|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet
4.6.2008 8:19:53   
5veselaH2O
Kot nekatere veste mojo zgodbo, se spet ponavlja. Zelo sem razočarana. Sem mislila, da je vse ok pri naju z mojim dragim. Dal mi je pred mesecem medlo razlago na skrivnostne smse in klice, da ni bilo nič z nobeno, ampak spet sem prestregla skrivne smse in klice.
Ona mu je pisala da ne ve kako naj ga preboli, on pa njej, da sta veliko čudovitih trenutkov skupaj preživela in da ne želi da gresta narazen. Da zelo trpi ker je ne vidi in sumim da se to dogaja na delovnem mestu 100%. Zelo sem žalostna in razočarana, sedaj čisto zares. Že takrat ste mi svetovali kaj naj storim. Danes sva se zjutraj takoj spičila. Jaz ne morem biti mirna in mi je rekel kaj je spet pa kaj je z menoj???Dotake se me čisto nič. Je hladen, morda kak bežem objemček in poljub na usta to pa je tudi vse. Kaj več pa ne. Ko sem mu rekla, da si želim da bi bilo tako kot je bilo na začetku zveze mi je rekel, da tako pa nikoli več ne bo. Ko si želim posteljnih užitkov pravi da ne čuti in da mu moram dati čas. Pred dnevi sem ga prosila, če me lahko malo zmasira po hrbtu, ker me je bolela hrbtenica in je rekel da naj grem na masažouser posted image .Jaz ga vedno cartam on pa mene nikdar.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spet
4.6.2008 8:24:10   
Janya
In kaj še delaš z njim ?

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spet
4.6.2008 8:26:18   
deja27
ja res,kaj še delaš z njimuser posted image

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spet
4.6.2008 8:26:34   
5veselaH2O
sploh ne vem kaj še, ne upam si pogledati resnici v oči

ne morem verjeti, da mi človek s katerim sem preživela 13 let laže v oči kot filmski igralec

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spet
4.6.2008 8:29:33   
srki
Veš da ti laže, dobila si ga na lažeh, kaj te torej še veže, da si z njim?

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spet
4.6.2008 8:30:26   
5veselaH2O
ne razumem da načrtuje dopust na morju z menoj in da si samo z menoj želi otroke in z nobeno drugo, včeraj ponoč pa spet prestrežem sms in klice, ki jih je imel v moji odsotnosti, ne morem verjeti kako je to možno

a sem res tok blond?

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spet
4.6.2008 8:31:20   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

ne morem verjeti, da mi človek s katerim sem preživela 13 let laže v oči kot filmski igralec


Pa saj ti ne laže! Saj vidiš kakšen odnos ima do tebe...hladen, ne želi si spolnosti, dotikov.....PRoblem je v tem, da on laže sam SEBI. Očitno mu ta ženska pomeni več, kot si je sam želel.

Če se da, se pogovorita normalno, kaj si v bodočnosti želita. In moje mnenje je, da skupne prihodnosti ne, vsaj z njegove strani. Žal.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spet
4.6.2008 8:33:08   
Anonimen
ne razumem da načrtuje dopust na morju z menoj in da si samo z menoj želi otroke in z nobeno drugo,


Ok, zbudi se. Valda da načrtuje dopust s tabo če sta še skupaj. To da si želi otroke pa samo s tabo pa.....lahko laže!(po vsej verjetnosti), lahko je pa en unih dedcu k majo doma ženo z otroki, tako ponižno, vsedelujočo, k vse prenese.....in zraven ljubico z katero se pač izživlja.

Daj poskrbi zase.

(odgovor članu 5veselaH2O)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spet
4.6.2008 8:36:21   
lelaval
ne razumem da načrtuje dopust na morju z menoj in da si samo z menoj želi otroke in z nobeno drugo, včeraj ponoč pa spet prestrežem sms in klice, ki jih je imel v moji odsotnosti, ne morem verjeti kako je to možno

a sem res tok blond?


Blond ne vem, če si, si pa zagotovo naivna, da verjameš takšnim lažem.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spet
4.6.2008 8:37:59   
srki
Ti si preveč zaljubljena v njega. Res. Zakaj bi se trudila z nekom, ki ti ne vrača čustev? Al te bo moral prevarat še večkrat, da bo ugotovil, da si ti tista prava?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spet
4.6.2008 8:41:01   
5veselaH2O
To je pa res rada ga imam, vse bi naredila zanj.

