|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Julijke 2019
11.11.2018 18:33:48   
Tinckk2
Julijkeee kje ste? Kaj res se ni nobene? Kako ste? Ze 3 dni delam teste...kar ne morem verjet ☺ pdp 21.7. To bo moj drugi otrok. Doma imam ze eno 4 in pol letno puncko 😀
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Julijke 2019
12.11.2018 15:00:25   
Anonimen
Heeejj
Končno ena 😉Čakam od prejšnjega petka če bo katera pa nič.... PDP bi naj imela okoli 10.7. Imam pa tudi jaz doma že enga otročka 7 let. Kdaj pa imaš prvi pregled? 


(odgovor članu Tinckk2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Julijke 2019
12.11.2018 17:23:14   
barb244
Še ena tukajuser posted image , pdp 13. 7. Nimam še otrok, konec februarja sem imela abrazijo (blighted ovum - prazna vrečka, ugotovljen v 9. tednu) in ja upam, da je tokrat v redu... Sestra me je naročila šele v 11 tednu, zato sem se samoplačniško drugje naročila prej ( v 7/2 tednu, pregled imam 26. 11, bolj zato, da bom mirna...upajmo na najboljše user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Julijke 2019
12.11.2018 17:51:15   
barb244
Sem malo čudno napisala. Ko bom imela pregled bom noseča 7 tednov in 2 dni. Ginek. mi je napisal da se med 7 in 8 tednom vidijo vitalne funkcije ploda.

(odgovor članu barb244)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Julijke 2019
12.11.2018 18:44:57   
Anonimen
Hej...dobrodošla 😀Jaz bom tudi jutri poklicala in se naročila samoplačniško prej...upam da naslednji teden,da mi vsaj povejo če poteka vse vredu oz.če je na pravem mestu....Ne vem zakaj,ampak sem tokrat čist v nekem strahu....Sej bo.....In kaj vas kaj daje od znakov?😀

(odgovor članu barb244)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Julijke 2019
12.11.2018 19:49:49   
Tinckk2
Ooo super smo ze tri 😁 js sem drugi teden narocena na redni pregled ampak moram se poklicat da me prestavi, ker je se prezgodaj pomojem. Meni je obcasno slabo pa nic mi ne pase jest 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Julijke 2019
13.11.2018 6:17:23   
Anonimen
Pozdravljene! 
Tudi nam se je danes zjutraj pokazala zeeeeelooo rahla crtica. Upam, da bo jutri bolj močna. Doma imamo že dva fanta. Tretjega sva planirala od selitve v novo hiso, pa se kar ni hotel prijet. Zdaj pa upam da je res to, to. Kar tezko verjamem 😋 sem pa presrecna! Moj itak še ne dojame 🤣Pdp naj bi bil 25.7. 2019 (na rojstni dan od mojega bratrancka) 
Nekaj casa bom preventivno še anonimna ;)
Se beremo!  

(odgovor članu Tinckk2)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Julijke 2019
13.11.2018 13:02:47   
nimanorwen
Še jaz, še jaz! Danes zagledala pozitiven test ... Danes je šele prvi dan izostanka, ampak nisem mogla počakati user posted image PDP pa konec julija user posted image Prvi pregled pa računam šele konec decembra, moja ful pozno dela ...Pa čestitke vsem in srečno do konca <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Julijke 2019
13.11.2018 13:26:56   
Michonne RR
Pozdravljene drage mamice v pričakovanjuuser posted image

Želimo vam izreči iskrene čestitke ob pričakovanju vašega novega družinskega člana. user posted image Ob tem vam izrekamo prijetno dobrodošlico tudi na forumu Ringaraja.net.

Dobrodošle ste pri sodelovanju v forumih, tudi v drugih temah, sodelovanju v nagradnih igrah, branju naših objav na spletni strani Ringaraja in podobno.

Ker želimo da se mamice in bodoče mamice med nami počutite kar se da dobro, vam želimo sporočiti še, da smo skorajda 24 ur na dan na voljo za pogovor, lahko nam pišete vprašanja v forume in tudi v zasebna sporočila.

