|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktoberke
31.1.2007 15:59:59   
ursikazala
Evo, plusek je bil v ponedeljek, se pravi sem v 5.tednu ... prsa bolijo... rahla omotica se že pojavlja... tudi glavobol... Zdaj pa, upajmo da bo vse ok user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oktoberke
31.1.2007 17:52:34   
muki1
Tukaj oktobrka 2006, želim vam vso srečo, pa fajn se imejte na čvekih user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oktoberke
31.1.2007 18:09:54   
gaya



Prav mogla sem se oglasit. Tukaj tudi oktobrka 2006, želim vam prekrasno user posted image  in zdrave user posted image , punce začetniške težave hitro minejo.




_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oktoberke
31.1.2007 18:15:59   
štorkljica
Tudi od mene vse najlepše v nosečnosti, pa čim lepše porode in zdrave ter razigrane otročke vam želimuser posted image user posted image user posted image  Uživajte v nosečnosti kar se da, ker zelo hitro mine!

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oktoberke
31.1.2007 18:49:41   
Maxica
A dej nehajte, a zdaj jim boste še tu polnile temo?!user posted image user posted image
Hecam se, tudi jaz sem polna nostalgije pri taki odprti temi.user posted image user posted image Vse oktoberke 2007 - imejte zdravo in lepo nosečnost, pa vsaj pol tako lepe in pridne otročke, kot jih imamo oktoberke 2006.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oktoberke
31.1.2007 19:15:17   
beki24
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

A dej nehajte, a zdaj jim boste še tu polnile temo?!user posted image user posted image
Hecam se, tudi jaz sem polna nostalgije pri taki odprti temi.user posted image user posted image Vse oktoberke 2007 - imejte zdravo in lepo nosečnost, pa vsaj pol tako lepe in pridne otročke, kot jih imamo oktoberke 2006.user posted image



Maxica se strinjam in podpišemuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oktoberke
31.1.2007 21:13:59   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: beki24

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

A dej nehajte, a zdaj jim boste še tu polnile temo?!user posted image user posted image
Hecam se, tudi jaz sem polna nostalgije pri taki odprti temi.user posted image user posted image Vse oktoberke 2007 - imejte zdravo in lepo nosečnost, pa vsaj pol tako lepe in pridne otročke, kot jih imamo oktoberke 2006.user posted image



Maxica se strinjam in podpišemuser posted image user posted image user posted image user posted image




pa še jaz se strinjam in podpišem....morala sem it pogledat...ko smo se tako fino imele na tej temi z letnico 2006, pa zdaj tudi uživamo, a neuser posted image user posted image user posted image
Vsem oktobrkam 2007  - uživajte v nosečnosti, to je enkratno doživetje (no, pri meni 3xuser posted image user posted image user posted image )...potem vam pa pri doječkih naprej zaželimo dobrodošlico, a ne punce???? tam, v začetku oktobra 2007!

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oktoberke
31.1.2007 21:35:08   
lucika
iiiiiiiiii, vse lepo tudi od mene! tudi ta stara oktoberka!
pa uzivajte vsak trenutek, ker je to en res lep cas!

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oktoberke
31.1.2007 21:46:18   
moci
še jaz, še jazuser posted image user posted image user posted image
bravo user posted image . lepa pot vas čaka. srečno

oktober 06: takoj domovuser posted image user posted image

no, v glavnem oktobrke najbolj čvekave na forumuuser posted image

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oktoberke
31.1.2007 22:02:47   
vava
Punce, jaz vam v imenu vseh oktobrk 2006 obljubim, da vam potem ne bomo več tečnarile. Samo zdaj na začetku vam zaželimo vse naj, naj. Smo pač velike klepetulje in lepe spomine res moramo deliti z vami. Naj se vam lepo izteče in upam, da bo tudi vaš oktober tako poln sonca, kot je bil lanski.
(prebrale vas pa bomo vsake toliko, če dovolite)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oktoberke
31.1.2007 22:04:56   
tosja
user posted image   user posted image čestitke prvi oktoberki 2007 user posted image  user posted image
 
            Lepo, mirno in zdravo user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oktoberke
31.1.2007 22:46:23   
frrrr
user posted image tudi od mene - sm ena od čvek oktober 2006 user posted image
želim vam lepo user posted image , polno lepih spominov... pa še lepše in zdrave user posted image in pridne tut...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: oktoberke
31.1.2007 22:53:25   
muki1
No, če pa kaj ne boste vedele, pa le nas vprašajte user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: oktoberke
31.1.2007 23:29:00   
tasha23
user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE in VSO SREČO NAPREJuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: oktoberke
1.2.2007 8:16:36   
Clody
Ja se morm pa še jaz javit če ne bom že "autsajderka".
Še ena stara oktoberka vam želi lepo nosečnost in neboleč porod!!!

Lepo čvekajte, se zabavajte in normalno tud kej pojamrejte!!!!




_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: oktoberke
1.2.2007 9:29:22   
Klaudia
Torej da se javim še jst.
Zadnja menstruacija je bila 3.1.2007, danes zjutraj pa user posted image !
Oktobra bomo mel že user posted image .

Sem ful vesela,
zdej pa še razmišljam kako naj svojmu lubiju povem.
Kakšna ideja?

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: oktoberke
1.2.2007 9:53:20   
ursikazala
Živjo Klaudia! user posted image  no se bomo počasi začele nabirat oktoberke 2007 user posted image
Vsem oktoberkam 2006 hvala za lepe misli in za podporo!!

Hja, jaz sem test naredila zjutraj v službi v ponedeljek (sem morala ga iti še kupit prej), tako da sem mu kar tako malo osladno e-kartico poslala user posted image ... nisem mogla po telefonu, ker bi me tu slišali. Potem sva pa še govorila, ko sem se izmuznila ven...Sva bila oba ful vesela, samo pač razmisljaš, da bo le vse v redu...
Potem sem pa takoj poklicala ginekologinjo in imam pregled 7.marca... joj komaj čakam.

