|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pirhi
25.3.2005 18:39:17   
kalimero
A ste se jih že lotile?
Moji brbotajo na štedilniku in zgledajo lepi, lepi. Zdaj pa samo še upam, da ne bodo vsi spokani :zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pirhi
25.3.2005 18:44:42   
ZARA
jutr dopoldne kalimero, mi bojo skakal po stedilniku...
a ti mas ze vse al kako??

(odgovor članu kalimero)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pirhi
25.3.2005 18:47:06   
TARA in MAJ
tud mi jutri dopoldan bomo mel umetniško jutro:)

(odgovor članu kalimero)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pirhi
25.3.2005 19:06:49   
Blink1
oj

jaz sem si lani kupla kuhalnik za jajca v Avstriji za 10 Eur. Nobena ne spoka. Lahko pa jih 7 kuhaš. Pobarvani so že...bolj ali manj lepo:zmeden2:

za silo bo...glede na to, da sem Nejo zraven čuvala:)-

(odgovor članu kalimero)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pirhi
25.3.2005 19:12:59   
Gina
:):) Jaz sem jih pa že danes pobarvala, ker ta mala dva gresta čez vikend na lepš:):) In sem jih prvič cele ven iz vode dobila. Po vaši zaslugi!:bravo::bravo: Sem jih prej ven dala iz hladilnika, da niso bili mrzli, pa sol zraven.:)

(odgovor članu kalimero)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pirhi
25.3.2005 19:51:18   
kalimero
Jupi! Nobeden ni počil, po moje, da prvič. Lepi so pa tudi za umret - v refošku sem jih skuhala. Čisto temno vijolični so in kristalčki se svetijo gor. Prav fino se mi zdi.
Pa pehtranovka tudi zgleda v redu. Čakam, da se ohladi, potem pa napadem, njami...

(odgovor članu kalimero)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pirhi
25.3.2005 19:55:35   
ZARA
...naaaavaaaali na pehtranovooo!!

(odgovor članu kalimero)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pirhi
25.3.2005 20:27:25   
lefairyon
mi jih bomo pa jutri barvali...takoj zjutraj...pol pa na žegen da bo vse kot mora biti...pol pa.....NAVALI NARODE...se bomo pa cel dan mastili ker smo danes postili...hehe...bom še pesnik ratala...:)-:)-:)-
VESELE PRAZNIKE VSEM NA RR-ju :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu kalimero)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pirhi
25.3.2005 21:27:39   
india
Mi smo pa danes že dve rundi jajc pobarvali, ene s servietno tehniko,druge z navadnimi, nežnimi barvami, pa plastične in stiroporaaste smo krasili , delali piščance in neke čudne stvore....šunka pa lepo pečena čaka na jutri.:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu kalimero)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pirhi
25.3.2005 21:30:49   
tjaga
Miška, kako se pa dela servietna tehnika barvanja pirhov :ups: ? Jaz jih bom šele zdajle v barvo namakala, pa mam še čas kakšen eksperiment narediti ;) .

:kava::kuza::kava::kuza:

(odgovor članu kalimero)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pirhi
25.3.2005 21:41:44   
india
Na pobarvana jajčka nalepiš izrezane oblike ( na primer pikapolonice, rožice, ...), čisto tanko plast, samo gornjo servietke in potem to premažeš s kakšnim tekočim prozornim lepilom.... Pustiš, da se posuši in nič ne poliraš!
:rozica:

(odgovor članu kalimero)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Pirhi
25.3.2005 21:53:19   
Baldi
Kalimero, tole z refoškom se pa dobr sliš:bravo:
A je teran tud uredu:zmeden2:

(odgovor članu kalimero)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Pirhi
25.3.2005 21:55:29   
tjaga
:love: Tenk ju veri mač :love:

(odgovor članu kalimero)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Pirhi
25.3.2005 21:59:06   
india
Kajn problem, sicer sem pa na msn u če me rabiš, pa bova skupaj limali:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu kalimero)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Pirhi
26.3.2005 10:50:06   
kalimero
Baldi, še boljše!
Aja, pa s špinačo so tudi zelo lepi.

(odgovor članu kalimero)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?