|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spol?
18.8.2006 11:56:25   
tatam
Sem tretjič noseča in januarja pričakujem dvojčke.Torej je trenutno 17 teden. Zanima me kdaj približno se že vidi katerega spola so malčki? Mene osebno ne zanima spol,ampak moja otročička zanima kaj bomo dobili.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spol?
18.8.2006 12:07:34   
bianka
zdravo tatam.

tudi jaz januarja pričakujem dvojčke.(enojajčne).
meni je na NS  povedala kaj naj bi bilo,ampak je rekla da je to 80%,tako da bom septembra na morfologiji vprašala če drži.
Kaj pa ti pričakuješ eno ali dvo jajčne,že brcate in kako se počutiš.

lp

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spol?
18.8.2006 13:35:03   
SISI25
Jaz se na nuhalno ne bi preveč ozirala. Meni je rekla, da bodo verjetno punčki imamo pa dva fantka. Je pa meni rekla, da je to takrat zelo težko videt.

Drugače pa je meni povedala nekje okoli 20 tedna ampak je videla samo za enega, ampak ker sta enojajčna sem tako vedela, da bosta oba enakega spola.  

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spol?
18.8.2006 14:58:43   
tatam
Ker so se pred kratkim nehale slabosti-celodnevne,ne le jutranje,se sedaj počutim odlično,razen občasno zelo utrujeno,kar pa se mi zdi normalno glede na to,da imam doma dva otroka-5 in 7 let. Premike čutim nekje 2 dni,a zaenkrat še rahle in le občasno. Glede eno ali dvojajčnih pa takole:na prvem UZ mi je rekla,da so dvojajčni,ker imata vsak svojo posteljico.Na NS pa je rekla,da se nikoli ne more z gotovostjo trditi,če so eno ali dvojajčni,tak da trenutno res ne vem kaj naj verjamem!?
Pa ti Bianka?Katerega imaš rok?Že čutiš gibe in kako se ti počutiš?
LP
Tamara

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spol?
18.8.2006 15:17:45   
bianka
PDP imam 16.1.,gibe čutim od 16.tedna,vendar kakšen dan tudi ne,pa se tako zasekiram da je kaj narobe.
Drugače počutje je še kar,razen utrujenosti in bolečin v križu.drugače pa če si nazaj kaj brala moje teme si lahko zasledila da nosim enojajčne dvojčke,ki imata eno posteljico in eno votlino,pa me je zaradi tega kar malo preveč strah in se sekiram da nebi bilo kaj narobe.Potem pa me punce tukaj gor ki so res super malo potolažijo pa me malo mine ta strah.
imam pa tudi jaz že enega sinka starega 3,5leta.

iz kje pa si če ni skrivnost,jaz sem iz okolice NM

No pa lep dan pa si še kaj piševa.


(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spol?
18.8.2006 17:58:22   
tatam
Jaz prihajam iz Radencev,saj veš Radenska Tri srca.Rok imam pa 29.1.

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?