< Sporočilo je popravil ursikazala -- 1.2.2007 9:54:13 >

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: oktoberke
1.2.2007 9:59:24   
kasija78
Živjo vsem!

Tudi jaz se pridružujem oktoberkam. Danes zjutraj sem zagledala user posted image ! Sem v 5. tednu po M.

Hvala vsem puncam za dobre želje in ponujene nasvete.

Klaudia in ursikazala, me se bomo pa druzile 9 mesecev, ne? Jaz vem, da sem polna vprašanj in sploh želje po pogovoru, saj še nisem nikomur povedala - razen fantu seveda.

Klaudia, jaz sem svojemu itak težila že dolgo s tem, pa potem je z mano čakal črtico. Mogoče ob večerji doma? Mu naštimaš otroške copatke v paketek? Po moje nisem najboljša oseba za nasvet, kako povedati, saj sem sama preveč nestrpna in sploh ne bi mogla čakat.

Kako se vedve počutita? Mene - presenetljivo - samo bolijo prsa. Drugače pa sploh nimam nobenih znakov (pa tako sem jih čakala iz meseca v mesec user posted image )

Mirno nosečnost!

kasija

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: oktoberke
1.2.2007 10:04:00   
Klaudia
Jst bom ginekologinjo tut še danes poklicala,
samo dela popoldne, pa bo treba mal počakat.

Torej, da začnemo mal jambrat user posted image ...
mene že obupno križ boli - a je to normalno?
Slabo mi ni nič, niti nič drugega, kar je prfektno.

ursikazala - imaš ti že kake problemčke?user posted image

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: oktoberke
1.2.2007 10:26:42   
ursikazala
Zivjo Kasija78!
Problemčki.. hja - boleče prsi, pa na momente se mi malo vrti in sem švoh, zvečer pa padem v posteljo od utrujenosti. Želodec pa se kar dobro drži. Pravijo, da se najverjetneje začne dogajat od 6. tedna naprej...
Zadnjo MS sem imela 29.12.06, tako da sem na koncu 5... No ja, pustimo se presenetiti user posted image  upam, da ne bo prehudo.
A je to vajina prva nosečnost? Moja namreč je in to pri 36-tih... in mi je zanimivo, tako kot verjetno vsem nosečnicam, ko se ti začne počasi telo spreminjat.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: oktoberke
1.2.2007 10:30:42   
ursikazala
Aja, glede križa... mene nič ne boli, ampak grem vseeno preventivno na jogo.. Lani sem hodila in je bilo super, potem so mi pa termin spremenili, pa sem nehala. V ponedeljek začnem, kak mesec dva bom še v normalni začetni skupini, potem pa v user posted image . Mislim, da se tam super razgibaš, razširiš medenične kosti, zrelaksiraš, vse to.

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: oktoberke
1.2.2007 10:33:23   
Klaudia
No upajmo da ne bo prehudo - za nobeno od nas.

Je pa to moja prva nosečnost ja, stara pa bom čez 11dni 21let.

Najbolj neverjetno pri vsem tem spreminjanju je, da me ima  moja kunčica po dolgem času rada user posted image .
Prej je mela raj partnerja - se vid da je samica.

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: oktoberke
1.2.2007 10:46:36   
kasija78
Jaz sem stara 28 in to je moja prva nosečnost. Sem se pa načakala leto in pol za user posted image . Tako da se mi zdi, da še kar nisem čisto dojela, da je res. Hodim gledat tester (ja, ja, shranila sem si ga) in me včasih kar naenkrat oblije tista huda sreča ali že kar evforija. Kar skakala bi okrog, če ne bi bila obenem utrujena user posted image

Punce, sem malo prebirala strani od septembrk in ostalih, pa imam en predlog. Dajmo ostat pozitivne in čim manj paničarit. Mene branje o raznih možnih nesrečah spravi v strah. Dajmo se pogovarjat o zdravi prehrani, občutkih, kako povedati... Ne mislim seveda, da ne bi omenjale težav, samo naj bodo dejanske - ne groznih zgodb o tem, kaj se je zgodilo eni kolegici, pa sosedi, pa ne vem komu še. Jaz sem sveto prepričana, da bom oktobra rodila zdravega dojenčka in hočem, da tako tudi ostane. Kaj pravite?

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: oktoberke
1.2.2007 10:54:45   
ursikazala
Ja seveda - think positive user posted image  Imaš prav, lahko samo še v strahu živiš...
Jaz testa sicer nisem shranila, sem ga pa poslikala s telefonom user posted image
Načakala sva se pa 5 mesecev... prej sem jedla kontracepcijske do spomladi, pa malo pavze... tako da niti nisva kaj preveč okoli tega komplicirala. Vsak mesec sicer čakaš kaj bo... no pa je kar hitro prišel plusek.

A ni ta utrujenost adijo... jaz sicer hvalabogu nimam kake gužve v službi, delam lepo počasi in se prav nič ne sekiram user posted image  Menda v tem prvem trimesečju pesti nosečnice tudi pozabljivost.. zdaj bom imela vsaj opravičilo mojmu user posted image



(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: oktoberke
1.2.2007 12:30:31   
Klaudia
Torej pa začnimo.

Kaj kot nosečnice zdej absolutno ne smemo jesti?
Je res za morske sadeže?

Pa še to... ker mam sama ful probleme s strijami že brez nosečnosti, me zanima če poznate kako kremo ki bi to vsaj malo olajšala, da bi jst to že kr prej začela, k drugač bom čist "popokana" user posted image

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?