|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
28.2.2007 21:52:43   
bonika
Ali ima katera izkušnje z montažno hišo? koliko vas je stala? koliko kvadrature? katera firma?
pr nas bo hiša vrstna in je že narejen zazidalni načrt, tako da ne bi mogli vzeti tipske hiše, ampak nam bi jo morali zrisati, ali katera ve če to ful podraži zadevo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
28.2.2007 22:03:09   
Blejka26
ravno pred kratkim mi je moj povedal,da ima sodelovca ki je plačal 22miljonov za montažno hišo na ključ in da ga je ta firma,pri kateri je naročil,ogoljufala.In to mislim da je ena izmed znanih ponudnikov-jelovica ali marles.
v glavnem iz tiste hiše je dobil tko rekoč sranje.Ničesar niso naredili kar bi morali.Res katastrofa.sedaj jih seveda toži,ampak to bo trajalo...
tko da če se boš odločila za montažno hišo se temeljito prepričaj,kako in kaj da se zgodba ne bo ponovila


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
28.2.2007 22:36:56   
marsovcek
Jp, mi jo imamo. Klet, plata, nato montažno. Ni potrebno vzet vse - na ključ, od proizvajalca hiše. če bi še enkrat gradila bi se tudi odločila za montažno. Piši na zs.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
1.3.2007 10:35:39   
triša
domennatalija a se lahko natančno pozanimaš kateri proizvajalec je bil da ne bomo nasrkali.

Marsovček, sem ti probala poslati zs pa ne znam.
Kero hiško mate in pri kom ste jo dali delat? Pa kolko te je prišla vseljiva?
A misliš da je klet potrebna, ker se mi zdi ful draga (6 mil )?

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
7.3.2007 14:02:53   
Ines.
Jest imam tudi namen živeti v montažni hiši. Včeraj sem od Jelovice na sejmu DOM izvedela, da delajo samo še netipske hiše, ravno zaradi razlik med prostorskimi ureditvenimi plani. Idejno skico in predračun naredijo breplačno. Dobiš pa tudi katalog in najnovejši cenik, ki pa je bolj za usmeritev, koliko te bo takšna hišica stala.

Gled izkušenj gradnje in življenja v montažnih hišah pa veliko piše na portalu forumov Podsvojostreho. Meni osebno je najbolj všeč Jelovica. Tudi o Lumarju nisem prebrala nič slabega. Čez Marles pa je napisano že nekaj pripomb.

LP!

_____________________________

Zdravi otroci, srečna mamica.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
7.3.2007 14:05:06   
ery
A ima katera izkušnje s hišami Jutting?

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
5.4.2007 11:11:23   
bonika
izkušenj nimam, na netu sem gledala njihove hiše in cenike in so cene zelo ugodne. sem pa slišala, da naj bi to delali bolj za vzhodni in južni trg, tako da ne vem kakšna je kvaliteta. 

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
11.4.2007 12:16:32   
TinkiBinki
Mi bomo imeli montažno hiško. In sicer sva se med ponudniki odločala med Kagerjem in Marlesom, tudi drugam sva dala povpraševanje, a so se slabo odzivali. Na sejmu Dom sva se zaljubila v hiško od Marlesa - Modern 138 kvadratov in ta teden bomo podpisali pogodbo na ključ. user posted image  Midva sva z Marlesom zadovoljna in jim zaupava. Letos naj bi stala. Vas obveščam o fazah gradnje... user posted image

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
11.4.2007 12:18:18   
TinkiBinki
Aha, Bonika še to sem pozabila napisat. Da se vse spreminjat in ni nujno, da je tipski projekt, a to pomeni, da je dražja izdelava PGD (narčt za gradbeno) in pač doplačila za vse kar imaš dodatno (stene, frčada, balkon...). Midva bova vzela tipsko, s sejemskim popustom, ki je 3%.

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
13.4.2007 14:29:39   
joma
Midva sva tudi prejšnji teden podpisala pogodbo z Marlesom, sva lovila sejemski popust, zdaj bomo pa delali projekt. Izbrala sva Valido.