Vidite, potem pa takole.

Zakaj imam skrivne smse in telefon in vse na potihem naštimano in ko ga kličem včasih niti ne dvigne takoj apmak šele čez čas.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spet
4.6.2008 8:41:42   
Zamima
meni pa ni jasno, zakaj vsaj on ne nardi konca, če ga že ti nočeš? Ne razumem kaj ima od tega, da laže, a ni lažje nardit nekje konec in začet znova, če si to tako želi? user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spet
4.6.2008 8:42:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

meni pa ni jasno, zakaj vsaj on ne nardi konca, če ga že ti nočeš? Ne razumem kaj ima od tega, da laže, a ni lažje nardit nekje konec in začet znova, če si to tako želi? user posted image


Jajc pač nima. Nč novga.

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spet
4.6.2008 8:44:42   
5veselaH2O
Očitno mu bolj paše da ga drugje namaka in uživa, jaz pa sem SAMO njegova gospodinja. Mislim, da nima več spoštovanja do mene.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spet
4.6.2008 8:45:31   
5veselaH2O
Zjutraj sva se pičila po gsm. Sedaj pa niti glasu od njega.

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spet
4.6.2008 8:46:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

Očitno mu bolj paše da ga drugje namaka in uživa, jaz pa sem SAMO njegova gospodinja. Mislim, da nima več spoštovanja do mene.


To je pa tvoja izbira. Da si njegova gospodinja. Jaz osebno bi bila raj njegova bivša.....ti pa tega nočeš ne? Boš raje samo gospodinja.

Kar se pa spoštovanja tiče.....kako naj te nekdo spoštuje če se pa še sama ne?

(odgovor članu 5veselaH2O)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spet
4.6.2008 8:47:53   
snake
ti si pa res mona brez zamere....jaz bi mu že izčupala že vse lase pa tudi če bi bil plešast

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spet
4.6.2008 8:50:34   
5veselaH2O
Ja jaz ga pa cartam pa božam pa ne vem kaj še vse ustrežem, od njega pa nimam nič telesnega, vedno pride kaj vmes da ni nič. Nazadnje sva 14 dni nazaj pa še to komaj s težavo, ker ni bil njegov dovolj t...
Sem mu dejala da pogrešam objeme poljube francoske in držanje za roke pa pravi da nikoli več ne bo tako.

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Spet
4.6.2008 8:53:04   
5veselaH2O
nimam srca da bi ga kar vrgla iz stanovanja, pa še rekel mi je da potem nazaj nikdar več ne pride in da naj ne jokam za njim

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Spet
4.6.2008 8:54:48   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

Ja jaz ga pa cartam pa božam pa ne vem kaj še vse ustrežem, od njega pa nimam nič telesnega, vedno pride kaj vmes da ni nič. Nazadnje sva 14 dni nazaj pa še to komaj s težavo, ker ni bil njegov dovolj t...
Sem mu dejala da pogrešam objeme poljube francoske in držanje za roke pa pravi da nikoli več ne bo tako.


upam, da je to kaka šala, sory, ampak meni je smešno user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Spet
4.6.2008 8:57:09   
Marogica
Punca, pa ti si slepa, gluha, pa še kaj....Kaj nisi prebrala, kaj smo ti napisale? Tipa ne zanimaš več, najbrž si mu celo vsiljiva s tvojimi željami po nežnostih in ostalem. In vrži ga iz stanovanja. Ker tako ali tako čez čas ne bo prišel več nazaj. Zato ne čakaj.

Madona, no....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Spet
4.6.2008 9:00:53   
5veselaH2O
a naj njegove starše obvestim, da je konec in se poslovim?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Spet
4.6.2008 9:01:02   
NevenkaP
Ah, ti še kar malo potrpi, saj bo bolje.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Spet
4.6.2008 9:02:15   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

a naj njegove starše obvestim, da je konec in se poslovim?


pa ti nisi resna, kaj imajo pa njegovi starši s tem?user posted image



_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Spet
4.6.2008 9:02:50   
caillou
Se strinjam z NevenkoP, saj za dežjem vedno posije sonce.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?