Dobrodošle in prijetno druženje!
Ekipa Ringaraja

(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Julijke 2019
13.11.2018 16:00:30   
Anonimen
jeeeee.... čestitke vsem, čedalje več nas je.... kok bo zabavno 😁Jaz bom tudi malo še ostala anonimna.... samoplačniški pregled sem si pa uredila naslednji teden, da vsaj vidim, če vse poteka kot mora 😁

(odgovor članu nimanorwen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Julijke 2019
13.11.2018 16:25:28   
Tinckk2
Cestitke vsem novim 🤰 kako ste kaj? Kaksen nov znak? Meni je vsak dan bolj slabo 😔 upam da ne pridem v fazo bruhanja...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Julijke 2019
13.11.2018 17:54:35   
Anonimen
No jaz pa moram povedati,da mi sicer slabo ni....mi ni bilo niti prvič,ampak imam pa druge težave zaradi ščitnice....Drugače sem pa napihnjena oz.sem že taka kot bi bila v 4 mesecu,pa joške me bolijo za znoret....Ampak vse se splača,samo da bomo čez 8 mesecev spoznali štručko 😀😀

(odgovor članu Tinckk2)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Julijke 2019
13.11.2018 17:55:33   
nimanorwen
Mene vse špika, napihnjena tud ja, kot pred m ... pa mal na izi slabo. Ampak kr naj mi bo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Julijke 2019
13.11.2018 18:19:30   
Anonimen
Aja pa pozabla sem povedat, da me kar precej boli od popka dol..... upam da to ne pomeni nič oz. da se širi vse skupaj..... 

(odgovor članu nimanorwen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Julijke 2019
13.11.2018 21:15:48   
barb244
Od znakov nič posebnega, napihnjenost in boleče in večje joške. Špikalo me je do tega tedna, sedaj pa me niti ne. Na trenutke me skrbi, če imam premalo znakovuser posted image , sicer slabosti si ne želim pa vendar vse roji po glavi, hehe user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Julijke 2019
13.11.2018 21:50:24   
tija343
Hojla puncee... Evo, pa se vam je pridružila še ena. Danes sem se ravno šla naročiti, naročena sem 10.12, in mi je sestra pri ginekologinji rekla, da podirajo rekorde trenutno kaj se nosečnic tiče... Tako, da sem si kar mislila, da bom hitro našla kakšen forum user posted image V glavnem čestitke vsem in se že veselim deljenja izkušenj user posted image

(odgovor članu barb244)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Julijke 2019
14.11.2018 5:53:59   
Anonimen
Pozdrav vsem,
nekaj se nas je pa že nabralo, super :)

Jaz nimam cist nobenih znakov, razen tega, da tetke ni 😂😂 ta je pa najbolj važen ;)
A se bomo prestavile še na fb skupino? Ali raje še malo počakamo? V vsakem primeru bo treba na zacetku naredit skrito skupino, da je nihce ne najde in ne vidi clanov.
Lp
Anonimna 🤓

(odgovor članu tija343)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Julijke 2019
14.11.2018 6:43:03   
Anonimen
Aja še to, danes sta se pokazali dve mocni crtici , tako da ni vec dvoma 😍😍😍😍 Grem pa danes takoj, še po clear blue digital ;) 
Jaz bi kar vsem raztrobila, da nas bo kmalu 5 😍😍 pa vem, da ne smem 😀 A je še kakšna taka? dobro, da imam vas, ker se bom razpocila od veselja 😀😀😀


Lp
Anonimna 🤓

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Julijke 2019
14.11.2018 9:31:50   
Anonimen
Jaz tudi že 2x naredila test. ne morem verjeti :) Po dveh splavih letos raje ne bom še nikomur povedala. Bomo kar počakali prvi pregled.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Julijke 2019
14.11.2018 11:45:13   
nimanorwen
Uh jaz sem že povedala mami, obema sestrama in dvema prijateljicama. Vedno povem takim, za katere vem, da bi mi v primeru slabega konca stali ob strani user posted image Sem za FB ja ... Članov se pa zdej po tanovem itak ne vidi, samo moderatorja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Julijke 2019
14.11.2018 13:48:47   
Anonimen
Hej, hej
Se mi zdi da je najbolj grozno biti tiho.... Jaz sem v bolniški, tako da tisti ko so mi blizu pač že vejo, drugi bodo pa ob pravem času😉Za fb sem tudi jaz, tam vsaj sprotno dobivaš ko kdo kaj objavi in lahko debata bolj tekoče teče 😁
Se beremo

(odgovor članu nimanorwen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Julijke 2019
14.11.2018 16:12:33   
Tinckk2
Tudi js cakam fb 😁 midva nisva se nobenemu povedala...bodo pa kmalu domaci zvedli..sam da gre prvi pregled mimo 😀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Julijke 2019
14.11.2018 18:03:54   
Anonimen
Katera bo naredila fb skupino? Se katera javi? 😁 
Lp
Anonimna 🤓

(odgovor članu Tinckk2)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Julijke 2019
16.11.2018 11:14:39   
Anonimen
Pizdravljene,
Tudi jaz sem že dvakrat opravila test in nemorem verjeti....prvi pregled imam 18.12.2018.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Julijke 2019
16.11.2018 14:15:20   
butterfly2017
živjo mamice user posted image

še ena več tukaj. prvi pregled pa že 5 decembra. fb skupino lahko pa jst nardim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?