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
13.4.2007 14:34:21   
Anonimen
Ne da se prilepit.Lepa hiša-Valido user posted image  

(odgovor članu joma)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
13.4.2007 21:49:12   
Miška76
IZVIRNO SPOROČILO: joma

Midva sva tudi prejšnji teden podpisala pogodbo z Marlesom, sva lovila sejemski popust, zdaj bomo pa delali projekt. Izbrala sva Valido.


user posted image user posted image user posted image midva sva se tud odločila za Marles, tip Valido. Ko sva dobila katalog na sejmu DOM (lansko leto), sva si vsako hiško zares ogledala in sva se v pol leta odločila za ta tip,samo sedaj čakava na odgovor o zazidljivosti, potem pa greva v akcijo.Upam, da že letos, ker si res močno želiva!!

(odgovor članu joma)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
20.4.2007 12:27:56   
TinkiBinki
user posted image user posted image user posted image Valido je lepa, ja. http://www.marles-hise.si/hisa.php?id_hise=29&lang=SLO
Midva bova imela to novo Modern, user posted image ne morem prilepit slikce...

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
20.4.2007 12:47:37   
MarijaPo
Tale Valido je res ful lepa. Mi bi bili zadovoljni ze samo s spodnjim stukom. Ima cist vse kar rabis, spalnico, kopalnico, otrosko sobo, kuhno, dnevno, wc.
Dobr ste se odlocle punce, upam, da boste uzivale v lepi novi hiski. :)

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
3.5.2007 12:10:32   
Taula
Tale Valido je res ful lepa.


Valido imajo naši sosedje. So jo postavili lani jeseni. Meni je v živo user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
3.5.2007 21:41:49   
joma
user posted image Za našo Valido sva plačala precej veliko akontacijo, tako da zagotovo bo. Postaviti jo moramo do konca leta. Jeeee...user posted image Dodala sva še garažo, od vhoda do zadnje strani hiše, tako na L, z nižjim slemenom od hišnega. Po risbi zgleda kul. Taula, v katerem kraju stoji ta od lani? Ogledala sva si dve v Ljubljani.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
4.5.2007 11:49:58   
Taula
Po risbi zgleda kul. Taula, v katerem kraju stoji ta od lani? Ogledala sva si dve v Ljubljani


Ta ima roza fasado in je v smeri Zalog.user posted image  Si to videla?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu joma)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
8.5.2007 18:58:55   
joma
To sem videla, ja. Samo so jo malo spremenili. V bistvu je ožja in in dvignjena. Najina bo brez vidne podkletitve, da bo stala tako, kot je v katalogu, pred dnevno sobo in jedilnico bo ravna terasa.user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
20.5.2007 21:40:36   
Dadi
Nama so všeč hiške od Lumarja,(www.lumar.si) pa poglej kakšno Libella....Če bo vse posreči jo bova kmalu začela postavljati....do takrat pa držte pesti, pa še kak očenašek gor v nebesa pa bo...Vzela jo bova pa samo do 4. faze ker nama več ne znese...zemlja pa še hiška...mal hud strošek, za samo eno plačo.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu joma)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
20.5.2007 22:00:00   
atanja
Midva sva se tudi odločala za montažmo pa nama je arhitekt svetoval zidano ker je cenejša pa še bolj je obstojna. Mislim da nama je razlike dala prib. 5miljonov tolarjev.

Sam da še nimava dokumentovuser posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
1.10.2007 21:59:31   
joma
user posted image user posted image user posted image user posted image Da se spet malo oglasim... Imava gradbeno dovoljenje, naredili smo izkop, pol hriba smo zravnali v plato, sedaj nam delajo temelje za klet, Naša hiška Valido bi morala bit letos postavljena! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
2.10.2007 8:28:58   
Piškotka~
Mi imamo pa Lumarjevo in komaj čakamo da se vselimouser posted image user posted image

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu joma)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
2.10.2007 9:57:02   
la-na
Piškotka~, katero Lumarjevo hiško pa imate? Nam so tudi ful všeč user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
5.10.2007 16:00:59   
TinkiBinki
O, JOMA user posted image user posted image user posted image , a potem se letos že selite. Pri nas se je malo zavleklo z dokumentacijo, a bomo drugo leto pred poletjem preseljeni. Jupi!

(odgovor članu la-na)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: MONTAŽNA HIŠA -ali jo ima katera?
24.10.2008 21:08:28   
bonika
midva sva se odločila za jelovico,ampak smo še vedno pri papirjih,upam,da nama rata vsaj do konca leta skup spravit PGD.
Super joma,da ste že tolk daleč! No,saj od takrat ko si pisala,je že nekaj časa, a vaša hiška že stoji?
user posted image

(odgovor članu joma)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?