med vikendom glih komaj spravla k sebiuser posted image user posted image user posted image nisem imela energije,da vas bi brala.še manj,da bi se vsedla za comp.
sej  bom pridna in vas bom tekom dneva prebrala za nazaj,da ne bom česa zamudilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 8:11:42   
PERSIDA
tasa_m - dobro jutro.Je mučno to ,ko ne moreš spat.Mislim ,da nas ma kar več ta problem,sploh tiste ,ki so vajene na trebuhu spančkat.Dobro je to,da smo na bolniškem ,da še nekako shajamo,ker če bi jaz bila v službi bi si vse prste pozašila.
Glede morfologije,pa pred tem ti bo naredil redni pregled s prstekomuser posted image .Tako dela moj g.Maurič na vošnjakovi.
felix7,nina3,sahary -dobrodošlica
frutolina -kar pridruži se ,če imaš čas

Vsem ,ki se vstajate ,pa želim eno lepo jutro.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 8:14:13   
helimaša
jutro!

tamala oddana v vrtec.....jst grem pa še mal v vodoravni položaj.....me dons tok križ boli.....že ko sem se zbudila me je bolel.....ma ne vem kej je spet to za en user posted image ......
jasna a ti tamauga nimaš v vrtcu......

nč punce se tipkamo kasneje...
papa

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 8:17:14   
Dali*
Dobro jutro!

Kakšen lep sonček je zunaj...juhuhu...

No, danes sem že od 6.00 pokonci, potem, ko je pa moj šel v službo me je pa klical, da mu je crknil avto in sem mogla nazaj iz postelje in ga peljati v službo, ker me je čakal bogi revček na pol poti. Ma, ko je sto stvari na plečih, še pride tist, česar je najmanj treba. Fak.

Bo že...sam res ne bi blo treba.... Tko, da sem prav malo žalostna.user posted image


(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Marčevke 2009
10.11.2008 8:28:39   
dana
Dober dan !
 
Dali pri nas v LJ je taka megla da komaj kaj vidiš pred seboj.
Upam, da se bo čimprej razkadila.

Pa je vikend za nami. Zakaj mora tako hitro miniti? Jaz že komaj čakam, da bom šla na porodniško. Samo ko je še tako dalečuser posted image

Mi smo bili včeraj pri kolegici ki je praznovala r.d. in je njen mož prekel postrvi. In so bile tako dobreuser posted image  Res jih zna dobro pripraviti.
Jaz sem pa v soboto pekla Nutellino torto in pride res dobra. Edino meni je ni uspelo razrezati na 3 plasti in potem sta bili ti dve bolj debeli. Pa kreme bi lahko bilo več. Tako da naslednjič bom dala še kako smetano zraven.

Glede UZ za meritev materničnega vratu - jaz sem ga v 1. nosečnosti imela, ker so se mi proti koncu začeli pojavljati krči. Tako da je naredila kontrolo če je vse tako kot mora biti.
Sem pa tudi jaz nekje prebrala, da spada ta UZ v predvidene preglede v nosečnosti.

Pri zgagi meni pomaga Rupurut, ki ga lahko jemljemo med nosečnostjo.

Zaprtost - jaz sem si kupila mešana semena in si jih dajem v jogurt. To je tudi prva stvar ki jo pojem zjutraj. Včeraj je bilo v redu, bomo pa videli kako bo delovalo tekom tedna.

Glede dojenja pa se nič sekirat če ne gre. Z glavo pač ne moreš skozi zid. Jaz sem dojila samo do 3. meseca, potem smo pa šli na aptamil. V porodnišnici niso nič komplicirale ker 3 dni nisem dojila. Sem bila pa na oddelku A (intenzivna). Morda so tam bolj prijazne sestre. Ne vem. In sem dobila nadomestek, kadar sem prosila zanj. No 4. dan pa je le steklo dojenje. Tako da če bo zdaj spet tako se sploh ne mislim sekirat.

< Sporočilo je popravil dana -- 10.11.2008 8:32:12 >

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?